Αναζητήσεις κομματιών!

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ψάχνω ένα τραγούδι(αν γνώρισα σωστά την φωνή το τραγουδάει ο Πλούταρχος) του οποίου το ρεφρέν λέει: "καρδιά μου ποιος πες μου ποιος θα σ' αγαπήσει περισσότερο από μένα, πως πες μου πως να σε ξεχάσω..." η κάπως έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Θυμάστε μια σειρά στο mega που λεγόταν η απλή μέθοδος των τριών, μετον Παπαδόπουλο; Το τραγούδι που ξεκινούσε ποιανού συγκροτήματος είναι; θέλω να το βρω γιατί μου αρέσει πολύ η μουσική του!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Με μια μικρή αναζήτηση στο google, αν βρήκα το σωστό είναι αυτό:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
ναι!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D σε ευχαριστώ πολύ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Τίποτα τίποτα. Ευτυχώς που το παρακολουθούσα και θυμήθηκα κάπως την "μελωδία" του.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που έπαιζε σήμερα το μεσημέρι γύρω στις 2.15 στη Δίεση που είχε κρητική λύρα; Είχε και ηλεκτρική κιθάρα και στο τέλος ο τραγουδιστής μιλούσε χαμηλόφωνα και δεν ακούγονταν καλά οι στίχοι (σκόρπιες λέξεις που έπιασα: σκεπάσει, θα μείνω μέχρι ( ; ), να αναστηθείς ( ; )- δεν ξέρω αν όντως ειναι αυτές). Ο τραγουδιστής μου έφερνε σε μάλαμα, χαρούλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ξέρει κανείς ένα τραγούδι που έπαιζε σήμερα το μεσημέρι γύρω στις 2.15 στη Δίεση που είχε κρητική λύρα; Είχε και ηλεκτρική κιθάρα και στο τέλος ο τραγουδιστής μιλούσε χαμηλόφωνα και δεν ακούγονταν καλά οι στίχοι (σκόρπιες λέξεις που έπιασα: σκεπάσει, θα μείνω μέχρι ( ; ), να αναστηθείς ( ; )- δεν ξέρω αν όντως ειναι αυτές). Ο τραγουδιστής μου έφερνε σε μάλαμα, χαρούλη.

δεν ξέρω τι έπιαζε στις 2.15, αλλά νομίζω λες το ''Απ' την ελπίδα χτυπημένος'' του Πλιάτσικα :hmm: το βάζει πάντως συνέχεια στη Δίεση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariaal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mariaal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Ναι αυτό είναι! Καμία σχέση στο μεταξύ οι λέξεις που "άκουσα" :P Σε ευχαριστώ πολύ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Ναι αυτό είναι! Καμία σχέση στο μεταξύ οι λέξεις που "άκουσα" :P Σε ευχαριστώ πολύ!!
ωραία!! :) εντάξει, η δουλειά έγινε πάντως :P τίποτα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Ρε παιδια, το κομματι που ακουστηκε χθες στην εναρξη του the voice-οταν ο παρουσιαστης εκανε την εισαγωγη-πώς λέγεται;
Γενικά βάζουν ωραία μπιτάκια.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

millie_M

Νεοφερμένος

Η thomasina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Βρε παιδιά να ρωτήσω
είδε κάποιος χθες στην υγειά μας βρε παιδιά με την μπάντα του πολεμικού ναυτικού:hmm:?
ρωτάω μήπως γνωρίζει κάποιος πώς λεγόταν ο κύπριος τενόρος γιατί δεν μπορώ να βρω βιντεακια απο το you tube
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Γεια και πάλι, (long time no see)

θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει με το συγκεκριμένο remix του Smells Like Teen Spirit,αν έχει τη δυνατότητα να το αναγνωρίσει γιατί εγώ παραιτούμαι? :P

https://www.youtube.com/watch?v=gWyA8skNJvE
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Γεια και πάλι, (long time no see)

θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει με το συγκεκριμένο remix του Smells Like Teen Spirit,αν έχει τη δυνατότητα να το αναγνωρίσει γιατί εγώ παραιτούμαι? :P

https://www.youtube.com/watch?v=gWyA8skNJvE

πρεπει να ειναι απο αυτο, λιγο πειραγμενο https://www.youtube.com/watch?v=Epcz47eTOaI

στα 0.30 περιπου ξεκινα οπως και στο βιντεο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
πρεπει να ειναι απο αυτο, λιγο πειραγμενο https://www.youtube.com/watch?v=Epcz47eTOaI

στα 0.30 περιπου ξεκινα οπως και στο βιντεο

Όντως! knew i could count on ya :hug:

ps,δεν ξέρω για σένα, πάντως το προτιμώ κομμένο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ξεετε ποιο ειναι το κομμάτι στη διαφήμιση του frulite; αγγλικό ειναι . Μου θυμίζει λίγο imagine dragons. :P
Τωρα το ακουσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vivian.

Δραστήριο μέλος

Η Vivian. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ξεετε ποιο ειναι το κομμάτι στη διαφήμιση του frulite; αγγλικό ειναι . Μου θυμίζει λίγο imagine dragons. :P
Τωρα το ακουσα.

Aν είναι αυτή η διαφήμιση τότε το τραγούδι είναι το : Different Guy- Nik Ammar.

Το κακό είναι οτι δεν υπάρχει σαν βίντεο κλιπ αλλά μπορείς να το ακούσεις εδω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Aν είναι αυτή η διαφήμιση τότε το τραγούδι είναι το : Different Guy- Nik Ammar.

Το κακό είναι οτι δεν υπάρχει σαν βίντεο κλιπ αλλά μπορείς να το ακούσεις εδω :D
Ναι αυτο είναι :clapup:
Ευχαριστώώ!:music:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DanaiPsa

Νεοφερμένος

Η DanaiPsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=TG3Dci2blq8
Τέλειο τραγούδι μα δεν μπορώ να το βρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 15 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top