e-steki: The new era (part 1: forum)

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Y.Γ. Και όσον αφορά τα χρώματα, δεν με ενοχλεί τίποτα εκτός από αυτό το έντονο πράσινο που υπάρχει στο quick reply. Και εννοώ οτι με ενοχλεί στα μάτια βέβαια.
Σκέφτομαι να γίνει στο χρώμα που έχει επιλέξει ο χρήστης και αυτό. :hmm:

κάτι Minor που πρόσεξα

"...στα υπόλοιπα μέλη ." [εκεί που λέει έγινε πολύ συμπαθής/λίγο συμπαθής κτλ κάτω από το άβαταρ.

δεν θέλει κενό πριν την τελεία... νταξ δεν είναι και το πιο σημαντικό απλά υποθέτω είναι εύκολο να διορθωθεί ... έτσι, για τυπικούς λόγους :)

Κι όμως, δεν είναι τόσο εύκολο να διορθωθεί. Δηλαδή είναι, αλλά θα οδηγήσει σε πολύ messy html κώδικα. Γιατί αυτό; Διότι στην html όταν αφήνεις ένα κενό, η πατάς enter, ή tab (για indent) όσα και να αφήσεις, το εμφανίζει πάντα ως ΕΝΑ κενό. Ούτε λιγότερα, ούτε περισσότερα (για περισσότερα βάζεις   ). Στην πλατφόρμα που χρησιμοποιούμε, υπάρχει η δυνατότητα <if> μέσα στην html, το οποίο εκτελείται server side (με PHP ουσιαστικά) και δεν εμφανίζεται αν κάνεις view source. Για να κάνω αυτό που λες, θα έπρεπε να βάλω όλο τον κώδικα σε μια γραμμή, χωρίς ούτε καν κενά μεταξύ του, που θα τον καθιστούσε δυσανάγνωστο και δυσνόητο. Κι εμένα με ενοχλεί αυτό, και προσπαθώ να σκεφτώ κάποιο workaround εδώ και καιρό, χωρίς να χαλάσω τη δομή του κώδικα (έχω "ψύχωση" με τα σωστά indents). :/:

(προς όποιον δεν κατάλαβε γρι απο το παραπάνω: Η XRZ είναι ηλεκτρολόγος μηχανικός, οπότε είπα να μιλήσω πιο ελεύθερα μιας και σίγουρα θα καταλάβει. :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μήπως συνήθως συμμετέχεις σε φόρα τεχνολογικά ή τέλως πάντων που έχουν συγκεκριμένο λόγο να έχουν συντηρητικό design?
Τσουκου. Αυτο γινοταν πιο παλια, και μαλιστα μια και ηταν σε ξενα μονο φορουμ, τα γραφικά ηταν και παλι μοντερνα/καθολου συντηρητικά.

Το σκεφτήκαμε πολύ αυτό που λες στην αρχή και καταλήξαμε ότι είναι λάθος η αντίληψη που έχει περαστεί και ταυτίζει τη σοβαρότητα με το συντηρητισμό (και) στο design. Θέλαμε κάτι φρέσκο, να αντικατοπτρίζει τις φρέσκιες ιδέες που οραματιζόμαστε να διακινούνται στο e-steki.
Συμφωνοι, αλλα διευκρυνιζω : οχι το desing γενικοτερα, οσο τα χρωματα. Ενα πιο "ενηλικο" design με παιδικα χρωματα, θα δειχνει παιδικιο. Ενα παιδικο design με πιο formal χρωματα, δε θα δειχνει και τοσο παιδικο.


