Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Και να υποθέσω ότι ξαναπαίρνεις τα κιλά που είχες χάσει με τόσο κόπο?
Και γω είμαι στην φάση επανένταξης αυτές τις μέρες και έχω ξενερώσει τη ζωή μου που χαράμισα τόσο κόπο,που δεν πρόσεξα και τα ξαναπήρα πίσω τα κιλά...:redface::redface::redface:


Καπως ετσι... Ευτυχως ομως προσεχω κι ετσι παιζω μονο στο συν πλην δυο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ας κάνω κι εγώ μια ερωτησούλα. Γενικώς ανήκω στους αλλεργικούς στην γυμναστική:redface: , αλλά εδώ και κάποιους μήνες κάνω συστηματικά πιλάτες και βάρη (το μόνο πράγμα που δεν βαριέμαι). Τώρα που έρχομαι μόνιμα Ελλάδα σκέφτηκα να οργανωθώ λιγάκι. Πάντα ήθελα να δοκιμάσω το kick-boxing και στην γειτονιά μου έχει ειδικευμένο γυμναστήριο. Το κακό είναι ότι έχω κάποιο πρόβλημα στο γόνατο (μου κόστισε την καριέρα μου στο volley, ήταν το μόνο άθλημα που λάτρευα:( ). Αναρωτιόμουνα λοιπόν κατα πόσο μια τέτοια πολεμική τέχνη μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρους τραυματισμους (ναι,είμαι άσχετη:D ). Για πείτε γνώμες οι πιο γυμνασμένοι:D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κοίταξε...
Κάνω από τα 13 μου πολεμικές τέχνες. Από το μπαμπά μου κληρονόμησα ένα υπέροχο πρόβλημα στη μέση... Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει να έχω μονίμως φρεσκογυμνασμένους κοιλιακούς και ραχιαίους και να μην καταπονώ τη μέση μου.

Αλλά όσο κάνω Kung fu, δεν έχω κανένα πονάκι, κανένα πρόβλημα.

Εάν οι προπονητές στο γυμναστήριο ξέρουν από προπονητολογία, δε θα έχεις πρόβλημα. Το kick boxing απαιτεί πολύ καλά γυμνασμένους τετρακέφαλους, άρα "θωρακίζει" τα γόνατα...
Αυτό δε σημαίνει όμως ότι δεν πρέπει να είσαι κι εσύ alert, δηλαδή μην κάνεις καμία άσκηση που περιλαμβάνει βαθιά καθίσματα... και άλλα, για τα οποία καλύτερο θα 'ναι να ενημερωθείς από ειδικό. Γιατί μπορεί κι εκεί να σου τύχει κάποιος που να μην ξέρει τόσο καλά, άλλωστε σε τέτοια αθλήματα συνηθίζεται να κάνει πού και πού κάποιος από τους προχωρημένους μαθητές το μάθημα...

Κατά τ'άλλα, οι πολεμικές τέχνες είναι πολύ καλή και ευρεία γυμναστική!
Καλή αρχή!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ευχαριστώ γιδάκι:) . (Ελπίζω μόλις με δούν να μην πούν: η γιαγιούλα τι θέλει εδώ?????????????:D ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Άααντε καλέ!!!! Κάτι 40άρες σε εμάς, δηλαδή, τι να έλεγαν;;; Τέλεια είσαι... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Άααντε καλέ!!!! Κάτι 40άρες σε εμάς, δηλαδή, τι να έλεγαν;;;
Μήπως παίζουν στο Sex and the City???????? Για κοίτα τες λίγο καλύτερα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
LOL!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Ας κάνω κι εγώ μια ερωτησούλα. Γενικώς ανήκω στους αλλεργικούς στην γυμναστική:redface: , αλλά εδώ και κάποιους μήνες κάνω συστηματικά πιλάτες και βάρη (το μόνο πράγμα που δεν βαριέμαι). Τώρα που έρχομαι μόνιμα Ελλάδα σκέφτηκα να οργανωθώ λιγάκι. Πάντα ήθελα να δοκιμάσω το kick-boxing και στην γειτονιά μου έχει ειδικευμένο γυμναστήριο. Το κακό είναι ότι έχω κάποιο πρόβλημα στο γόνατο (μου κόστισε την καριέρα μου στο volley, ήταν το μόνο άθλημα που λάτρευα:( ). Αναρωτιόμουνα λοιπόν κατα πόσο μια τέτοια πολεμική τέχνη μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρους τραυματισμους (ναι,είμαι άσχετη:D ). Για πείτε γνώμες οι πιο γυμνασμένοι:D .

