Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Mεχρι να ζυγισει καταστασεις ο Ζυγος Αγγελε, εγω εχω ορμηξει αλλου! :P

ε,,μην κρινεις απολυτα απο εσενα..
οι γυναικες ειναι ιμιτασιον κριοι ,αλλωστε..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
ε,,μην κρινεις απολυτα απο εσενα..
οι γυναικες ειναι ιμιτασιον κριοι ,αλλωστε..:P
Γιατί οι άλλοι από πού κρίνουν; :hmm:
Γνωρίζουμε ένα άτομο χ ζωδίου και προσδίδουμε το χαρακτηριστικό του σε όλα τα άλλα άτομα του χ ζωδίου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
πρινσες! γιατί τα ταυράκια?:mad:
όσο για τις γυναίκες διδύμους (και αντρες προσθετω) απόλυτη αλήθεια! ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΜΕ παιδια!

Καλά δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα, απλά τους έβαλα για να μην είναι φτωχή η λίστα μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Ποια η άποψή σας για τα ψαράκια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
μου αρεσουν ψητα με ριγανη και σκορδο..ειδικα τσιπουρες..:)

τηγανητα δεν τα παω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ποια η άποψή σας για τα ψαράκια;
Αντιπαθω τους γαβρους ...ειμαι Παναθηναικος...,λατρευω τα ψαρια και τα θαλασσινα αρκει να ειναι φρεσκα ....ααα υπαρχει και ενα ζωδιο Ιχθυς ....ζεν ξερω τιποτε για Ιχθυς ...δεν ειχα ποτε φιλους απο το ζωδιο αυτο....:/: Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Αντιπαθω τους γαβρους ...ειμαι Παναθηναικος...,λατρευω τα ψαρια και τα θαλασσινα αρκει να ειναι φρεσκα ....ααα υπαρχει και ενα ζωδιο Ιχθυς ....ζεν ξερω τιποτε για Ιχθυς ...δεν ειχα ποτε φιλους απο το ζωδιο αυτο....:/: Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...


Καλά για τους δίδυμους το καταλαβαίνω.. Αλλά με τους Λεωντες και τους Υδροχόους;!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eιδικά τους Υδροχόους, γιατί οκ οι Λέοντες θεωρητικά είναι πολύ εγωιστές και ευέξαπτοι. Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι! :P Και αυτοί που δεν αντέχω είναι οι Καρκίνοι (αν και με έλκουν απίστευτα πολύ), οι Ιχθείς (ψεύτες και μιρμιρ), οι Αιγόκεροι (εντελώς κοσμάρες οι πιο πολλοί ή ψώνια - ανάλογα). Δεν έχω γνωρίσει ποτέ ερωτικά Τοξότη ή Ταύρο ή Κριό, ή μάλλον έχω γνωρίσει, αλλά ποτέ δεν είπαμε πάνω από τρεις κουβέντες μετρημένα, οπότε μάλλον δεν το 'χουμε. Το καλύτερό μου οι Ζυγοί (αν και σπάνε ό,τι υπάρχει μέχρι να αποφασίσουν και συνήθως όταν αποφασίζουν εσύ έχεις φύγει), οι Υδροχόοι, οι Σκορπιοί (αν και μόνο για περιστασιακή σχέση το έχουμε νομίζω) και οι Καρκίνοι (στην επικοινωνία και στο κρεβάτι, κάτι σαν φίλοι με πλεονεκτήματα :redface:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...

Ε όχι και ότι χειρότερο τα λιονταράκια.. Ότι καλύτερο μπορεί να σου συμβεί είναι.. Για τα άλλα 2 συμφωνώ απολυτότατα!! Και τα 2 πολύ κολοζώδια μιλάμε..

Eιδικά τους Υδροχόους, γιατί οκ οι Λέοντες θεωρητικά είναι πολύ εγωιστές και ευέξαπτοι. Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι! :P Και αυτοί που δεν αντέχω είναι οι Καρκίνοι (αν και με έλκουν απίστευτα πολύ), οι Ιχθείς (ψεύτες και μιρμιρ), οι Αιγόκεροι (εντελώς κοσμάρες οι πιο πολλοί ή ψώνια - ανάλογα). Δεν έχω γνωρίσει ποτέ ερωτικά Τοξότη ή Ταύρο ή Κριό, ή μάλλον έχω γνωρίσει, αλλά ποτέ δεν είπαμε πάνω από τρεις κουβέντες μετρημένα, οπότε μάλλον δεν το 'χουμε. Το καλύτερό μου οι Ζυγοί (αν και σπάνε ό,τι υπάρχει μέχρι να αποφασίσουν και συνήθως όταν αποφασίζουν εσύ έχεις φύγει), οι Υδροχόοι, οι Σκορπιοί (αν και μόνο για περιστασιακή σχέση το έχουμε νομίζω) και οι Καρκίνοι (στην επικοινωνία και στο κρεβάτι, κάτι σαν φίλοι με πλεονεκτήματα :redface:).


