Αναζητήσεις κομματιών!

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ρε σεις,είναι ένα τραγούδι που το ακούω συνέχεια στο ράδιο τελευταία. Το μόνο που θυμάμαι όμως είχε στίχους κάτι σε " the closer to death i am,the more alive i feel". Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά μου έμειναν έτσι στο μυαλό και δεν μπορώ να το βρω. Έχει κανείς καμιά ιδέα; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ρε σεις,είναι ένα τραγούδι που το ακούω συνέχεια στο ράδιο τελευταία. Το μόνο που θυμάμαι όμως είχε στίχους κάτι σε " the closer to death i am,the more alive i feel". Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά μου έμειναν έτσι στο μυαλό και δεν μπορώ να το βρω. Έχει κανείς καμιά ιδέα; :/:

Συγκρότημα έτσι; Είναι σχετικά καινούριο το τραγούδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ιδέα δεν έχω.
Πάντως καινούργιο πρέπει να είναι,γιατί παλαιότερα δεν το έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ρε σεις,είναι ένα τραγούδι που το ακούω συνέχεια στο ράδιο τελευταία. Το μόνο που θυμάμαι όμως είχε στίχους κάτι σε " the closer to death i am,the more alive i feel". Δεν είναι έτσι ακριβώς αλλά μου έμειναν έτσι στο μυαλό και δεν μπορώ να το βρω. Έχει κανείς καμιά ιδέα; :/:

:hmm: Τι είδους; Χορευτικό/ μπαλάντα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
yeah bitch
Το βρήκα. xD
Everything that kills me makes me feel alive,τελικά αυτός ήταν ο στίχος. Ευχαριστώ όσους προσπάθησαν. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Είχα ακούσει την περίοδο των εορτών ένα κομματάκι που δεν μπορώ να βρω καθόλου όσο κι αν έψαξα σε google/youtube. Ήλπιζα τα νεαρά άτομα εδώ να με βοηθούσαν γιατί είναι κάπως πιο pop από ό,τι θυμάμαι. Πήγαινε κάπως έτσι:

"Αν εγώ κι εσύ ήμαστε...(παιδιά; ) πώς θα ήταν - ε αυτή η πόλη"

Έχει κανείς ιδέα ποιο μπορεί να είναι; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αχ, πολύ σε ευχαριστώ! :flowers: Δε θα το έβρισκα ποτέ κι ας είχα στα keywords τον τίτλο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Αχ, πολύ σε ευχαριστώ! :flowers: Δε θα το έβρισκα ποτέ κι ας είχα στα keywords τον τίτλο. :P

Τίποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
ψάχνω το τραγούδι του stevie wonder
που πάει έτσι
στο 3:55 σε αυτό το τραγούδι https://www.youtube.com/watch?v=rgjteE5iJrE
μου έχει κολλήσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
ψάχνω το τραγούδι του stevie wonder
που πάει έτσι
στο 3:55 σε αυτό το τραγούδι https://www.youtube.com/watch?v=rgjteE5iJrE
μου έχει κολλήσει
Αυτο ειναι
Stevie Wonder - Another Star
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stacey_af

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stacey_af αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
ευχαριστώ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Αμφιβάλλω αν κάποιος το γνωρίζει,το ψάχνει ένας φίλος εδώ και χρόνια αλλά τίποτα. https://www.youtube.com/watch?v=2jRUBzyFzbU στο 10:27. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Άντε να ρωτήσω κι εγώ ένα αν και δύσκολα... Δεν έχω κάποιο sample να σας δώσω αλλά θυμάμαι τέλεια το video clip :P ( είναι 1-2 χρόνια που το άκουσα ).
Είναι ένα ζευγάρι που πάει με το αυτοκίνητό του κάπου και σε κάποια φάση φτάνουν, η γυναίκα κατεβαίνει πάει σκαρφαλώνει σε έναν στύλο και αρχίζει ας πούμε να "χορεύει" ενώ ο άλλος την περιμένει στο αυτοκίνητο. Και παράλληλα δείχνει και κάτι μαχητικά που πετούν από πάνω και προς το τέλος κάνουν έναν ελιγμό και αφήνουν πίσω σε χρώματα νομίζω τη σημαία της Γαλλίας. Ίσως και να το τραγουδούν Γάλλοι αλλά το τραγούδι νομίζω είναι αγγλόφωνο. Φέρνει σε σχετικά alternative ίσως και ψιλο-rock.

ο τίτλος νομίζω είναι κάτι σε: last κάτι of .. αλλά δεν είμαι σίγουρος ίσως και να λεω μπαρούφες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Γειάαα!!!Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι παίζει στο sondtrack της νέας διαφήμισης της lacta;:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.

Ξέρετε ποιο είναι αυτό που ξεκινάει στο 22:27 ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Forrest Gump Theme, το λέει και στα σχόλια βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 541500

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Δεν κοίταξα. :P Το άκουσα το μεσημέρι και δεν μπορούσα να το θυμηθώ με τίποτα.
Σας ευχαριστώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=1UT1wvsTkb4
Ξέρετε ποιο είναι αυτό που ξεκινάει στο 22:27 ;
Alan Silvestri - Forrest gump suite
Γειάαα!!!Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι παίζει στο sondtrack της νέας διαφήμισης της lacta;:):)
You give me love Marietta Fafouti
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top