• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Πολυδιψία;

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
δεν εχεις απαραιτητα καποιο προβλημα.το να διψας πολυ μπορει να ειναι μια ιδιαιτερη αναγκη του οργανισμου σου και να συμβαινει φυσικα και λογο διατροφικων συνηθειων και τσιγαρου.το τσιγαρο αφυδατωνει ειναι γνωστο.αν καπνιζεις σαν αραπης θα ξερενεται το στομα σου και θα θες να το βρεξεις:P το ιδιο και με το αλατι..οταν τρως ολο junk food που ειναι μεσα στο αλατι ειναι φυσιολογικο.δεν υπαρχει πιθανοτητα να εχεις καμιας μορφης διαβητη.οτι τρωμε ειμαστε.η ποιοτητα ζωης σου αυτη τη στιγμη εχει πιασει πατο.σου λειπουν βιταμινες ,ιχνοστοιχεια κλπ κλπ.γαλα πινεις?!τυρια τρως? να διατρεφεσαι καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εχμμ το ότι δεν τρώω φρούτα και λαχανικά δεν σημαίνει οτι τρέφομαι με junk food! Όπως λέει και ο epote, "assumption is the mother of all f*ck ups"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
οχι μου το ειχες πει αλλη φορα οτι ετρωγες ολο φαστ φουντ?σωστα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Καταρχήν πήγαινε σε ένα παθολόγο και ζήτα του γενική αίματος κομπλέ και ούρων αφού του εξηγήσεις.

πολύ νερό έπινα και εγώ κάποτε και αν θυμάμαι καλά ούτε εγώ τότε έτρωγα φρούτα. ήταν και λίγο νευρικό το θέμα και είχε γίνει συνήθεια. για διαφόρους λόγους όμως το ξεσυνήθισα και ποια αν το θυμάμαι.

Σχετικά με τις καφετέριες μην μασάς και ζήτα να σου αφήνουν μια κανάτα που περίπου υποχρεούνται. Επίσης αν πίνεις πολύ καφέ που προκαλέι αφυδάτωση ίσως να έχει σχέση.

Σε κάθε περίπτωση εγώ τέτοια περίεργα προτιμώ να μην τα αφήνω ανεξέταστα και το ίδιο σου προτείνω και σένα.

Όταν πορώνεσαι με κάτι, ξεχνάς καθόλου το θέλω νερό?

For the record πάντως δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο από κοντά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Εγώ πάλι που δεν πίνω καθόλου τι να πω....και προσπαθώ να πίνω με το ζόρι γιατι το νερό κακό δεν κάνει ίσα ίσα....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
οχι μου το ειχες πει αλλη φορα οτι ετρωγες ολο φαστ φουντ?σωστα?
Ίσως παλιότερα, πλέον δεν ισχύει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Demelene θα κάνω εξετάσεις ούτως ή άλλως, όχι μόνο γι'αυτό αλλά κυρίως για τους πονοκεφάλους μου. Απλά καθυστερεί λίγο το θέμα διότι ο χρόνος είναι ελάχιστος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μέχρι τότε αν βαριέσαι να σηκωθείς ή έχεις δουλειά στον υπολογιστή πολύ κλέψε λίγο από την υδρόψυξη.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top