Shopping Therapy

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Δυο δώρα, τέσσερα μανό, δυο λίμες, αποσμητικό, οδοντοκρεμα, μασκα προσωπου, ζελέ, γενικά αναστέναξε ο Χοντος! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Επίσης, την Παρασκευή πήρα από τα Sisley μία φοβερή τσάντα και μία ζώνη και δύο φανελάκια ένα άσπρο και ένα μαύρο. Επίσης πήρα ένα μαγιό από κάτω (string):redface: που μάλλον θα το φοράω ως εσώρουχο.
Από Μύκονο μου πήρε ο καλός μου ένα επίσης από κάτω μαγιό, καταπληκτικό, πορτοκαλί, brazilian με κορδονάκια!!!
Γιούπιιιι και τώρα είμαι σχεδόν άφραγκη!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πω πώροση, πήρα εχτές αφρόλουτρα μικρά σε διάφωρα σχέδια καμια 15αρια , ψαράκια, πεταλουδίτσες, και όλο το ζωικό βασίλειο μαζεμένο, λατρέυω αυτά τα ζωάκια πάρα πολλύ:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Καλά, μπορεί να μην το αγόρασα σήμερα, αλλά πριν 2 μέρες, όμως σήμερα θα το παραλάβω..... Ένα σερβίτσιο από το OMNISHOP για το καινούργιο μου σπίτι! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά, μπορεί να μην το αγόρασα σήμερα, αλλά πριν 2 μέρες, όμως σήμερα θα το παραλάβω..... Ένα σερβίτσιο από το OMNISHOP για το καινούργιο μου σπίτι! :)

αντε βρε καλορύζικο νανε και καλοσερβιριστο:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Επίσης, την Παρασκευή πήρα από τα Sisley μία φοβερή τσάντα και μία ζώνη και δύο φανελάκια ένα άσπρο και ένα μαύρο. Επίσης πήρα ένα μαγιό από κάτω (string):redface: που μάλλον θα το φοράω ως εσώρουχο.
Από Μύκονο μου πήρε ο καλός μου ένα επίσης από κάτω μαγιό, καταπληκτικό, πορτοκαλί, brazilian με κορδονάκια!!!
Γιούπιιιι και τώρα είμαι σχεδόν άφραγκη!!!!!

κοριτσια θα βγω λιγο οφτοπικ:worry:
δεν εχω καταλαβει ποια ειναι η διαφορα του απο κατω μαγιω αν ειναι στρινγκ η αν ειναι μπραζιλιαν... δωστε μου τα φωτα σας παρακαλω!!!:P :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Το brazilian είναι το "παρτό" μαγιό, αυτό που καλύπτει το μισό κ*λαράκι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Το brazilian είναι το "παρτό" μαγιό, αυτό που καλύπτει το μισό κ*λαράκι:P

και απο μπροστα ειναι κανονικο;:worry:
οπως ολα τα μαγιω δλδ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
και απο μπροστα ειναι κανονικο;:worry:
οπως ολα τα μαγιω δλδ;

Πραγματικά, πολύ θα ήθελα να ξέρω τι είχες κατά νου!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Καλά, μπορεί να μην το αγόρασα σήμερα, αλλά πριν 2 μέρες, όμως σήμερα θα το παραλάβω..... Ένα σερβίτσιο από το OMNISHOP για το καινούργιο μου σπίτι! :)

πρώτον: καινούριο σπίτι!?!?!??!?!?!??!! γουάου, αυτά είναι νέα!!!! μπραβίσσιμο λενίτσα, λέγε λεπτομέρειες τώρα:P
δεύτερο: θα πάρω κι εγώ σερβίτσιο από τη λίστα γάμου στα νότος γκάλερις, οπότε για λέγε, πόσα πιάτα, τι είδους και τέτοια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
πρώτον: καινούριο σπίτι!?!?!??!?!?!??!! γουάου, αυτά είναι νέα!!!! μπραβίσσιμο λενίτσα, λέγε λεπτομέρειες τώρα:P
δεύτερο: θα πάρω κι εγώ σερβίτσιο από τη λίστα γάμου στα νότος γκάλερις, οπότε για λέγε, πόσα πιάτα, τι είδους και τέτοια:D

Πρώτον : Αποφάσισα να σοβαρευτώ και να νοικοκυρευτώ (όχι, δεν παντρεύομαι) και ετοιμάζω σπίτι με τον Γιαννάκη μου. Εντός των επόμενων μηνών θα είμαι μια χαρωπή νοικοκυρά και όταν θα γυρίζω σπίτι μου από το γραφείο, αντί να βρίσκω το έτοιμο φαγάκι της γιαγιάκας μου, θα πρέπει να μαγειρεύω για να φάει ο πασάκας μου! Μήπως να το ξανασκεφτώ??????

