Pretty Little Liars

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
εγω καπου ετυχε να διαβασω ποιος ειναι ο Α και τωρα πια ψιλοβαριεμαι οταν το βλεπω...:(

Ε, ανάλογα ποιον άκουσες.
Αν άκουσες πχ. για τη Μόνα, δεν ισχύει έχουν πει.
Αλλά πολλά ακούγονται. Ακόμα κι ότι είναι μρ.Φιτζ έχω ακούσει. Αλλά, δε βγάζω άκρη ακόμα.


Ρε, το' χω κάψει.
Σε ποιο επ. είμαστε; Είδα χτες το 15 και μόλις ανακάλυψα ότι έχει βγει και το 16.
Κατεβάζω, βλέπω και επανέρχομαι.

Στο 15 πάντως, φαίνεται ότι είναι ο Λούκας. Τεςπα. Βλέπουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αρχίζει και με κουράζει πολύ ε.
Πφφφφφφφ.

Πλέον πιο πολύ ενδιαφέρον έχει ο χωρισμός Άρια και Έζρα, παρά του το ποιος είναι ο Α.
Και αυτοί οι γονείς της ρε φίλε, τι βλάκες ξέρωγω. Πολύ απόλυτοι, μου τη σπάσανε. (καλά αυτό έγινε κάτι επ. πίσω, αλλά τώρα μου΄ρθε να το πω).
Και ο καημένος, μπουνιά έφαγε, βρίσιμο έφαγε, απαγορεύσεις έφαγε.
Θα μου πεις τι άλλο να κάνει, αφού είανι ανήλικη. Ε ΒΛΑΚΕΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Ε τι περίμενες να πούνε οι γονείς της; Με τις ευλογίες μου παιδί μου;
Και ψύχραιμα το πήραν θα έλεγα, ειδικά η μητέρα της.

Όντως έχει αρχίσει να κουράζει πάντως...
Και αυτό με τον Λούκας ήταν epic fail.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι ψύχραιμα μωρέ; Που δεν την άφηναν να βγει; Να τον πάρει τηλέφωνο; Να μην τον ξαναδεί ποτέ; Αιντέέ. Υπερβολικοί και οι 2, ειδικά ο πατέρας της που έγινε ξαφνικά σκληρός.
Και να πεις ότι ήταν κανένας 40άρης ο Έζρα, νταξ, αλλά νέο παιδί είναι και δεν είναι πια καθηγητής της. >.>
ΚΑΙ ΟΥΤΕ που κάθισαν να την ακούσουνε, όταν έλεγε ότι τον γνώρισε πριν μάθει ότι είναι καθηγητής της, τη γράφανε κυριολεκτικά.
Πολλή πιέση και δε τους το' χα.
Ειδικά ο πατέρας της που κεράτωνε τη μάνα της δεν είναι και καλύτερος.
Θα μπορούσε να' χε γίνει συζήτηση. -.-

Καλά με τον Λούκας ΞΕΝΕΡΩΣΑ.
Εκεί που είπα ότι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ μάθαμε ποιος είναι ο Α, τελικά μούφα κι αυτό.
Τραβάει πάρα πολύ και έχει κάνει μια ΤΟΣΗ ΚΟΙΛΙΑ.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Ε, ανάλογα ποιον άκουσες.
Αν άκουσες πχ. για τη Μόνα, δεν ισχύει έχουν πει.
Αλλά πολλά ακούγονται. Ακόμα κι ότι είναι μρ.Φιτζ έχω ακούσει. Αλλά, δε βγάζω άκρη ακόμα.


