Pretty Little Liars

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτό με το ότι ο Α. είναι ένα από τα 4 κορίτσια το έχω σκεφτεί κι εγώ πολλές φορές.
Στο μυαλό μου βέβαια είχα την Άρια, επειδή αν θυμάστε όταν ήταν να χωρίσει με τον Έζρα, τελικά δεν χώρισε, συνέχισε και δε το είπε σε κανέναν, χωρίς να φοβηθεί τίποτα.
Κι εκείνη την ημέρα που ο πατέρας της είχε πάει στο εστιατόριο που θα πήγαινε αυτή με τον Έζρα δεν πήγε τελικά και το ακύρωσε τελευταία στιγμή.
Βέβαια, είναι πολύ τραβηγμένο αυτό το σενάριο.:confused:

A 2.0 Theories → Aria Montgomery
2x22 Father Knows Best: At the end of the episode, Aria mentions she’s cold so puts on Alison/Vivian’s red coat that was in the back of the car, this was the last time we saw the coat.


2x25 UnmAsked: At the end of this episode, Mona is visited by who we assume is the ‘main’ A, who is wearing a red coat. Marlene King stated that there is one A who has helpers known as A also, Aria could be this main A.


Spencer also finds A’s sketches of their costume, saying they’re going as the Black Swan, after googling, there is an alternative look to a Black Swan costume used to advertise the Natalie Portman movie.


1x1 Pilot: This isn’t just to do with the pilot, but since the beginning, Aria has been the main focus since she is the only liar to do the ‘shh’ in the opening sequence. Maybe this suggests she is the center of attention, thus, head A.


1x13 Know Your Frenemies: Just as Noel Kahn was about to go to the principal about Aria and Ezra, A set him up to look as though he’d stole test answers. It usually looks as though the sort of thing A would do would be to expose Aria and Ezra’s relationship. Aria and Ezra have also had their relationship threatened many more times but A finds a way of helping them.


2x18 A Kiss Before Lying: Aria admits to having lied to her friends, in context she means about Spencer not telling Hanna about them all working on A’s videos, out of context looking like she was talking about Ezra. However, she is notorious for keeping bigger secrets, for example, her friends didn’t know about her relationship until the 11th episode.


2x22 Father Knows Best: The other liars say Aria is best at lying to the people she loves. Aria agrees to do the task but it’s been mentioned multiple times Aria is good at keeping secrets, best at lying, could turn against her own family etc, maybe Aria is keeping the biggest secret from them all: that she is the head of the whole A thing.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το είδα και εγώ και ξενέρωσα!

Βλέποντας το ξανά, η Black Swan μου μοιάζει με την Μελίσσα, αλλά που πήγε η κοιλιά; Την κατάπιε; Ή μήπως η εγκυμοσύνη είναι μέσα στο κόλπο; :P
Η ξανθιά κοπέλα που πλησίαζε την Χάνα και τον Κέιλεμπ με την χρυσή μάσκα και το κόκκινο φόρεμα μου φάνηκε περίεργη, χωρίς βέβαια να κάνει κάτι! Και μπορούμε να την συνδυάσουμε με το κόκκινο παλτό στο τέλος! Η Α. δεν νομίζω οτι είναι αυτή που ντύθηκε Black Swan γιατί η Μόνα άφησε την Σπένσερ να μπει μέσα στο δωμάτιο, που ήξερε τι είχε, και να μάθει για την στολή και, από την άλλη, τα κορίτσια λίγο ήθελαν και θα την έπιαναν! Επειδή ξέρουμε οτι η Α έχει κάποια θεματάκια (μα τέτοια εμμονή με τα κορίτσια πχια; :P) και οτι της αρέσει να παρακολουθεί τα θύματά της, πιστεύω οτι η Α είναι αυτή η ξανθιά με εμφανή αγάπη προς το κόκκινο χρώμα! :ρ
Η Μόνα πόσο σάικο παίζει να είναι για να τα έκανε όλα αυτά, να καταλήξει στο τρελάδικο και να μην είναι η Α;

Στο βιβλίο λέει ξεκάθαρα ποια είναι η Α και για ποιο λόγο τις κυνηγάει; Μου φαίνεται οτι θα πάω να τα αγοράσω να μου φύγουν οι απορίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
*.*

