Ρολόγια χειρός

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ενα ρολοι σου ταιριαζει εσενα τοτε
tendence
τσεκαρε τα....εχω παρει εγω και εχω σωθει


Αντέχουν;Αντέχουν; Πες μου λίγες περισσότερες πληροφορίες...:)



Ωραίο αυτό το tendence...


Ψάχνοντας τα tendence...έπεσε το μάτι μου σε αυτό https://www.bablis.gr/eShop/tabid/57...efault.aspx?SortField=ProductName,ProductName

Αυτό ήταν το μωβ που αναφέρθηκα παραπάνω! :P
Tendence θα πάρω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
αυτο που εχω ειναι ιδιο σχεδον με αυτο που εβαλες.
αντεχουν τα παντα, γιατι ειναι συμπαγης κατασκευη και απο πολυ ανθεκτικα υλικα.
το δικο μου το εχω 1 χρονο και δεν εχει περασει πολυ καλες στιγμες, αλλα ειναι σαν καινουργιο!!!
δεν θα το μετανιωσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Αγαπητέ, με βάζεις σε έξοδα εκεί που έλεγα να μην ξαναπάρω ποτέ ρολόι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Θα το παρεις και θα το εχεις για πολυ καιρο γιατι ειναι γ@μ@το και αντεχει και θα το γουσταρεις τρελλα! Και δεν ειναι πολυ ακριβα....για αυτο που παιρνεις. Οι τιμες κυμαινονται απο 230 περιπου μεχρι 400 ευρώ, κατι τετοιο!:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Δεν δινω ιδιαιτερη σημασια στα ρολογια και δεν υπαρχει καμια περιπτωση να ξοδεψω πολλα χρηματα για να αγορασω ενα(προτιμω να αγορασω κατι πιο χρησιμο).Στο κατω κατω ειναι πολυ ευκολο να σου χαλασουν(το τελευταιο που ειχα επεσε σε νερο και χαλασε:()
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μελιώ

Δραστήριο μέλος

Η -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Ωραίο θέμα, με πολλές απόψεις που λίγες όμως είναι τεκμηριωμένες.

Ε, μααα πια !:mad:
Η δικιά μου είναι ότι για τον άντρα μετράει το ρολόι του και το παπούτσι του πολύ, δείχνει στοιχεία για αυτόν.
Δείχνει , ότι δείχνει δειχνει τι τώρα ... ψέμματα να σου πω ? Κι εγώ το πρώτο που κοιτώ είναι το παπούτσι , καθότι χαμηλοβλεπούσα οπότε πάντα κοιτάω καταγής τα σκαρπινάκια σας
Μετά κάνω την γνωστή ερώτηση : συγνώμη τι ώρα έχετε ? :rolleyes:
Έτσι βλέπω και το ρολογάκι του μεσιέ .

Όχι παίζουμε . :P

Αν αυτά τα δυο είναι οκ , τότε στο τσακίρ κέφι μπορεί να τον κοιτάξω και στα μάτια ....
Δεν χρειάζεται κατ' ανάγκη να είναι ακριβό. Μπορείς και με 300 ευρώ να έχεις ένα αξιοπρεπέστατο κομμάτι

Μισός μισθός δηλαδή , ή λίγο λιγότερα από ένα ταμείο ανεργίας …. ντάξει μωρέ ποιο δντ και κουραφέξαλα ? :P
που να το γουστάρεις κιόλας και να αφήνεις στο συρτάρι για πολύ καιρό ρολόγια 10πλάσιας και βάλε αξίας. Αυτά, ΑΝ φοράς ρολόι.

10πλάσιας ? :worry:

και βάλε ? :worry:
μα καλά σε ποιο φόρουμ γράφω ? στου ροκφέλερης –τελεια- κομ ???

:P

Τα αυτόματα (τα κουρδιστά αλλιώς), είναι τα καλύτερα από ποιότητα αλλά και τα Quartz δεν έχουν τίποτα κακό.
π.χ. η bulgari δίνει ανεκτή απώλεια χρονομέτρησης 10 λεπτά ανά μήνα.

Πως το λες έτσι απότομα αυτό βρε πιδιʼ μ ? :'(

10 λεπτά ????

Βαγγελίστρα μʼ .
Σκοτοδίνη μου ʽ ρθε .



:P:P

Τραγικό από τη στιγμή που η Omega δίνει 2 λεπτά.

Τραγικό ?
Μόνο Τραγικό ?

