Patty

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
ανοησίες. Η Αντωνέλλα είναι το καλύτερο κορίτσι (σε χαρακτήρα) εκεί μέσα

αυτή η Πάττυ έξω το παίζει καλή αλλά μέσα είναι πολύ ύπουλη και πονηρή το ίδιο και η Μάνα της.
H Αntonella δεν είναι καλή καθόλου,η Patty είναι καλό κόριτσι.Η Antonella προσπαθεί να καταστρέψει την Patty με τη μαμά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
H Αntonella δεν είναι καλή καθόλου,η Patty είναι καλό κόριτσι.Η Antonella προσπαθεί να καταστρέψει την Patty με τη μαμά της.

Η αλήθεια είναι ότι δεν έχω δει πολλά επεισόδια και δε θυμάμαι ποια είναι η Αντωνέλλα :worry: , Μόνο την Patty θυμάμαι για αυτο σου ζητάω συγγνώμη. Θα δω όμως μερικά επεισόδια και θα σου πω την γνώμη μου και για την Αντωνέλλα και για την Patty:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Παρακολουθώ την Patty, όταν δεν έχω κάτι άλλο να κάνω. :P
Δεν έχει κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον η σειρά, καθώς φαντάζομαι πώς θα είναι το τέλος της. Θα ομορφύνει, θα έχει το αγόρι που θέλει, θα γίνει μια φοβερή τραγουδίστρια μιας που έχει ταλέντο στο τραγούδι και οι κακοί της σειράς θα ''τιμωρηθούν'' για την άσχημη συμπεριφορά τους απέναντι στην patty. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Παρακολουθώ την Patty, όταν δεν έχω κάτι άλλο να κάνω. :P
Δεν έχει κανένα ιδιαίτερο ενδιαφέρον η σειρά, καθώς φαντάζομαι πώς θα είναι το τέλος της. Θα ομορφύνει, θα έχει το αγόρι που θέλει, θα γίνει μια φοβερή τραγουδίστρια μιας που έχει ταλέντο στο τραγούδι και οι κακοί της σειράς θα ''τιμωρηθούν'' για την άσχημη συμπεριφορά τους απέναντι στην patty. :P

Σοβαρα???? Μα ποιος το περιμενε αυτο?????????


Τυχαιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Δε νομίζω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θησεύς

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Θησεύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
καλα το θεμα είναι στα τοπ της μερας .Αν θέλετε περάστε κ απο εδώ:
https://www.e-steki.gr/showthread.php?p=2419303#post2419303
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου! Γενικώς δε χωνεύω τέτοιυ είδους σειρές, που είναι μία άσχημη που θέλει έναν κούκλο, κι αυτός παρατάει την "κούκλα" του :P για να τα φτιάξει με την κακάσχημη. Επίσης, ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ότι είναι επιεικώς απαράδεκτο που όταν θέλουν να κάνουν κάποιον άσχημο του βάζουν σιδεράκια και θεόχοντρα γυαλιά. Ύστερα πώς θα θέλουν τα μικρά παιδιά να βάλουν σιδεράκια και γυαλιά? Θα φοβούνται μην τους κοροϊδεύουν στο σχολείο "Α, να η Patty"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει καθόλου! Γενικώς δε χωνεύω τέτοιυ είδους σειρές, που είναι μία άσχημη που θέλει έναν κούκλο, κι αυτός παρατάει την "κούκλα" του :P για να τα φτιάξει με την κακάσχημη. Επίσης, ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΤΑΓΓΕΙΛΩ ότι είναι επιεικώς απαράδεκτο που όταν θέλουν να κάνουν κάποιον άσχημο του βάζουν σιδεράκια και θεόχοντρα γυαλιά. Ύστερα πώς θα θέλουν τα μικρά παιδιά να βάλουν σιδεράκια και γυαλιά? Θα φοβούνται μην τους κοροϊδεύουν στο σχολείο "Α, να η Patty"...