οχι οχι ειναι σιγουρα σωστο γιατι το ειχε γραψει καποιος που ειχε διαβασει το βιβλιο(υπαρχει βιβλιο ετσι?μην λεω βλακειες:P:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
οχι οχι ειναι σιγουρα σωστο γιατι το ειχε γραψει καποιος που ειχε διαβασει το βιβλιο(υπαρχει βιβλιο ετσι?μην λεω βλακειες:P:whistle:)

Κάπου διάβασα ότι δεν θα ακολουθήσουν το βιβλίο σε αυτή τη ...μικρή λεπτομέρεια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η Μόνα ήταν η Α. στο βιβλίο.
Οι σεναριογράφοι έχουν αποκλείσει τη Μόνα, απαντώτας στους φανς της σειρά και έχουν πει ότι πολλά γεγονότα είναι διαφορετικά από το βιβλίο, όπως πχ. το ότι η Άλισον είχε δίδυμη αδερφή ξέρωγω κι ότι η πραγματική Άλισον είναι ζωντανή (ΑΝ θυμάμαι καλά, δεν είμαι και σίγουρη για τη δίδυμη).
Γενικά οι σεναριογράφοι έχουν αποκλείσει πολλούς που έχουν ακουστεί, αλλά δε θυμάμαι ποιους, τα' χα δει από το καλοκαίρι αυτά, δεν τα θυμάμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εγω ειχα διαβασει αυτο που λες για τη διδυμη αδερφη!και οτι αυτη ειναι ο Α.!δεν ξερω πια με εχουν μπερδεψει!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ok it's official... θελω να έρθει η επόμενη Δευτέρα ΤΩΡΑ.-

Άτιμη Jenna για μια στιγμή με έπεισες οτι είσαι καλή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πωπωππωπω ΜΑΚΡΑΝ το καλύτερο επεισόδιο ΕΒΕΡ.
Τι να πρωτοπεις φίλε.
ΠΟΛΥ μπέρδεμα.
Πάρα ποολλύ.

Πιασάρικα τα γραμματάκια που μπήκαν στις σκηνές "IsJennaA?" "IsMelissaA?".
omagaaaaaad.

Τελικά ίσως είναι και η Τζέννα η Α ε.
Ή Να ήταν αυτοί οι 4 οι Α. [Μελίσα, Γκάρετ, Τζένα, Ίαν] και η Τζένα να βγήκε από την κλίκα και έτσι παραδίδοντας τη σελίδα 5 στην αστυνομία να τους εκδικηθεί.
Βέβαια, εκεί με τη σκηνή με τον Κέιλεμπ και τη Μόνα κάπως μου φάνηκε ότι μπορεί να ήταν και η Μόνα η Α. και τα μνμτα να ήταν για ξεκάρφωμα. Τι να πω.
ΠΩωωω κι εγώ πραγματικά περιμένω πώς και πώς το επόμενο.
ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
πωωω τι ηθελα και τα διαβασα,οκ κατεβαζω το προχθεσινο επεισοδιο.στο τελευταιο δλδ θα αποκαλυφθει ποιος ειναι ο Α; και μετα τι θα κανουμε; ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Στο τελευταίο, της επόμενης Δευτέρας είναι το τελευταίο της σεζόν και θα αποκαλυφθεί ο Α ναι.
Στο 3ο κύκλο, μπορεί να εξιστορεί τα πάντα όσον αφορά τον Α. πώς, γιατί κτλ. [λέω γω]

Λοιπόν λοιπόν, έχω να πω ότι είμαστε πολύ άτυχοι εδώ στην Ελλάδα γιατί δε ξέρουμε πού πάνε τα 4.
Βρήκα αυτήν την καταπληκτική σελίδα στο φβ, όπου μπορείς να βρεις θεωρίες για το ποιος μπορεί να είναι κτλ.
Διαβάζοντας μερικά έχουν αποκλείσει σχεδόν ΟΛΟΙ ότι μπορεί να είναι η Τζένα, η Μελίσσα ή η Μάγια.
Η Μάγια δε, η ηθοποιός σε συντέυξή της λέει ότι δε θα' ναι καν στο τελευταίο επεισόδιο, οπότε ούτε ο Α. είναι, ούτε και θα πεθάνει (επειδή όπως ξέρουμε κάποιος θα πεθάνει).
Τα φώτα έχουν πέσει πάνω στον Φιτζ (ναι ναι ναι ναι), τον Τζέισον, Τον Λούκας, τον Νόελ και τον Γιατρό τον άγγλο.:redface:
Εγώ προσωπικά απ' όσα διάβασα [δεν πρόλαβα να διαβάσω τη θεωρία για τον Λούκας και τον Νόελ] πάω προς τον Γιατρό, ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΖΡΑ. ΟΧΙ.

