Οι ομορφότερες είναι και δυσκολότερες: μύθος ή πραγματικότητα;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
αντίστοιχη είπα Neraida. Όχι ίδια.

Ο μηχανισμός είναι ίδιος. Βασίζεται ακριβώς στην ίδια ιδέα.

την αντιστοιχια δεν αντιλαμβανομαι...απο τη στιγμη που οπως προειπα το οτι η κορη "καταφερνει" τον μπαμπα της συμβαινει οχι γιατι ειναι ομορφη αλλα γιατι της εχει αδυναμια...:/: ..μπερδευουμε καταστασεις...χωρις να υπαρχει λογος...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3nt0r

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο m3nt0r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
την αντιστοιχια δεν αντιλαμβανομαι...απο τη στιγμη που οπως προειπα το οτι η κορη "καταφερνει" τον μπαμπα της συμβαινει οχι γιατι ειναι ομορφη αλλα γιατι της εχει αδυναμια...:/: ..μπερδευουμε καταστασεις...χωρις να υπαρχει λογος...:worry:

Αυτό που εννόει ο Demelene με το ότι ο μηχανισμός είναι ο ίδιος, είναι η εκμετάλλευση ενός χαρακτηριστικού ή κατάστασης για την ικανοποίηση κάποιον απαιτήσεων.Το ότι ο άλλος σου έχει αδυναμία και σου κάνει τα χατήρια είναι όμοιο με το ότι ο άλλος σου κάνει τα χατήρια για τον λόγο ότι διαθέτεις φυσική ομορφιά και ας πούμε "υποσυνείδητα" θέλει στην ουσία να γίνεις δική του/δικός της,μία ή άλλη δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αυτό που εννόει ο Demelene με το ότι ο μηχανισμός είναι ο ίδιος, είναι η εκμετάλλευση ενός χαρακτηριστικού ή κατάστασης για την ικανοποίηση κάποιον απαιτήσεων.Το ότι ο άλλος σου έχει αδυναμία και σου κάνει τα χατήρια είναι όμοιο με το ότι ο άλλος σου κάνει τα χατήρια για τον λόγο ότι διαθέτεις φυσική ομορφιά και ας πούμε "υποσυνείδητα" θέλει στην ουσία να γίνεις δική του/δικός της,μία ή άλλη δηλαδή.
Να γιάσει το πληκτρολόγιο σου ρε αδερφέ? Τίποτα άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Demelene περίμενα από σένα μια πιο τεκμηριωμένη απάντηση. Αν σε καλύπτει ο m3nt0r…οκ.
Για το μηχανισμό έχω να πω μόνο ότι σε μια σχέση αγόρι κορίτσι εμπλέκεται το σεξ ως κίνητρο κάθε πράξης, χατίρι κτλ, ενώ στη σχέση πατέρα κόρη όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Demelene περίμενα από σένα μια πιο τεκμηριωμένη απάντηση. Αν σε καλύπτει το m3nt0r…οκ.
Για το μηχανισμό έχω να πω μόνο ότι σε μια σχέση αγόρι κορίτσι εμπλέκεται το σεξ ως κίνητρο κάθε πράξης, χατίρι κτλ, ενώ στη σχέση πατέρα κόρη όχι

Noμίζω πως ήθελαν να εστιάσουν στο γεγονός ότι υπάρχει αδυναμία και όχι στο πως διμιουργήθηκε η αδυναμία αυτή.

Κακά τα ψέματα όμως ο παραλληρισμός σχεσης γονέων με παιδί με άλλες πτυχές των ανθρωπίνων σχέσεων πάντα είναι ατυχής:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
η ομορφοτερη απο ολες ειναι η ψυχη του καθε ανθρωπου η εξωτερικη ομορφια δεν λεει τιποτε εχω δει ωραια γυναικα και ηταν βοηθεια! κακη, ψυλομυτα, βρωμιαρα ,σπαταλη, δεν ηξερε να πει μια κουβεντα σωστη [μορφωμενη κατα τααλλα] εχω δει ασχημη και η ψυχη της να ειναι γεματο αγαπη , σεβασμο στον συνανθρωπο , ηξερε να πει πεντε πραγματα σωστα λογικα το ιδιο ισχυει και για τους αντρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Noμίζω πως ήθελαν να εστιάσουν στο γεγονός ότι υπάρχει αδυναμία και όχι στο πως διμιουργήθηκε η αδυναμία αυτή.

