Μήπως τελικά μόνο έτσι θα "ξυπνησουμε";

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σε διαβεβαιω οτι σιγουρα κανει λαθος αν ειπε ετσι. Ειναι τεραστιο το νουμερο 3,4 δευτερολεπτα. Δες το και μονος σου, οταν πχ βλεπεις γατα να περναει το δρομο ποσο γρηγορα πατας φρενο. Το 1.5 δευτερολεπτα που ανεφερα ειναι και μεσος ορος. Σκεψου οτι καποιοι εχουν 2 και καποιοι 1.
Οντως εχεις δικιο...τωρα που το σκεφτομαι καλυτερα ειναι οντως μεγαλο το νουμερο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Επίσης να πω κάτι που μου έκανε εντύπωση. Είχα πετύχει τις προάλλες σε ένα άλλο site ένα post απο κάποιον ένα κείμενο μιας δημοσιογράφου η οποία ως έλεγε βρέθηκε σε ένα ατύχημα όπου ένα αυτοκίνητο με μεθυσμένους είχε χτυπήσει μία κοπέλα, που είχε φροντίσει να μην πιει για να οδηγήσει με ασφάλεια μέχρι το σπίτι της. Η δημοσιογράφος λοιπόν πλησίασε υποτίθεται την κοπέλα ενώ ήταν στο δρόμο και την άκουσε να παραμιλάει και να λέει οτι έκανε όπως της είχε πει η μητέρα της και δεν είχε πιει, και οτι ήταν άδικο και άλλα τέτοια συγκινητικά. Κατ ' εμέ αυτό το κείμενο ήταν ψεύτικο, δηλαδή δεν πιστεύω οτι επέτρεψαν στην δημοσιογράφο να πλησιάσει την υποτιθέμενη χτυπημένη ούτε η υποτιθέμενη χτυπημένη έλεγε δύο σελίδες κείμενο με σοβαρά τραύματα στο κεφάλι. Ωστόσο, αν και ψεύτικο (κατ' εμέ πάντα) γραμμένο για καλό σκοπό. Δεν ξέρω όμως και αν το πετυγχαίνει μιας και τα σχόλια που διάβασα απο κάτω, γραμμένα απο επικίνδυνους φίλους των αυτοκινητών υποστήριζαν οτι "Να! Ακόμα και αν δεν πιεις πάλι έχεις πιθανότητες να την πάθεις"

to κείμενο που αναφέρεις είχε χρησιμοποιηθεί πριν κάποια χρόνια [total fiction είναι] για την διαφημιστική καμπάνια του "don't drink and drive" στη Μ.Βρετανία. Τα υπόλοιπα είναι urban legend indeed ,αλλα το σημαντικό είναι αυτό που λες κι εσυ...

Από εκεί και πέρα θέτεις ένα πολύ σωστό ερώτημα Imo... δυστυχώς ποιοι συνετιζόμαστε από τέτοιες εικόνες? [το videaki της διαφήμισης μου το είχαν στείλει με mail το άλλο αυτές τις μέρες thx to Mario το έμαθα και έχω...σοκαριστεί ομολογώ..].. Συνετιζόμαστε εμείς που ούτως ή άλλως προσέχουμε γενικά να μην παρασυρθούμε ούτε 1 φορά που πιθανόν να μας έπιανε η χαζομάρα...

Όλοι αυτοί οι καγκουροβλάκες??? Έστειλα το Link σε έναν γνωστό μου [κλασσικό καγκούρι που προσωπικά προτιμώ να πάρω ταξί παρά να με πάει οπουδήποτε ακόμα και όταν είναι νηφάλιος] μέσω msn και η αντίδραση ποια ήταν?

"Έλα βρε xrz τι μου χαλάς τη μέρα πρωινιάτικα αυτά σιγά τώρα συμβαίνουν... Η αδρεναλίνη όμως που αναπτύσεις εκείνη την ώρα είναι άλλο πράμα!!!":angry:

:blink: :knife: :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
to κείμενο που αναφέρεις είχε χρησιμοποιηθεί πριν κάποια χρόνια [total fiction είναι] για την διαφημιστική καμπάνια του "don't drink and drive" στη Μ.Βρετανία. Τα υπόλοιπα είναι urban legend indeed ,αλλα το σημαντικό είναι αυτό που λες κι εσυ...

