Μου χάλασε ο φορτιστής του laptop

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Ο φορητός μου είναι acer 6920g . Ta multirama ή το πλαίσιο δίνουν έτοιμοπαραδοτο άλλο πόσο κάνει ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Επειδή και εγώ το ίδιο είχα πάθει, πήγα και πήρα έναν φορτιστή 25 ευρώ με πολλά βύσματα και σου έγραφε και για ποια λάπτοπ χρησιμοποιείτε, είχε αρκετούτσικα βύσματα και έκανε για πολλές μάρκες και τύπους λάπτοπ.
Μπορείς όμως να ρωτήσεις και για τιμές περίπου αν και πιστεύω ότι είναι πιο ακριβός ο ετοιμοπαράδοτος φορτιστής.Θα το ψάξω και γω μήπως βρω αυτό που σου λέω γιατί συμφέρει :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή και εγώ το ίδιο είχα πάθει, πήγα και πήρα έναν φορτιστή 25 ευρώ με πολλά βύσματα και σου έγραφε και για ποια λάπτοπ χρησιμοποιείτε, είχε αρκετούτσικα βύσματα και έκανε για πολλές μάρκες και τύπους λάπτοπ.
Μπορείς όμως να ρωτήσεις και για τιμές περίπου αν και πιστεύω ότι είναι πιο ακριβός ο ετοιμοπαράδοτος φορτιστής.Θα το ψάξω και γω μήπως βρω αυτό που σου λέω γιατί συμφέρει :/
Ευχαριστώ
:D μου κάνει και αυτο . Εγω απλα θέλω να βάλω το λάπτοπ μου στην μπριζα. Απο που το πήρες αυτο το μαραθετι θέλω άμεση λύση:( γιατι δε θα έχω λάπτοπ και θα κλαίω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε αυτό...Θα ψάξω να βρω αν τον έχω ακόμα γιατί δεν θυμάμαι τίποτα,πάνε κανα δυο χρόνια :P μου το είχαν παραγγείλει από το ιντερνετ. μια συμβουλή, μην πιέσεις το βύσμα προς τα μέσα γιατί μετά θα πρέπει να σου ανοίγουν το λάπτοπ,αν σβήσει αστο ως έχει μέχρι να πάρεις άλλον (μιλάει η πείρα)

πάω να ψάξω :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
https://www.e-pentelis.gr/catalog/product_info.php?products_id=3899&ref=bestprice.gr
https://www.computerbeast.gr/index.p...virtuemart&ref=bestprice.gr&vmcchk=1&Itemid=2
https://www.skroutz.gr/c/289/laptop_batteries_and_psu.html


Ενημερωτικά αυτός που είχα πάρει εγώ λεγόταν DEER , πρόσεχε τις τιμές γιατί μερικές τσούζουν πολύ.

βρήκα ένα με λιγότερα βύσματα που κάνει για acer :) πιο φθηνό μάλιστα https://www.ricardo.gr/buy/pc/diafor...τοπ-90w-ac-dc-19v-deer-univers/v/an678187906/
ψάξε όμως αν κάνει για το μοντέλο σου το συγκεκριμένο μην το πάρεις και είναι για άλλους acer:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ενας φιλος προσφατα πειρε φορτιστη ειδικα για το laptop του (της ιδιας εταιριας) με 20€, οποτε μαλλον σε συμφερει καλητερα το αφθεντικο παρα οι μουφες που καμια φορα δεν κανουν και δουλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Θα οργή ως αύριο τα μαγαζιά και θα παρω οποίο βρω :( δε μπορώ να παραγγελιών ονλινε γιατι θα κάνει 2 μέρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top