Εδώ κάνουμε δίαιτα!

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Ναι, κι εγώ το έχω ακούσει αυτό.^^
Το λεμόνι με το νερό αδυνατίζουν και είναι καλά στην χώνεψη...επίσης είναι καλά και όταν κάποιος είναι άρρωστος.
Το είχα δοκιμάσει όταν ήμουν άρρωστη, μόλις ήπια μια γουλιά το άφησα, δεν μου άρεσε καθόλου! :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*natalia5555*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 194 μηνύματα.
εγω παντως παντα το νερο με λεμονι το πινω,δεν μπορω σκετο νερο..πολλα χρονια,δεν νομιζω οτι βοηθαει στο αδυνατισμα αλλα δεν κανει κακο στην υγεια....τρελαινομαι για τη γευση του,πολλες φορες τρωω το λεμονι και σαν φρουτο αντι για πορτοκαλι ασ πουμε..το ξερω ειμαι λιγο παραξενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Μετά από ένα πρόβλημα υγείας και μισό μήνα στο κρεβάτι, έβαλα κάποια κιλά!Δυστυχώς! :redface:

Αλλά από σήμερα ξεκινάω πάλι διατροφή και πολύ νερό. Κανένα άλλο tip? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Γυμναστική! Με αυτά τα 3 είσαι αρκετά καλυμμένη! ;)

Καλή επιτυχίαααααα!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Πάω κολυμβητήριο. Μετράει; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Πάω κολυμβητήριο. Μετράει; :)

Νομίζω οτι το κολυμβητήριο είναι από τους πιο αποτελεσματικούς τρόπους άθλησης! Άσε που το καλοκαίρι μαυρίζεις κιόλας!
Δυο σε ένα! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
... Άσε που το καλοκαίρι μαυρίζεις κιόλας!
Δυο σε ένα! :D:P

