Οι μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις μας!

Πιστεύετε πώς όλοι έχουμε μικρές ή μεγάλες εξαρτήσεις;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 97)
  • Ναι

    Ψήφοι: 94 96.9%
  • Όχι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Δεν γνωρίζω δεν απαντώ,κοινώς κουμπάκιας

    Ψήφοι: 3 3.1%

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ο υπολογιστής/ίντερνετ είναι η μεγαλύτερη εξάρτηση είμαί ικανή να κάτσω και 15 ώρες χωρίς διάλειμμα :P και γενικότερα δεν μπορώ να ζήσω χωρίς το mp3 μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν υπάρχουν εξαρτήσεις..., αλλά μόνο καλές και κακές συνήθειες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eugenia92

Νεοφερμένος

Η eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eugenia92

Νεοφερμένος

Η eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η μεγαλυτερη εξαρτηση μου ειναι η σοκολατα:P.Μια φορα προσπαθησα να την κοψω και τρελαθηκα!Ασε που ετρωγα ολη μερα για να αναπληρωσω το κενο...Ευτυχως που σταματησα την απεξαρτηση γιατι θα ειχα γινει σαν γουρουνα:P!

αχ ποσο σε καταλαβαινω...ειναι ωραια η ατιμη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δεν υπάρχουν μικρές και μεγάλες εξαρτήσεις..., αλλά συνήθειες....
και το να αναπνέεις, εξάρτηση είναι....
δεν είμαι σίγουρος για αυτό που έγραψα..., αλλά δε γαμ.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
ΣΟΚΟΛΑΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και κοκα-κολα...δεν μπορω χωρις (βεβαια εχω και ζαχαρο 30 κατω απ το φυσιολογικο οποτε εξηγειται...)...και σιγουρα το κινητουλι μου...

χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:


Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Σοκολατα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
ειμαι ο Antwwwnis και ειμαι εξαρτημενος απο διαφορες ιστοσελιδες.
Αλλα εχω κοψει τις πιο πολλες , πχ farmville.com.
Εχω αρχισει και ξεεθιζομαι, οποτε παλι καλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eugenia92

Νεοφερμένος

Η eugenia92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
χαχαχαχα!! μου θύμισες αυτό:


Λοιπόν εγώ δεν μπορώ χωρίς υπολογιστή. Τα πάντα τα οργανώνω σε αυτόν.
Τρελένομαι για αυτοκίνητα και παίζω ατέλειωτες ώρες Formula 1 (που είναι το αγαπημένο μου σπορ) στην τιμονιέρα με το playstation.
Ακόμα δεν μπορώ να πω όχι σε γλυκά, πίτσες και οτιδήποτε νόστιμο.
ΑΑ και βλέπω ακόμη παιδικά!!!! Τρέλα!! :redface:

:) χαχα καλοοοοο..το θυμαμαι αυτο το επεισοδιο..τελειο...καπως ετσι ειμαι κι εγω..και τωρα σοκολατα μασαω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μιλαω πολλες ωρες στο τηλ οταν εχω χρονο, παιζει να χασω τον υπνο μου για να κουβεντιαζω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soulitsa@xd

Νεοφερμένος

Η soulitsa@xd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Είμαι εξαρτημένη ααπό το ίντερνετ, ειλικρινά αυτό είναι η ζωή μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Ταινίες, η μεγάλη μου εξάρτηση. Επίσης, η κόκα κόλα και αποκλειστικά Zero η Light, η κανονική μου φαίνεται υπερβολικά γλυκιά. Ακόμα, η πίτσα... Δεν μπορώ να αντέξω για πολύ καιρό χωρίς αυτήν. Ακόμα τα βιβλία, μυθιστορήματα διαφόρων ειδών και τέλος το πολυαγαπημένο Internet!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthie95

Νεοφερμένος

Η Anthie95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
coffee....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ένα ποτήρι κρασί κάθε βράδυ, μετά από μια κοπιαστική μέρα. :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kate! =]

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
καφεινη τσιγαρο ξενυχτι κινητο και ΣΟΚΟΛΑΤΑ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
κάπου εκεί....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nickname

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,133 μηνύματα.
Λίγο internet, ιατρικές και αστυνομικές σειρές, σοκολάτες, πατατάκια και clubbing :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
είμαι εξαρτημένος με την ζωή..., δε μπορώ να την κόψω με τίποτα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


η μικρή γλυκιά μου εξάρτηση......:clapup::worship::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Το LSD
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top