Προτάσεις για αγορά νέου υπολογιστή!

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ασχετα απο τα χαρακτηριστικα, μπορει να φταιει και η ταχητυτα του ιντερνετ που κολλαει. μαλλον οχι μπορει, αυτο ειναι. αν εννοεις αυτο που καταλαβα.
Και εγώ πιστεύω ότι είναι θέμα Internet.
Δες το ανάποδα, και ένα μέτριο κινητό πια μπορεί να παίξει HD video
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Γεια σας παιδια εχω καποια προβληματα με τον υπολογιστη μου.....τον εχω εδω και 6 μηνες και δεν μπορω να δω βιντεο HD και οταν βλεπω ταινιες στο ιντερνετ κολλαει....Εφερα εναν φιλο μου να το δει και ειπε οτι ειναι πολυ καλο ..εχει 1kb μνημη επεξεργαστη Ιντελ Core i5 και μνημη 500gb.....μηπως ξερετε τι μπορει να φταιει??


Οταν λες οτι δεν μπορεις να δεις HD, τι ενοεις;
Επισης, κολαει ο υπολογιστης, η το video οταν βλεπεις online;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
το βιντεο!!και οταν βαζω πιο χαμηλη αναλυση παιζει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Μπορεί να φταίει και η κάρτα γραφικών. Εμένα ας πούμε τα βίντεο 1080p τα φορτώνει αλλά κολλάνε όταν παίζουν ενώ τα 480p-720p τα παίζει μια χαρά. Το ίδιο μου συμβαίνει και με mkv files.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos1889

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikos1889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 269 μηνύματα.
2πλασια μνημη εχω απο τον φιλο μου που ηρθε να το δει και σε αυτον παιζουν μια χαρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μαλλον θεμα internet ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria1990

Νεοφερμένος

Η maria1990 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
παιδια SOS!!!!!!!! τωρα τελευταια ενω χρησιμοποιω το laptop μου πεταει ξαφνικα μια οθονη μαυρη με μπλε γραμμες ή κιτρινη με ασπρες γραμμες. ξερει κανεις τι μπορει να φταιει? επισης η αφη εχει βραχυκυκλωσει και δεν μπορω να την χρησιμοποιησω. το εχω παει σε ειδικο αλλα δεν μπορεσε να την φτιαξει. ξερετε αν φτιαχνεται?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
μπας κι εχει σπάσει καμιά οθόνη και δεν φαίνεται; γιατί πριν κανα δυο χρόνια μου συνέβαινε και στο δικό μου αυτό με την αλλαγή χρωμάτων και τελικά είχε σπάσει η οθόνη αλλά δεν φαινόταν κι έτσι δεν το καταλάβαινα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
hello hello again
αν και το εψαξα στο ιντερνετ θα ηθελα να δω και μια απαντηση στα ελληνικα να δω αν το καταλαβα
εχει βγαλει στην οθονη watermark windows 7 build 7601 δεν ειναι γνησιο. ακριβως το προβλημα μαζι του ποιο ειναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Το καλοκαίρι σκέφτομαι να βγάλω τα windows κ να το γυρίσω σε linux ή mac (τα γνωστά hackintosh π κάνουν και για pc)
A) Αξίζει να βάλω mac?
B) Από linux ποια αξίζει να βάλω? Δεν ξέρω από linux οπότε για αρχή κάτι απλό.

Μνήμη εχω 4gb, γραφικά 512mb και cpu amd triple core 2.10GHz
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Hackintosh, κατα την γνωμη μου, δεν αξιζει.

Απο linux, ξεκινα με ubuntu και βλεπεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
hello hello again
αν και το εψαξα στο ιντερνετ θα ηθελα να δω και μια απαντηση στα ελληνικα να δω αν το καταλαβα
εχει βγαλει στην οθονη watermark windows 7 build 7601 δεν ειναι γνησιο. ακριβως το προβλημα μαζι του ποιο ειναι;
μπορει κπς να μου πει πως το απομακρυνω γιατι λεν διαφορους τροπους αλλα αναφερουν και συσκοτισμενες οθονες,γραμμουλες,geek φρασεις που δεν καταλαβαινω κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Αν καταλαβα καλα το μηνυμα σου (το παλιο) h μικρομαλακη σε εποιασε να χρησιμοποιεις σπασμενο το καμαρι της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Αν καταλαβα καλα το μηνυμα σου (το παλιο) h μικρομαλακη σε εποιασε να χρησιμοποιεις σπασμενο το καμαρι της.
κανονικα δεν πρεπει να ειναι σπασμενο αλλα ευλαβικα πιασμενο και περασμενο στο λαπτοπ απο την αγορα του.
εκτος και αν τελικα καποιος πραγματι το ειχε κακοποιησει:look:
(καλα τετοια ανακαλυψη μετα απο 1,5 + χρονο την κανει; τςτςτς)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
δεν ξερω για ποσο κρατα η αδεια ,ωστοσο η μικρομαλακη μεσω των ενημερωσεων τσεκαρει αν τα win ειναι αυθεντικα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
δεν ξερω για ποσο κρατα η αδεια
δεν ηξερα καν οτι η αδεια εχει limited χρονικο διαστημα (βρε αει!!!!)

ωστοσο η μικρομαλακη μεσω των ενημερωσεων τσεκαρει αν τα win ειναι αυθεντικα .
βασικα δεν νομιζω οτι η αυθεντικοτητα αποτελει προβλημα, αυθεντικα ειναι αλλα δεν ξερω κατεβασε καποια ενημερωση προσφατα που ειναι δοκιμαστικη, φταιει καποιο προγραμμα αυτο θελω να δω γιατι η μικροαποτετοια εχει ολοκληρο θρεντ σχετικα με αυτο το προβλημα στο σαιτ της αλλα ειναι παλιο και οταν πηγαινω στο αμερικανικο ξεκινανε εξηγησεις που..
τωρα δεν ξερω καν που ειναι γραμμενος ενας κωδικος που λεει οτι κανονικα εαν τα επαναγκαταστησω ή τον επιβεβαιωσω θα επικυρωθει η αυθεντικοτητα του και τριχες κατσαρες:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
δεν ξερω για ποσο κρατα η αδεια ,ωστοσο η μικρομαλακη μεσω των ενημερωσεων τσεκαρει αν τα win ειναι αυθεντικα .
Τι λε' ρε;
Η άδεια είναι εφ'όρου ζωής. Αλίμονο αν ανανεώναμε κάθε τόσο την άδεια των windows:hehe:
βασικα δεν νομιζω οτι η αυθεντικοτητα αποτελει προβλημα, αυθεντικα ειναι αλλα δεν ξερω κατεβασε καποια ενημερωση προσφατα που ειναι δοκιμαστικη, φταιει καποιο προγραμμα αυτο θελω να δω γιατι η μικροαποτετοια εχει ολοκληρο θρεντ σχετικα με αυτο το προβλημα στο σαιτ της αλλα ειναι παλιο και οταν πηγαινω στο αμερικανικο ξεκινανε εξηγησεις που..
τωρα δεν ξερω καν που ειναι γραμμενος ενας κωδικος που λεει οτι κανονικα εαν τα επαναγκαταστησω ή τον επιβεβαιωσω θα επικυρωθει η αυθεντικοτητα του και τριχες κατσαρες:/:
Ο κωδικός προϊόντος (produck key) βρίσκεται στο κάτω μέρος του laptop.

Δηλαδή αναποδογυρίζεις το laptop και τον βλέπεις:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top