Πώς γνωρίσατε το e-steki;

Απο που πληροφορηθήκατε την ύπαρξη του e-steki;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 147)
  • Από φίλο/η

    Ψήφοι: 33 22.4%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλο forum

    Ψήφοι: 38 25.9%
  • Από αναφορά ή σύνδεσμο σε άλλη σελίδα

    Ψήφοι: 4 2.7%
  • Από διαφημιστικό banner

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Απο διαφήμιση στο in.gr ή στο Google

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από θεματικό κατάλογο σελίδων (in,forthnet,pathfinder κτλ)

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Από μηχανή αναζήτησης (google,altavista κτλ)

    Ψήφοι: 55 37.4%
  • Από κάπου αλλού (περιγράψτε μας)

    Ψήφοι: 7 4.8%
  • Απο αναφορά σε ΜΜΕ

    Ψήφοι: 5 3.4%

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Πω πω λίγες μέρες έχει και ούτε που θυμάμαι πως το βρήκα. Πάντως ήταν εντελώς τυχαίο. Και μόλις είδα στην μπροστινή σελίδα να λέει:
Το e-steki είναι ενα μη κερδοσκοπικό site το οποίο δημιουργήθηκε για να αποτελέσει χώρο χαλάρωσης και ανταλλαγής απόψεων χωρίς τις ειρωνείες και τους τσακωμούς που υπάρχουν σε άλλα fora
αμέσως πάτησα register...:)
Mάλιστα μου φάνηκε περίεργο που δεν το είχα βρει νωρίτερα. Είναι πολύ ενδιαφέρον και κυρίως χαλαρωτικό ;) forum. Μπράβο για την προσπάθεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
απο τη μισελ σε αλλο φόρουμ, μπηκα, γραφτηκα και για πολυ καιρο δεν ξαναμπηκα.. απαξ και το ξεκινησα ομως.....εγινε συνηθεια.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Aπό τον Hunter :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
απο την kajira:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
αμέσως πάτησα register...:)

Χωρίς να διαβάσεις τους όρους Χρήσης?
Απαπαπα! Θα σε μαλώσω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

royf

Νεοφερμένος

Ο royf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έπεσα πάνω του εντελώς τυχαία..όταν έψαχνα για γενικές πληροφορίες για γατούλες και από τότε έχω κολλήσει:)
και εγω:up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

royf

Νεοφερμένος

Ο royf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Έπεσα πάνω του εντελώς τυχαία..όταν έψαχνα για γενικές πληροφορίες για γατούλες και από τότε έχω κολλήσει:)
και εγω το ιδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelly

Νεοφερμένος

Η kelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Eγραψα στη google cat videos και μου πεταξε το site. Μπηκα γιατι μου κινησε την περιεργεια. Και ειχα δικιο τελικα να μεινω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

purina

Νεοφερμένος

Η purina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και μιας που λετε για σιτε ανηξε το σιτε του αιλουρου(www.ailouros.gr) μου στηλαν μαλιστα και μηνιμα στο κινητο μου.εχει πολλα ενδιαφεροντα γραμμενα εκει και μπορεις να γηνεις και μελος.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yasmin1gr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τελειο το σαιτ του αλλα και το δικο μας δεν παει πισω αντε αλλαζουν τα ελληνικα δεδομενα για τις γατες επιτελους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giota

Νεοφερμένος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
Oντως ωραιο! Επιτελους οι γατες παιρνουν την θεση που τους αξιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μετά απο προτροπή ενός καλού net-φίλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfina

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ψάχνοντας κάτι στο google. Χαίρομαι που το βρήκα. Ακόμα το γνωρίζω αλλά εκ πρώτης όψεως μπορώ να πω ότι υπάρχει σοβαρότητα, διάλογος και όντως είναι ένα στέκι που ηρεμεί τον επισκέπτη εποικοδομητικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Ψάχνοντας κάτι στο google. Χαίρομαι που το βρήκα. Ακόμα το γνωρίζω αλλά εκ πρώτης όψεως μπορώ να πω ότι υπάρχει σοβαρότητα, διάλογος και όντως είναι ένα στέκι που ηρεμεί τον επισκέπτη εποικοδομητικά. :)

'Οντως, κάνοντας τη σύγκριση με άλλα, το στέκι είναι πραγματικά καλό στέκι. Τυχαία το βρήκα κι εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Από τη Μισέλ. Ωστόσο, γράφτηκα και δεν ξαναμπήκα για 1,5 χρόνο. Το πρώτο ποστ ήταν πριν από τέσσερις μέρες νομίζω... Νομίζω ότι έχασα 1,5 χρόνο από τη διαδικτυακή ζωή μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Από μία φίλη! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Light

Νεοφερμένος

Ο Light αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Γεια χαρά σε όλους και χρόνια πολλά σε Γιώργηδες, Γεωργίες κλπ κλπ...:hello:

Όπως καταλαβαίνετε είμαι ολοκαίνουριος :baby: (φαίνεται, ε; )

Σας γνώρισα μέσω φίλου που είναι ήδη χρήστης του forum και προς το παρόν κάνω μια περιήγηση στο site, για να δω "τι παίζει"....(έτσι έπεσε στο μάτι μου και το συγκεκριμένο topic).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Βρήκα το λινκ σε κάποιο άλλο φόρουμ. Πάτησα πάνω του και ωωωωωπ μεταφέρθηκα έτσι απλά και μαγικά κοντά σας! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Βρήκα το λινκ σε κάποιο άλλο φόρουμ. Πάτησα πάνω του και ωωωωωπ μεταφέρθηκα έτσι απλά και μαγικά κοντά σας! :clapup:

Είσαι και εσύ ένας από τους "γνωστούς-άγνωστους" που συνηθίζουμε να λέμε? Χεεεχχχ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εμένα με οδήγησε το Μέγα Χάος! Ένα βράδυ στον ύπνο μου, εκεί που ταξίδευα σε υπερκόσμιες αβύσσους, ένα pulsar μου φώναξε: "www. e-steki.gr ρε γελοίε!!" Δεν μπορούσα βέβαια ν' αγνοήσω τέτοιο θεϊκό σημάδι και γράφτηκα την άλλη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top