Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Και εμένα έτσι μου φαίνεται ρε συ.
Όλες φοράνε κάτι λουλουδάτες βράκες,απορώ τι τους αρέσει κιόλας.εγώ προσωπικά τις συχαίνομαι:mpliaks:
Αλλά σε μας δεν έχουν εξελιχθεί τόσο,ακόμα τα φοράνε με μονόχρωμο μπλουζάκι...στο μέλλον μάλλον πρέπει να ανησυχήσω:worry:

Και χθες σε πρωινή εκπομπή, μία στυλίστρια έλεγε να συνδυάσουμε animal prints με εμπριμέ.
Ε οχι, με τίποτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

φοράμε την ίδια πυτζάμα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και χθες σε πρωινή εκπομπή, μία στυλίστρια έλεγε να συνδυάσουμε animal prints με εμπριμέ.
Ε οχι, με τίποτα!

Αυτό παραπάει ρε συ....είπαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό παραπάει ρε συ....είπαμε :P

Ναι, ναι, και έλεγε ότι έτσι το αποτέλεσμα βγαίνει "ήσυχο".
Ε όχι βρε παιδιά, σιγά μην συνδυάσουμε τα ασυνδύαστα.
Και στην τελική, όποτε βλέπω αυτές τις στυλίστριες σε δημ. εμφανίσεις του, όλες είναι χάλια ντυμένες.
Απλα είναι εκκεντρικές. Η φινέτσα, το στυλ, πάνε περιπατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας χαιρετώ. Ψάχνω για μπότες-γαλότσες-παπούτσια τέλος πάντων που να αντέχουν στη βροχή και να μπορώ να τσαλαβουτάω στα νερά, χωρίς τα πόδια μου να βρέχονται. Καμιά πρόταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σας χαιρετώ. Ψάχνω για μπότες-γαλότσες-παπούτσια τέλος πάντων που να αντέχουν στη βροχή και να μπορώ να τσαλαβουτάω στα νερά, χωρίς τα πόδια μου να βρέχονται. Καμιά πρόταση;

Γεια χαρα ντάν κι από εμάς.
Λοιπόν, εγώ πήρα γαλότσες από το Benetton πριν 3 χρόνια και είμαι πάααρα πολύ ευχαριστημενη.
Ήταν σε καλή τιμή, δεν έχουν πάνω αυτά τα χαζομπιχλιμπίδια στρασάκια κτλ που έχουν οι άλλες και βάζεις το πόδι στην λακούβα χωρίς να το πολυσκεφτείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ναι, ναι, και έλεγε ότι έτσι το αποτέλεσμα βγαίνει "ήσυχο".

Πολύ ήσυχο,τι να πω :P
Σας χαιρετώ. Ψάχνω για μπότες-γαλότσες-παπούτσια τέλος πάντων που να αντέχουν στη βροχή και να μπορώ να τσαλαβουτάω στα νερά, χωρίς τα πόδια μου να βρέχονται. Καμιά πρόταση;

Πάρε αρβύλες και δεστες σφιχτά.Εγώ δυο χρόνια αρβύλες φοράω δεν έχω κανένα παράπονο με τις βροχές,τα χιόνια,ούτε καν με τη ζέστη να φανταστείς.Τη ζέστη δε τη καταλαβαίνω,ούτε βρέχομαι ούτε τίποτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σας ευχαριστώ για τις προτάσεις σας!

Gilda, θα ρίξω μια ματιά στα benetton :)

Alma Libre, έχω αρβύλες, αλλά και πάλι βρέχονται... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ για τις προτάσεις σας!

Gilda, θα ρίξω μια ματιά στα benetton :)

Alma Libre, έχω αρβύλες, αλλά και πάλι βρέχονται... :/:

Φοβερές είναι και οι γαλότσες των Ugg, αλλά μου φαίνονται ακριβές για γαλότσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Χμμ...δε ξέρω,εμένα με βολεύουν πάντως:|
Πέρσι στο σχολείο μια φίλη μου είχε πάρει κάτι ωραίες γαλότσες,κάτω λουστρίνι και πάνω ύφασμα,αλλά ούτε τη μάρκα ξέρω ούτε το αν της ήταν βολικές με τις βροχές.:confused:

Gilda,εγώ στην ιδέα του οτι είναι φτιαγμένες απο δέρμα ζώων δεν νιώθω όμορφα :'(
Εδώ απέρριψα μπότες ugg αυθεντικές επειδή με είχε πιάσει ευαισθητοποίηση..:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Χμμ...δε ξέρω,εμένα με βολεύουν πάντως:|
Πέρσι στο σχολείο μια φίλη μου είχε πάρει κάτι ωραίες γαλότσες,κάτω λουστρίνι και πάνω ύφασμα,αλλά ούτε τη μάρκα ξέρω ούτε το αν της ήταν βολικές με τις βροχές.:confused:

Κάτι τέτοιες πήρε η μαμά μου πάλι απ τα Benetton, αλλά το ύφασμα πάνω δεν βόλευε πολύ.
Καλύτερα αυτες που είναι όλο λουστρίνι.
Είναι φινετσάτες και δεν πολυθυμίζουν γαλότσα, περισσότερο για μπότα την περνάς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κάτι τέτοιες πήρε η μαμά μου πάλι απ τα Benetton, αλλά το ύφασμα πάνω δεν βόλευε πολύ.
Καλύτερα αυτες που είναι όλο λουστρίνι.
Είναι φινετσάτες και δεν πολυθυμίζουν γαλότσα, περισσότερο για μπότα την περνάς.

