Το πρώτο σας φιλί

Fraoula

Νεοφερμένος

Η Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
και βεβαια ειναι φυσιολογικο ανυπόμονα μπουμπουκια μου

σας το υποσχομαι ολα θα ερθουν πολυ συντομα απο κει που δεν το περιμενετε...

Ελπίζω να επιβεβαιωθείς Juliette!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Εγώ πάντως σκεφτομαι κατι πολύ: τα αγόρια της ηλικίας μας διαθετουν την κατάλληλη ωριμότητα γαι να συμπεριφερθουν όπως πρέπει σε μια στιγμη όπως είναι το πρώτο φιλί? Προσωπικά δεν νιώθω και τόσο ενθουσιασμένη να φιλήσω κάποιον απο αυτούς..

μην ανησυχεις,οταν ερθει εκεινη η στιγμη,το να φιλησεις πρωτη φορα δεν θα σκεφτεις ετσι,θα το αισθανθεις και θα ξερεις μεσα σου οτι ετσι νιωθεις και ετσι πρατεις no matter what αν ο αλλος ειναι τελικα ενας μαλακας,ποτε δεν θα το μετανιωσεις γιατι θα το θελεις η ιδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

friendly

Νεοφερμένος

Η friendly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
το πρωτο φιλι δεν ξεχνιεται..οπως και να σε φιλισει ο αλλος θα το βρεις τελειο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
μην ανησυχεις,οταν ερθει εκεινη η στιγμη,το να φιλησεις πρωτη φορα δεν θα σκεφτεις ετσι,θα το αισθανθεις και θα ξερεις μεσα σου οτι ετσι νιωθεις και ετσι πρατεις no matter what αν ο αλλος ειναι τελικα ενας μαλακας,ποτε δεν θα το μετανιωσεις γιατι θα το θελεις η ιδια.
Και εγώ αυτό πιστευω.. Αλλά με αγχώνει η όλη διαδικασία :/: Πάει πολύ να ζητήσω να μάθω περισσότερα για την τεχνική του φιλιού? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Και εγώ αυτό πιστευω.. Αλλά με αγχώνει η όλη διαδικασία :/: Πάει πολύ να ζητήσω να μάθω περισσότερα για την τεχνική του φιλιού? :worry:

μην αγχωνεσαι ,εγω στα 16,5 φιλησα πρωτη φορα,και?:P
γενικα και εγω ημουν μεγαλη για την ηλικια μου,αλλα μην μασας,οποτε βρεθει ο καταλληλος για σενα:)
εγω δεν αγχωνομουν καθολου,οπως ειπα και παραπανω,ηρθε εντελως αυθορμητα,απο μονο του σε μια φαση που εδινα πανελληνιες και ειχα αλλα στο μαυλο μου:redface:

δεν ξερω αν εχω να σου δωσω καποιο τιπ,καπου ειχα ακουσει οτι αν ενωσεις τον αντιχειρα σου με τον δεικτη σου και φιαξεις ενα τεχνητο στομα (καταλαβες?:P) δοκιμασε να το φιλησεις ,ισως βοηθαει στο να καταλαβεις το στομα σου:P

τεσπα,δεν εστερνιζομαι την παραπανω λυση,καλυτερα να χαλαρωσεις και οταν ερθει να κλεισεις τα ματια σου και να το απολαυσεις με ολο σου το ειναι:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Και εγώ αυτό πιστευω.. Αλλά με αγχώνει η όλη διαδικασία :/: Πάει πολύ να ζητήσω να μάθω περισσότερα για την τεχνική του φιλιού? :worry:

τι μαλακιες ειναι αυτες μωρε :P
Όταν είναι να έρθει η στιγμή, θα έρθει. Και τότε, ούτε τεχνικές θα σκέφτεσαι ούτε τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Μακάρι γιατί είμαι γενικά αγχωτικός τύπος... Αλλά κανείς δεν θα ήθελε να του πουν ότι φιλάει ξενέρωτα καταλαβένετε..:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Μακάρι γιατί είμαι γενικά αγχωτικός τύπος... Αλλά κανείς δεν θα ήθελε να του πουν ότι φιλάει ξενέρωτα καταλαβένετε..:confused:

ο ανθρωπος που σ αγαπαει δεν θα σου πει οτι φιλας ξενερωτα,θα σου δειξει τον τροπο και την ''τεχνικη'' για να βελτιωθεις.
Θελω να πω πως δεν θα σε υποτιμησει,ισα ισα θα σε βοηθησει να γινεις καλυτερη και επισης ενα αλλο πολυ βασικο ειναι οτι θα σε απαλλαξει απο το αγχος αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Μακάρι γιατί είμαι γενικά αγχωτικός τύπος... Αλλά κανείς δεν θα ήθελε να του πουν ότι φιλάει ξενέρωτα καταλαβένετε..:confused:
*Σε καταλαβαίνω,και εγώ έτσι ήμουν. Κατά πάσα πιθανότητα την πρώτη φορά(και όχι μόνο:redface:) θα νιώθεις την καρδιά σου έτοιμη να απογειωθεί και θα τρέμεις ολόκληρη όμως μην ανησυχείς είναι απόλυτα φυσιολογικό. Και μετά απλά θα σου βγει το πως να φιλάς από μόνο του και θα σ'αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chrysoulitsa97

Νεοφερμένος

Η χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 31 μηνύματα.
λιγάκι άκυρο... είχα χωρίσει 2 φορές τον ίδιο άνθρωπο επειδή και τις δύο φορές που τα είχαμε (την πρώτη 2,5 μήνες και την δεύτερη 2) επειδή δεν τολμούσε να με φιλήσει, ούτε καν στα πεταχτά xD

κι όλο αυτό επειδή με φοβόταν, για το αν θα μου αρέσει ή όχι...

κι επίσης, είχε τύχει μία φάση που λίγο ήθελε να γίνει κάτι και εκείνος απλά έφυγε και μετά μου είπε πως δεν έκανε κίνηση επειδή τον κοιτούσα έντονα...

ήτανε τόόόσο κακό που τον κοιτούσα έντονα, με νόημα?!!??!?!?!?!?

jesus christ δηλαδή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
λιγάκι άκυρο... είχα χωρίσει 2 φορές τον ίδιο άνθρωπο επειδή και τις δύο φορές που τα είχαμε (την πρώτη 2,5 μήνες και την δεύτερη 2) επειδή δεν τολμούσε να με φιλήσει, ούτε καν στα πεταχτά xD

κι όλο αυτό επειδή με φοβόταν, για το αν θα μου αρέσει ή όχι...

κι επίσης, είχε τύχει μία φάση που λίγο ήθελε να γίνει κάτι και εκείνος απλά έφυγε και μετά μου είπε πως δεν έκανε κίνηση επειδή τον κοιτούσα έντονα...

ήτανε τόόόσο κακό που τον κοιτούσα έντονα, με νόημα?!!??!?!?!?!?

jesus christ δηλαδή...
Όχι δεν είναι κακό να κοιτάς έντονα τον άλλον. Ίσα ίσα νομίζω ότι του περνάς το μήνυμα ... Όμως μπορεί ο συγκεκριμένος να το πήρε διαφορετικά. Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω γιατί περίμενες από αυτόν να κάνει κίνηση αφού το ήθελες τόσο. Μπορούσες απλά να τον πιάσεις και να τον φιλήσεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Αφού ξεφύλλισα το θεματάκι, σειρά μου να πω την εμπειρία μου. :redface:

Ήταν Φεβρουάριος, εγώ 14,5 κι ελαφρώς κολλημένη με το Γιώργο, 16,5 εκείνος, επίσης κολλημένος μαζί μου. Είχαμε πει πως θα πηγαίναμε για καφέ και το ακύρωσε. Μου είχε πει όμως πως αν θέλω να τον δω, μπορώ να πάω στο σπίτι του. Ε και πήγα... :redface:

Δεν το πίστευε, όταν με είδε στην πόρτα του σπιτιού του. Καθίσαμε 10 λεπτά, 10 λεπτά αμηχανίας θα έλεγα κι ύστερα σηκώθηκα να φύγω. Μου αρκούσε τόσο, βιαζόμουν κιόλας. Βγαίνοντας στην κεντρική είσοδο της πολυκατοικίας πήγε να με φιλήσει. Τον απέφυγα, είχα αγχωθεί. Προχωρήσαμε λίγο παρακάτω, με στρίμωξε στον τοίχο κι άρχισε να με πλησιάζει επικίνδυνα, αλλά και πάλι του ξέφυγα. :P