Μεθοδευμένη μαζική προβολή "ατελών ανθρώπων" ταυτίζοντάς τους με κατώτερους, αδύναμους και απωθητικούς ανθρώπους. Ρατσιστικό και απαράδεκτο, πολλές παχιές γυναίκες είναι πανέμορφες και πολλές που φοράνε γυαλιά επίσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Γενικά από ότι βλέπω δεν σας αρέσει καθόλου η Patty.Από τραγούδια σας άρεσε κάποιο ή κανένα δεν σας κίνησε το ενδιαφέρον;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Γενικά από ότι βλέπω δεν σας αρέσει καθόλου η Patty.Από τραγούδια σας άρεσε κάποιο ή κανένα δεν σας κίνησε το ενδιαφέρον;
Ε, εκείνο που είπε όταν ανέβηκε στη σκηνή με τη μάσκα καλούτσικο ήταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Ε, εκείνο που είπε όταν ανέβηκε στη σκηνή με τη μάσκα καλούτσικο ήταν
Nαι,ωραιό τραγούδακι ήταν και αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria17

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
ειναι πολυ παιδικη...αλλα ειδα τν αντονελλα κ ειναι κουκλαρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εγώ αντιθέτως δεν έχω κανένα πρόβλημα με αυτή τη σειρά. όμως συμφωνώ μαζί σας ότι το μέγκα όλο σειρές με το ίδιο θέμα βάζει!:/: τί να κάνουμε; αλλάζουμε κανάλι!!!!!!!!!!!!!!!!:/::/::clapup::/::/::whistle::eek::hmm::hmm::);):(:worry::worry::worry::D:clapup::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Φοβερή σειρά,
από το trailer και μόνο μου προκάλεσε επιληψία.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Mετά από αυτό το συγκλονιστικό επεισόδιο μπορώ να κρίνω τους χαρακτήρες της σειράς.

1)Την Αντωνέλλα την βρήκα πολύ συμπαθητική άνοιξε τα μάτια στην φίλη της ότι την απατούσε το πρώην αγόρι της H φίλη της παρόλα αυτά θυμώνει γιατί προφανώς θέλει να το παίξει διπλό ταμπλό. Στο τέλος του επεισοδίου βλέπει την Πάττυ να αγκαλιάζει το αγόρι της Ματίας και ζηλεύει. (φυσιολογική αντίδραση). Η Αντωνέλλα είναι έξυπνη και ξέρει το τέλος της σειράς (για αυτό αντιδρά έτσι) για αυτό εξάλλου θα γίνει και σημαιοφόρος.


2) Ο Ματίας πρέπει να αλλάξει όνομα και να τον ονομάσουμε Φάπα boy (παίζει στην Μπόκα και στο επεισόδιο γνωρίζει έναν ποδοσφαιριστή της Μπόκας που του λέει ότι έχει μέλλον).



3) H Κάρμεν η μάνα της Πάττυ απ΄όσο κατάλαβα έχει πιάσει δουλειά στο κυλικείο του σχολείου της Πάττυ του οποίου ιδιοκτήτρια είναι η μάνα του Λεάνδου (παλιού αγαπητικού της μάνας της Πάττυ). Πολλοί θέλουν να την ξεφορτωθούν. Eίναι πολύ όμορφη και ξέρει να χορεύει πολύ ωραία.


4) Λεάνδο έχει αρραβωνιαστεί με την μάνα της Αντωνέλλα αλλά τον ζουζουνίζει μέσα του η ιδέα να τα ξαναφτιάξει με την Κάρμεν. (έτσι όπως η Πάττυ θα φάει τον Ματίας από την Αντωνέλλα έτσι θα φάει και η Κάρμεν τον Λεάνδο από την Μάνα της Αντωνέλλας . Είναι ιατρός σε μια κλινική και είναι υπεύθυνος για την θεραπεία της Πάττυ (που έχει ένα πρόβλημα υγείας που δεν ξέρω τι είναι δεν αναφέρθηκε στο επεισόδιο). Θέλει να κάνει τεστ DNΑ για να εκακριβώσει αν είναι πατέρας της Πάττυ (κάτι mου λέει ότι όντως είναι). Αν και είμαι σίγουρος επειδή το λέει στην αρραβωνιαστικιά του ότι τα δείγματα θα αλλάξουν (και έτσι το test dna θα δειξει πως δεν είναι πατέρας της Πάττυς).