Γιατί πολύ απλά, με κάτι τέτοιο:
  • Θα χανόταν το στοιχείο της έκπληξης.
  • Θα γινόταν το interface σαν τον φούρνο του Χότζα, με τον καθένα να λέει το μακρύ του και το κοντό του. Είναι αδύνατον να αρέσει κάτι σε όλους. Βρες ένα site που σου αρέσει το design του πάρα πολύ και βάλε ένα poll. Θα δεις οτι θα υπάρχουν πααρα πολλοί που δεν θα τους αρέσει. Είναι όπως και με τους ανθρώπους. Πολλές θεωρούν τον Brad Pitt κούκλο, εγώ τον θεωρώ απο τα μεγαλύτερα διάσημα μπάζα :P
  • Ο καθένας θα έκρινε το design με βάση τι έχει ήδη συνηθίσει στο e-steki, και όχι αντικειμενικά.
  • Αναγκαστικά θα έπρεπε να κριθούν προσχέδια (διότι η υλοποίηση τους είναι πολύ κοπιαστική), τα οποία είναι πρόχειρα και δεν αντικατοπτρίζουν πλήρως το αποτέλεσμα, οπότε είναι δύσκολο σε κάποιον μη εκπαιδευμένο σε κάτι τέτοιο να τα κρίνει. Αν δεις τα προσχέδια για το theme (ίσως τα δημοσιεύσω σε μεταγενέστερο στάδιο), θα δεις οτι έχουν αρκετές διαφορές. Btw, τα προσχέδια ήταν ακόμα πιο πολύχρωμα :P
1.Sorry αλλά στη ζυγαρια σημασιας, το καλυτερο και ευρυτερα αποδεκτο/αρεστο αποτελεσμα, ειναι πολυ βαρυτερο απο την εκπληξη (που θα διαρκεσει 1 μερα).Αλλωστε το ειπες και εσυ (και δικιο εχεις) οτι το πιο σημαναντικο ειναι τι θα αρεσει στην πλειοψηφια.
2.Σιγουρα δε θα αρεσε στο 100% αλλά αυτο ποτε δεν ειναι εφικτο. Με πολ και feedbacks ομως το αυξανεις το ποσοστο. Και στο τελος αμα στη βαρεσει , παλι μπορεις να κανεις το δικο σου, που εχεις τον τελευταιο λογο ;)
3.Για ολους ισχυει αυτο δεν αποφευγεται.
4.Απ΄το ολοτελα...

Βλέπεις και πόσα crt monitors υπάρχουν; :wacko:
Δε χρειαζεται (περα απο το οτι πριν λιγα χρονια υπηρχαν μονο crt). Οσα και να ναι, οι σελιδες καθημερινης επισκεψιμοτητας με μη βολικα χρωματα ειναι......like....11 or something :P

Ίσως θα μπορούσε να μπει μια επιλογή να εμφανίζονται σχεδόν τα πάντα (όχι μόνο τα μηνύματα) στο χρώμα που έχει επιλέξει ο χρήστης για τα posts του. Πως θα σου φαινόταν κάτι τέτοιο;
Κατι σαν skin δλδ. Sounds worth a try :)

Που το είδες το ειρωνικό σχόλιο; Απολύτως σοβαρά μιλούσα. Όντως πιστεύω οτι θα σου άρεσε ένα site με λευκό φόντο και μαύρα γράμματα, χωρίς κανένα άλλο χρώμα.Παρεπιπτόντως, τώρα που το σκέφτομαι, ίσως ειδικά εσύ (μιας και εσύ κυρίως βλέπω οτι έχεις πρόβλημα) θα μπορούσες να διαβάζεις τα θέματα απο εδώ (δεν μπορείς να απαντήσεις όμως απο εκεί)
Δηλαδη λεω οτι δεν ειναι ξεκουραστα τα φωτεινα χρωματα, και μου προτεινεις σκετο κειμενο σε κατασπρο φοντο ; Οχι μονο δλδ οτι θα μαρεσε κατι χωρις καθολου γραφικα και σχεδιο σαν φορουμ του 1990 (λες και ειμαι ο προπαπους μου :P ), αλλά και λευκο που ειναι το πιο φωτεινο χρωμα ; Ooookkkkkkaaayyyy...εμενα μου φανηκε τοσο παραλογο να το λες σοβαρα που αναγκαστικα ακουστηκε ειρωνικο. Παμ παρακατω.