Βασικά είμαι πολύ ιδιότροπη στις μπότες.
Σπάνια βρίσκω κάτι που να μου αρέσει.
Πάντως μια μαύρη λουστρίνι δεν θα ήταν και άσχημη:hmm: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωραίες οι ugg γαλότσες αλλά... το παρακάνουνε οι τύποι στην τιμή! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ωραίες οι ugg γαλότσες αλλά... το παρακάνουνε οι τύποι στην τιμή! :P
Ναι μωρέ δεν αξίζει με τίποτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lunatic artista

Νεοφερμένος

Η lunatic artista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Χαλό!
Ρε μου χει κολλήσει να πάρω ένα λουλουδατο φορεμα, ετσι πιο χειμωνιατικο, με μια βινταζ χροια, αλλα στα κλασσικα μαγαζια που κοιταξα, δεν ηβρα τιποτα. Εχετε καμια ιδεα; =)
υγ:ειδα ενα στα αττρατιβο, αλλα δε μου αρεσε πολυ το κοψιμο του. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Έχει Stradivarius σίγουρα.
Τώρα σε άλλα δε ξέρω, δεν έχω βγει να κοιτάξω.
Μη περιμένεις όμως τρελά πράγματα, γιατί συνήθως αυτά τα παίρνεις καλοκαίρι για χειμώνα ξέρωγω.
Τώρα θα βρεις λίγα και δεν είναι τόσο "λουλουδάτα" απλά έχουν διάφορα μοτίβα πάνω.

Αυτά παθαίνεις άμα δεν έχεις TopShop και Forever21 στην Ελλάδα. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Έχει Stradivarius σίγουρα.
εγω θελω stradivirus:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Ρε, βιντατζοφορέματα ψάχνετε; Και δε βρίσκετε σε ολόκληρη Αθήνα; Μουαχα
Είναι ένα μαγαζί εδώ με πολύ ωραία ρουχαλάκια τέτοιου στυλ αλλά δε ξέρω αν έχει site για αγορές μέσω νετ. Θα το δω όταν πάω κέντρο γιατί δε θυμάμαι όνομα αυτή τη στιγμή.

Να σας πω, τώρα που μπήκε το κρυουλάκι άρχισα πάλι εγώ τα δικά μου. Έχω θέμα με τα ποδαράκια μου, τα οποία κάθε χειμώνα παγώνουν έστω και με λίγη ψύχρα. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, πως τη παλεύει; :P

Πείτε κάνα καλό και κυρίως ΖΕΣΤΟ παπούτσι. (Οι ugg δεν είναι του στυλ μου :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ρε, βιντατζοφορέματα ψάχνετε; Και δε βρίσκετε σε ολόκληρη Αθήνα; Μουαχα
Είναι ένα μαγαζί εδώ με πολύ ωραία ρουχαλάκια τέτοιου στυλ αλλά δε ξέρω αν έχει site για αγορές μέσω νετ. Θα το δω όταν πάω κέντρο γιατί δε θυμάμαι όνομα αυτή τη στιγμή.

Να σας πω, τώρα που μπήκε το κρυουλάκι άρχισα πάλι εγώ τα δικά μου. Έχω θέμα με τα ποδαράκια μου, τα οποία κάθε χειμώνα παγώνουν έστω και με λίγη ψύχρα. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα και αν ναι, πως τη παλεύει; :P

Πείτε κάνα καλό και κυρίως ΖΕΣΤΟ παπούτσι. (Οι ugg δεν είναι του στυλ μου :P)

Πάνω που ετοιμαζόμουν να γράψω τις UGG.
Γενικα τα δερμάτινα μποτάκια δεν σε προστατεύουν απ το κρύο?
Αν φόραγες μάλλινες κάλτσες? (Δεν είμαι πολύ σίγουρη ότι είναι υγιεινές βέβαια, ίσως πρέπει να φοράμε βαμβακερές).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Οι ugg είναι απαίσιες :P
Στο θέμα μας, εμένα με ζεσταίνουν αρκετά μπότες, όχι ουγκ, αλλά που από μέσα μοιάζουν, έχουν αυτό το γούνινο πράγμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top