Κολώνιες και αρώματα

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

Προτιμώ αυτές...:D To exotic pleasures οχι και πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
ειναι τελειια...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

black mamba

Νεοφερμένος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Alien by Thierry Mugler... Είναι θάνατος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά καμία.Δεν μου αρέσει να μυρίζω κάτι ξένο,δεν ξέρω γιατί αλλά το αποφεύγω και με απωθεί κιόλας η μεγάλη ποσότητα και στους άλλους.

Αλλά στις γυναίκες αυτή που με ξετρελαίνει είναι η Poison νομίζω.Πραγματικά μεθυστική και μαγευτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Toν χειμώνα:


Kαι το καλοκαίρι:




Δεν είναι τίποτα το τρομερό,ούτε και έψαξα πολύ για να τις βρώ,αλλά με τρέλανε αυτό το ιδιαίτερο άρωμα που έχουν και οι δύο από την πρώτη στιγμή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
J'adore;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Eclat D'arpege...απλά τέλεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haniel

Νεοφερμένος

Η haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Έχω λύσσα με τα αρώματα γενικά:),μ'αρέσουν και δοκιμάζω κατά καιρούς πολλά...:D
...Αλλά αυτά που δε λείπουν ποτέ και με χαρακτηρίζουν είναι:clapup::
1.
Lancome Hypnose Eau de Parfum,
hypnose.jpg
2.DKNY Cashmere Mist Eau de Toilette,
DKNY_CashmereMist-W500.jpg
3.Victoria's Secret Very Sexy Now The Beauty of Brazil &
33370Very Sexy Now The Beauty of Brazil.jpg
4.Aquolina Pink Sugar Eau de Toilette!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pink Sugar Perfume.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blondie

Νεοφερμένος

Η blondie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Λοιπόν, πέρασα σήμερα από τα χόντος και δοκίμασα το flowerbomb από Victor&Rolf. Απλά καταπληκτικό δεν έχω λόγια. Το απόγευμα που πήγα μια μια επίσκεψη, με το που μπήκα στο σπίτι με ρώτησαν κατ΄ευθείαν τι φοράω και μυρίζω τόσο ωραία.(είχα ψεκαστεί αρκετά μπορώ να πω).
Το μόνο "μειονέκτημα" ας πούμε είναι η τιμή του. Τα 100ml κοστίζουν 140€. Αχ....Μάλλον θα πρέπει να περιμένω να το αγοράσω όταν τα χόντος θα έχουν έκπτωση 50%. Αν το πάρω είδηση αλλιώς.....είναι πολλά τα λεφτά Άρη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Αυτό τον καιρό Bulgari Omnia (το καφέ) και D&G Light Blue (εδώ και 2-3 χρόνια σταθερή αξία).
Θέλω όμως να δοκιμάσω την Million Lady από Paco Rabbane.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Jesus! Εγώ θέλω να πάρω αυτή

Την είχα δοκιμάσει πριν καιρό και είχα κολλήσει.

Έχει βγει και για άντρες παρόμοιο.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μεγάλος έρωτας τα αρώματα, ίσως το μοναδικό υλικό αγαθό που θα μπορούσε να με κάνει να θεωρηθώ εξαρτημένη.

Από τη 2α γυμνασίου σταθερή αξία η The One των D&G. Ούτε και ξέρω πόσα μπουκαλάκια έχω αδειάσει.



Όταν με πιάνουν τα ρομαντικά μου (σπάνια δηλαδή/γι αυτό είναι γεμάτο ακόμη) φοράω τη Mademoiselle της Chanel.



Ιδιαίτερα έντονη μου φαίνεται η no5 της Chanel, οπότε την αποφεύγω και τη χρησιμοποιεί η μάνα μου. -.-



Τέλος, καινούργια ανακάλυψη και εθισμός από τα Χριστούγεννα η Lady Million της Paco Rabanne.



<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sweet_Butterfly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sweet_Butterfly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δάσκαλος/α. Έχει γράψει 347 μηνύματα.
Βlack XS.....Και η αντρική και η γυναικεία είναι....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Ιδιαίτερα έντονη μου φαίνεται η no5 της Chanel, οπότε την αποφεύγω και τη χρησιμοποιεί η μάνα μου. -.-

χριστίνα παδί μουυυυυυυυυυυυυυυυ
πάλι μου σούφρωσες την κολόνια ;;;;;;;;;;;;;;;;;;:mpinelik::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
eau de mashalil' :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.

νατ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η νατ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
Και εγώ έχω κόλλημα με τις κολλόνιες!!!
τώρα τελευταια φοράω αυτη ...την είχα παρει για μια φιλη μου ως δώρο και μετα μου άρεσε και την πήρα και για εμένα
j_lo_live_deseo_wom__42562_zoom.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lizaki123

Νεοφερμένος

Η lizaki123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Λοιπόν το καλοκαίρι τη dolce gabbana και το χειμώνα τη miss dior και την burverry !δεν θυμάμαι ακριβώς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.










Αυτά τα τέσσερα ΘΕΙΚΑ αρώματα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aggi92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Angeliiiiiique ^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Τον τελευταιο καιρο φοραω την Hypnotic poison , Dior... <3 !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top