Δεν αρκεί που διαβάζεται το περιεχόμενο, είναι πολύ άσχημο.
Παλιότερα μου το έκανε κι εμένα, αλλά όχι πλέον.Σίγουρα πάντως δεν το κάνει μόνο σε σένα αυτό. :(
Α διασταυρωθηκε και απο αλλους ; Ε τουλαχιστον δεν ειναι κατι που το κοιταμε συχνα. Θα βρεις τη λυση, μη στενοχωριεσαι :)

Xμμμ, αν είναι να αλλάξετε τους τίτλους σε νούμερα μήπως να τους αλλάξετε και σε λεκτικό επίπεδο? Γιατί ειδικά το "φιλοξενούμενος" χτυπάει λίγο κάπως, σαν να σου λέει "Σου κάνουμε τη χάρη"! και δεν τους αδικώ όσους κάνουν 200 posts στο "τι σου έρχεται στο μυαλό" για να το γλιτώσουν! :whistle:
Δε του χα δωσει σημασια, αλλα ειχε περασει και απο μενα η σκεψη καποτε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εδιτ: Επίσης στη Λίστα μελών το Γίδι με 3212 εμφανίζεται ως "εθισμένη" ενώ η dooo με 31χχ ακριβώς απο κάτω ως "σοβαρά εθισμένη" :confused:

Καταρχάς οι τίτλοι χρήστη θα αλλάξουν και ο αριθμός των επιπέδων έτσι ώστε να ταιριάζει στο νέο δεδομένο ότι δεν "υπάρχει" chat and fun.

fix
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Έπαθα πλάκα!!!! Είναι πάααααααααααααααααααααααααααρα πολύ ωραίο!!!!!! Μπράβο Michelle καθώς κ όποιον σε βοήθησε να υλοποιήσεις αυτή την τέλεια ιδέα!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όπως θα παρατηρήσατε άλλαξε το template στο ποιος δημοσίευσε το τελευταίο μήνυμα.