Ο ΥΔΡΟΧΟΟΣ ΛΕΕΙ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΝ ΑΙΓΩΚΑΙΡΟ? Ο χριστός και η παναγία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος

γιατι καλε τι εχουν τα λιονταρακια? :worry:

για τους διδυμους οκ τσεκαρισμενο το θεμα οντως εχουν δυο πλευρες. για τους καρκινους τι παιζει? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Σεξουαλικά πάντως, το καλύτερο κρεβάτι το έκανα με Σκορπίνα και Παρθένα. Οι Αιγοκερίνες μου έσπαγαν τα νεύρα...Εχω βρει μια Κριό τώρα, super στο κρεβάτι. Αλλά μέχρι εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
γιατι καλε τι εχουν τα λιονταρακια? :worry:

για τους διδυμους οκ τσεκαρισμενο το θεμα οντως εχουν δυο πλευρες. για τους καρκινους τι παιζει? :hmm:

Πάααρα πολύ συναισθηματικοί αλλά πολύ εγωιστικά πλάσματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Σεξουαλικά πάντως, το καλύτερο κρεβάτι το έκανα με Σκορπίνα και Παρθένα. Οι Αιγοκερίνες μου έσπαγαν τα νεύρα...Εχω βρει μια Κριό τώρα, super στο κρεβάτι. Αλλά μέχρι εκεί...

Παρθένος όντως.. Και γω έχω κάνει απο τα καλύτερα κρεβάτια με παρθένο.. Οι αιγωκερίνες τι κάνουν ρε παίκτη στο κρεβάτι γιατί σαν ανθρώπους τις γουστάρω απίστευτα... Μήπως κάνουν αυτά που θέλουν και σου λένε δε θα μιλάς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...

Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι! :P

Να θυμηθούμε σε μελλοντικό meeting να σας βάλουμε να κάτσετε μακριά :confused: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Να θυμηθούμε σε μελλοντικό meeting να σας βάλουμε να κάτσετε μακριά :confused: :P
Οσι αγγαλιτσα να χαιδευομαστε :P

Eιδικά τους Υδροχόους, γιατί οκ οι Λέοντες θεωρητικά είναι πολύ εγωιστές και ευέξαπτοι. Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι! :P Και αυτοί που δεν αντέχω είναι οι Καρκίνοι (αν και με έλκουν απίστευτα πολύ), οι Ιχθείς (ψεύτες και μιρμιρ), οι Αιγόκεροι (εντελώς κοσμάρες οι πιο πολλοί ή ψώνια - ανάλογα). Δεν έχω γνωρίσει ποτέ ερωτικά Τοξότη ή Ταύρο ή Κριό, ή μάλλον έχω γνωρίσει, αλλά ποτέ δεν είπαμε πάνω από τρεις κουβέντες μετρημένα, οπότε μάλλον δεν το 'χουμε. Το καλύτερό μου οι Ζυγοί (αν και σπάνε ό,τι υπάρχει μέχρι να αποφασίσουν και συνήθως όταν αποφασίζουν εσύ έχεις φύγει), οι Υδροχόοι, οι Σκορπιοί (αν και μόνο για περιστασιακή σχέση το έχουμε νομίζω) και οι Καρκίνοι (στην επικοινωνία και στο κρεβάτι, κάτι σαν φίλοι με πλεονεκτήματα :redface:).
Οι γυναικες Υδροχοοι οκ ,αυτοι που ειναι ''μη σου τυχει'' ειναι οι ανδρες....ψευτες ολκης χωρις εξαιρεσεις ...Λεοντες ανδρες ,γυναικες ενα χαλι ....υπεροψια ...και ποιοτητα μηδεν ...Οι Σκορπιοι και οι Ζυγοι και μενα το καλυτερο μου με τους Σκορπιους φυσικα να προηγουνται στο κρεββατι...το πιο ερωτικο ζωδιο μετα θα εβαζα τους ανδρες Ζυγους ...Ουτε και γω εχω γνωρισει Τοξοτη,Ταυρο,Κριο ,Ιχθυ ....οι Καρκινοι ευαισθητουληδες ...ψυχουλες ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Kαλέ...συνεχίστε να δοξάζετε τον παρθένο!!!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Kαλέ...συνεχίστε να δοξάζετε τον παρθένο!!!!! :P

Καλό κρεβάτι αλλά βρωμιάρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Καλό κρεβάτι αλλά βρωμιάρες...
πας καλα μωρε;;;;;;;δεν υπαρχει αλλο ζωδιο με κολλημα την ταξη και την καθαριοτητα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
πας καλα μωρε;;;;;;;δεν υπαρχει αλλο ζωδιο με κολλημα την ταξη και την καθαριοτητα....

Μόνο;;; Υποχόνδριοι καταλήγουν....

Αν και ταιριάζουμε δεν σας μπορώ καθόλου!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top