Περί "καψούρας" και "φλωριάς"...

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Η μουσικη ειναι τροπος εκφρασης και ειναι κριμα που ακομα και σε αυτο βαζουμε ταμπελες. :|




Και κάτι άλλο... είναι φλωριά να κλάψεις για μια γυναίκα? Δεν νομίζω...

Το πιο σωστο πραγμα που διαβασα εδω μεσα.. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Και κάτι άλλο... είναι φλωριά να κλάψεις για μια γυναίκα? Δεν νομίζω...

:clapup::clapup::clapup:
ενα +5 απο εμενα:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Ακόμαι και αν σε έχει ταλαιπωρήσει μέχρι αηδίας?Σόρρυ έχουμε και μία αξιοπρέπεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Οπως ειπα και πριν, δεν φλωριά το να κλαψεις για μια γυναικα.
Αλλα το να τραγουδας μονιμως κλαιγοντας για μια γυναικα, με το υφος του κατεστραμενου,πονεμενου και ολα τα εις -μενου.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αφηνει την γενιαδα του, κατευαζει 20-25 κουτακια μπυρα την μερα,εχει το image που γουσταρει,

σορρυ είμαι σιγουρη ότι έχει προχωρήσει η κουβέντα αλλά δεν μπορούσα να το κρατήσω...

αν το bold είναι εστω και ένα από τα κριτήρια φλωριάς ή όχι... τι να πω...


ontopic:

O καθένας ακούει ότι θέλει. Το να προσπαθούν οι μεν να χαρακτηρίσουν τους δε και αντίστροφα είναι ανώφελο.

Εγώ μπορεί να λατρεύω τον Ρέμο και είναι δικαίωμα μου ή τον Παπακωνσταντίνου και είναι επίσης δικαίωμα μου. Η ακόμα και τους 2(!). Γιατί το ένα να αποκλείει το άλλο δλδ?!!?

ΑΠο εκεί και πέρα νομίζω είναι "χαζό" να κρίνεις κάποιον από τη μουσική που του αρέσει, όπως βρίσκω χαζό και να βάζουν κάποιοι ταμπέλες στους εαυτούς τους ("είμαι cool τύπος γιατί ακούω το τάδε") από τη μουσική που ακούνε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Απορώ ρε τρουφ, πως μπήκες στη διαδικασία να ανοίξεις τέτοιο θέμα.....
Προφανώς ο φίλος σου έχει απαξιώσει όλα αυτά τα είδη της μουσικής τα οποία αποκαλεί φλώρικα, και συγκινείται μόνο με λαϊκά ακούσματα. Οπως τη βρίσκει κανείς, αλλά πόσο σοβαρά μπορείς να ακούσεις έναν τέτοιο τύπο;
Εχουν τρύπες τα μακαρόνια;
Εχει τυρί η τυρόπιτα;
Πόσο ζυγίζει το κιλό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
σορρυ είμαι σιγουρη ότι έχει προχωρήσει η κουβέντα αλλά δεν μπορούσα να το κρατήσω...

αν το bold είναι εστω και ένα από τα κριτήρια φλωριάς ή όχι... τι να πω...

Ειπα και πριν οτι δεν παιζει κανεναν ρολο το ποσο πινει (και γενικοτερα το οτι πινει και το τι πινει κλπ) Αλλα γενικα ηθελα να πω γιατο οτι δεν κολαει και λεει οτι ετσι ειμαι και σε οπιων αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Προσκαλώ τους ενδιαφερόμενους, για να γλυτώσουμε και από τα oφφ τοπιξ, να έρθουν εδώ για να το συζητήσουμε το θέμα του χιπ χοπ εν Ελλάδι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Προσκαλώ τους ενδιαφερόμενους, για να γλυτώσουμε και από τα oφφ τοπιξ, να έρθουν εδώ για να το συζητήσουμε το θέμα του χιπ χοπ εν Ελλάδι:P
Έφυγαν. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiMiTRouLa3201

Νεοφερμένος

Η DiMiTRouLa3201 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Η μουσική είναι κάτι τελείως υποκειμενικό!!!! Ό,τι μας αρέσει θα ακούμε και με ό,τι μας αρέσει θα διασκεδάζουμε... Δεν είναι σωστό να κρίνουμε το είδος μουσικής που ακούει ο άλλος... Και κάποιες φορές θα χρειαστούν και υποχωρήσεις στο να ακούσουμε και κάτι που δεν μας τρελαίνει.... Θέλουμε δεν θέλουμε, έτσι πάει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top