Από εκεί και πέρα θέτεις ένα πολύ σωστό ερώτημα Imo... δυστυχώς ποιοι συνετιζόμαστε από τέτοιες εικόνες? [το videaki της διαφήμισης μου το είχαν στείλει με mail το άλλο αυτές τις μέρες thx to Mario το έμαθα και έχω...σοκαριστεί ομολογώ..].. Συνετιζόμαστε εμείς που ούτως ή άλλως προσέχουμε γενικά να μην παρασυρθούμε ούτε 1 φορά που πιθανόν να μας έπιανε η χαζομάρα...

Όλοι αυτοί οι καγκουροβλάκες??? Έστειλα το Link σε έναν γνωστό μου [κλασσικό καγκούρι που προσωπικά προτιμώ να πάρω ταξί παρά να με πάει οπουδήποτε ακόμα και όταν είναι νηφάλιος] μέσω msn και η αντίδραση ποια ήταν?

"Έλα βρε xrz τι μου χαλάς τη μέρα πρωινιάτικα αυτά σιγά τώρα συμβαίνουν... Η αδρεναλίνη όμως που αναπτύσεις εκείνη την ώρα είναι άλλο πράμα!!!":angry:

:blink: :knife: :kill:


οταν θα ειναι στο #@$$#%κρεβατο συγνωμη κ ολας να δουμε τι αδρεναλινη που θα αναπτυξη,η οταν θα ειναι στο δικαστηριο απεναντη απο καποιους γονεις οι οποιοι θα εχουν χασει το παιδι τους:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
οταν θα ειναι στο #@$$#%κρεβατο συγνωμη κ ολας να δουμε τι αδρεναλινη που θα αναπτυξη,η οταν θα ειναι στο δικαστηριο απεναντη απο καποιους γονεις οι οποιοι θα εχουν χασει το παιδι τους:/:

Και καλά να είναι αυτός. Λες: "επιλογή" του ήταν να πιει και να οδηγήσει. Οι άλλοι που θα τραβήξει μαζί του στο θάνατο ή στην αναπηρία τι του φταίνε;

Προσπαθώ να βρω το κείμενο με τα σχόλια απο κάτω, αλλά δεν θυμάμαι που ακριβώς ήταν. Πάντως είναι ένα site που γίνεται γενικότερα ένας συνωστισμός απο κάθε είδους καγκουράκια, ζωάκια κτλπ. και τα σχόλια πέρι αδρεναλίνης και τέτοιου είδους δικαιολογίας γενικά, πιάνουν κορυφή. Δεν ξέρω αν μου επιτρέπεται να γράψω το όνομα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Η διαφημιση της ιδιας της Jacqueline:/:

Δειτε και αυτο το βιντεοκλιπ(κι ας μην ειναι μουσικο το thread) και συνδιαστε τα ...

Eνα videoclip με πολυ νοημα και πραγματικα ενα τραγουδι με πολυ καλο στιχο...
ειναι αμεσα συσχετισμενο με το θεμα που συζηταμε για ην Jacqueline και τις λαθος κινησεις που κανουμε πριν, αλλα και κατα την διαρκεια που βρισκομαστε πισω απο το τιμονι...:'( :'( :'(

Simple Plan - Untitled

Αξιζει να το δειτε μιας και κατα την γνωμη μου παρουσιαζει με εναν πανεξυπνο τροπο πως τετοιες τραγικες στιγμες επιρρεαζουν και τα κοντινα ατομα του καθε θυματος/θυτη...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πολυ καλο. :|
Και το κομματι αλλα και το βιντεο κλιπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos thanos