Πολύ ωραίο. :P :D
(Γιατί μου έβγαινε το μάτι :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Exactly!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Παλι καλα να λες.... Ητανε πολυ σπαστικο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δεν έχω κανένα παράπονο από την καινούρια εμφάνιση. Την συνήθισα μπορώ να πω και μου φαίνεται πολύ ευχάριστη στο μάτι. Και μου αρέσει που, ενώ έχω επιλέξει ένα χρώμα για τα ποστ, υπάρχουν και τα υπόλοιπα χρώματα γύρω γύρω.
:thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Α κατι αλλο. Στα προτεινομενα θεματα σε καθε φορουμ, αριστερα απο τον τιτλο, μαλλον εχει εικονιδιο, αλλα προς το παρον, εμφανιζεται μονο μια λεξη , πχ : cool , worry etc.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1.Sorry αλλά στη ζυγαρια σημασιας, το καλυτερο και ευρυτερα αποδεκτο/αρεστο αποτελεσμα, ειναι πολυ βαρυτερο απο την εκπληξη (που θα διαρκεσει 1 μερα).Αλλωστε το ειπες και εσυ (και δικιο εχεις) οτι το πιο σημαναντικο ειναι τι θα αρεσει στην πλειοψηφια.
2.Σιγουρα δε θα αρεσε στο 100% αλλά αυτο ποτε δεν ειναι εφικτο. Με πολ και feedbacks ομως το αυξανεις το ποσοστο. Και στο τελος αμα στη βαρεσει , παλι μπορεις να κανεις το δικο σου, που εχεις τον τελευταιο λογο ;)
3.Για ολους ισχυει αυτο δεν αποφευγεται.
4.Απ΄το ολοτελα...
1. Μα απ'όσο βλέπω αρέσει και τώρα στην πλειοψηφία.
2. Polls έγιναν, απλά όχι με εμφανή το σκοπό τους.
3. Για μένα πάντως όχι. :)
4. Κρίμα δεν θα ήταν να καταψηφιστεί μια καλή ιδέα επειδή δεν έχουν οι περισσότεροι άνθρωποι την ικανότητα να κρίνουν σωστά ένα προσχέδιο;
Δε χρειαζεται (περα απο το οτι πριν λιγα χρονια υπηρχαν μονο crt). Οσα και να ναι, οι σελιδες καθημερινης επισκεψιμοτητας με μη βολικα χρωματα ειναι......like....11 or something :P
Ναι αλλά δεν ζούμε λίγα χρόνια πριν. Όσο για τις σελίδες καθημερινής επισκεψιμότητας, εξακολουθείς να γενικολογείς.
Κατι σαν skin δλδ. Sounds worth a try :)
Θα εξετάσω αν αξίζει ο λόγος κόπος που απαιτείται / αποτέλεσμα και θα δω αν θα το υλοποιήσω.
Σε αυτό θα με βοηθούσε να δω αν επιθυμούν κάτι τέτοιο και άλλα μέλη ή αν θα το κάνω μόνο για το Lorien. :P
Δηλαδη λεω οτι δεν ειναι ξεκουραστα τα φωτεινα χρωματα, και μου προτεινεις σκετο κειμενο σε κατασπρο φοντο ; Οχι μονο δλδ οτι θα μαρεσε κατι χωρις καθολου γραφικα και σχεδιο σαν φορουμ του 1990 (λες και ειμαι ο προπαπους μου :P ), αλλά και λευκο που ειναι το πιο φωτεινο χρωμα ; Ooookkkkkkaaayyyy...εμενα μου φανηκε τοσο παραλογο να το λες σοβαρα που αναγκαστικα ακουστηκε ειρωνικο. Παμ παρακατω.
Δεν εννοούσα οτι θα σου άρεσε γενικώς, αλλά θα σου άρεσε περισσότερο απο το παρόν.
Για να είμαι ειλικρινής, όταν πρσοπαθούσα να σκεφτώ σε ποιόν δεν θα αρέσει το νέο look, αμέσως σκεφτόμουν "στον Lorien". Γιατί άραγε; :P
Α διασταυρωθηκε και απο αλλους ; Ε τουλαχιστον δεν ειναι κατι που το κοιταμε συχνα. Θα βρεις τη λυση, μη στενοχωριεσαι :)
Δύσκολο να βρω λύση αν δεν μπορώ να το επαληθεύσω μόνη μου :(
Δε του χα δωσει σημασια, αλλα ειχε περασει και απο μενα η σκεψη καποτε.
Έχετε να προτείνετε κάποιον καλύτερο τότε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Α κατι αλλο. Στα προτεινομενα θεματα σε καθε φορουμ, αριστερα απο τον τιτλο, μαλλον εχει εικονιδιο, αλλα προς το παρον, εμφανιζεται μονο μια λεξη , πχ : cool , worry etc.
Fixed, ευχαριστώ πολύ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Μα απ'όσο βλέπω αρέσει και τώρα στην πλειοψηφία.
2. Polls έγιναν, απλά όχι με εμφανή το σκοπό τους.
3. Για μένα πάντως όχι. :)
4. Κρίμα δεν θα ήταν να καταψηφιστεί μια καλή ιδέα επειδή δεν έχουν οι περισσότεροι άνθρωποι την ικανότητα να κρίνουν σωστά ένα προσχέδιο;
1.Mισο.Αυτο το λες εκ των υστερων. Πριν δε το ηξερες. Και σιγουρα θα ηταν ακομα μεγαλυτερο το ποσοστο.
2. Πολς για τα χρωματα ; Κι εγω που ημουν ; :P
3. ....
4. Μια ιδεα για τα χρωματα θα παιρναμε. Δε θα θεταμε περιορισμους, αλλωστε τον τελευταιο λογο παντα εσυ θα τον ειχες, οπως ειναι και το σωστο. :)

Ναι αλλά δεν ζούμε λίγα χρόνια πριν. Όσο για τις σελίδες καθημερινής επισκεψιμότητας, εξακολουθείς να γενικολογείς.
Δε ζουμε λιγα χρονια πριν, αλλά και η δισκετα κυκλοφορησε πριν παρα πολλα χρονια και μονο προσφατα εγκαταληφθηκε. Ηθελα να πω με αυτο, οτι δεν εχει περασει αρκετος καιρος ωστε να ειναι ελαχιστα τα crt στον πλανητη.Για τις σελιδες καθημερινης επισκεψιμοτητας, δεν ανελυσα γιατι δε με ρωτησες. :)Point being : οι σελιδες που εχουν καθημερινη επισκεψιμοτητα και κειμενα, προσεχουν ακομα παραπανω τα ματια των αναγνωστων. Οι υπολοιποι εχουν την ευχερεια να ειναι λιγο πιο wild.