5) Πάττυ (το καλό κορίτσι που είναι τσιμπημένη με τον Ματίας) στο τέλος πιστεύω ότι θα τα καταφέρει



6) Mπαπαρόλι (καθηγητης μουσικής) Στην αρχή τον μπέρδεψα με μαθητή. Πρέπει να είναι πολύ κοντός (παρόλα αυτά το παίζει μαγγάκος).





Γενικά για την σειρά

Είναι μια χαζοχαρούμενη σειρά Παρόλα αυτά παρακολουθείται άνετα έχει πολύ καλή σκηνοθεσία αλλά το σενάριο μπάζει από παντού ενώ στα χορευτικά και στα τραγουδάκια αν εξαιρέσεις τους στοίχους έχει γίνει πολύ καλή δουλειά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
παντα συχαινομουν τις λατινοαμερικανικες σειρες..(ουτε βεβαια και αντιστοιχες ελληνικες ή αμερικανικες σαπουνοπερες)
ποτέ δεν μου αρεσαν..
μολις προσπαθουσα να τις δω ενιωθα τα εγκεφαλικα μου κυτταρα να καιγονται απο την αβασταχτη ελαφροτητα και βλακεια..

πως μπορουν και τις βλεπουν αυτες τις σειρες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Επειδή είδα το τέλος της σειράς απο το youtube σταματάω να ασχολούμαι με αυτή την σαχλαμάρα
ο fockos προειδοποιεί Το μηνυμα μου περιέχει spoilerS για αυτό όποιος βλέπει την σειρά να μην διαβάσει το παρακάτω μήνυμα μου

Και κοιτάξτε με πόσο ρεαλιστικό τρόπο η Patty γίνεται όμορφη



Στο τέλος της σειράς παρουσιάζεται η patty όμορφη και η Αντωνέλλα άσχημη (με ζαρωμένο πρόσωπο). Η καλή Patty γίνεται εκδικητική και κακιά. Ενώ η Αντωνέλλα φαίνεται καλή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
Εμενα μου φαινεται πολυ αισχος ρε παιδια...ηλιθιο σεναριο και πολυ ρατσιστικοι ρολοι και τραγουδια αλλα και υπερβολικη αισιοδοξια ταυτοχρονα, εκνευριστικη μεταφραση, χαλια ηθοποιοι, σκηνοθεσια αστα να πανε...δεν βλεπεται κατα την γνωμη μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Επειδή είδα το τέλος της σειράς απο το youtube σταματάω να ασχολούμαι με αυτή την σαχλαμάρα
ο fockos προειδοποιεί Το μηνυμα μου περιέχει spoilerS για αυτό όποιος βλέπει την σειρά να μην διαβάσει το παρακάτω μήνυμα μου

Και κοιτάξτε με πόσο ρεαλιστικό τρόπο η Patty γίνεται όμορφη



Στο τέλος της σειράς παρουσιάζεται η patty όμορφη και η Αντωνέλλα άσχημη (με ζαρωμένο πρόσωπο). Η καλή Patty γίνεται εκδικητική και κακιά. Ενώ η Αντωνέλλα φαίνεται καλή.

Ελεοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!!

Οτι οτι οτι οτι να ναι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Επειδή είδα το τέλος της σειράς απο το youtube σταματάω να ασχολούμαι με αυτή την σαχλαμάρα
ο fockos προειδοποιεί Το μηνυμα μου περιέχει spoilerS για αυτό όποιος βλέπει την σειρά να μην διαβάσει το παρακάτω μήνυμα μου

Και κοιτάξτε με πόσο ρεαλιστικό τρόπο η Patty γίνεται όμορφη



Στο τέλος της σειράς παρουσιάζεται η patty όμορφη και η Αντωνέλλα άσχημη (με ζαρωμένο πρόσωπο). Η καλή Patty γίνεται εκδικητική και κακιά. Ενώ η Αντωνέλλα φαίνεται καλή.

Στο τέλος ομως η Antonella γιατί έγινε άσχημη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top