Νεοφερμένος

Ο νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
χωρις να στεναχωρησω, φροντιστε να ειστε εσεις καλοι οδηγει ωστε κατα 50% να υπαρχει ασφαλεια,ευκολα κατακρηνουμε τους αλλους αλλα εμεις ειμαστε καλοι οδηγοι?δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω κανει πολλες μλκ στο τιμονη και εχω προκαλεσει ατυχημα,
δεν ξεκιναω απο τους αλλους αλλα απο τον εαυτο μου... δεν νομιζω οτι ειμαι ο μονος που πηρε διπλωμα με λαδι και εχει οδηγησει απαραδεκτα,ποσοι ξερουν τα σηματα και ξερουν απο οδηγικη ασφαλεια?,ποσοι ελεχουν το αυτοκινητο τους πριν οδηγησουν, και φυσικα δεν ειναι μονο το ποτο που μειωνει τα αντανακλαστικα αλλα και η χαζοβλακειες με φιλους μεσα στο αυτοκινητο,μουσικη στο διαπασων κα. ... ας ξεκινησει ο καθενας απο τον εαυτο του και μετα ολα θα βελτιωθουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
χωρις να στεναχωρησω, φροντιστε να ειστε εσεις καλοι οδηγει ωστε κατα 50% να υπαρχει ασφαλεια,ευκολα κατακρηνουμε τους αλλους αλλα εμεις ειμαστε καλοι οδηγοι?δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω κανει πολλες μλκ στο τιμονη και εχω προκαλεσει ατυχημα,
δεν ξεκιναω απο τους αλλους αλλα απο τον εαυτο μου... δεν νομιζω οτι ειμαι ο μονος που πηρε διπλωμα με λαδι και εχει οδηγησει απαραδεκτα,ποσοι ξερουν τα σηματα και ξερουν απο οδηγικη ασφαλεια?,ποσοι ελεχουν το αυτοκινητο τους πριν οδηγησουν, και φυσικα δεν ειναι μονο το ποτο που μειωνει τα αντανακλαστικα αλλα και η χαζοβλακειες με φιλους μεσα στο αυτοκινητο,μουσικη στο διαπασων κα. ... ας ξεκινησει ο καθενας απο τον εαυτο του και μετα ολα θα βελτιωθουν.


Μα αυτο ειναι το θεμα. Οτι υπαρχουν διαφοροι, που κανουν τις οποιες βλακειες στο τιμονι -οπως θελει το μεταφραζει αυτο κανεις- ειτε με χειροφρενα, ειτε με κοντρες, ειτε με παραβιαση πινακιδας STOP, και δεν λογαριαζει τους υπολοιπους.


Εγω οδηγω 6 χρονια περιπου και εχω τρακαρει 4 φορες. ΚΑΙ τις 4 φορες δεν ηταν δικη μου ευθυνη. Ετυχε θα μου πεις.. Οχι, δεν ετυχε καθολου. Γιατι αν δεν ειμαι σε κατασταση να οδηγησω (οχι απαραιτητα απο αλκοολ, αλλα ειτε απο κουραση, ειτε απο οτιδηποτε αλλο) δεν το παιρνω το αμαξι. Πως να το κανουμε?! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
χωρις να στεναχωρησω, φροντιστε να ειστε εσεις καλοι οδηγει ωστε κατα 50% να υπαρχει ασφαλεια,ευκολα κατακρηνουμε τους αλλους αλλα εμεις ειμαστε καλοι οδηγοι?δεν ξερω για σας αλλα εγω εχω κανει πολλες μλκ στο τιμονη και εχω προκαλεσει ατυχημα,
δεν ξεκιναω απο τους αλλους αλλα απο τον εαυτο μου... δεν νομιζω οτι ειμαι ο μονος που πηρε διπλωμα με λαδι και εχει οδηγησει απαραδεκτα,ποσοι ξερουν τα σηματα και ξερουν απο οδηγικη ασφαλεια?,ποσοι ελεχουν το αυτοκινητο τους πριν οδηγησουν, και φυσικα δεν ειναι μονο το ποτο που μειωνει τα αντανακλαστικα αλλα και η χαζοβλακειες με φιλους μεσα στο αυτοκινητο,μουσικη στο διαπασων κα. ... ας ξεκινησει ο καθενας απο τον εαυτο του και μετα ολα θα βελτιωθουν.