Κακά τα ψέματα όμως ο παραλληρισμός σχεσης γονέων με παιδί με άλλες πτυχές των ανθρωπίνων σχέσεων πάντα είναι ατυχής:/:

Μα τι λέτε ρε παιδιά. Δεν παραλληρίζουμε τις παραμέτρους. Ο μέντορ το είπε σωστά.
Ο μηχανισμός είναι ίδιος. και αυτό μελετάγαμε δηλαδή
Το γεγονός ότι κάποιος εκμεταλεύεται το πλεονέκτημα (αδυναμία για τον άλλον) για την επίτευξη στόχων ή για να μην υποστεί τις συνέπειες των πράξεων του.
Τώρα εγώ δεν ασχολήθηκα ποτέ με τα αίτια της αδυναμίας, ούτε από ποιον σε ποιον και σε τι φύλλο αλλά ούτε και με την φύση της ατιμωρησίας.

Αντί να δείτε την ουσία και τον κοινό παράγοντα προτιμήσατε να αναλωθείτε στις συγκρίσεις που κάνατε που απλά διαφοροποιούν το αίτιο και αποτέλεσμα σε μια κατά τα άλλα παρόμοια κατάσταση. Δηλαδή του μηχανισμού.

Ανάλλογα με την εξειδικευμένη έκδοση που υλοποιείται ο μηχανισμός (εκμετάλευση) διαφοροποιούνται και οι συνέπειες, του πόσο τελικά αφήνεται να δουλεύει ο μηχανισμός και φυσικά σε ποιο βαθμό είναι δικαιολογημένο. Αλλά η λογική είναι ίδια και κοινή.

Roumana πιο αναλυτικό δεν γίνεται. Αν δεν το βλέπεται τι να πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrJ7000

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrJ7000 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 265 μηνύματα.
Μην υποτιμάτε τη φυσική ομορφιά.Δεν είναι και λίγο να έχεις έναν όμορφο άνθρωπο δίπλα σου. Σου φτιάχνει τη μέρα χωρίς να χρειαστεί να σου πει τίποτα το έξυπνο-αστείο-κλπ.
Η ευτυχία που θα σου δώσει μια όμορφη και έξυπνη γυναίκα δε συγκρίνεται με αυτή που θα σου δώσει μια απλά έξυπνη γυναίκα.

Και για να καταλήξω... δεν υπάρχει εύκολος και δύσκολος άνθρωπος.Υπάρχει εύκολος και δύσκολος συνδυασμός (χημείας) δυο ανθρώπων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μην υποτιμάτε τη φυσική ομορφιά.Δεν είναι και λίγο να έχεις έναν όμορφο άνθρωπο δίπλα σου. Σου φτιάχνει τη μέρα χωρίς να χρειαστεί να σου πει τίποτα το έξυπνο-αστείο-κλπ.
Σίγουρα και αυτό να λέγεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Θα πώ κάτι χωρίς να είμαι ειδημων, μιάς και μαζί με τις περισσότερες (ίσως) σχέσεις αυτομάτως πάνε και οι περισσότερες προφανώς αποτυχημένες σχέσεις (αλλιώς θα ήμουν ακομη με την πρώτη μου αγάπη που γνωρισα στα 15)

Βρίσκω πιο εύκολη τη σχέση με μια πανέμορφη γυναίκα. Λόγω ισχυρότερου κινήτρου όλα γίνονται πιο εύκολα (εκτός απο τη ζήλια και το κερατο, ομως εγώ δεν ζηλεύω). Πιο εύκολα υπομένεις τις ιδιοτροπίες της, γιατι σκέφτεσαι την επόμενη φορά που θα την .... και χαλαρώνεις μόνο με την ιδεα. Η αγκαλιά της πάλι, σε αποζημιώνει για τόσα πολλά, πέραν του ότι μέσα της νοιώθεις Θεός.