Οκ, λόγω έλλειψης ίντερνετ μόλις τελείωσα τη 2η σεζόν. Δεν ξέρω γιατί ξενερώσατε, εγώ νομίζω πως τα 2 τελευταία επεισόδια γάμησαν. :P


  • Χα, εγώ το είχα πει ότι η Mona δεν πάει καλά, στις πρώτες σελίδες του θρεντ κιόλας, να λοιπόν που επιβεβαιώθηκα! :P
    (Πραγματικά δεν πάει καλά: antisocial personality disorder coupled with high intelligence (she was living in a state of "hyper reality" where everything revolved around her) WTF?!)
    Phoebe, γιατί λες πως δεν είναι η Mona η Α?

  • Επίσης, ψηφίζω την ύπαρξη Α-team. Έχουν βάλει όλοι το χεράκι τους: Jenna, Garrett, Lucas, Mona, Melissa, συν τη μυστηριώδη κοπέλα που έχει ντυθεί black swan και συμφωνώ πως μοιάζει με τη Melissa, αλλά όντως η κοιλιά δεν υφίσταται, οπότε ποια είναι; :P Μήπως είναι η κοπέλα με το κόκκινο παλτό που πηγαίνει στο ψυχιατρείο;

  • Η Jenna νομίζω πως μας ξεγέλασε όλους, είναι η καλύτερη ψεύτρα εκεί μέσα.. Καλά, δεν την είδε καμία κοπέλα στον χορό χωρίς το μπαστούνι για να καταλάβει ότι βλέπει;

  • Επίσης ρε παιδιά, πολύς κόσμος πέθανε, 2 σεζόν 3 νεκροί, καλά πάμε.. :/: Και για τη Maya ήμουν σίγουρη, πολύ ψεύτικα τα σμς, οι αναπάντητες κτλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
*.*

Οκ, λόγω έλλειψης ίντερνετ μόλις τελείωσα τη 2η σεζόν. Δεν ξέρω γιατί ξενερώσατε, εγώ νομίζω πως τα 2 τελευταία επεισόδια γάμησαν. :P

Phoebe, γιατί λες πως δεν είναι η Mona η Α?

Γιατί, αν και η A-team είναι σίγουρη, πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος που είναι ο αρχηγός, αυτός που πρωτοσκέφτηκε δηλαδή να εκβιάσει την Άλισον και οι υπόλοιποι είναι απλά τα τσιράκια του! Για εμένα υπάρχει ένα άτομο πίσω από το A και είναι αυτός που λέει στους άλλους τι θα κάνουνε και πω θα κινηθούν! Η Μόνα σίγουρα δεν είναι το αφεντικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Γιατί, αν και η A-team είναι σίγουρη, πιστεύω ότι υπάρχει κάποιος που είναι ο αρχηγός, αυτός που πρωτοσκέφτηκε δηλαδή να εκβιάσει την Άλισον και οι υπόλοιποι είναι απλά τα τσιράκια του! Για εμένα υπάρχει ένα άτομο πίσω από το A και είναι αυτός που λέει στους άλλους τι θα κάνουνε και πω θα κινηθούν! Η Μόνα σίγουρα δεν είναι το αφεντικό!

Η Μόνα όντως δεν είχε την πρωταρχική ιδέα, αλλά ήταν εκείνη που εκτελούσε κατά βάση τις εντολές. :/:

Season 3 promo:



Όχι ότι δείχνει και τίποτα, αλλά μην αραχνιάσει το τόπικ! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια καλα ανυπομωνω για την τριτη σεζον !!σε 4 μερες!!!και αμα θελετε να γραψω ποιος ειναι ο Α συμφωνα με τα βιβλια και τι γινεται πειτε μου γιατι τα εχω διαβασει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, κοντεύει, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, ανυπομονώ. :redface:

Όσον αφορά το βιβλίο
νομίζω έχει αναφερθεί ότι ο Α. στο βιβλίο είναι η Μόνα (εκτός κι αν παίζει κάτι άλλο), αλλά πες μας το στόρυ του βιβλίου, εμένα δε με χαλάει. :redface:
Βτω τα' χεις διαβάσει όλα; ΡΕ βασικά θέλω κι εγώ να τα αγοράσω κάποια στιγμή και να τα διαβάσω, οπότε μη πεις πολλές λεπτομέρεις. χαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
s03e01:
Εχμ μόνο εμένα δε μου άρεσε;
Καμία σημαντική εξέλιξη, περίμενα καμιά βόμβα σούπερ ντούμπερ που θα με κάνει να θέλω να το επόμενο ασαπ, αλλά ούτε καν.
Μου φάνηκε λες και έβλεπα επανάληψη πολλά επεισόδια μαζί.
Αν συνεχίσει σε τέτοιο κλίμα, θα πέσει πολύ βαρεμάρα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
s03e01:
Εχμ μόνο εμένα δε μου άρεσε;
Καμία σημαντική εξέλιξη, περίμενα καμιά βόμβα σούπερ ντούμπερ που θα με κάνει να θέλω να το επόμενο ασαπ, αλλά ούτε καν.
Μου φάνηκε λες και έβλεπα επανάληψη πολλά επεισόδια μαζί.
Αν συνεχίσει σε τέτοιο κλίμα, θα πέσει πολύ βαρεμάρα. :redface:

Ούτε και εμένα μου άρεσε ιδιαίτερα και σίγουρα δεν ήταν αυτό που ήθελα να δω!

Άσχετο, αλλά τρόμαξα να αναγνωρίσω τον Γκάρετ με το νέο λουκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα δε μου άρεσαν τα κοντά μαλλιά σε Χάννα και Άρια.
Η Έμιλυ μου φάνηκε είχε παχύνει. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
I hate it που ποστάρω μόνο εγώ, αλλά μετά από το e12 είμαι ακόμα έτσι :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:


ΟΜΑΓΚΑΝΤ ΟΜΑΓΚΑΝΤ ΟΜΑΓΚΑΝΤ ΟΜΑΓΚΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝΤ ΟΜΑΓΚΑΝΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ ήταν ο Τόμπι αυτός;
ΜΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΜΕ ΤΗ ΜΟΝΑ, μα δε γίνεται αυτό ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Λάουρά μου, μη ταράζεσαι, δεν είναι αυτό που νομίζεις!

Στα previously, δείχνουν πάντα στιγμιότυπα που σχετίζονται με το επεισόδιο που θα ακολουθήσει. Έτσι έδειξε και τη σκηνή που ο Toby λέει στη Spencer "I'm not gonna ask you to explain anything, because you won't. I'll find out for myself." Εγώ ποντάρω πως αποφάσισε να μπει στην A-team, για να μάθει τι γίνεται από μέσα και να βοηθήσει τα κορίτσια, όπως ακριβώς και με τη ψυχολόγο. Κατά πάσα πιθανότητα αυτός πήρε τηλέφωνο την Emily και της είπε να φύγει από εκεί, για να τη βοηθήσει να γλιτώσει απ'τον ψυχάκια τον Nate. Ο οποίος νταξ, ήταν φανερό πως κάτι δεν πάει καλά, ειδικά στο "I know you saw me (Jenna)" αλλά δεν τον είχα και για τέτοιο παλαβό.

Τον Caleb ρε φίλε, ποιος τον πυροβόλησε;

Θα βγάλουν 8 επεισόδια, μέχρι τον Οκτώβρη, όπου θα πρωταγωνιστούν οι Noel, Lucas, Cece κ.α., και θα διαδραματίζονται τις απόκριες που βασάνιζαν την Ali.

Pretty dirty secrets!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Χριστιάννα Σ'αγαπάωωωωωωωωωωωωωωωω! Στο' χω πει;

Χμ, λες; Δεν το σκέφτηκα καθόλου έτσι, το μόνο που έκανα ήταν να μείνω άφωνη για κάνα τέταρτο, άσε που δε περίμενα καν ο τύπος με τα μαύρα να γυρίσει και να μα τον δείξουν. Η μόνη εξήγηση που έδωσα, ήταν ότι μπορεί να έχει δίδυμο αδερφό.
ΠΩΠΩΠΩ πάντως, πολύ πιθανό και αυτό που λες.

