Διακοπές + Ερωτικός σύντροφος =(;) Χωρισμός

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Εγω με την κοπελα μου πηγαμε στη Μηλο τον Αυγουστο και μετα απο τις διακοπες μας ημασταν ακομα ποιο δεμενοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paty

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Paty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 1,385 μηνύματα.
εγω ετυχε και πρωτη φορα με αμορε πηγα φετος διακοπες και περασα τελεια:)

οκ.ειχαμε διαφωνιες και τετοια αλλα πιστευω οτι οι διακοπες τις λυνουν πολυ πιο ευκολα και γρηγορα απ'οτι η καθημερινοτητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πρέπει να είμαι πολύ καλόβουλο πλάσμα τελικά 'η τα μπλέκω με καλόβουλους:P
Σε διακοπές με αμόρε ούτε καν έχω διαφωνήσει, πόσο μάλλον τσακωθεί...
Συνήθως γυρνάμε και οι δύο ανανεωμένοι και ερωτευμένοι :)
Το ότι ένα ζευγάρι χωρίζει στις διακοπές δεν νομίζω ότι φταίνε οι διακοπές αλλά η σχέση του ζευγαριού...

Κι εγώ τα ίδια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Κι εγώ τα ίδια!!
ετσι
η διακοπες σε χαλαρονουν... αν ειναι να τσακωθεις κ στης διακοπες τι να πω το ζευγαρι δεν παει καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top