Θα επιστρέψω μάλλον.:redface:


edit: ξέχασα να πω ότι υποπτεύονται ΚΑΙ τον Κέιλεμπ, αλλά όχι όσο τους άλλους. :Ο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πιασάρικα τα γραμματάκια που μπήκαν στις σκηνές "IsJennaA?" "IsMelissaA?".
omagaaaaaad.

Που το έγραφε αυτό;

Στο τελευταίο, της επόμενης Δευτέρας είναι το τελευταίο της σεζόν και θα αποκαλυφθεί ο Α ναι.
Στο 3ο κύκλο, μπορεί να εξιστορεί τα πάντα όσον αφορά τον Α. πώς, γιατί κτλ. [λέω γω]

Λοιπόν λοιπόν, έχω να πω ότι είμαστε πολύ άτυχοι εδώ στην Ελλάδα γιατί δε ξέρουμε πού πάνε τα 4.
Βρήκα αυτήν την καταπληκτική σελίδα στο φβ, όπου μπορείς να βρεις θεωρίες για το ποιος μπορεί να είναι κτλ.
Διαβάζοντας μερικά έχουν αποκλείσει σχεδόν ΟΛΟΙ ότι μπορεί να είναι η Τζένα, η Μελίσσα ή η Μάγια.
Η Μάγια δε, η ηθοποιός σε συντέυξή της λέει ότι δε θα' ναι καν στο τελευταίο επεισόδιο, οπότε ούτε ο Α. είναι, ούτε και θα πεθάνει (επειδή όπως ξέρουμε κάποιος θα πεθάνει).
Τα φώτα έχουν πέσει πάνω στον Φιτζ (ναι ναι ναι ναι), τον Τζέισον, Τον Λούκας, τον Νόελ και τον Γιατρό τον άγγλο.:redface:
Εγώ προσωπικά απ' όσα διάβασα [δεν πρόλαβα να διαβάσω τη θεωρία για τον Λούκας και τον Νόελ] πάω προς τον Γιατρό, ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΕΖΡΑ. ΟΧΙ.

Θα επιστρέψω μάλλον.:redface:


edit: ξέχασα να πω ότι υποπτεύονται ΚΑΙ τον Κέιλεμπ, αλλά όχι όσο τους άλλους. :Ο

Σίγουρα θα υπάρχει και τρίτος κύκλος; Από την στιγμή που θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα του/ της A, θα είναι λιγάκι βαρετό! Δεν θα υπάρχει κάποιο σασπενς!
Εμένα μου φαίνεται κουλό να είναι μέσα στο κόλπο κάποιος από τους καινούργιους (Φιτζ, Κέιλεμπ, Γιατρός) γιατί δεν γνώριζαν την Άλισον και δεν βλέπω κάποιο λόγο να ήθελαν το κακό της Άλισον και μετά το κακό των κοριτσιών! Αν είναι να υποπτευτώ κάποιον από τους τρεις, αυτός θα ήταν ο Φιτζ γιατί είναι ο μόνος που εμφανίζεται σε όλα τα επεισόδια και η εμφάνισή του συμπίπτει με την εμφάνιση του/ της A στη ζωή των κοριτσιών!
Τον Τζέισον τον αποκλείω γιατί η Σπενσερ είναι αδερφή του και πρέπει να υπάρχει αδερφική αγάπη! :P
Δεν αποκλείω το γεγονός πάντως οτι υπάρχει συνεργασία περισσότερων από 2 πίσω από τον/την A!
Θα χαζέψω και εγώ την σελίδα στο facebook! :D