Καλά για τον Νέιτ τι να πω. Στην αρχή νόμιζα ότι έκανε πλάκα. ΜΑ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΙΑ, ΟΛΟ ΜΕ ΠΕΡΙΟΥΡΓΟΥΣ ΜΠΛΕΚΟΥΝ.

Χμ, νόμιζα τον Κέιλεμπ τον πυροβόλησε ο Νέιτ, ότι και καλά δεν είχε πεθάνει ακόμα, πήρε το όπλο και του' ριξε. Αλλά δε βγάζει πολύ νόημα.:worry:

Αυτό δε το' ξερα, καλά που το είπες.:P
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι άλλο θα δούμεεεε.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ρε τόσο καιρό λέω να γράψω ποστ, αλλά νόμιζα πως είχα μείνει η μόνη που το βλέπει ακόμα! :inlove:

Πάντως εμένα μου φαίνεται πως όσο πάει, βελτιώνεται.
Η τρίτη σεζόν μέχρι τώρα π.χ. δεν έκανε κοιλιά. Και ναι, προφανώς θα κατηγορούν πότε τον έναν και πότε τον άλλον για Α, το έχουμε συνηθίσει αυτό (Spencer, ηρέμησε λιγάκι, όλους τους έχεις κατακεραυνώσει πια :laugh:) αλλά οι χαρακτήρες εξελίσσονται όμορφα. Μπορεί να ήρθαν ξαφνικά διάφοροι νέοι ήρωες (Cece, Nate) που φαίνονταν πολύ περίεργοι, αλλά σκέφτομαι ότι:
α) Η Ali ήταν σκύλα και το Rosewood μια πόλη τόση δα, δεν είναι περίεργο που τη ξέρουνε/μισούνε τόσοι πολλοί και
β) είναι πραγματικά σχεδόν όλοι μπλεγμένοι σ'αυτή την παράνοια, γιαυτό οι ύποπτοι δεν τελειώνουν.

Καλά κι εγώ είχα σκαλώσει και κοίταζα την οθόνη κι έλεγα WTF, τι έγινε μόλις; Άσε που δεν είχα συνέλθει από τον πυροβολισμό καλά-καλά (ναι, μ'έπιασαν τα ζουμιά, το παραδέχομαι, ο Caleb είναι τόσο καλός).

Από τη μία ο Nate, μαχαιρωμένος, γύρισε και είδε το πιστόλι, κι είπε ας ρίξω μία κι όποιον πετύχει; Απ'την άλλη να ανέβηκε κάποιος άλλος στον φάρο και να πρόλαβε να κατέβει, ακόμα πιο απίθανο! Αναγκαστικά θα περιμένουμε να δούμε.

Ελπίζω να μπορούμε να τα κατεβάσουμε/δούμε online, επειδή μοιάζουν κάτι διαφορετικό και ενδιαφέρον! Να δούμε λίγο και το παρελθόν τους, τι ρόλο βαράνε, γιατί τέτοιο μίσος βρε αδερφέ;

I still love this show. *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά να σου πω την αλήθεια εγώ δεν είχα πολυενθουσιαστεί με τη 3η σεζόν. Πιο πολύ το έβλεπα από συνήθεια και με το σκεπτικό ότι "έκατσα είδα 2 σεζόν, δε λέει να το παρατήσω τώρα", οπότε το έβλεπα μηχανικά. Νταξ υπήρχαν διάφορα νέα πράγματα που δε το έκαναν τίνγκα βαρετό, πχ. μάθαμε πολλά για τον Έζρα που δε ξέραμε ΤΙΠΟΤΑ, μπήκαν κι άλλοι νέοι χαρακτήρες όπως είπες κι εσύ, οπότε μπαλώθηκε λίγο το πράγμα, αλλά πάλι σε κάποια φάση με κούρασε.

Γάμησέ τα για τους υπόπτους, έχω γίνει ίδια η Σπένσερ, ό,τι περίεργο βλέπω, νομίζω ότι είναι ο Α. :hehe:
Ρε φίλε δε τους φτάνει ο Α. έχουν κι άλλα "προσωπικά" προβλήματα, δλδ πόσο πια θα τραβήξει.