Ποιο καλοκαίρι;;; Και χειμώνα μαυρίζεις! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Πάντως το πολύ μαύρισμα να το αποφεύγετε. Δημιουργεί ρυτίδες, κινδύνους για καρκίνο του δέρματος και γενικά φθείρει πολύ το δέρμα (η φωτογήρανση ΔΕΝ είναι αστικός μύθος :P). Εγώ πλέον έχω αποφασίσει πως θα προσπαθήσω να μαυρίζω όσο γίνεται λιγότερο με όσα έχω δει σε ντοκιμαντέρ και εκπομπές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ντινακι αγαπη μου, αλλη μια φορα να πεις/γραψεις για το μαυρισμα, θα σε μαυρισω ιδιοχειρως στο τελος!!!!! :P
Θα μου δημιουργησεις εφιαλτες!:mad:
Οχι τιποτα αλλο, αλλα σε λιγο καιρο θα ξεκινησουν οι " αρμενικες βιζιτες" μου στις παραλιες! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
A balanced diet is a cookie in each hand.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ντινακι αγαπη μου, αλλη μια φορα να πεις/γραψεις για το μαυρισμα, θα σε μαυρισω ιδιοχειρως στο τελος!!!!! :P
Θα μου δημιουργησεις εφιαλτες!:mad:
Οχι τιποτα αλλο, αλλα σε λιγο καιρο θα ξεκινησουν οι " αρμενικες βιζιτες" μου στις παραλιες! :mad:
Πως το ήξερα πως θα απαντούσες; Ε; :hehe:
Eπειδή λεπόν εσύ αγάπη μου, θες να γίνεσαι σαν ..να αλλάζεις φυλή κάθε καλοκαίρι, αυτό δεν σημαίνει πως είναι και υγιεινό και εγώ πρέπει να μην αναφέρω πουθενά πόσο κακό κάνει το πολύ μαύρισμα :P (:hug:)
Σου εύχομαι να μην σε επηρεάσει ποτέ πουθενά, αλλά άμα δεις όσα έχω δει, νομίζω θα αλλάξεις κι εσύ γνώμη. Δεν λέω, είμαστε σαφέστατα πιο όμορφες μαυρισμένες, κι εγώ τρελαίνομαι να μαυρίζω (αν και όχι όσο εσύ νομίζω :lol:) - όλα είναι καλύτερα, φαίνεσαι πιο αδύνατη, τα ρούχα σου πάνε πιο πολύ, έχεις φοβερές επιλογές για μακιγιάζ- αλλά αυτό δεν σημαίνει πως κάνει και καλό! Είναι σαν να λες πως αν κάθε μέρα τρως τρία σουβλάκια, δύο μερίδες πατάτες και μια βάφλα με τρεις μπάλες παγωτό, δύο σιρόπια, σαντιγύ και τρούφα κάθε μέρα για βραδινό δεν θα παχύνεις καθόλου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Πως το ήξερα πως θα απαντούσες; Ε; :hehe:
Eπειδή λεπόν εσύ αγάπη μου, θες να γίνεσαι σαν ..να αλλάζεις φυλή κάθε καλοκαίρι, αυτό δεν σημαίνει πως είναι και υγιεινό και εγώ πρέπει να μην αναφέρω πουθενά πόσο κακό κάνει το πολύ μαύρισμα :P (:hug:)
Σου εύχομαι να μην σε επηρεάσει ποτέ πουθενά, αλλά άμα δεις όσα έχω δει, νομίζω θα αλλάξεις κι εσύ γνώμη. Δεν λέω, είμαστε σαφέστατα πιο όμορφες μαυρισμένες, κι εγώ τρελαίνομαι να μαυρίζω (αν και όχι όσο εσύ νομίζω :lol:) - όλα είναι καλύτερα, φαίνεσαι πιο αδύνατη, τα ρούχα σου πάνε πιο πολύ, έχεις φοβερές επιλογές για μακιγιάζ- αλλά αυτό δεν σημαίνει πως κάνει και καλό! Είναι σαν να λες πως αν κάθε μέρα τρως τρία σουβλάκια, δύο μερίδες πατάτες και μια βάφλα με τρεις μπάλες παγωτό, δύο σιρόπια, σαντιγύ και τρούφα κάθε μέρα για βραδινό δεν θα παχύνεις καθόλου! :P

Oυστ μαρη!:P

Καταρχας, γνωριζω ποσο επιβλαβης ειναι ο ηλιος για την υγεια, οσο γνωριζω και το αυτο για το καπνισμα...και οπως ξερεις παρ' ολ' αυτα εχω "μυηθει" και στα δυο αυτα "σπορ"...
Κατα δευτερον, ειναι κακο που δε θελω με την πρωτη ευκαιρια να το κανεις θεμα?! :P
Πολυ κακη συνηθεια "σιστερακι" μου γλυκο!!! :P
Και τελος εχω την εντυπωση πως δεν υπαρχει ενας χρηστης που να μπαινει στο Στεκι και να μη γνωριζει επ' αυτου! :P