Δυο λεξοτανίλ θέλω τώρα για να ηρεμήσω τέτοια ταραχή που πήρα η γυναίκα .

:P


Μερικές μάρκες που μου αρέσουν από τις γνωστές
Omega, Panerai, Breitling, Rolex, Cartier (1), Tag heuer (λίγα), Tendence (o νέος έρωτας)
Κι εμένα κι εμένα αυτές οι μάρκες με αρέσουν .....:D

Ohmega(lh h xarh sou ) , AfoiPaneraI , Brebretolink, Folex , Catourie , Tendes , Saiko ( μόνιμος έρωτας ) :P




Λοιπόν πέρα από την πλάκα :)
που φαντάζομαι ο καλός μας και καλόγουστος μπον βιβέρ δεν θα την παρεξηγήσει
μιας και είμαι γνωστό καλοπροαίρετο ζιζάνιο ....:)
... κι εμένα μʼ αρέσουν τα ρολόγια .
Πολύ .
Πάρα πολύ .
Έχω πολλά , μα τρια είναι τα πιο αγαπημένα μου .
Το πρώτο το φορώ κάθε πρωί που πηγαίνω στη δουλειά , οι δείκτες του είναι σε σχήμα μούντζας .
Πολύ πρακτικό , μου θυμίζει κάθε φορά που το κοιτάζω τι θα πάρω για σύνταξη .:mad:

Το δεύτερο το φορώ όταν βγαίνω ραντεβού , εκτός του ότι έχει καθρέφτη κι έτσι τσεκάρω και το κραγιον μου
γράφει με μεγάλα γράμματα :
<< σε βλέπω , πάλι θα τα φας τα μούτρα σου
- ε, και ? ο έρωτας είναι ζάλη , πες το μου πάλι …
>>


Και το τρίτο , το φορώ όλες τις υπόλοιπες ώρες , έχει όλα τα χρώματα της ίριδας
φέγγει ακόμα και στο σκοτάδι .... γράφει επάνω στους δείκτες του : " να μην ξεχάσω να ζήσω "

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Αντί να επωφεληθείς από τον τεράστιο ορυμαγδό των γνώσεων που αφιλοκερδώς προσφέρω εδώ, προτιμάς να δίνεις μία άλλη διάσταση.....χμμμμμ....τελικά ναι, δουλεύω στο ΔΝΤ και θα σας τα πάρω ΟΛΑ τα ρολόγια αλλά ΚΑΙ τα κομπολόγια για να απασχολείτε τα χέρια με πιο ουσιαστικές δραστηριότητες!!!! Μετά θα τα πουλήσω και θα έρθω να σας πάρω και τα μεταξωτά σας βρακιά γιατί έτσι μου αρέσει και θα τα πουλήσω κι αυτά. Μετά θα σας πάρω ό,τι άλλο σας έχει απομείνει σε αυτή τη ρημάδα τη ζωή για να σας αφήσω τελικά να ζήσετε αξιοπρεπώς. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Εγώ φοράω συνέχεια ρολόι και επιλέγω συνήθως τα ηλεκτρονικά!Βασικά δεν παίρνω και ακριβά ρολόγια γιατί τα χαλάω:pΠάντως αν δεν φοράω ρολόι χάνω τον χρόνο και αποσυντονίζομαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Εγώ φοράω συνέχεια ρολόι και επιλέγω συνήθως τα ηλεκτρονικά!
και εγω επισης..δεν σπανε κιολας..τιποτα δεν παθαινουν..

και κρατανε αιωνια με μια μπαταρια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια επειδη δε βρηκα αλλο θεμα με ρολογια θα ρωτησω εδω... μηπως ξερετε πως λεγονται αυτα τα καινουρια ρολογια που εχουν βγει προσφατα??βγαινουν σε πολλα χρωματα,ειναι μικρα,δεν εχουν κουμπωμα και ειναι unisex..!! ελπιζω να καταλαβετε..!! :P
Υ.Γ. ψαχνω πολυ καιρο και τπτ..!! :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
παιδια επειδη δε βρηκα αλλο θεμα με ρολογια θα ρωτησω εδω... μηπως ξερετε πως λεγονται αυτα τα καινουρια ρολογια που εχουν βγει προσφατα??βγαινουν σε πολλα χρωματα,ειναι μικρα,δεν εχουν κουμπωμα και ειναι unisex..!! ελπιζω να καταλαβετε..!! :P
Υ.Γ. ψαχνω πολυ καιρο και τπτ..!! :(

