Τρέλα με την Gwen Stefani

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γεια σας!!!!
Ειμαι καινουργια. Θα ήθελα να κάνω μια αρχή εδώ:redface:

Λοιπόν:


Είμαι τρελή με την Gwen Stefani.
Μήπως ξέρετε πότε θα κυκλοφορήσει νέο δίσκο;
Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Βασικά μην γράφεις με ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Δείχνει οτι "φωνάζεις" ;)

Μια χαρά είναι η Gwen... αλλά νομίζω θα αργίσει να βγάλει το επόμενο άλμπουμ της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Ευχαριστω πολύ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Συγνώμη, είμαι απαράδεκτος... ξεχασα να σου πω...

Καλως ήλθες στην παρέα μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
thanks!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Στα μεσα Δεκεμβριου θα κυκλοφορησει το δευτερο μερος του album Love Angel Music Baby.

Επισης.. "λανσαρει" νεο λουκ! Καλουτσικο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Γενικά μου αρέσει το λουκ της.
Ευχαριστώ για την πληροφορία.:)
Για το "Wind it up!!!" τι λέτε;:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Wind it..what?! :p Δεν ξερω τι ειναι αυτο, αλλα μ'αρεσει πολυ το στυλακι της, και αρκετα τραγουδια της ακουγονται ευχαριστα.. Γουελκαμ επισης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Είναι το καινούριο της τραγούδι.
THANKS again!!!!!!!!!!!!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εμένα μου αρέσει σαν στυλ. Τα τραγούδια της είναι χαριτωμένα και μου αρέσουν πολύ τα video-clip της. Τρελαίνομαι γι'αυτό που πάει να την δει ο πρώην αγαπημένος της με την καινούρια. Πολύ την συμπονώ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
εμένα μ'αρέσει πολύ η Gwen εμφανισιακά και,φυσικά,φωνητικά..δεν παρακολουθώ ιδιαίτερα βέβαια την καλλιτεχνική της πορεία,οπότε δεν ξέρω για καινούριο άλμπουμ,κλπ,αλλά μ'αρέσει πολύ η τρέλα που κουβαλάει και το όλο στυλάκι της..! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 196761.jpg
    196761.jpg
    26.5 KB · Εμφανίσεις: 164

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eιναι θεα η κοπελα...:inlove: :inlove:
Τι να λεμε τωρα...Αν εξαιρεσουμε το γεγονος οτι μερικες φορες ψιλοντυνεται σαν καρναβαλος (περισσοτερο στο παρελθον), ειναι απιστευτη...
Καταξανθη,με πολυ ανοιχτο χτρωμα δερματος,ναζιαρικο υφος και κατακοκκινο κραγιον...Ειδικα αυτο το πολυ εντονο κοκκινο κραγιον εκανε αντιθεση με το δερμα της και τα μαλλια της και εκανε μπαμ.
Και οσον αφορα την φωνη της...ειχε δειξει παρα πολυ καλα τις μπορει να κανει με το don't speak.;) :worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula1924

Νεοφερμένος

Η haroula1924 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Σίγουρα είναι πόλυ ωραία γυναίκα.
Και η φωνή της είναι το κάτι άλλο.:whistle:
Ακόμη και στον πατέρα μου αρέσει(που είναι και 50 χρονών!!!!!!!).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top