Ματσα - μουτσα σου εδωσα??????!!!
:* :* :*


π.σ: ααααα...και για να μην ξεχνιομαστε ειμαι αρκετα ασπρουλιαρα για να θελω το καλοκαιρι να μην παρω χρωμα! Και οπως βλεπεις και στη φωτο, οσο και να κατσω κατω απο τον ηλιο, φυλη δεν αλλαζω! :P
Τωρα απολογουμαι....ε?! Φτυσε με γιατι με ματιασες!:P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Συγνωμη που θα το πω αλλα διαβασα αρκετα απο αυτα που γραφετε και μου κανει εντυπωση που αγχωνεστε τοσο πολυ.....
Πιστευω οτι υπαρχουν οντως γυναικες που εχουν προβλημα με το βαρος τους και καποιες που εχουν προβλημα με το μυαλο τους....Φοβουνται μην τυχον καποια φιλη τους δειχνει καλυτερη....ή μηπως το αγορι που γουσταρουν τις απορριψει λογω σχηματος πισινου.....
Απο εκει και περα....η επομενη διαιτα που θα ηθελα να κανω ειναι με ενα ωραιο αρσενικο.....και ειναι σεξοδιαιτα....δεν γινεται....ολο και καποια θερμιδα θα καψω....
Πιστευω στην καλη διατροφη, στο οτι το στομαχι μου δεν ειναι σκουπιδοτενεκες για καθε καταναλωτικη βλακεια που παραγεται.....Απο εκει και περα
κανουμε καποιες αμαρτιες ....οπως ολος ο κοσμος.....Ομως δεν δεχομαι το να καταβροχθιζουν νεες κοπελες φαγητο επειδη συναισθηματικα
ειναι down.......ουτε να πεθαινουν στη πεινα επειδη τα περιοδικα προβαλλουν κοκκαλιαρικα μοντελα.....Το ξερω πως ολα αυτα μας επηρεαζουν....και οτι δεν ειμαστε αναισθητες....αλλα πρεπει πανω απο ολα να ξερουμε οτι δεν ειναι υγειες προτυπο ενα τοσο αδυνατο κορμι........οτι δεν ειναι δυνατον ολες μας να φοραμε small size..... και οτι την ευτυχια στη ζωη δεν την κανει μοναχα ενα στητο στηθος και μια λεπτη μεση......
Βεβαια δεν μπορω να πω και με σιγουρια τι σημαινει ευτυχια για τον καθενα.......
Μια καλη εξωτερικη εμφανιση στα ορια του λογικου ειναι σωστη.........δεν ειναι δυνατον για παραδειγμα οι Ελληνιδες που ειναι μεσογειακες γυναικες....να γινουν κοκκαλιαρικα ζομπι......ειμαστε γυναικαρες για να πιανουν οι αντρες......Ασε που ολες εχετε γινει ξανθιες........(και αρκετες φιλες μου) ....και νιωθω οτι κυκλοφορω στη Σουηδια.....χαχαχαχαχα.....τελος παντων.........
Ερχεται το καλοκαιρι και η παραλια ισως μας αγχωνει.....αλλα ειλικρινα νομιζετε πως ενδιαφερεται ο οποιοσδηποτε αντρας που βρισκεται εκει πραγματικα για το ποιες ειμαστε σαν ανθρωποι? ..... απλα κοιταζει τον πισινο μας.......ε και την επομενη μερα θα κοιταζει τον πισινο μιας αλλης......μπορει να γελασει ...μπορει να του αρεσει....ή μπορει να μην του αρεσει.......ειχα μια σκασιλα για το τι σκεφτεται....... Παντα καποιος θα λεει κατι.......και αυτο το κατι θα χανεται μετα......δεν γινεται να αγχωθω για το πως θα κρινει το πισινο μου ενας αγνωστος αντρας.........δεν ειναι ουσια αυτη.........Η ουσια ειναι να εχω την υγεια μου ........Δεν με νοιαζει εαν θα ειμαι πιο μαυρη απο την διπλανη κοπελα.......δεν εχει καμια σημασια αυτο για εμενα.......και δεν πιστευω οτι ενας αντρας θα διαλεξει μια αλλη κοπελα αντι για εμενα επειδη εχει καλυτερο μαυρισμα......
....γιατι ο αντρας που επιλεγει με αυτο το κριτηριο ειλικρινα δεν με ενδιαφερει ....
Η παραλια εχει πολλα κουτσομπολια.... και εγω μπορει να δω καποιον αντρα με μεγαλο πισινο.....να γελασω.......να χαζεψω καποιον αλλο με καλους κοιλιακους.......στην παραλια υπαρχει μια πασαρελλα.....αλλα υπαρχει και η θαλασσα ......και ο ζεστος ηλιος........και πολλα αλλα πραγματα για να χαρω, να χαλαρωσω και να περασω καλα........πηγαινω στην παραλια οχι για αυτους που ειναι εκει αλλα για την δικη μου διασκεδαση.......
Οσες κοπελες οντως εχουν αρκετα παραπανω κιλα.....καλα κανουν και προσπαθουν να τα χασουν......και η γυμναστικη βοηθαει πολυ.....αλλα χωρις να στερουνται σε υπερμετρο βαθμο καποια πραγματα......και χωρις να μετρανε το καθε γραμμαριο.....θελει πολυ σωστη διαχειριση η ψυχολογια μιας γυναικας..........και ειναι ενας δυσκολος αγωνας το να χασεις καποια κιλα......αυτο το σεβομαι.....απλα θελει το σωστο τροπο......και τον αναλογο χρονο......και αρκετο κοπο........και το σωστο timing.......δεν γινονται ολα γρηγορα......Δεν χαθηκε ο κοσμος εαν αντι για 6 7 8 μηνες θα πετυχεις το στοχο σου σε 9 10 11.....η Ρωμη δεν χτιστηκε σε μια μερα......οποτε ας μην ειμαστε σκληρες με τον εαυτο μας.......
Καλη επιτυχια σε οσες θελουν να βελτιωσουν την εμφανιση τους με σωστο τροπο, χωρις πανικο και ακραιες πραξεις.......Αυτες ειναι σιγουρα πιο δυνατες συναισθηματικα και ψυχολογικα.....και αυτο τις τιμα πιο πολυ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αχ ήρθα κι εγώ!!! Για να σας ανακοινώσω οτι έχω ξεκινήσει τη δίαιτά μου και πάει πολύ καλά! (έπρεπε να το πω, μη μου θυμώσετε!!) Και είναι η πρώτη φορά που είμαι τόσο χαλαρή και χαρούμενη μ αυτό!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με αφορμή το ποστ του Βαλ