Δεν στεναχωρεις γιατι δεν λες κανενα μυστικο κρατους...Το αυτονοητο λες.
Εαν διαβασες το θεμα οι περισσοτεροι μιλαμε σε "α πληθυντικο".Ολοι μας να ειμαστε σωστοι λεμε.
Αλλα οπως και να το κανουμε, οταν εγω θα βγω να παω σαν ανθρωπος στην δουλεια μου και θα εχω τον καραγκιοζη να κανει ταρζανιες ή οταν θα οδηγει σαν μουρλος κτλ κτλ, τοτε εχω καθε δικαιωμα να τον κρινω και να τον κατακρινω φυσικα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Δεν στεναχωρεις γιατι δεν λες κανενα μυστικο κρατους...Το αυτονοητο λες.
Εαν διαβασες το θεμα οι περισσοτεροι μιλαμε σε "α πληθυντικο".Ολοι μας να ειμαστε σωστοι λεμε.
Αλλα οπως και να το κανουμε, οταν εγω θα βγω να παω σαν ανθρωπος στην δουλεια μου και θα εχω τον καραγκιοζη να κανει ταρζανιες ή οταν θα οδηγει σαν μουρλος κτλ κτλ, τοτε εχω καθε δικαιωμα να τον κρινω και να τον κατακρινω φυσικα.;)

Μπορείς να τον κατακρίνεις αλλά συνήθως επειδή πάνε δικαίωμα-υποχρέωση και δεν πάνε μόνα τους το καθένα, είναι λίγο άδικο να ζητάς να μη σε χτυπήσει ο μεθυσμένος ενώ εσύ ο ίδιος είχες μεθύσει και είχες χτυπήσει κάποιον. Ωστόσο δεν σημαίνει οτι ο άλλος έχει το δικαίωμα να οδηγήσει μεθυσμένος και να σε χτυπήσει επειδή και εσύ κάποτε το είχες κάνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μπορείς να τον κατακρίνεις αλλά συνήθως επειδή πάνε δικαίωμα-υποχρέωση και δεν πάνε μόνα τους το καθένα, είναι λίγο άδικο να ζητάς να μη σε χτυπήσει ο μεθυσμένος ενώ εσύ ο ίδιος είχες μεθύσει και είχες χτυπήσει κάποιον. Ωστόσο δεν σημαίνει οτι ο άλλος έχει το δικαίωμα να οδηγήσει μεθυσμένος και να σε χτυπήσει επειδή και εσύ κάποτε το είχες κάνει.

Πολυ σωστο αλλα ειπα εγω πουθενα το αντιθετο?:confused:
Εγω μιλαω για τον τυπικο οδηγο εναντι του αλλου.
Ειτε ο αλλος ειναι "ταρζαν" συνηδητα ειτε της στιγμης.:)
Και ετσι κι αλλιως προσωπικα απο την στιγμη που μιλαω σε πρωτο πληθυντικο οταν λεω για το θεμα προσοχης, ειναι εμφανες οτι δεν παραγκωνιζω την υποχρεωση.
Τεσπα το ιδο λεμε ανα και η τελευταια προταση σου μου αρεσε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πολυ σωστο αλλα ειπα εγω πουθενα το αντιθετο?:confused:
Εγω μιλαω για τον τυπικο οδηγο εναντι του αλλου.
Ειτε ο αλλος ειναι "ταρζαν" συνηδητα ειτε της στιγμης.:)
Και ετσι κι αλλιως προσωπικα απο την στιγμη που μιλαω σε πρωτο πληθυντικο οταν λεω για το θεμα προσοχης, ειναι εμφανες οτι δεν παραγκωνιζω την υποχρεωση.
Τεσπα το ιδο λεμε ανα και η τελευταια προταση σου μου αρεσε.

