Θα μονάζατε ποτέ για την εμπειρία;

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Δεν νομίζω να το έκανα ποτέ...Δεν είναι το στυλ μου τετοιο και θα συμφωνήσω και με suspiria ότι κάποια πράγματα που θα έπρεπε να κάνω θα ήταν αντιθετα με τα πιστεύω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Sex μπορείς να κάνεις? :P

Πέσε 30 μετάνοιες τώρα να μάθεις να έχεις βρώμικο μυαλό :P

:D:D:D Κέφια σήμερα και οι δυο. Οι κάμψεις είναι το λιγότερο, αντέχω. Αλλά φαντάσου να κάνεις κάμψεις και ξαφνικά να νοιώσεις από πίσω κάτι σκληρό. Ουπς, μου έπεσε το σαπούνι, όπως στη φυλακή. :D

Μη σε ακούει κανένας Ευαγγελάτος και θα ετοιμάσει κρυφές κάμερες στα μοναστήρια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αν μπορούσες να κάνεις σεξ στο μοναστήρι θα πήγαινα μέχρι κι εγώ.
Η φαντασίωση με τις καλόγριες είναι από τις πιο.....εχμ χμ χμ χμ ......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Ἠταν σε αντιπαραβολή με το δεν μπορείς να κάνεις έρωτα, δεν είμαι εγώ πονηρό μυαλό! ΑΛήθεια, έχετε δει την ταινία του Αλμοδόβαρ με τις καλόγριες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Εγώ όμως είμαι, αν και δε νομίζω οτι είναι και πολύ πονηρό αυτό που λέω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
ΑΛήθεια, έχετε δει την ταινία του Αλμοδόβαρ με τις καλόγριες?

Eνώ με τον παπά που βίαζε τον μικρό αδερφό του gael garcia bernal?

(βλ.La mala education)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Συγγενή του gael garcia bernal θα βίαζα κι εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αν μπορούσες να κάνεις σεξ στο μοναστήρι θα πήγαινα μέχρι κι εγώ.
Η φαντασίωση με τις καλόγριες είναι από τις πιο.....εχμ χμ χμ χμ ......

Eίδες ? Και την πρωτοεισήγαγα εγώ στο στέκι. Αλλά να ναι νέες και ζουμερές :D
Ξέρεις τι δαίμονα κρύβουν μέσα τους ? Σςςς τώρα, θα μας κλείσουν το μαγαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Πειρατή και Γιατρέ, ξέρετε οτι οι άντρες μονάζουν με τους άντρες και οι γυναίκες με τις γυναίκες, έτσι; :P :P

Δηλαδή οι πιθανότητες για σεξ στο μοναστήρι περιορίζονται στο σεξ με το ίδιο φύλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πειρατή και Γιατρέ, ξέρετε οτι οι άντρες μονάζουν με τους άντρες και οι γυναίκες με τις γυναίκες, έτσι; :P :P

Δηλαδή οι πιθανότητες για σεξ στο μοναστήρι περιορίζονται στο σεξ με το ίδιο φύλο :P

Είπα τις προάλλες σε ένα ταξιτζή την σκέψη μου για το μοναστήρι, φυσικά μεταξύ σοβαρού και αστείου όπως πάντα, και το πρόβλημα που παρουσίασες τώρα, και μου είπε ''βρίσκουν αυτοί τρόπο για γυναίκες''. Τώρα τί εννοούσε είναι άλλη υπόθεση, ίσως να μιλάει η πείρα. Κάπου πρέπει να'χει δίκιο, γιατί είναι αδύνατο να φανταστώ ότι δεν προμηθεύονται από την κοντινή πόλη κοπέλες που ξεπετάγονται μέσα από ροζ τούρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Καλά ο δόκτωρας από πάνω έχει φάει τέτοιο χοντρό κόλημα με τις καλόγριες που μιλάει και με τους ταξιτζήδες.
Σουσπ, δεν ξέρω καλά από μοναστήρια αλλά νομίζω οτι υπάρχουν και κοινόβια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Καλά ο δόκτωρας από πάνω έχει φάει τέτοιο χοντρό κόλημα με τις καλόγριες που μιλάει και με τους ταξιτζήδες.
Σουσπ, δεν ξέρω καλά από μοναστήρια αλλά νομίζω οτι υπάρχουν και κοινόβια.

:D:D Ναι πραγματικά υπάρχουν κάποια κοινόβια, ειδικά στην Αμερική που είναι σαν camping και εκεί επιδίδονται σε ένα είδος μυστηριακών τελετών, αλλά καμμιά σχέση με την αυστηρή πειθαρχία που απαιτείται στα ορθόδοξα μοναστήρια, οπότε κι αυτό είναι μια καλή λύση γιατί σου προσφέρει μεγαλύτερη ελευθερία και είναι άντρες και γυναίκες μαζί. Το τερπνόν μετά του οφελίμου. Πρώτα κάνεις μπιπ και μετά πας και εξομολογείσαι. Μόνο στην Αμερική γίνονται τέτοια παλαβά. Αν βρω το υλικό θα σας ενημερώσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top