[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
αυριο θα παω για αποτριχωση με λειζερ στην κοιλια...μπορει καποια που εχει κανει να μου πει πως ειναι?ποναει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
αυριο θα παω για αποτριχωση με λειζερ στην κοιλια...μπορει καποια που εχει κανει να μου πει πως ειναι?ποναει?
Δεν ποναει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariadrd

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Ααααα χρυσόψαρο κι εγω θελω λειζερρρ... κλαψ... Ροζα κι εσυ αν γνωρίζεις ξερετε πόσο κοστιζει το λειζερ? εχω μερικες σε μερικα σημεια και ειναι απιστευτα ενοχλητικες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Ααααα χρυσόψαρο κι εγω θελω λειζερρρ... κλαψ... Ροζα κι εσυ αν γνωρίζεις ξερετε πόσο κοστιζει το λειζερ? εχω μερικες σε μερικα σημεια και ειναι απιστευτα ενοχλητικες....

εγω στην κοιλια που θα κανω θα δωσω 120Ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariadrd

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
και τερμα? ή θα κανεις και δευτερη και τριτη συνεδρια κτλ μεχρι να φυγουν? Δηλαδη με μια φορα ειναι αυτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
(!)

Μια φορα δεν φτάνει, γενικότερα ισχύει αυτό για το λέιζερ/ 10 κι άνω μέσος όρος

εγω στην κοιλια που θα κανω θα δωσω 120Ε


Επεσες σε λωποδύτη (τρελό όμως), σόρυ :( Ούτε για μπικίνι δεν κοστίζει τόσο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Κορίτσια, εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα...κάθε φορά που ξυρίζω τα πόδια μου, κοκκινίζουν υπερβολικά και σε κάποια σημεία του ποδιού γεμίζω σπυράκια...whyyyyy? μόνο σε μένα γίνεται αυτό; και ξανα-λέω...whyyyyyyy??? τι να κάνω; δε βάζω καμία κρέμα μετά το ξύρισμα, αυτό φταίει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κορίτσια, εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα...κάθε φορά που ξυρίζω τα πόδια μου, κοκκινίζουν υπερβολικά και σε κάποια σημεία του ποδιού γεμίζω σπυράκια...whyyyyy? μόνο σε μένα γίνεται αυτό; και ξανα-λέω...whyyyyyyy??? τι να κάνω; δε βάζω καμία κρέμα μετά το ξύρισμα, αυτό φταίει;


Βρε συ, είναι απαραίτητη η ενυδάτωση μετά το ξύρισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
Βρε συ, είναι απαραίτητη η ενυδάτωση μετά το ξύρισμα!

μα τον πούμπα και τους 7 νάνους, απαραίτητη ε; ωχ, καλά...πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
μα τον πούμπα και τους 7 νάνους, απαραίτητη ε; ωχ, καλά...πφφφ

Απλά πρόσεχε να μην έχει οινόπνευμα, γιατί μπορεί να ερεθιστεί το δέρμα σου ακόμη περισσότερο! Η δική μου αισθητικός, για παράδειγμα, όταν πάω για αποτρίχωση, βάζει Bepanthol!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ααααα χρυσόψαρο κι εγω θελω λειζερρρ... κλαψ... Ροζα κι εσυ αν γνωρίζεις ξερετε πόσο κοστιζει το λειζερ? εχω μερικες σε μερικα σημεια και ειναι απιστευτα ενοχλητικες....
H τιμη ποικιλει με τις συνεδριες ...Οι συνεδριες εξαρτωνται απο τη δυναμη της τριχας( οι μαυρες τριχες εχουν θετικοτερη ανταποκριση στο λειζερ απο τις ανοιχτοχρωμες και πιο αδυναμες..)και οσο λιγοστευουν με τις συνεδριες τοσο πεφτουν και τα χρηματα που πληρωνεις.
Σημασια παντως εχει και θα επιμεινω σ' αυτο να πας ειτε σε καλο δεματολογο΄ειτε σε πλαστικο χειρουργο και την εφαρμογη να στην κανει ο ιδιος ο γιατρος .Εγω δεν εχει νοημα να σου πω ποσα εδωσα α) γιατι η καθε περιπτωση ειναι διαφορετικη και Β) γιατι εχουν περασει χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
και οσο λιγοστευουν με τις συνεδριες τοσο πεφτουν και τα χρηματα που πληρωνεις.
εννοεις οτι πληρωνεις λιγοτερα ανα συνεδρια ή οτι επειδη οι πηγαινεις πιο σπανια, αθροιστικα, πληρωνεις λιγοτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
λοιπον εκανα!!θα ξεκινησω να σας πω πως ημουν...γενικα ειμαι τριχωτη κοπελα(μαλλον εχω αυξημενη τεστοστερονη...θα το κοιταξω μου ειπε ο γιατρος μου το χειμωνα)ειχα παρα πολλες στην γραμμη απο πανω(κοντα κατω απο το στηθος)μεχρι κατω...και μαυριδερες αρκετα