Θα εξετάσω αν αξίζει ο λόγος κόπος που απαιτείται / αποτέλεσμα και θα δω αν θα το υλοποιήσω.Σε αυτό θα με βοηθούσε να δω αν επιθυμούν κάτι τέτοιο και άλλα μέλη ή αν θα το κάνω μόνο για το Lorien. :P
Ε οχι και να σε παιδεψω ετσι μονος μου, θα γινει σκανδαλο :P Δεν ειναι σωστο, θελω τουλαχιστον "συνενοχους" ! :D

Για να είμαι ειλικρινής, όταν πρσοπαθούσα να σκεφτώ σε ποιόν δεν θα αρέσει το νέο look, αμέσως σκεφτόμουν "στον Lorien". Γιατί άραγε; :P
Και το ξερες απο την αρχη και παρολαυτα το προχωρησες ; Δε σου ξαναμιλαω ! Θα το πληρωσεις πολυ ακριβα αυτο Βίρνα ! :pfff:

Fixed, ευχαριστώ πολύ. :)
Υοu're very welcome :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
1.Mισο.Αυτο το λες εκ των υστερων. Πριν δε το ηξερες. Και σιγουρα θα ηταν ακομα μεγαλυτερο το ποσοστο.
Πρώτον, είναι η δουλειά μου να το ξέρω, έστω χονδρικά.
Δεύτερον, όπως είπα υπήρχε ένα δείγμα μελών, καταρχάς όλη η ΟΔ που έκρινε τα προσχέδια, και έπειτα, στην υλοποίηση, κάποια επιλεγμένα απλά μέλη ως beta testers.
2. Πολς για τα χρωματα ; Κι εγω που ημουν ; :P
Όχι ακριβώς, έγιναν όμως κάποια polls για θέματα για τα οποία είχα αμφιβολίες:Είμαι μάλιστα σχεδόν σίγουρη οτι σε κάποιο απο αυτά είχα επιχειρήσει να σας "ψαρέψω" και για τα χρώματα.