Δεύτερον : Οκτάδα αγόρασα, γιατί η δωδεκαδα για καθημερινό σερβίτσιο νομίζω ότι είναι υπερβολή. Οκτώ ρηχά για το κυρίως, οκτώ για τη σαλάτα, οκτώ του γλυκού, οκτώ βαθειά για σούπα, φλιτζάνια του καφέ, κανάτα, γαλατιέρα-ζαχαριέρα, 2 πιατέλες και μία σαλατιέρα.

Τιμή (αν θες) σε πμ (μην εκθέτουμε πράγματα και καταστάσεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
θα πρέπει να μαγειρεύω για να φάει ο πασάκας μου! Μήπως να το ξανασκεφτώ??????
θα το έχει ξανασκεφτεί εκείνος, μην ανησυχείς:D συγχαρητήρια βρε και καλορίζικο! στην ίδια περιοχή??
Δεύτερον : Οκτάδα αγόρασα, γιατί η δωδεκαδα για καθημερινό σερβίτσιο νομίζω ότι είναι υπερβολή.

Τιμή (αν θες) σε πμ (μην εκθέτουμε πράγματα και καταστάσεις)
Εγώ παω για το καλό σερβίτσιο, οπότε δωδεκάδα..μόνο σε αυτά της σούπας θα πάρω 6, γιατί σιγά μη σερβίρω επίσημα σούπα.. πιατέλες και σαλατιέρα και βλέπομεν...η τιμή εν με ενδιαφέρει, από τη λίστα γάμου είναι.
(ένα σάββατο στο νότος γκάλερις θα περάσω, το βλέπω....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
θα το έχει ξανασκεφτεί εκείνος, μην ανησυχείς:D συγχαρητήρια βρε και καλορίζικο! στην ίδια περιοχή??

Πάντα στην ίδια περιοχή! Για πόση απόσταση νομίζεις ότι αντέχει το φαγητό στο τάπερ? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Καλά, μπορεί να μην το αγόρασα σήμερα, αλλά πριν 2 μέρες, όμως σήμερα θα το παραλάβω..... Ένα σερβίτσιο από το OMNISHOP για το καινούργιο μου σπίτι! :)

Λενιώ μου αρχίζουμε να παίρνουμε την προίκα για το σπίτι; :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Λενιώ μου αρχίζουμε να παίρνουμε την προίκα για το σπίτι; :clapup::clapup::clapup:

Αχ ναι! Και έχω αρχίσει να τρελλαίνομαι από τα τόσα πράγματα που χρειάζεται ένα σπίτι και δεν πάει ο νους σου!
Είναι όμως ευχάριστη διαδικασία....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αχ ναι! Και έχω αρχίσει να τρελλαίνομαι από τα τόσα πράγματα που χρειάζεται ένα σπίτι και δεν πάει ο νους σου!
Είναι όμως ευχάριστη διαδικασία....:)

Υπέροχη είναι!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Εγώ παω για το καλό σερβίτσιο, οπότε δωδεκάδα..μόνο σε αυτά της σούπας θα πάρω 6, γιατί σιγά μη σερβίρω επίσημα σούπα.. πιατέλες και σαλατιέρα και βλέπομεν...η τιμή εν με ενδιαφέρει, από τη λίστα γάμου είναι.
(ένα σάββατο στο νότος γκάλερις θα περάσω, το βλέπω....)

ντουλινα να παρεις σερβιτσιο ΙΟΝΙΑΣ!!! εγω πηρα οταν παντρευτηκα 12 ρηχα 6 σουπας 6 μικρα 2 πιατελες 2 σαλατιερες 4 για σαλατες αλοιφες 6 φλυτζανια τσαγιου και 6 καφε και εδωσα το ποσο των.... 500 ευρω παρακαλω...αλλα ειναι τελεια...τα χαιρομαι συνεχεια!!!ειδικα τις κυριακες μ αρεσει να τρωμε σε αυτα τα πιατα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ντουλινα να παρεις σερβιτσιο ΙΟΝΙΑΣ!!! εγω πηρα οταν παντρευτηκα 12 ρηχα 6 σουπας 6 μικρα 2 πιατελες 2 σαλατιερες 4 για σαλατες αλοιφες 6 φλυτζανια τσαγιου και 6 καφε και εδωσα το ποσο των.... 500 ευρω παρακαλω...αλλα ειναι τελεια...τα χαιρομαι συνεχεια!!!ειδικα τις κυριακες μ αρεσει να τρωμε σε αυτα τα πιατα...:)
12 γλυκού θα πάρω και καθόλου για καφέ/τσάι, έχω μπόλικα τέτοια...

θα πάρω και ποτήρια μαργαρίτας:clapup:

και φωτιστικά:clapup: άσχετο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγω παλι πηγα σουπερ μαρκετ αλλα ξεχασα να παρω λάδι και τονάκια.. μπορεί να πεταχτεί κάποιος να μου φέρει; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top