Shopping Therapy

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Ααααααααααααααααααααααααααααααααα....:eek:
Μια η Ιταλια....εδω σπουδαζω...μια στις φωτο που ειχατε ερθει Ναυπλιον (ειμαι απο Αργος και ολο στο Ναυπλιον θα με βρεις) σεν υπαρχει περιπτωση....κατι μου λεει οτι τελικα καποτε θα βρεθουμε PYLH μου!χαχα!:clapup: :D
Καλοριζικο και με 'γεια το laptop και φυσικα με 'γεια το ρολογακι που ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι σουπερ αφου προηλθε απο τον γιοκα σου!!!!:clapup: :clapup: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Καλημέρα σ'όλους!!! (@Mario καλημέρα ;):D)
Συγγνώμηηηηη άν είμαι εκτός θέματος αλλά πρέπει να ξέρεις πώς ....μού'φτιαξες την μέρααααα ( όχι πώς ήταν "χαλασμένη":P βέβαια!) μ'αυτή σου την καλή διάθεση πού "εισπράττω":D.
Σ'ευχαριστώ για "τα καλορίζικα"...,το ρολόι είναι πραγματικά ΤΟ ρολόι!!!:D:D Άργος ??? χαχαχα...μήπως είσαι και συγγενείς με τόν άντρα μου...???:hmm:
'Οσο για το laptop:/: ,είναι τέλειο αλλά εγώ είμαι άσχετη και "βασανίζομαι" να βρω μιάν άκρη μ'όλα αυτά τα ιερογλυφικά:book: :rant: :pc: :help:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Χτες πήρα κάτι ασημένιες πλεκτές μπαλαρίνες για κάθε μέρα.. έχω πήξει στα ψηλοτάκουνα και δεν έχω τι να βάλω στην δουλειά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
super market...
Πιανει η μπα? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
α νι τσέχασα!
προχτές πήρα ένα τιρκουάζ μαγιό που με χωράει μέσα :P και κάτι πυτζαμάκια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Πήρα τα είδη πάρτι για την γιορτη μου, θα έχει θέμα γουίνι το αρκουδάκι εκτώς απο την τούρτα:clapup:

Αγόρασα και το χάπι φίτ το λατρέυω:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Πήρα ένα φοβερό, απίστευτο σορτσάκι για την παραλία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με γεια σουυυυ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Ένα φοβερό ζευγάρι σαγιονάρες Ipanema για την παραλία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εκανα κι εγώ μερικά ψώνια σήμερα.
2 μπλούζες, 1 βερμούδα, 1 τζελ για τα μαλιά και ένα σκούτερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
ποιο σκούτερ πήρες??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ουχ τώρα το είδα :P

νι πάντα μπικίνι, με ενοχλεί ιδιαίτερα το βρεγμένο μαγιό στην κοιλιά :P

βρε ας είμαι και φάλαινα! τα μπάνια μου θα τα κάνω! τέλος! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ουχ τώρα το είδα :P

νι πάντα μπικίνι, με ενοχλεί ιδιαίτερα το βρεγμένο μαγιό στην κοιλιά :P

βρε ας είμαι και φάλαινα! τα μπάνια μου θα τα κάνω! τέλος! :P

καλέ σταμάτα να λες πως είσαι φάλαινα....:mad:

το μόνο που πρέπει να σκέφτεσαι είναι να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και τα κιλά της μαζί

να βάλεις μπικίνι και να κάνεις πολλά μπάνια

να βάζεις ότι σου κατέβει..... ακόμα και να μην φοράς τίποτα!;)

να μην ακούς τους άλλους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
βρε ας είμαι και φάλαινα! τα μπάνια μου θα τα κάνω! τέλος! :P

Eίδα προχτες στην παραλία μία έγκυο γυναίκα και ήταν πολύυυυυ γλυκιά με την κοιλιά :D

Και είχα και ένα αγόρι μαζί μου και με έκραξε οτι "βιάζομαι":P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Eίδα προχτες στην παραλία μία έγκυο γυναίκα και ήταν πολύυυυυ γλυκιά με την κοιλιά :D

Και είχα και ένα αγόρι μαζί μου και με έκραξε οτι "βιάζομαι":P :P

έτσι ακριβώς;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ένα χαβανέζικο πουκάμισο μπλε, με άσπρα και γαλάζια λουλούδια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
χτες πηρα οχι ενα ουτε δυο, ουτε τρια αλλα τεσσερα κολλαν!!!

ενα γκρι, ενα πορτοκαλι, ενα φουξια και ενα μαυρο διαφανες που παραειναι διαφανες και αυριο το παω σουμπιτο για αλλαγη:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ένα φούξια υφασμάτινο παντελονάκι για κάθε μέρα και μια λαχανί κοντή φούστα για παραλία ή βράδυ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top