Ορόσημα στη ζωή μας

flyer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο flyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Τα εχουμε περασει ή προκειται να τα περασουμε ολοι.παρολο που υπαρχουν πολλοι δρομοι μεχρι να φτασουμε στον τελικο μας προορισμο στη ζωη, σιγουρα υπαρχουν καποιοι σταθμοι σε αυτη τη διαδρομη που ειναι πιο σημαντικοι απο τους υπολοιπους. πολλοι ειναι κοινοι σε πολλους ανθρωπους. η πρωτη μας αγαπη, η πρωτη απωλεια, το πρωτο δικο μας σπιτι...αλλοι πιο ιδιαιτεροι,πιο προσωπικοι. μπορει να ειναι το πρωτο μας καρδιοχτυπι για τα ματια της ωραιας του σχολειου (ακομα κι αν εισαι 7 χρονων και δεν ξερεις γιατι χανεις τα λογια σου και κοκκινιζεις μολις σε πλησιαζει), ακομα και το πρωτο μας γκολ σε καποια αλανα που παιζαμε μικροι.λοιπον... ποια ειναι τα δικα σας οροσημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
-Η ορκομωσία μου.
-Ο χωρισμός με τον πρώην μου. Από εκεί άρχισα να επιζητώ τις αλλαγές..
-Ο θάνατος του πατέρα μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
-η αγορα δικου μου σπιτιου
- ο θανατος της κολλητης μου ,που με εκανε να καταλαβω ποσο ευθραυστη και σημαντικη ειναι η ζωη
-η αποφαση μου να αποκτησω δικη μου οικογενεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
-η απώλεια του ξαδέλφου μου(ήμουν δημοτικό)
-η δουλειά μου
-η νέα ζωή που μεγαλώνει μέσα μου
-ο γάμος μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
-Η πρώτη μου σχέση.
-Η αλλαγή στάσης ζωής.
-Η αλλαγή ορισμένων πεποιθήσεων.
-Το χάραγμα μιας διαδρομής προς τη συνεχή βελτίωση, με τέρμα την προσεγγιστική τελειότητα.
-Η δεύτερή μου σχέση.
-Η επιτυχία στις Πανελλήνιες.
-Ο δεύτερός μου χωρισμός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Η απώλεια του κολλητού μου...επαναπροσδιόρισα κυριολεκτικά ΤΑ ΠΑΝΤΑ.είδα τα πάντα αλλιώς και εκτίμησα ακόμη παραπάνω όλα όσα ζήσαμε μαζί...
Μέχρι τώρα πιστεύω ότι ήταν αυτό που με έχει επηρεάσει πιο πολύ στη ζωή μου,κ με έχει κάνει αυτή που είμαι σήμερα,σε αξίες και σκέψεις.Τα βλέπω όλα από άλλο πρίσμα...αυτό που είπε η dimitral.κατάλαβα πόσο εύθραυστη είναι η ζωή..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ορόσημα ε ? Η ανακάλυψη του δικαστικού εγγράφου για την υιοθεσία μου .Ένας εφηβικός σχεδόν παιδικός έρωτας . Δύο τηλεφωνήματα το ένα για το θάνατο του πατέρα μου και το άλλο για το θάνατο της μητέρας μου . Ένας δυντατός έρωτας . Η διάγνωση των γιατρών ότι η κολλητή μου πάσχει από σκλήρυνση κατά πλάκας . Πάλι ένας έρωτας . Κοινώς , σχεδόν όλα τα ορόσημα της ζωής μου , θα μπορούσε να πει κανείς πως έχουν κατά μια βαθύτερη έννοια κάτι κοινό , αν ισχύει το Έρωτας = Θάνατος !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top