Τι όνειρο είδατε χθες;

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Πολλες εικονες μαζι... μπερδεμενες... δεν ειδα κατι συγκεκριμένο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλες εικονες μαζι... μπερδεμενες... δεν ειδα κατι συγκεκριμένο



μια απ' τα ίδια ψιλοαχταρμάς η υπόθεση... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γατόπαρδος.

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σαμοθράκη (Έβρος). Έχει γράψει 1,040 μηνύματα.
Είδα πως πήγα σχολείο και έγραφα πρόχειρο ιστορία χωρίς να το ξέρω και δεν ήξερα τίποτα.
Μετά μόλις τελείωσα πήγα βόλτα με τους φίλους μου και καθώς προχωρούσαμε εμφανίζεται ένας ηλικιωμένος άνθρωπος με ένα σκόπι και άρχισε να μας κυνηγάει.Για να ξεφύγουμε μπήκαμε μέσα σε ένα οικόπεδο και κρυφτήκαμε σε ένα σπιτάκι σε μια μεγάλη ντουλάπα.Μετά από λίγη ώρα ,είχε σκοτινιάσει πιά,βγήκαμε έξω και είδαμε πολλά περιπολικά έξω από το οικόπεδο.Νομίζαμε πως θέλουν να μας βάλουν στην φυλακή και έτσι είπαμε να το σκάσουμε από τη πίσω πόρτα του σπιτιού.Βγήκαν πρώτα οι φίλοι και τελευταίος ήμουν εγώ .Εκεί που πάω να βγω με πιάνει ο γέρος.Ε και εκεί ξυπνάω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Το κακό με τα όνειρα είναι ότι ξυπνάς πάνω στο καλύτερο :( Καταραμένο ξυπνητήρι!!!!!!!!!! :rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Γατόπαρδε:
Είδα τον Χάρη Πότερ να θέλει να με σκοτώσει με την κατάρα "Αβάντα Κεντάβρα". :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.
το χειρότερο είναι
να κάθεσαι και να ψάχνεις αποδείξεις για το αν κάτι ειναι πραγματικότητα ή το είδες στον ύπνο σου
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το χειρότερο είναι
να κάθεσαι και να ψάχνεις αποδείξεις για το αν κάτι ειναι πραγματικότητα ή το είδες στον ύπνο σου
:mad:




Ναι ρε γαμώτο πολλές φορές νομίζεις ότι αυτά που είδες στο όνειρο είναι πραγματικότητα και όταν ανακαλύπτεις πως δεν ισχύουν, μιλάμε για μεγάλη απογοήτευση... :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Χτες είδα εφιάλτη :cold: Αλλά τι είδα ακριβώς ευτυχώς το ξέχασα με το που ξύπνησα :/: Αλλά με κυνηγάει αυτή η απαισιόδοξη αίσθηση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Kαλα οχι χθες ακριβως.

Παντρεομουν. Πηγαιναμε να παρουμε το μετρο ολη η οικογενεια και εγω με τον αδερφο μου πηγαμε να παρουμε εισητηριο.
Οι υπολοιποι μπηκαν στο μετρο κανονικα.
Ειχα εικοσαρικο και το βαζω ξερω γω και κολλαει ολο το συστημα. Και μετα εβγαζε λεφτα. Πεντακοσαρικα,εκατοσταρικα κτλ.
Εμεις σηκωσαμε τα χερια για να δουν οτι δεν κλεβουμε τιποτα και απλα οτι το μηχανημα κολλησε. Ηρθαν κατι υπευθυνοι να το φτιαξουν.
Μου εδωσαν το εικοσαρικο, το οποιο μου φαινοταν πλαστο τελοςπαντων. Επιασαν τον αδερφο μου γιατι και καλα εκλεψε. Ε μετα πηγα σπιτι να παρω ενα τσαντακι που να ταιριαζει με το νυφικο. (:P )

Και αυτα. Δεν θυμαμαι τα υπολοιπα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
είδα πως ένα άτομο ,με το οποίο έχω να μιλήσω παρά πολύ καιρό, με είπε στο άκυρο "ευχαριστώ" και δεν με εξήγησε κ το λόγο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νερο πολυ νερο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σχολείο :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonisd95

Δραστήριο μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Το όνειρο που είδα...ήταν τόσο αληθινό και τόσο απίστευτο.:confused:
Η εμπειρία μου σου σποιλερ.
Το μόνο που θυμάμαι ήταν ένα μαύρο φόντο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Την κτηνιατρο του σκυλου μ:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ειδα να πυροβολουν τον φιλο μου και μπηκα εγω μπροστα...με πηρε η σφαιρα και επεσα κατω μεσα στα αιματα...αυτος πιο μετα με πηρε αγκαλια και εκλαιγε απο πανω μου:worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris_Kon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Chris_Kon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Σπάρτη (Λακωνία). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Να πέφτει αεροπλάνο σχεδόν δίπλα μου..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anna Kel

Νεοφερμένος

Η Anna Kel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ημουν στο Magic Park και με κυνηγουσε ενας ελεφαντας (......?) :P *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

catlin

Δραστήριο μέλος

Η Βάσια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 427 μηνύματα.


είδα ότι μου έπλενε τα πιάτα ο Δεσμώτης και μετά εγώ του χάρισα ένα πλαστικό τρενάκι
:worry:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
είδα ότι μου έπλενε τα πιάτα ο Δεσμώτης και μετά εγώ του χάρισα ένα πλαστικό τρενάκι
:worry:
και μετά σας κέρασα απο 1 ποτηράκι μπλάνκο
νταχαχ
:console:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ήμουν μαζί με έναν άλλο (μην ρωτάτε ποιον ούτε εγώ ξέρω) με περίστροφα στα χέρια σε ένα μισογκρεμισμένο σπίτι σε μια ερημική περιοχή...ξαφνικά ορμάμε μέσα στο σπίτι και πυροβολάμε... ε αυτό. :kill:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top