Αντίο, Γιώργο Παπανδρέου

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
διευρυνε πρωτα εσυ τους δικους σου ,που ακομα θεωρεις τη Μελινα ειδωλο:hehe::hehe:
..και μετα μιλα..

η ευγενεια είναι αρετή που πρέπει να φέρουμε ολοι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ειδες πιστευω τα βιντεο..εχεις απαντηση?
οποτε ολα τα αλλα της μελινας ειναι φλουδες..

για μενα τουλαχιστον..
μπορει να μην εχω τοσο ευγενεια εχω ομως στοιχεια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Κατά τη διάρκεια της επταετίας (1967-1974) πολέμησε σφοδρά τη Χούντα, χρησιμοποιώντας τη φήμη και τη λάμψη που είχε αποκτήσει, με συνέπεια να της αφαιρεθεί η ελληνική υπηκοότητα. Έδωσε αρκετές συναυλίες και διοργάνωσε αρκετά μεγάλο αριθμό πορειών αντιδικτατορικού χαρακτήρα. Επεδίωξε και συναντήθηκε με πολιτικούς αλλά και με πνευματικές προσωπικότητες παγκοσμίου κύρους, με σκοπό να τους ευαισθητοποίησει ενάντια στη χούντα. Κατά την διάρκεια των αγώνων της έγιναν εναντίον της απόπειρες δολοφονίας, μία από τις οποίες παραλίγο να της στερήσει τη ζωή.
πηγη..βικιπαιδεια...

Καλο θα ηταν, να βλεπαμε και το λινκ...

Επισης πεφτεις ακριβως στην ιδια παγιδα με ολο τον κοσμο... Δεν κανεις μια ορθη πραξη και καθαρισες... Δεν παει ετσι...

ειδες πιστευω τα βιντεο..εχεις απαντηση?
οποτε ολα τα αλλα της μελινας ειναι φλουδες..

για μενα τουλαχιστον..
μπορει να μην εχω τοσο ευγενεια εχω ομως στοιχεια..

Κι ομως Αγγελε, ωρες ωρες εχεις δικιο και το χανεις απο τον τονο σου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Κι ομως Αγγελε, ωρες ωρες εχεις δικιο και το χανεις απο τον τονο σου...
εχεις δικαιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top