Δε ζουμε λιγα χρονια πριν, αλλά και η δισκετα κυκλοφορησε πριν παρα πολλα χρονια και μονο προσφατα εγκαταληφθηκε. Ηθελα να πω με αυτο, οτι δεν εχει περασει αρκετος καιρος ωστε να ειναι ελαχιστα τα crt στον πλανητη.
Κάνε ένα poll στην κατηγορία "Υπολογιστές" (αν δεν υπάρχει ήδη). ;)
Για τις σελιδες καθημερινης επισκεψιμοτητας, δεν ανελυσα γιατι δε με ρωτησες. :)Point being : οι σελιδες που εχουν καθημερινη επισκεψιμοτητα και κειμενα, προσεχουν ακομα παραπανω τα ματια των αναγνωστων. Οι υπολοιποι εχουν την ευχερεια να ειναι λιγο πιο wild.
Το κάθε σημείο στο site δεν είναι εξίσου απαραίτητο να είναι ιδιαίτερα άνετο, μιας και δεν περιέχουν όλα την ίδια ποσότητα κειμένου ούτε πέφτει πάνω το μάτι εξίσου συχνά. Στα posts για παράδειγμα, που είναι το κατεξοχήν σημείο του site που διαβάζεται συχνότερα πρόσεξα να μην είναι καθόλου κουραστικό.
Ε οχι και να σε παιδεψω ετσι μονος μου, θα γινει σκανδαλο :P Δεν ειναι σωστο, θελω τουλαχιστον "συνενοχους" ! :D
Πάντως εξέτασα κάπως πιο αναλυτικά το feature αυτό και κατέληξα οτι είναι μεν σχετικά εύκολο να υλοποιηθεί, απαιτεί όμως ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλή "αγγαροδουλειά" (κουραστική και επαναλαμβανόμενη εργασία). Οπότε σίγουρα δεν αρκεί να το θες μόνο εσύ για να το κάνω. Πρέπει να το ζητήσουν τουλάχιστον 4-5 μέλη.
Και το ξερες απο την αρχη και παρολαυτα το προχωρησες ; Δε σου ξαναμιλαω ! Θα το πληρωσεις πολυ ακριβα αυτο Βίρνα ! :pfff:
:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Να κανω και εγω μια μικρη παρατιριση; Οπως ισως εχετε προσεξει, οσων αφορα τον τροπο γραφει πχ για εμενα "και μας γραφει απο Ροδος" Δεν θα ητανε καλητερα αν γινετε καπος να λεει 'μας γραφει απο την ροδο/την Αθηνα/τον Πειρεα"κλπ; Η δεν γινετε κατη τετιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Γιατί δεν πληκτρολογείς στον Τόπο Διανομής την λέξη Ρόδο; Έτσι φαντάζομαι ότι θα εμφανίζεται όπως το θες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Να κανω και εγω μια μικρη παρατιριση; Οπως ισως εχετε προσεξει, οσων αφορα τον τροπο γραφει πχ για εμενα "και μας γραφει απο Ροδος" Δεν θα ητανε καλητερα αν γινετε καπος να λεει 'μας γραφει απο την ροδο/την Αθηνα/τον Πειρεα"κλπ; Η δεν γινετε κατη τετιο;
Έτσι όπως είναι τώρα δεν γίνεται.
Αν ήταν σκέτη λίστα, χωρίς δυνατότητα ελεύθερης εισαγωγής θα γινόταν.
Δεν ξέρω όμως αν θα προτιμούσατε κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Γιατί δεν πληκτρολογείς στον Τόπο Διανομής την λέξη Ρόδο; Έτσι φαντάζομαι ότι θα εμφανίζεται όπως το θες ;)
Όοοοοοοοοχι!!
Αν υπάρχει στη λίστα, πρέπει να το επιλέξει απο εκεί.
Δεν θέλετε κάποτε να έχουμε στατιστικά για αυτό; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Όοοοοοοοοχι!!
Αν υπάρχει στη λίστα, πρέπει να το επιλέξει απο εκεί.
Δεν θέλετε κάποτε να έχουμε στατιστικά για αυτό; ;)

:redface: Ομολογώ ότι τρομοκρατήθηκα λίγο βλέποντας αυτό το Όοοοοοοοοοχι! :redface:
Ότι πει η Michelle ε Κρόνε; :P
Ωραία θα ήταν τα στατιστικά πάντως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όοοοοοοοοχι!!
Αν υπάρχει στη λίστα, πρέπει να το επιλέξει απο εκεί.
Δεν θέλετε κάποτε να έχουμε στατιστικά για αυτό; ;)
Ε, οι περισσότεροι Αθήνα θα 'χουν. :P



Μήπως να βάζαμε και εξωτερικό σιγά-σιγά; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
:redface: Ομολογώ ότι τρομοκρατήθηκα λίγο βλέποντας αυτό το Όοοοοοοοοοχι! :redface:
Εγώ τρόμαξα περισσότερο όταν είδα αυτό που πρότεινες :P
Ωραία θα ήταν τα στατιστικά πάντως! :)
Εμ γι'αυτό έχω βάλει αυτό στην υπογραφή μου. Διότι όσοι βάζουν άσχετα δυσκολεύουν τη δημιουργία τέτοιων στατιστικών. Πολύ καλύτερα θα ήταν να μην το συμπλήρωναν καν.
Ε, οι περισσότεροι Αθήνα θα 'χουν. :P



Μήπως να βάζαμε και εξωτερικό σιγά-σιγά; :hmm:
Τόσο πολλοί μένουν κέντρο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top