τα επιτραπέζια λες ;

π.σ. δόκτωρ ; :worry: πού πήγε η αγάπη ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
οχι οχι..ρολογια χεριου ειναι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
παιδια επειδη δε βρηκα αλλο θεμα με ρολογια θα ρωτησω εδω... μηπως ξερετε πως λεγονται αυτα τα καινουρια ρολογια που εχουν βγει προσφατα??βγαινουν σε πολλα χρωματα,ειναι μικρα,δεν εχουν κουμπωμα και ειναι unisex..!! ελπιζω να καταλαβετε..!! :P
Υ.Γ. ψαχνω πολυ καιρο και τπτ..!! :(

Λοιπον τα εχουν κυκλοφορησει πολλες εταιρειες!!! αν δεν σε ενδιαφερει να ειναι φιρματο εχει και στο ebay παρα παρα πολυ φθηνα!!:D:D ριξε μια ματια!:D:D

https://shop.ebay.com/i.html?_nkw=silicone+watches+&_cqr=true&_nkwusc=selicone+watches&_rdc=1

Aλλιως σε μαγαζι με ρολογια που φερνει και πιο μοντερνα (οχι μονο κλασσικα) πιστευω θα τα βρεις!:):) εγω τα ειδα σε πολλα!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
ναι ναι αυτα τα ρολογια ειναι..!!τι ειναι το shop ebay??ειναι μαγαζι?υπαρχει και εκτοσ ιντερνετ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
ναι ναι αυτα τα ρολογια ειναι..!!τι ειναι το shop ebay??ειναι μαγαζι?υπαρχει και εκτοσ ιντερνετ?

οχι..δεν ειναι μαγαζι..ειναι site που ''πωλειτες διαφημιζουν'' τα προιοντα τους κ εσυ μπορεις να τα αγορασεις!βεβαια προυποθεση ειναι ειτε να εχεις πιστωτικη καρτα ειτε cash card!:) To καλο ειναι οτι τα εχει παρα πολυ φθηνα!:D εγω που κοιτουσα βρηκα με 2,5 ευρω και δωρεαν μεταφορικα!!:clapup::clapup: οπου το ιδιο No name ρολοι το αγορασα απο πλανοδιο 8 ευρω!:mad::mad: Ετσι φθηνα που ειναι σκεφτομαι να αγορασω κανα 2 χρωματα ακομα!:P:redface::redface:
Εχω σκοπο να κανω σε μερικες μερες παραγγελια! αν δεν μπορεις μονος σου σου παραγγελνω εγω!:):redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
παιδια επειδη δε βρηκα αλλο θεμα με ρολογια θα ρωτησω εδω... μηπως ξερετε πως λεγονται αυτα τα καινουρια ρολογια που εχουν βγει προσφατα??βγαινουν σε πολλα χρωματα,ειναι μικρα,δεν εχουν κουμπωμα και ειναι unisex..!! ελπιζω να καταλαβετε..!! :P
Υ.Γ. ψαχνω πολυ καιρο και τπτ..!! :(


Εγώ έχω ένα τέτοιο (σύντομα θα γίνουν δυο :P) και η μάρκα του δικού μου είναι Oyyo! Σε αυτό το site βρεις και τα σημεία πώλησης! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Ξεχασα να σου πω κατι βασικο!!! πρεπει να κοιταξεις στην κατηγορια Bye now και να βλεπεις καθε πωλητης αν στελνει ελλαδα και τι μεταφορικα χρεωνει!;) αν και πολλοι εχουν free εξοδα αποστολης καλο ειναι να το προσεχεις!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
@aporw δεν εχουμε πιστωτικη καρτα...αν εμενες θεσσαλονικη θα μπορουσες να το παραγγειλεις εσυ και να σε πληρωσω εγω αλλα τωρα που εισαι αθηνα... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
@aporw δεν εχουμε πιστωτικη καρτα...αν εμενες θεσσαλονικη θα μπορουσες να το παραγγειλεις εσυ και να σε πληρωσω εγω αλλα τωρα που εισαι αθηνα... :(

ααα!!:/::/: τοτε μαλλον θα πρεπει να ψαξεις σε καποιο ρολογαδικο στην αγορα!:worry: επισης ριξε μια ματια και σε μαγαζια με αξεσουαρ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
πλήρωσε εμένα :)

βέβαια δεν με ξέρεις και κανονικά δεν θα έπρεπε να με εμπιστευτείς αλλά

λιγη τρελα θελει η ζωη:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top