τωρα ειμαι ενα χαλι ακομη...αλλα η διαφορα ειναι οτι ενα μεγαλο κομματι της κοιλιας μου δεν εχει τριχες...αλλα στα πλαγια εχω...και ναι η διαφορα τριχωτου μερους και ατριχου φαινεται...

αλλες λπηροφοριες...πονεσα αρκετα...εχω κατι σαν καψηματακια(αλλα νομιζω ειναι φυσιολογικο...μου εδωσε μια κρεμα για 2-3 μερες) και πληρωσα 160Ε αντι για 120 που μου ειχε πει....

Υ.Γ:εχω μερικες ερωτησεις τωρα 1/μου εβαλε στην αρχη ξυριστικη για να μην καω...θα βγουν πιο πολλες και αγριες?
2/μεχρι τις 22/7 (εχθες εκανα την αποτριχωση 5/7) θα εχουν βγει μπας ερθει σε μια ομοιομορφια με αυτες που εχουν
μεινει και βγω στην παραλια με ανεση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
εννοεις οτι πληρωνεις λιγοτερα ανα συνεδρια ή οτι επειδη οι πηγαινεις πιο σπανια, αθροιστικα, πληρωνεις λιγοτερα?


Και τα δύο, αυτά πάνε μαζί
Με τον καιρό βγαίνουν λιγότερες τρίχες, άρα σου παίρνει λίγοτερα κι αφού αραιώνουν οι τρίχες, δεν πας και τόσο συχνά, οπότε και λιγότερες συνεδρίες και λιγότερα χρήματα κάθε φορά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Μιλάμε για πολλά χρόνια; Συνεχίζεις ακόμα;
Πανω απο τρια ...Οχι εχω τελειωσει..και οπως εχω ξαναπει με επιτυχια μπικινι πανω απο 95% και γαμπες περιπου 70% γιατι η τριχα δεν ηταν εκει μαυρη και σκληρη.

λοιπον εκανα!!θα ξεκινησω να σας πω πως ημουν...γενικα ειμαι τριχωτη κοπελα(μαλλον εχω αυξημενη τεστοστερονη...θα το κοιταξω μου ειπε ο γιατρος μου το χειμωνα)ειχα παρα πολλες στην γραμμη απο πανω(κοντα κατω απο το στηθος)μεχρι κατω...και μαυριδερες αρκετα

τωρα ειμαι ενα χαλι ακομη...αλλα η διαφορα ειναι οτι ενα μεγαλο κομματι της κοιλιας μου δεν εχει τριχες...αλλα στα πλαγια εχω...και ναι η διαφορα τριχωτου μερους και ατριχου φαινεται...

αλλες λπηροφοριες...πονεσα αρκετα...εχω κατι σαν καψηματακια(αλλα νομιζω ειναι φυσιολογικο...μου εδωσε μια κρεμα για 2-3 μερες) και πληρωσα 160Ε αντι για 120 που μου ειχε πει....