Απο την αλλη, οι ομορφες έχουν πολλές επιλογές και έτσι είναι φυσικο να είναι δύσκολες. Όμως απο την μικρη μου πείρα, το συχνοτερο πρόβλημα των όμορφων είναι οτι δεν τις πλησιάζουν για τον χαρακτήρα τους. Πιστεύω οτι ακομη και ένας άσχημος άντρας, αν τις πλησιάσει με ευθύτητα, και με ενδιαφέρον γι'αυτές, θα κερδίσει, εναντι ολων των άλλων που απλά τις κοιτάζουν σαν λιγούρηδες. Φυσικά δεν πρέπει να κρύψεις ότι θέλεις σαν τρελός να τις.... όμως είναι μια λεπτή ισσοροπία που θα δείξει ότι νοιάζεσαι για κεινες προσωπικά, περαν του να κανεις τη δουλειά σου και να γράψεις σκορ στο μπλοκάκι σου. Πρέπει να καταλάβουμε εμείς οι άντρες πόσο επίπονο (όσο και προσβλητικό) μπορει να ειναι για μια πανέμορφη γυναίκα αυτό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

axidous

Νεοφερμένος

Ο Αντωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 51 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Για να καταλάβω... ρωτάς για ποιό λόγο φοβούνται οι άντρες να πλησιάσουν μια αντικειμενικά πολύ ωραία γυναίκα????
Δεν ξερω να σου πω αλλα αν το βρεις πες μου και μενα.... θα μου λύσει απορία χρόνων!! (ψωναααααααααραααααααααααα :P)

Να σου πω ποιος ειναι ο λογος Πολλες κοπελες που θεωρουν τον εαυτο τους ομορφες , εχουν ενα στομα που ετσι και το ανοιξουν δεν ξερεις που να κρυφτεις
Ναι οι θεωρητικα "ασχημες" ειναι ποιο ευκολες γιατι δεν τις πλησιαζουν πολλοι ανδρες και ετσι οποιος τις πλησιασει "πεφτουν"
Οι "ομορφες" παλι την εχουν δει καπως αλλιως

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ναι οι θεωρητικα "ασχημες" ειναι ποιο ευκολες γιατι δεν τις πλησιαζουν πολλοι ανδρες και ετσι οποιος τις πλησιασει "πεφτουν"
Οι "ομορφες" παλι την εχουν δει καπως αλλιως

Εχμ... Για να δω αν κατάλαβα σωστά- οι "άσχημες" επειδή δεν έχουν πολλές επιλογές ενδίδουν στον πρώτο που θα τις πλησιάσει, ενώ οι αντικειμενικά πιο ωραίες το παίζουν πιο δύσκολες και επιλεκτικές; Αυτό εννοείς; :)

Τελικά μόνο σε εμένα φαίνεται ...κάπως όλο αυτό;! :worry: Γιατί πιστεύω πως κάθε γυναίκα, και κάθε άνθρωπος βασικά θα πρέπει να κάνει τις επιλογές του σε αυτό το κομμάτι και να μην αναλώνεται σε σχέσεις που δεν τον καλύπτουν και δεν του προσφέρουν τίποτα απλά και μόνο για να μην είναι μόνος του!


Τι θα πει οι όμορφες την έχουν δει αλλιώς; :confused: Απλά οι "όμορφες" κατα πάσα πιθανότητα έχουν περισσότερη αυτοπεποίθηση από τις υπόλοιπες και αυτό είναι που τους δίνει ένα παραπάνω πλεονέκτημα, κατ εμέ. Γι' αυτό δεν "πέφτουν" στο καμάκι του πρώτου τυχόντα- γιατί ψάχνουν για κάποιον που θα τις καλύπτει σε όλα τα επίπεδα... Αυτό τουλάχιστον πιστεύω εγώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δηλαδη η εκφραση/σκεψη : καβαλησε το καλαμι/την εχει δει θεά κλπ, πιστευεις οτι ειναι ουτοπικη ;

Το κακο ειναι οτι πολυς κοσμος επηρεαζεται και παρασυρεται απο την σημασια που δινουμε στην εμφανιση (την επιπλεον σημασια εννοω, οχι πως δεν εχει), και αν πιστεψουν/δουν οτι ειναι καλης εμφανισης, παιρνουν αερα (η αυτοπεποιθηση που λες, που ομως στεκεται σε αδυναμα θεμελια), και η μυτη σηκωνεται ψηλα. Και ερχονται σκεψεις "εγω ; να καταδεχτω να μαι μ'αυτον ; " "πρεπει να πεφτουν στα ποδια μου, γιατι ειμαι θεα/ος" κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δηλαδη η εκφραση/σκεψη : καβαλησε το καλαμι/την εχει δει θεά κλπ, πιστευεις οτι ειναι ουτοπικη ;