Όντως το ίδιο λέμε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σε μία χώρα όπου:
  • τα παιδιά φτάνουν 18 και δίνουν 1000ευρώ για να ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ το δίπλωμα χωρίς καν να εξεταστούν για αυτό,
  • οι γονείς δίνουν στα παιδιά απο μικροί το παράδειγμα του κακού οδηγού μη φορώντας ζώνη και οδηγώντας μεθυσμένοι,
  • στην ερώτηση: "ωραίο μαλλί ή κράνος", το 80% των αναβατών προτιμά σαφώς το καλό μαλλί,
  • ένα τεράστιο ποσοστό οδηγάει με ελλιπή μέτρα ασφαλείας, χωρίς δίπλωμα, χωρίς ασφάλεια, χωρίς τους απαραίτητους τεχνικούς ελέγχους,
  • όπου όταν κλείσεις τα 21 ο νόμος σου δίνει το δικαίωμα να γίνεις αναβάτης σε κτήνη με ιπποδυνάμεις πάνω από 170 άλογα,
νομίζω πως τέτοιες διαφημίσεις είναι σαφώς καλύτερες από χαζομάρες με κλειδιά που πέφτουν μέσα σε ποτήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Σε μία χώρα όπου:
  • τα παιδιά φτάνουν 18 και δίνουν 1000ευρώ για να ΑΓΟΡΑΣΟΥΝ το δίπλωμα χωρίς καν να εξεταστούν για αυτό,
  • οι γονείς δίνουν στα παιδιά απο μικροί το παράδειγμα του κακού οδηγού μη φορώντας ζώνη και οδηγώντας μεθυσμένοι,
  • στην ερώτηση: "ωραίο μαλλί ή κράνος", το 80% των αναβατών προτιμά σαφώς το καλό μαλλί,
  • ένα τεράστιο ποσοστό οδηγάει με ελλιπή μέτρα ασφαλείας, χωρίς δίπλωμα, χωρίς ασφάλεια, χωρίς τους απαραίτητους τεχνικούς ελέγχους,
  • όπου όταν κλείσεις τα 21 ο νόμος σου δίνει το δικαίωμα να γίνεις αναβάτης σε κτήνη με ιπποδυνάμεις πάνω από 170 άλογα,
νομίζω πως τέτοιες διαφημίσεις είναι σαφώς καλύτερες από χαζομάρες με κλειδιά που πέφτουν μέσα σε ποτήρια.

:clapup: :clapup: :clapup: :clapup: :worship: :worship: :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Έτσι είναι kakerlak, μη κοιτάς που κάνουμε τα στραβά μάτια... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
:whatever:
Χωματένιοι άνθρωποι, που χώμα είναι και για το χώμα ετοιμάζονται, ας ελπίσουμε πως δε θα πάρουν άλλους μαζί τους.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Μια διαφημιση για την σημαντικοτητα της ζωνης και για τους πισω.(κατι που δυστυχως το 90% δεν τηρει.)
Κι εγω κακως δεν λεω και σους πισω να βαλουν ενω στον συνοδηγο το λεω...λαθος μου!

Ζωνη Ασφαλειας
Αυτο που δειχνει δεν ειναι τοσο υπερβολικο να γινει.
Σε δυστυχημα στην Ιταλια οι δυο πισω συνεπιβατες σκοτωσαν τους μπροστα τους οταν εγινε τρακαρισμα.Τους εκαναν "σαντουιτσ" για να καταλαβετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ζωνη Ασφαλειας
Αυτο που δειχνει δεν ειναι τοσο υπερβολικο να γινει.
Σε δυστυχημα στην Ιταλια οι δυο πισω συνεπιβατες σκοτωσαν τους μπροστα τους οταν εγινε τρακαρισμα.Τους εκαναν "σαντουιτσ" για να καταλαβετε...

Ναι :P Το διάβασα στο δίπλωμα, το λέει.

Αν οι πίσω συνεπιβάτες δεν φοράνε ζώνη και γίνει τρακάρισμα θα τραυματίσουν τους μπροστά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μια διαφημιση για την σημαντικοτητα της ζωνης και για τους πισω.(κατι που δυστυχως το 90% δεν τηρει.)
Κι εγω κακως δεν λεω και σους πισω να βαλουν ενω στον συνοδηγο το λεω...λαθος μου!

Ζωνη Ασφαλειας
Αυτο που δειχνει δεν ειναι τοσο υπερβολικο να γινει.
Σε δυστυχημα στην Ιταλια οι δυο πισω συνεπιβατες σκοτωσαν τους μπροστα τους οταν εγινε τρακαρισμα.Τους εκαναν "σαντουιτσ" για να καταλαβετε...
Όχι, δεν είναι καθόλου υπερβολικά.
Και μάλιστα όσο πιο μικρόσωμος, τόσο το χειρότερο γιατί θα γίνεις μπαλάκι μέσα στη καμπίνα.
Ωραίο link Mario.;)

OΛΟΙ ΜΕ ΖΩΝΗ, ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top