Θέλω αδυνάτισμα!:|:|:|
Έχω να πω ότι κι εγώ θέλω!
Αυτή τη χρονιά από 50 κιλά πήγα 56, υποτίθεται τα πήρα λόγω διαβάσματος, άγχους, και κάθισμα σπίτι/χωρίς πολλή κίνηση, πρώτη φορά στη ζωή μου νιώθω χοντρή, και είναι το μέγιστο που έχω φτάσει ποτέ >.<
Και μιας και ξεμπέρδεψα τώρα από σήμερα άρχισα δίαιτα ή καλύτερα τύπου "διατροφή".
Κόβω τα γλυκά, τα παγωτά, το ψωμί και γενικά τη κωλοτροφή για να προλάβω να βγω σαν άνθρωπος στη παραλία.:/:
Νομίζω θα τα καταφέρω, μιας και ψυχολογικά είμαι οκ, οπότε δε παίζει να κυλήσω στη κατάψυξη (come oooooooooon! εκεί υπάρχει παγωτό :Ρ).

Άντε να δούμε ρε, άντε!:redface:
Καλή μου τύχη! ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Go, go, go Λάουρα! Μάλλον θα σε συνοδέψω, πήρα 2 κιλάκια τελευταία. Παραδόξως πέρυσι το θέμα αυτό με είχε βοηθήσει πολύ να φτάσω το στόχο μου, μακάρι να κάνει το ίδιο και για σένα, χεχε! Ξεκίνα περπάτημα, χωρίς να κουράζεσαι ιδιαίτερα μπορείς να δεις διαφορά ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Γειααα. Βάλτε κι εμένα στη λίστα. :P

