Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Όλα τα από πάνω μου αρέσουν. Και το στυλ, και ένα ένα να τα πάρεις, είναι σικ, φινετσάτα και αριστοκρατικά.
Εύγε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rozou

Νεοφερμένος

Η Rozou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδια δεν ξέρω, ανακάλυψα αυτό το site. www.myfashionfruit.com Μου φαίνεται καλό. Έχει κανείς άποψη φια το συγκεκριμένο; Τα φωτα σας please!!!

112_3.jpg
Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται. Πολλα τρουκς φέτος ρε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γιατί πρέπει πάντα να ακολουθούμε μια "μόδα"; Την μόδα την κάνουμε εμείς... δε χρειάζεται να μας "επιβάλλεται"...
Τέσπα, δε λέω να ντυνόμαστε όπως να ναι, αλλά δεν είναι ανάγκη να μαζοποιούμαστε... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Παιδια δεν ξέρω, ανακάλυψα αυτό το site. www.myfashionfruit.com Μου φαίνεται καλό. Έχει κανείς άποψη φια το συγκεκριμένο; Τα φωτα σας please!!!

Καλά δεν πεθαίνω με τα ρούχα του. Μάλλον μεγάλωσα.

View attachment 48453
Κάτι τέτοιο πως σας φαίνεται. Πολλα τρουκς φέτος ρε παιδιά.

Ε αυτο το συγκεκριμένο έχει μόνο στους ώμους. Δεν είναι κακό..

Γιατί πρέπει πάντα να ακολουθούμε μια "μόδα"; Την μόδα την κάνουμε εμείς... δε χρειάζεται να μας "επιβάλλεται"...
Τέσπα, δε λέω να ντυνόμαστε όπως να ναι, αλλά δεν είναι ανάγκη να μαζοποιούμαστε... :P

Που την είδες τη μαζοποίηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
Παιδια δεν ξέρω, ανακάλυψα αυτό το site. www.myfashionfruit.com

Το καλοκάιρι το ανακάλυψα !! Να σου πω την αλήθεια είχε κάτι πολύ ωραία ρουχαλάκια(αν και πιστεύω λίγο ακριβά, αν σκεφτείς πως με λίγο ψάξιμο μπορείς να τα βρείς με 15€), και αυτά που μου αρέσουν είνια και τα δαχτυλίδια του!!! έχω σταμπάρει μερικά αλλά ακόμη δεν έχω σξιωθεί να τα παραγγείλω!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Το καλοκάιρι το ανακάλυψα !! Να σου πω την αλήθεια είχε κάτι πολύ ωραία ρουχαλάκια(αν και πιστεύω λίγο ακριβά, αν σκεφτείς πως με λίγο ψάξιμο μπορείς να τα βρείς με 15€), και αυτά που μου αρέσουν είνια και τα δαχτυλίδια του!!! έχω σταμπάρει μερικά αλλά ακόμη δεν έχω σξιωθεί να τα παραγγείλω!!!:P

Καλά ψώνια λοιπόν! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Eίδα αυτό το κολάν στα h&m και κόλλησα:redface: αλλά δεν θα το πάρω,κάνω οικονομίες!:cold:

Πάντως είναι πολύυυυυ ωραίο...


View attachment 48546View attachment 48547View attachment 48548
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Για καμιά μπλούζα, λίγο πιο επίσημη και βραδυνή, έχετε να προτείνετε κάτι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.









 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Eίδα αυτό το κολάν στα h&m και κόλλησα:redface: αλλά δεν θα το πάρω,κάνω οικονομίες!:cold:

Πάντως είναι πολύυυυυ ωραίο...


View attachment 48546View attachment 48547View attachment 48548

ωραιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Γεια σας ,μπορείτε να μου πείτε με τι χρώμα μπολερό,μπορώ να συνδυάσω το φούξια φόρεμά μου; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Μπλε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Ή ίσως μαύρο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ευχαριστώ!!! :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Εμένα και το κουφετί θα μου άρεσε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ΡΗΝΟΥΛΑ

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
στη μόδα τώρα έχουν βγει τα εμπριμέ ή μου φαίνεται? πολλά κορίτσια βλέπω και φοράνε αέρινα παντελόνια με έντονα και μεγάλα σχέδια πάνω όπως μεγάλα τρίγωνα ή πολύχρωμες παράλληλες γραμμες. τα συνδυάζουν συνήθως με λεοπάρ σακάκι... προσωπικά μου θυμίζει "τσιγκανέ" .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
στη μόδα τώρα έχουν βγει τα εμπριμέ ή μου φαίνεται? πολλά κορίτσια βλέπω και φοράνε αέρινα παντελόνια με έντονα και μεγάλα σχέδια πάνω όπως μεγάλα τρίγωνα ή πολύχρωμες παράλληλες γραμμες. τα συνδυάζουν συνήθως με λεοπάρ σακάκι... προσωπικά μου θυμίζει "τσιγκανέ" .

Και εμένα έτσι μου φαίνεται ρε συ.
Όλες φοράνε κάτι λουλουδάτες βράκες,απορώ τι τους αρέσει κιόλας.εγώ προσωπικά τις συχαίνομαι:mpliaks:
Αλλά σε μας δεν έχουν εξελιχθεί τόσο,ακόμα τα φοράνε με μονόχρωμο μπλουζάκι...στο μέλλον μάλλον πρέπει να ανησυχήσω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top