Φωτογραφίες που τραβήξαμε

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
(συνέχεια)

Τα τοπία και την άγρια ομορφιά της:
100_0091.jpg 100_8505.JPG 100_8554.JPG
P1010075.JPG P7090158.JPG

Την ιστορία της:
P7090095.JPG
Αυτό είναι το άγαλμα της γυναίκας της Μάνης στον Δηρό, στο οποίο υπάρχει και η εξής επιγραφή:

"Βλέπει γυναίκες να χερουν
και τα δρεπάνια να κρατούν
τους αραπάδες να χτυπούν

Εύγε σας μεταεύγε σας
Γυναίκες ανδρες γίνετε
Σαν ανδρειωμένες μάχεσθε
Σαν αμαζόνες κρούετε"

Σπήλαια του Δηρού:
P8240700.JPG P8240692.JPG P8240684.JPG
P7090136.JPG
Από την ξενάγηση που μας είχαν κάνει τότε θυμάμαι πως αυτόν τον βράχο τον ονομάζουν κεφάλι αλόγου (το γιατί είναι προφανές νομίζω:P)

Αααααχ.... Μάνη!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
από το σπίτι μου στη Ροδιά χθες :)
η μία μόλις βγήκε και η άλλη μετά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC01123.JPG
    DSC01123.JPG
    131.9 KB · Εμφανίσεις: 105
  • DSC01130.JPG
    DSC01130.JPG
    142.7 KB · Εμφανίσεις: 101

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Από τα "Καλικούδια" της Κύπρου:D

Ήταν πολύ ωραία!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 08082009404.jpg
    08082009404.jpg
    912.8 KB · Εμφανίσεις: 98
  • 08082009380.jpg
    08082009380.jpg
    627.7 KB · Εμφανίσεις: 87
  • 08082009395.jpg
    08082009395.jpg
    676.3 KB · Εμφανίσεις: 89

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Εικόνα025.jpg
εγκαταλελειμμένο ξύλινο κτίριο πάνω στη παραλία

Εικόνα007.jpg
Thermae Sylla Spa, η ωραίοτερη θέα από κει όταν τρως το γλυκό σου ή το φαγητό σου

Αιδηψός Εύβοια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Liakouras

Δραστήριο μέλος

Ο Liakouras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 410 μηνύματα.
Τι να σου πω self-instructive depressing...Εγώ προσπαθώ να βλέπω φωτογραφίες και να αφήσω το ταλέντο για όταν χρειάζεται...είναι δύσκολο ειδικά όταν είσαι εγωιστής και άνθρωπος με κάποιες δυνατότητες αντικειμενικά, να ξεφύγεις απο αυτη την αυτάρεσκη κατάσταση και να εξελιχθείς, ωφεληθείς. Το μήνυμα σου σίγουρα με κολακεύει μα δεν ξέρω αν μου κάνει φωτογραφικά καλο. Θα προτιμούσα κάποια κρίση/σχολιασμό για τις φωτογραφίες παρά ένα "κοπλιμέντο". Και σχολιασμός δεν σημαίνει μόνο τεχνικοί όροι και διωρθώσεις βάση γνώσεων πάνω στην φωτογραφία. Σχολιασμός είναι να εκφράσης αυτό που νιώθεις, και το προβληματισμό που σου δγμιουργείται απο την γενική φωτογραφική ματιά μου(όσο μπορείς να σχηματίσεις άποψη απο 4 μόνο φωτογραφίες μου) ή και τι σου δίνει ξεχωριστά/μεμονομένα μια συγκεκριμένη φωτογραφία μου(ίσως πιο εύκολο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Μάθε στα μάτια μου να διαβάζεις, όσα με λόγια δεν μπορώ να σου πω... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSCN2829.JPG
    DSCN2829.JPG
    1.3 MB · Εμφανίσεις: 109

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μία φωτογραφία, γυρίζοντας από τις διακοπές μου (νωρίς φέτος), ένα άλογο σε ώρα δειλινού !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Horse.JPG
    Horse.JPG
    224.6 KB · Εμφανίσεις: 109

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Θέα στο Πόρτο Κάγιο:

P7010005.jpg

Παραλίες της Μάνης:

P7020110.jpg P7030127.jpg

Ηλιοβασίλεμα στο Μαρμάρι:

P7010034.jpg P7010029.jpg P7010015.jpg

Στην Τρίπολη:

100_4635.jpg

Αγία Θεοδώρα Βάστα (το καταπληκτικό εκκλησάκι με τα 17 δέντρα στην στέγη):

P7020086.jpg 100_4650.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μάθε στα μάτια μου να διαβάζεις, όσα με λόγια δεν μπορώ να σου πω... :D


Αυτο το σκυλακι μου θυμισε τον πρωτο μου σκυλο... Ειχε τα ιδια χρωματα,με πιο λιγο ασπρο, και ιδιο σχημα προσωπου, με τα αυτια κατω οταν ητανε μικρος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
IMAG0035.jpg

από το Μουσείο της Ακρόπολης .......πως φαίνεται ο Παρθενώνας.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Κέρκυρα, Γαρίτσα on a sunny day.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • DSC09039.JPG
    DSC09039.JPG
    2.2 MB · Εμφανίσεις: 82
  • DSC09034.JPG
    DSC09034.JPG
    1.2 MB · Εμφανίσεις: 70

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
IMAG0244.jpg

θέατρο βράχων - βύρωνας
συναυλία the cranberries 14-7-2010
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ωραίο ήταν. Αλλά ομολογώ ότι παρέπεμπε αλλού.:redface:
Για την φωτογραφία έβαλα αυτόν τον φωτισμό, επειδή είχαμε βάλει και λευκό χριστουγεννιάτικο δέντρο με μπλε φωτάκια πιο πέρα (δεν φαίνεται στην φώτο). Υπάρχουν όμως πολλές δυνατότητες άλλου φωτισμού, για ..διάφορες χρήσεις! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Λοιπόν,
Από πέρσυ το Καλοκαίρι


Φλοίσβος (Ιούνιος 2009) :
Εικόνα0161.jpg

Καβούρι (Ιούλιος 2009) :
Εικόνα0249.jpg

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.


Μία πεταλούδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ στη φωτογραφία, αλλά "κρύβομαι" στην σκοτεινή πλευρά του....φεγγαριού! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • IMG_0316.jpg
    IMG_0316.jpg
    341.4 KB · Εμφανίσεις: 78

tulip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η philippa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 235 μηνύματα.
Παρακαλώ δώστε σημασία στο περιεχόμενο και όχι στην ποιότητα της φωτογραφίας. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • πονι.jpg
    πονι.jpg
    65.7 KB · Εμφανίσεις: 113

_daemon_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,537 μηνύματα.
Παρακαλώ δώστε σημασία στο περιεχόμενο και όχι στην ποιότητα της φωτογραφίας. :D
Τι είναι αυτό ;;; :eek:
1,69 δεν είπες (στο thread τι ύψος έχετε) ότι είσαι; Να την τράβηξες με τα χέρια στην ανάταση δε νομίζω....:hmm:
Κάπου στο 1,50 με 1,55 πρέπει να βρισκόταν η cam λογικά, ίσως και χαμηλότερα! Από την γωνία λήψης, υπολογίζω να είναι κάπου στο...ένα μέτρο ύψος αυτό????? Και μοιάζει πολύ του.... David Bowie :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top