Σοκολάτα γιοκ. Σήμερα έφαγα το τελευταίο μου μπισκότο. Καλή τύχη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Toν τελευταίο καιρό έχω αφεθεί πάλι. Μεγάλη ηδονή το φαγητό. Αν δεν υπήρχαν άλλοι άνθρωποι γύρω μου ή αν ήμουν γυναίκα θα είχα ξεπεράσει σίγουρα τα 115 κιλά. Παραμένω σε ένα αξιοπρεπές βάρος μόνο και μόνο για τους άλλους και για να μπορώ να βρίσκω ρούχα, αλλιώς το DNA μου θα με είχε κάνει σαν τον Κοσκωτά. Πώς να αντισταθείς σε ένα σουβλάκι με πίτα στουμπηγμένο με πατάτες και κρεμύδια , σε μια λαχταριστή πίτσα, στους ξηρούς καρπούς, στις πατστιτσάδες, στα λουκάνικα, στις μακαρονάδες, στις τσαλαβούτες στο λάδι της σαλάτας, στο σκούπισμα της σάλτσας από το πιάτο, στα εκλεράκια, στα μπισκοτάκια και σε όλα αυτά τα πεντανόστιμα σκατάκια του καπιταλισμού. 'Ολα τα ανθυγιεινά είναι νόστιμα. 'Οσο για τις γυναίκες δεν βλέπω τον λόγο να κάνουν δίαιτα, είναι πολύ όμορφες με τα παραπανίσια κιλά τους. Γιατί το κάνουν αυτό ; Αφού έχουν καμπύλες εκ φύσεως. Το πάχος ομορφαίνει τις καμπύλες. Για μας τους άντρες το καταλαβαίνω.

αυτό ήταν πολύ καλό :P

ladyath31

Μια καλη εξωτερικη εμφανιση στα ορια του λογικου ειναι σωστη.........δεν ειναι δυνατον για παραδειγμα οι Ελληνιδες που ειναι μεσογειακες γυναικες....να γινουν κοκκαλιαρικα ζομπι......ειμαστε γυναικαρες για να πιανουν οι αντρες......Ασε που ολες εχετε γινει ξανθιες........(και αρκετες φιλες μου) ....και νιωθω οτι κυκλοφορω στη Σουηδια.....χαχαχαχαχα.....τελος παντων.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Toν τελευταίο καιρό έχω αφεθεί πάλι. Μεγάλη ηδονή το φαγητό. Πώς να αντισταθείς σε ένα σουβλάκι με πίτα στουμπηγμένο με πατάτες και κρεμύδια , σε μια λαχταριστή πίτσα, στους ξηρούς καρπούς, στις πατστιτσάδες, στα λουκάνικα, στις μακαρονάδες, στις τσαλαβούτες στο λάδι της σαλάτας, στο σκούπισμα της σάλτσας από το πιάτο, στα εκλεράκια, στα μπισκοτάκια και σε όλα αυτά τα πεντανόστιμα σκατάκια του καπιταλισμού. 'Ολα τα ανθυγιεινά είναι νόστιμα.

δόκτωρ , θα ήθελα να σου επισημάνω ότι μόνο εσύ και ο Αλ Πατσίνο στον δικηγόρο του διαβόλου , με κάνουν ώρες-ώρες να νιώθω τόσο φιλήδονα ηδονικός με αυτά και κυρίως με τον τρόπο που τα λέτε και ο Αλ δεν πιάνεται κιόλας γιατί είναι κινηματογραφικός ρόλος

σε ευχαριστώ ταπεινά και πάω να τσακίσω για την πάρτυ σου , ένα διαιτητικό σάντουιτς με γαλοπούλα και ένα γιαούρτι με μέλι

οντόπικ :
από δευτέρα διαίτα και παρασκευοσαββατοκύριακο τι με μέλλει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
μπράβο κορίτσια....
εγώ συνέχεια λέω από αύριο...έβλεπα τα post σας : τέρμα οι σοκολάτα , τέρμα τα γλυκά .τερμα..., τέρμα...
ρε κορίτσια...:( δε μπορώ να το κάνω ...κρίμα όμως γιατί πλησιάζει και καλοκαιράκι ...
θα ήθελα να κάνω δίαιτα αλλά βαριέεεεεεεεεεεμαι...δεν πειράζει !!!κάντε και για μένα ...άμα μου'ρθει θα σας συμβουλευτώ !!!
το μόνο που μπορώ να κάνω και το προτείνω και σε εσάς ανεπιφύλαχτα : όχι φαγητό το βράδυ...δεν είναι μύθος κορίτσια - κάθονται και δεν χάνονται οι θερμίδες !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top