Πότε μάθαμε οτι κάποιος θα πεθάνει;

Η Τζένα άρχισε να βλέπει μετά την εγχείρηση ή έβλεπε από την αρχή; Το γεγονός οτι έδωσε στον Τόμπυ την σελίδα 5 από της αυτοψίας της Άλισον ήταν καθαρά για να ενοχοποιήσει τον βλάκα τον αστυνομικό και να το παίξει καλή! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Που το έγραφε αυτό;
Μωρέ τώρα που το σκέφτομαι μπορεί να ήταν πρόσθεση από αυτόν που ανέβασε το επεισόδιο.:redface: Τεςπα.



Σίγουρα θα υπάρχει και τρίτος κύκλος; Από την στιγμή που θα αποκαλυφθεί η ταυτότητα του/ της A, θα είναι λιγάκι βαρετό! Δεν θα υπάρχει κάποιο σασπενς!
Ναι, έτσι έχω διαβάσει κι έτσι μου έχουν πει. Και θα βγει τον Ιούνιο πάλι.

Εμένα μου φαίνεται κουλό να είναι μέσα στο κόλπο κάποιος από τους καινούργιους (Φιτζ, Κέιλεμπ, Γιατρός) γιατί δεν γνώριζαν την Άλισον και δεν βλέπω κάποιο λόγο να ήθελαν το κακό της Άλισον και μετά το κακό των κοριτσιών! Αν είναι να υποπτευτώ κάποιον από τους τρεις, αυτός θα ήταν ο Φιτζ γιατί είναι ο μόνος που εμφανίζεται σε όλα τα επεισόδια και η εμφάνισή του συμπίπτει με την εμφάνιση του/ της A στη ζωή των κοριτσιών!
Τον Τζέισον τον αποκλείω γιατί η Σπενσερ είναι αδερφή του και πρέπει να υπάρχει αδερφική αγάπη! :P
Δεν αποκλείω το γεγονός πάντως οτι υπάρχει συνεργασία περισσότερων από 2 πίσω από τον/την A!
Κοίτα. Αν διαβάσεις αυτά που έστειλα, τα ένωνε πολύ όμορφα όλα τα πρόσωπα και τα γεγονότα.
Παράδειγμα ξέρωγω, λέει ότι Ο Έζρα, κρίνοντας από την αδυναμία του προς την Άρια, μπορεί να είχε κάποια σχέση και με την Άλισον στο παρελθόν, ήταν στην κηδεία της χωρίς να την ξέρει υποτίθεται. Μπορεί να υπήρχε σχέση. Και λέγανε και καλά ότι η Άρια είναι η μόνη που δεν έχει χτυπηθεί από τον Α. Όλες οι άλλες έχουν πάθει κάτι και έχουν καταλήξει στο νοσοκομείο.

Για τον Κέιλεμπ, ούτε γω το πολυπιστεύω, απλά λένε ότι επειδή είναι μεγάλος χάκερ με τα τηλέφωνα και τα λαπτοπ μπορεί να' χει κάποια σχέση.

Για τον Γιατρό έχει πολύύύύ ζουμί η υπόθεση και προσωπικά ψήθηκα πολύ για αυτόν.
Από τα σημαντικότερα
- Works in a hospital, could have easily accessed HGH to inject into Emily’s pain cream.
- In episode 208, Emily receives an A message with a tube of pain cream in her hospital meal. Wren could have easily set that up.
- Wren is a good masseuse. In the pilot episode, he gives Spencer a shoulder massage to help her “bursa sac” (lol), and she enjoyed it. In episode 210, A gives Emily a massage that had her convinced it was the masseuse.
- In episode 212, Spencer’s doll says “Keep Toby safe.” In order to keep Toby safe, she had to break up with him. Wren found her almost immediately after and kissed her later on. Something A could have definitely used to their advantage.
Και πολλά πολλά άλλα που σε βάζουν σε υποψίες.