Εγώ σε κάποια φάση στην αρχή του επ. κόλλησα, επειδή είδα αστυνομία, ασθενοφόρα, τη Χάνα να σπαράζει, λέω ντάξει πέθανε ο Κέιλεμπ, αλλά ευτυχώς τη γλίτωσε, [νε οκ, ο πυροβολισμός είναι τίποτα μπροστά στο θάνατο:redface:].

Ε, στάνταρ θα μπορούμε να τα κατεβάσουμε κανονικά όπως και τα άλλα μωρέ.
Εμένα μου' χει μείνει άχτι το τελευταίο επ. της 2ης σεζόν που με μπέρδεψε πολύ, οπότε κρατάω μικρό καλάθι για όλα τα επόμενα.
Το πιστεύω ότι η σειρά θα τελειώσει κι εμείς δε θα μάθουμε ποτέ ποιος ήταν ο Α και θα το αφήσει στη φαντασία μας.:P


η κολλητή μου μου' χει πει ότι ο Caleb είχε σχέση με τη Μόνα και ότι θα το μάθουμε στη 3η σεζον. ΟΜΑΓΚΑΝΤ. Δε ξέρω αν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Σήμερα θα δω το 12 :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τώρα που ανέφερες τον Έζρα, πόσο αξιολάτρευτος ήταν στο τελευταίο επεισόδιο; Μιλάμε τι χαμόγελο ήταν αυτό; :D Πάντως πολύ κρυψίνους μας βγήκε τελικά, θα μου πεις παραήταν καλός για να 'ναι αληθινός, όπως τον παρουσίαζαν στην αρχή!

Μα δεν φταίμε εμείς, όλοι ύποπτοι είναι! Η Cece ήρθε από το πουθενά, ο Jason εξαφανισμένος έτσι ξαφνικά, η Page περίεργη κι επιθετική, ο Noel έριξε κάτι απίστευτα βλέμματα στο προτελευταίο ep. Γίνεται να μη σκαλώνεις και να αναρωτιέσαι για όλους;
Ώρες-ώρες δεν είμαι σίγουρη για τα ίδια τα κορίτσια. :worry:

Εγώ είχα ήδη δει τη σκηνή σε promo και έλεγαν και στα comments πως πρόκειται για ένα πτώμα, ενώ παράλληλα ακούγονταν οι διασώστες που λέγανε για τα vitals του άλλου, οπότε κάποιος είχε απλώς χτυπήσει. Επίσης σκεφτόμουν πως αν πέθανε ο Caleb, δεν θα ρωτούσαν την Emily αν "ο αποθανών ήταν φίλος της", κι αυτή θα έμενε τόσο "ψύχραιμη". Αν ήταν να πεθάνει κάποιος τόσο κοντινός, νομίζω θα σπάραζαν και οι τέσσερις.

Καλά όντως ήταν περίεργο το finale της 2ης, δεν ξέρουμε σε ποιον μιλούσε η Jenna, ούτε ποια πήγε στη Mona με το κόκκινο παλτό. Η μάνα μου λέει πως θα γίνει το σενάριο δεν συνέβη τίποτα απ' όλα αυτά, η Άλισον ζει, ήταν όνειρο. :laugh:

What what what? :O Δεν θα το αντέξω αυτό. Τόσες φορές έχει πει πόσο πολύ τη μισεί, πώς γίνεται να είχαν σχέση; Όχι. Όχι απλά.-

Βάζω το 1ο επεισόδιο του Pretty Dirty Secrets, που ουσιαστικά δεν είναι επεισόδιο, αλλά promo, για να γλυκαθούμε!



"I'm calling to check for my costume, it's under the name..."

Η κοπέλα που ακούγεται στον τηλεφωνητή δουλεύει στο κατάστημα με τα αποκριάτικα και πρόκειται να πρωταγωνιστήσει στη σειρά από τον χειμώνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Spoiler Alert!!
Δλδ το χουμε σίγουρο ότι η πειτζ σκότωσε την μαγια;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δες το 12 και θα μάθεις! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Spoiler Alert!!
Δλδ το χουμε σίγουρο ότι η πειτζ σκότωσε την μαγια;;;

Spoiler spoiler.:( :o

Είμαι στο 9ο τώρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top