Καλό μου κορίτσι, γιατί δεν πας να ρωτήσεις έναν ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΟ??
Εμείς με πόση ασφάλεια να σου απαντήσουμε κάτι τέτοιο, όταν ειδικά έχεις πρόβλημα?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Καλό μου κορίτσι, γιατί δεν πας να ρωτήσεις έναν ΑΘΛΙΑΤΡΟ??

ειναι αθλητιατρος οχι αθλιατρος. αυτο παραμπεμπει σε αθλιο γιατρο:P

Το κακό είναι ότι έχω κάποιο πρόβλημα στο γόνατο (μου κόστισε την καριέρα μου στο volley, ήταν το μόνο άθλημα που λάτρευα:( ). Αναρωτιόμουνα λοιπόν κατα πόσο μια τέτοια πολεμική τέχνη μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρους τραυματισμους (ναι,είμαι άσχετη:D ).

τι τραυματισμο εχεις στο γονατο σου? δεν μπορω να σου πω τιποτα πιο συγκεκριμενο χωρις να ξερω τι εχεις...

δηλαδή μην κάνεις καμία άσκηση που περιλαμβάνει βαθιά καθίσματα...

ναι γιατι τα βαθεια καθισματα ειναι ο θανατος. Α οχι περιμενε, δεν ειναι!

τα βαθεια καθισματα ειναι εξαιρετικη ασκηση και αν γινονται σωστα κανουν ΚΑΛΟ στα γονατα, ακομα και σε εκφυλιστικες παθησεις οπως τα προβληματα εντοπισμου της επιγονατηδας.

Παντος οι πολεμικες τεχνες με τα εντονα κρουστικα φορτια τους και τη πλειομετρικη φυση τους για προβληματα οπως ριξεις χιαστων, μηνισκων κτλ δεν ειναι οτι καλυτερο (εως ειναι οτι χειροτερο, υπαρχει πολυ εντονο το στοιχειο της επαφης)

Από το μπαμπά μου κληρονόμησα ένα υπέροχο πρόβλημα στη μέση... Το οποίο σημαίνει ότι πρέπει να έχω μονίμως φρεσκογυμνασμένους κοιλιακούς και ραχιαίους και να μην καταπονώ τη μέση μου.

τι προβλημα εχεις στη μεση σου που ειναι και κληρονομικο? μην μου πεις δισκοκοιλη θα φυγω απο το παραθυρο και ειμαι στο τριτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sunrise

Δραστήριο μέλος

Η Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Eντάξει το διόρθωσα! Θενκς!:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ας κάνω κι εγώ μια ερωτησούλα. Γενικώς ανήκω στους αλλεργικούς στην γυμναστική:redface: , αλλά εδώ και κάποιους μήνες κάνω συστηματικά πιλάτες και βάρη (το μόνο πράγμα που δεν βαριέμαι). Τώρα που έρχομαι μόνιμα Ελλάδα σκέφτηκα να οργανωθώ λιγάκι. Πάντα ήθελα να δοκιμάσω το kick-boxing και στην γειτονιά μου έχει ειδικευμένο γυμναστήριο. Το κακό είναι ότι έχω κάποιο πρόβλημα στο γόνατο (μου κόστισε την καριέρα μου στο volley, ήταν το μόνο άθλημα που λάτρευα:( ). Αναρωτιόμουνα λοιπόν κατα πόσο μια τέτοια πολεμική τέχνη μπορεί να οδηγήσει σε σοβαρους τραυματισμους (ναι,είμαι άσχετη:D ). Για πείτε γνώμες οι πιο γυμνασμένοι:D .

έχω κάνει λίιιιιγο και ειδα ότι το kick-boxing είναι ψιλοβάρβαρο ...
εγκυμονεί κινδύνους με άσχημους τραυματισμούς, όχι στο προπονητικό στάδιο αλλά σε φάση που θα "παιζεις" με κάποιον αντίπαλο...
νταξ, δεν φαντάζομαι να κατέβεις και σε αγώνες αλλά για φαντάσου εκεί που ο συναθλητής σου θέλει να σου περάσει μια κλωτσιά στο μηρό, να του ξεφύγει και να σε πάρει γόνατο...
Γενικά οι πολεμικές τέχνες όταν έρχεσαι αντιμέτωπη με συναθλητή είναι επικίνδυνα για απρόσεκτα χτυπηματα...
Αν εχεις λοιπόν τέτοιο θέμα, εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις κάτι το οποίο δεν θα σε φέρνει σε σωματική επαφή με άλλους συναθλητές σου που μπορεί καταλάθος να σου κάνουν ΧΟΝΤΡΗ ζημιά :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...
ναι γιατι τα βαθεια καθισματα ειναι ο θανατος. Α οχι περιμενε, δεν ειναι!