Τι να κάνει το παιδί, τα παράτησε. Τον χαιρετάω κι αρχίζω να κατηφορίζω. Δεν ξέρω τι σκέφτηκα, το έκανα γρήγορα, είχα αντιληφθεί ότι στεκόταν εκεί που τον άφησα και με κοιτούσε. Γύρισα προς το μέρος του κι άρχισα να βαδίζω γρήγορα κατά πάνω του μέχρι που έφτασα σε απόσταση αναπνοής, έκλεισα τα μάτια μου και φιληθήκαμε. Ήταν ξαφνικό, έντονο κι αδέξιο. Δεν τον αποχαιρέτησα καν, πήρα ένα ταξί κι έφυγα για το σπίτι μου. Μετά μου έστειλε μήνυμα να με ρωτήσει αν τα έχουμε και είπα νι. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ηταν απαισιο,:'( μου ειπε οτι δε φιλω καλα και εκτοτε δε φιλιομαστε καθολου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ηταν απαισιο,:'( μου ειπε οτι δε φιλω καλα και εκτοτε δε φιλιομαστε καθολου.

Κατευθείαν στο ψητό από τότε ε??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ναι και ειναι απιστευτα εκνευριστικο και χαλια γενικα και απορω γιατι δεν τον χωριζω. Διαβαζοντας καποια παραπανω σχολια επ'αυτου και που αφορουσαν την τεχνικη και του πως ο αλλος πρεπει να σου δειξει. καταλαβα οτι μαλλον δε νιωθει και ουτε με αγαπα καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι και ειναι απιστευτα εκνευριστικο και χαλια γενικα και απορω γιατι δεν τον χωριζω. Διαβαζοντας καποια παραπανω σχολια επ'αυτου και που αφορουσαν την τεχνικη και του πως ο αλλος πρεπει να σου δειξει. καταλαβα οτι μαλλον δε νιωθει και ουτε με αγαπα καν.

Βασικά πρέπει να κάνεις 2 πράγματα...
1. Ηρεμείς...
2. Βρίσκεις κάποιον και κάνεις εξάσκηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strange Brew

Νεοφερμένος

Η Strange Brew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Βασικά πρέπει να κάνεις 2 πράγματα...
1. Ηρεμείς...
2. Βρίσκεις κάποιον και κάνεις εξάσκηση...

λολ, ναι, μακαρι να μην ειχα τοσες τυψεις και μονο στη σκεψη του να κανω εξασκηση με καποιον αλλον. Δηλαδη ειμαι πολυ ερωτευμενη και μαλλον εντιμη και τετοια και δε γουσταρω αλλα συχνα μου ρχεται να του ριξω καμια κλωτσια και να την κανω τρεχοντας. Τελοσπαντων:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
ηταν απαισιο,:'( μου ειπε οτι δε φιλω καλα και εκτοτε δε φιλιομαστε καθολου.
Και συ να του πεις οτι σε ξενερωνει πληρως γιατι δεν ξερει πως ''να αναβει μια γυναικα'' και που του παν τα τεσσερα και να ψαξεις για κανενα κανονικο αρσενικο ;),που πρωτα θα σε σεβεται και μετα θα δεις πως θα διεγειρει τα ερωτικα στοιχεια σου.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Προσπαθώ να το ξεχάσω.Ήταν ξαφνικό,ηλίθιο και με κάποιον που δεν ήθελα πραγματικά.Μακάρι να μην είχε γίνει.
Γιαυτό θεωρώ άλλο πρώτο μου φιλί :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λενακι!!<3

Νεοφερμένος

Η Λενακι!!<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειαααα σας....!! Είμαι η Λένα και το πρώτο μου φιλί το έδωσα γύρω στα 16
;)..!! Τελικά δεν ήταν και τόσο ωραίοοο.... τουλάχιστον το πρώτο φιλί:P έφαγα μεγάλη ξενέρα...!! Και αμέσως του είπα να τελειώσουμε πριν καν αρχίσουμε....... Τελικά καλά λένε ότι το πρώτο φιλί δεν είναι και το καλύτερο!!!!!!!!!!!:/: Όλη η μαγεία χάθηκε μέσα σε ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ.... Τι ήταν και αυτό....??!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top