Υ.Γ:εχω μερικες ερωτησεις τωρα 1/μου εβαλε στην αρχη ξυριστικη για να μην καω...θα βγουν πιο πολλες και αγριες?
2/μεχρι τις 22/7 (εχθες εκανα την αποτριχωση 5/7) θα εχουν βγει μπας ερθει σε μια ομοιομορφια με αυτες που εχουν
μεινει και βγω στην παραλια με ανεση?
Ξεκινησες την χειροτερη περιοδο....κανονικα απαγορευεται το καλοκαιρι...Σωστη περιοδος :απο φθινοπωρο εως ανοιξη .Απαγορευεται η εκθεση στον ηλιο .Αυτο δεν στο ειπε ο γιατρος;Ενδεχεται αργοτερα (πολυ μετα το τελος των συνεδριων να βγαλεις σημαδια ή χρωματικες δυσπλασιες ..σαν καψηματα αν εκτεθεις στον ηλιο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
Και τα δύο, αυτά πάνε μαζί
Με τον καιρό βγαίνουν λιγότερες τρίχες, άρα σου παίρνει λίγοτερα κι αφού αραιώνουν οι τρίχες, δεν πας και τόσο συχνά, οπότε και λιγότερες συνεδρίες και λιγότερα χρήματα κάθε φορά
δηλαδη αμα οι τριχες ειναι λιγοτερες οφειλει να σου παρει λιγοτερα? εμενα δε μου το εχουν πει καθολου αυτό ενώ κανω ενα χρονο+ στο προσωπο και την κοιλιτσα και βγαινουν ηδη λιγοτερες και μαλακοτερες. αν κ το ειχα σκεφτει να το ζητησω επειδη λενε οτι το κοστος υπολογιζεται βαση της σκληροτητας/ποσοτητας της τριχας... εσυ το ζητησες μονη σου ή στο ειπαν οι ιδιοι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
δηλαδη αμα οι τριχες ειναι λιγοτερες οφειλει να σου παρει λιγοτερα? εμενα δε μου το εχουν πει καθολου αυτό ενώ κανω ενα χρονο+ στο προσωπο και την κοιλιτσα και βγαινουν ηδη λιγοτερες και μαλακοτερες. αν κ το ειχα σκεφτει να το ζητησω επειδη λενε οτι το κοστος υπολογιζεται βαση της σκληροτητας/ποσοτητας της τριχας... εσυ το ζητησες μονη σου ή στο ειπαν οι ιδιοι?
Το λενε οι ιδιοι...με την παροδο των συνεδριων το ποσο πεφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
δηλαδη αμα οι τριχες ειναι λιγοτερες οφειλει να σου παρει λιγοτερα? εμενα δε μου το εχουν πει καθολου αυτό ενώ κανω ενα χρονο+ στο προσωπο και την κοιλιτσα και βγαινουν ηδη λιγοτερες και μαλακοτερες. αν κ το ειχα σκεφτει να το ζητησω επειδη λενε οτι το κοστος υπολογιζεται βαση της σκληροτητας/ποσοτητας της τριχας... εσυ το ζητησες μονη σου ή στο ειπαν οι ιδιοι?


Μου το ειπε, αλλα πιστεψε με δε θα ειχα κανενα προβλημα να το πω ουτε και θα εχω, οταν αραιωσουν κι αλλο, αλλιως παω κι αλλου. Να το πεις, αυτο ειναι το λογικο, δεν μπορεις να πληρωνεις το ιδιο 50 τριχες με 10... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Ναι δεν ξέρω αν δημοσιευω στο σωστο θέμα..:P Πήρα ενα φορεμα απο τα pink woman πρασινο μακρυ εμπριμε με βυσσινι σχεδια(και αλλα χρωματα όμως αυτα κυριαρχουν) Μπορει να το ξέρετε:hmm:. Σκέφτομαι να το βάλω βραδυ για να βγω δεν έχω ιδέα όμως τι μακιγιάζ ταιριαζει... Πρέπει να εχει χρώματα από το φόρεμα? Γενικα επειδη εχω και καστανα ματια μου αρεσουν σκιες σε έντονα χρωματα μωβ πρασινο μπλε κτλ δεν ξέρω όμως μηπως ειναι υπερβολικο να βαλω κατι τετοιο... Εσεις τι λέτε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top