Για τον Τζέισον λένε επειδή είναι γυμνασμένος και θα μπορούσε να' χε σπρώξει αυτός τον Ίαν τότε για να σώσει την Σπένσερ, συν όλα τα περί ζήλειας προς την Άλισον. Είχε άμεση πρόσβαση στο δωμάτιο της Άλισον και θα μπορούσε να' χε διαβάσει το ημερολόγιό της, γι' αυτό και να' ξερε πολλά από τα μυστικά τους.



Πότε μάθαμε οτι κάποιος θα πεθάνει;
Plus, the season finale will see someone arrested for the murder of Alison, as well as the death of a beloved character — excluding the four female leads.

Η Τζένα άρχισε να βλέπει μετά την εγχείρηση ή έβλεπε από την αρχή; Το γεγονός οτι έδωσε στον Τόμπυ την σελίδα 5 από της αυτοψίας της Άλισον ήταν καθαρά για να ενοχοποιήσει τον βλάκα τον αστυνομικό και να το παίξει καλή! :mad:
Έλαααα ντε!!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.


Αυτό με το ότι ο Α. είναι ένα από τα 4 κορίτσια το έχω σκεφτεί κι εγώ πολλές φορές.
Στο μυαλό μου βέβαια είχα την Άρια, επειδή αν θυμάστε όταν ήταν να χωρίσει με τον Έζρα, τελικά δεν χώρισε, συνέχισε και δε το είπε σε κανέναν, χωρίς να φοβηθεί τίποτα.
Κι εκείνη την ημέρα που ο πατέρας της είχε πάει στο εστιατόριο που θα πήγαινε αυτή με τον Έζρα δεν πήγε τελικά και το ακύρωσε τελευταία στιγμή.
Βέβαια, είναι πολύ τραβηγμένο αυτό το σενάριο.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Διάβασα το σάιτ με τις θεωρίες και περισσότερο έχω πειστεί για την ενοχή του Έζρα! Μπορεί πίσω από το αγγελικό προσωπάκι να κρύβεται ένας δολοφόνος! Από ότι διάβασα ο/η Α είναι κάποιος που έχει λεφτά, αλλά δεν νομίζω να μας έχουν πει οτι ο Έζρα έχει!
Περισσότερο όμως πιστεύω οτι στο κόλπο υπάρχουν περισσότερα, από ένα, άτομα!


Σε λίγες ώρες θα μάθουμεεεεε!!!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Live stream :D
Έχει αρχίσει ήδη. :redface:


[καμμένη]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
ΛΟΙΠΟΝ. ΜΗ ΤΟ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΤΟ' ΧΕΙΣ ΔΕΙ.

AΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ. ΤΕΡΑΣΤΙΑ. Δε μάθαμε τον Α. Η Μόνα που εμφανίστηκε ως Α. δεν είναι.
Κάποιος την έβαλε και το έκανε;
Το κόκκινο παλτό στο τέλος το είδατε; Μήπως τελικά ζει η Άλι; Και η Μπλακ Σουάνγκ ποια ήταν; ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ. :(

Άντε να περιμένεις τώρα μέχρι το καλοκαίρι. Φέιλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kάπου αναφέρει για A team η Μόνα σε κάποια φάση...
Όπως και να έχει ακολουθεί το βιβλίο....
Πρώτα η Μόνα μετά η αληθινή Άλισον (η δίδυμη αδερφή της) ...
Και το κόκκινο παλτό με παρέπεμψε εκεί.....
Περίμενα κάτι άλλο...πφφφφφφφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, όλοι αυτό λένε, ότι θα εξελιχθεί όπως το βιβλίο, ενώ οι δημιουργοί μάς είχαν πρήξει τόσο καιρό ότι δε θα είναι η εξέλιξη όπως των βιβλίων. Βλακείες. Αντί να μάθουμε κάτι, πιο πολλά ερωτήματα έχουμε. >.>

Ίσως ήταν και μια απάντηση σε όσους απορούσαν τι θα δούμε στο 3ο κύκλο, αφού θα μάθουμε τον Α. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top