Το κακο ειναι οτι πολυς κοσμος επηρεαζεται και παρασυρεται απο την σημασια που δινουμε στην εμφανιση (την επιπλεον σημασια εννοω, οχι πως δεν εχει), και αν πιστεψουν/δουν οτι ειναι καλης εμφανισης, παιρνουν αερα (η αυτοπεποιθηση που λες, που ομως στεκεται σε αδυναμα θεμελια), και η μυτη σηκωνεται ψηλα. Και ερχονται σκεψεις "εγω ; να καταδεχτω να μαι μ'αυτον ; " "πρεπει να πεφτουν στα ποδια μου, γιατι ειμαι θεα/ος" κλπ.

Αυτού του είδους η αντιμετώπιση έχει τις βαθύτερες ρίζες της στην ανασφάλεια και σημαίνει ότι οι κοπέλες αυτές δεν είναι σνομπ, απλά έχουν πραγματικά πρόβλημα. Και δεν το εννοώ ειρωνικά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν εξεταζουμε τα αίτια τωρα. Λεμε αν οι ομορφες ειναι πιο δυσκολες. Η αποψη μου ειναι οτι εξαρταται, αλλά δυστυχως υπαρχουν πολλες, που χωρις να μας ενδιαφερει ο λογος, εχουν σηκωσει ψηλα τον αμανέ. Οι κοπελες που απλα εχουν πολλη αυτοπεποιθηση, δεν εχουν λογο να βαζουν πηχη εξωτερικής εμφανισης πολυ ψηλά, θα τις ενδιαφερουν και άλλα πραγματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δεν εξεταζουμε τα αίτια τωρα. Λεμε αν οι ομορφες ειναι πιο δυσκολες. Η αποψη μου ειναι οτι εξαρταται, αλλά δυστυχως υπαρχουν πολλες, που χωρις να μας ενδιαφερει ο λογος, εχουν σηκωσει ψηλα τον αμανέ. Οι κοπελες που απλα εχουν πολλη αυτοπεποιθηση, δεν εχουν λογο να βαζουν πηχη εξωτερικής εμφανισης πολυ ψηλά, θα τις ενδιαφερουν και άλλα πραγματα.

Μα δεν ειπε κανεις οτι πηχης που θα βαλει μια ομορφη εχει να κανει αποκλειστικα με την εξωτερικη εμφανιση....αλλα με το συνολο...
Απλα μια εμφανισιμη συνηθως (οχι παντα) εχει οντως περισσοτερες επιλογες και ειναι πιο επιλεκτικη...Αλλωστε, και αυτη σε καποιον θα "πεσει" και αυτος θα τη χαρακτηρισει ευκολη...δυσκολη χαρακτηριζεται απο εκεινους που απερριψε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Μύθος!!! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


δε θα μας αιτιολογησεις...?
εριξες εσυ καμια ωραια...?
εεε πες μας γιατι το λες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
δε θα μας αιτιολογησεις...?
εριξες εσυ καμια ωραια...?
εεε πες μας γιατι το λες....

Αμέ και έπεσε πολύ εύκολα μπορώ να πω για την εξωτερική της εμφάνιση!:redface::)
Οπότε μη το πιστεύετε είναι στο χαραχτήρα περισσότερο παρά στην εμφάνιση.;)


Ανάλογα βέβαια και "που" κάνει την "δύσκολη" μια γυναίκα...έτσι..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Αμέ και έπεσε πολύ εύκολα μπορώ να πω για την εξωτερική της εμφάνιση!:redface::)
Οπότε μη το πιστεύετε είναι στο χαραχτήρα περισσότερο παρά στην εμφάνιση.;)


Ανάλογα βέβαια και "που" κάνει την "δύσκολη" μια γυναίκα...έτσι..;)


αααα....

και την εριξες μονος σου?? χωρις καμια βοηθεια??
εννοω δεν ειχατε καποια κοινη φιλη...? ;)αντε φιλο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top