τα βαθεια καθισματα ειναι εξαιρετικη ασκηση και αν γινονται σωστα κανουν ΚΑΛΟ στα γονατα, ακομα και σε εκφυλιστικες παθησεις οπως τα προβληματα εντοπισμου της επιγονατηδας.

Παντος οι πολεμικες τεχνες με τα εντονα κρουστικα φορτια τους και τη πλειομετρικη φυση τους για προβληματα οπως ριξεις χιαστων, μηνισκων κτλ δεν ειναι οτι καλυτερο (εως ειναι οτι χειροτερο, υπαρχει πολυ εντονο το στοιχειο της επαφης)



τι προβλημα εχεις στη μεση σου που ειναι και κληρονομικο? μην μου πεις δισκοκοιλη θα φυγω απο το παραθυρο και ειμαι στο τριτο

Καλό μου παιδί, δεν ξέρω τι κάνουν γενικά τα βαθιά καθίσματα... Αλλά όπως τα κάνουν συνήθως οι προπονητές πολεμικών τεχνών, μπορεί να αποβούν πολύ επιβλαβή για το γόνατο. Κι αφού δεν ξέρουμε τι άτομα θα της κάνουν προπήνηση και δεν ξέρουμε τι πρόβλημα έχει, λέμε καλύτερα μακριά.

Όσο για μένα, δεν ξέρω γιατί πιάνεις ήδη το πόμολο του παραθύρου σου, λες και είσαι σίγουρος ότι έχω πει πατάτα... Και δεν είμαι σε θέση να σου περιγράψω με το σωστό όνομα την πάθησή μου. Ξέρω ότι ο ένας σπόνδυλος της σπουνδυλικής μου στήλης, ο πέμπτος ίσως, έχει μία μετατόπιση προς τα έξω και είναι και λοξός. Τώρα αν αυτό δεν υποδεικνύει κάτι κληρονομικό, ας ρωτήσω πρώτα και μετά πηδάμε. Ευτυχώς με παρακολουθεί πολύ καλός γιατρός αποκαταστάτης. :)

έχω κάνει λίιιιιγο και ειδα ότι το kick-boxing είναι ψιλοβάρβαρο ...
εγκυμονεί κινδύνους με άσχημους τραυματισμούς, όχι στο προπονητικό στάδιο αλλά σε φάση που θα "παιζεις" με κάποιον αντίπαλο...
νταξ, δεν φαντάζομαι να κατέβεις και σε αγώνες αλλά για φαντάσου εκεί που ο συναθλητής σου θέλει να σου περάσει μια κλωτσιά στο μηρό, να του ξεφύγει και να σε πάρει γόνατο...
Γενικά οι πολεμικές τέχνες όταν έρχεσαι αντιμέτωπη με συναθλητή είναι επικίνδυνα για απρόσεκτα χτυπηματα...
Αν εχεις λοιπόν τέτοιο θέμα, εγώ θα σου πρότεινα να κάνεις κάτι το οποίο δεν θα σε φέρνει σε σωματική επαφή με άλλους συναθλητές σου που μπορεί καταλάθος να σου κάνουν ΧΟΝΤΡΗ ζημιά :/:

Ναι, κάποια χτυπήματα είναι χοντρά. Γι' αυτό και έχει σημασία να έχεις βελτιώσει πρώτα τη φυσική σου κατάσταση. Και να κάνεις semi-contact, δηλαδή ακουμπάω, παίρνω πόντο και φεύγω. Το οποίο και πάλι δεν έχει και μεγάλη σχέση με γόνατα, αλλά καλό είναι να κάνεις πρώτα μερικούς μήνες προπήνηση και μετά να ξεκινήσεις το "ξύλο".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ωχ, μου φαίνεται ότι με την αφελή ερώτησή μου ξεκίνησα τον πρώτο αθλητικό πόλεμο στην ιστορία του στεκιού:redface: :redface: :redface:
Λοιπόν, για να ξεκαθαρίσουμε κάποια θέματα:
Violetta φυσικά και θα απευθυνθώ σε γιατρό πριν ξεκινήσω κάποιο άθλημα:) .
Κουε μου, γιδάκι και epote σας ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας. Βασικά, δεν εννούσα πιθανότητα τραυματισμού μόνο του γονάτου, αλλά πιθανότητα τραυματισμού γενικά:redface: . Γιατί κάποιοι μου έλεγαν για μαυρισμένα μάτια, σπασμένες μύτες και μόνιμες βλάβες:( . Γνωρίζω ότι πρόκειται για πολεμική τέχνη και όσο να' ναι οι τραυματισμοί μπορεί να συμβούν, απλά αναρωτιόμουν για τη σοβαρότητα των βλαβών και ίσως μακροχρόνιες συνέπειες:hmm: .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά κάνεις και το ψάχνεις και αναρωτιέσαι...! :D

Από κει και πέρα, εγώ κάνω συνολικά 7 χρόνια πολεμικές τέχνες και δεν έχω δει ποτέ κάποια ατύχημα. Μόνο για μία κοπέλα είχα ακούσει, που δοκίμασε -όντας αρχάρια- μία προχωρημένη κλωτσιά και γύρισε το πόδι της... αλλά γι' αυτό σου είπα ότι καλό είναι να μη βιάζεσαι να προχωρήσεις, να ρωτήσεις ειδικό και να χτίσεις πρώτα καλή φυσική κατάσταση! :)

Από κει και πέρα, όντως μία πολεμική τέχνη εμπνέει εντυπώσεις για αίματα και μελανιές... αλλά κατά βάση είναι τεχνική και μετά "ξύλο".

Πχ, όσο έκανα βόλλει, είδα μία κοπέλα να "τρώει" σερβίς στο πρόσωπο και να σπάει μύτη...
Όσο έκανα χορό έφαγε τα μούτρα της μία φίλη και στραμπούληξε τον καρπό.
Στο αερόμπικ έπεσε κάποιος πάνω σε έναν άλλον και ο "δέκτης" έπαθε διάσειση...

Κοινώς... κατάλαβες!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ξέρω ότι ο ένας σπόνδυλος της σπουνδυλικής μου στήλης, ο πέμπτος ίσως, έχει μία μετατόπιση προς τα έξω και είναι και λοξός. Τώρα αν αυτό δεν υποδεικνύει κάτι κληρονομικό, ας ρωτήσω πρώτα και μετά πηδάμε.

χαχα, σοβαρα μιλας? Πικρα, χωρις πλακα:( σπονδυλολισθηση λεγεται, και αναπτυσεται στην εμβρυικη ηλικια. Και οντως δεν μπορεις να κανεις και πολλα πραγματα για να το διορθωσεις:( κουραγιο! το οτι εισαι σε καλο γιατρο ειναι πολυ πολυ σημαντικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
:) Να 'σαι καλά...!

Ναι, είναι πίκρα, ειδικά αν τύχει και δεν μπορώ να κάνω γυμναστική για μία περίοδο... ξαπλώνω πχ το βράδυ για νάνι και μέχρι να χαλαρώσω, πρέπει να σφίγγω τους κοιλιακούς γιατί με πονάει η μέση μου... Πφφφ...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Ιδια ιστορια ειμαι κι εγω, λογω παλιου τραυματισμου στο γονατο πρεπει να εχω γυμνασμενους τετρακεφαλους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
hacuna:

αυτα ειναι λιγακι παλιες θεωριες, θες επισις ελαστικους τετρακεφαλους, δυνατους ψωιτες, δυνατους ραπτικους, δυνατους δικεφαλους κτλ. Πρεπει να εχεις γενικος δυνατα ποδια με καλο μυικο τονο, οχι μονο τετρακεφαλους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Καλα με γεμισες αγνωστες λεξεις...
Τεσπα δεν κανω μονο ασκησεις για τετρακεφαλους, γυμναζομαι γενικα και περπαταω πολυ, εξω και σε διαδρομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Πήγαινα στα universals 3 χρόνια και σε αυτά ο καθαρός χρόνος που πήγαινα ήταν 3 με 4 φορές την εβδομάδα.2002 εώς 2005.Λοιπόν πριν μπει το 2007 γράφτηκα σε ένα τοπικό γυμναστήριο 3 μήνες και πήγα 3 ή 4 φορές :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top