Είναι πιο ελκυστικοί/ες οι ξανθοί/ες ή όχι;

Ποιο χρώμα μαλλιών προτιμάτε σε έναν άντρα ή σε μία γυναίκα ανάλογα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 339)
  • Ξανθό

    Ψήφοι: 65 19.2%
  • Καστανό

    Ψήφοι: 91 26.8%
  • Μαύρο

    Ψήφοι: 82 24.2%
  • Κόκκινο

    Ψήφοι: 21 6.2%
  • Δεν έχω προτίμηση

    Ψήφοι: 80 23.6%

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
Επειδή αν δε στηρίξουμε το "σπίτι" μας θα πέσει να μας πλακώσει :P , εγώ θα προτιμήσω τα δικά μου χρώματα: γαλαζοπρασινα μάτια και ξανθά μαλλιά ( όχι όμως το ξανθό της Σουηδεζας, αλλά το ξανθό με φυσικές ανταύγειες, το μεσογειακό). Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες, χωρίς αυτο να σημαίνει ότι αποκλείουμε τους μελαχρινους. Ίσα ίσα που για μένα ο πιο όμορφος (εξωτερικά) Έλληνας, ειναι ο Μαρτακης. Δε ξέρω αν είναι ομοφυλόφιλος ή οτιδήποτε, αλλά το πρόσωπο του είναι αψεγάδιαστο και σχεδόν ...θεϊκό. Αυτά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Αχαχα όντως αν δεν στηρίξουμε το σπίτι μας θα πέσει να μας πλακώσει, απο αυτα που βλέπω εδω :P Χμμ εγω θεωρώ ιδιαίτερα ελκυστικους τους μελαχρινους με πράσινα/γαλάζια ματια :redface: καλα, ξέρω οτι δεν ειναι και πολυ συνηθισμένο αυτο αλλα τέλος πάντων, ίσως γι'αυτο να τους βρίσκω ιδιαίτερους. Όπως είπε και η Stavri απο πανω, και εγω προτιμώ τα δικά μου χρώματα. Μου αρέσουν δηλαδη οι καστανοξανθοι με όμορφα ανοιχτοχρωμα ματια και οχι πολυ σκουροχρωμο δέρμα. Χωρίς αυτο να σημαίνει οτι αυτόματα αποκλείω τον κάθε μελαχροινο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ θέλω να έχουν μπλε μαλλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,795 μηνύματα.
Εγώ θέλω να έχουν μπλε μαλλιά
Κι εμένα μου αρέσουν τα λαμπερά, κοντά μαλλιά, μωβ ή τιρκουάζ στις γυναίκες. :)

Για κάποιο λόγο το κόκκινο χρώμα δε το συμπάθησα ποτέ σε μαλλί. Οπωσδήποτε μελαχρινές και μελαχρινοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ξανθό και τα μυαλά στα κάγκελα :crazy::jumpy::hypno: .!!!! Λατρεύω τους ξανθούς άντρες σε σημείο να τους ερωτεύομαι μόνο και μόνο επειδή είναι ξανθοί ή έστω καστανόξανθοι. Αχχχχχχ :inlove:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Και οι ξανθοί έχουν την χάρη τους, όλοι καλοί είναι μωρέ. Αν ερωτευτείς κάποιον τι σε νοιάζει τι χρώμα μαλλιά έχει, ξανθά ή καστανά; Ασήμαντη λεπτομέρεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.


χεεχχεχεχ :D ολεσ καλεσ ειμαστε :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

notis_19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Στατιστικολόγος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,538 μηνύματα.
Οκ, και οι ξανθές καλούλες είναι αλλά σαν τις μελαχρινές δεν υπάρχει παίδες..

Για μένα, οι μελαχρινές είναι οι πιο όμορφες..:redface:

Ζητώ συγνώμη από τον γυναικείο ξανθό πληθυσμό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Και τα γκρι μαλλιά στον άνδρα έχουν τη γοητεία τους :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leouv

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leouv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 285 μηνύματα.
Aν ερωτευτείς κάποιον, δεν σε νοιάζει το χρώμα μαλλιών...ωστόσο, όσον αφορά από ποιους έλκομαι συνήθως, ε, μελαχρινάκια!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Κορίτσια, μην επενδύεται τόσο στα μαλλιά των ανδρών. Αν κάνετε σχέση που κρατήσει μερικά χρόνια, ίσως να απογοητευτείτε...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγώ θέλω να έχουν μπλε μαλλιά
Τι μου θύμισες τώρα; Όταν πέρναγα την κρίση των 35, είχα κάνει 3-4 μπλε ανταύγειες.... Μ' αυτές τον έριξα... :P μέχρι που μπήκε τρίτη στη μέση κατά πολύ μικρότερή μου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
I don't care. Όλοι ευπρόσδεκτοι :P
Αλίμονο σε μας τις κοκκινομάλλες... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Moodycoala

Νεοφερμένος

Η Moodycoala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμενα τελευταια μου χει βγει οτι γουσταρω πολυ μελαχρινους :hmm: αν και μαλλον οχι αβασιμα..καποιοι ειναι θεοι οι ατιμοι! :P εστω και..αιγυπτιοι θεοι, που λεει και μια φιλη για να με δουλεψει
Αν και περα απ την πλακα κι εγω πιστευω οτι δεν πολυμετραει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
I don't care. Όλοι ευπρόσδεκτοι :P
Αλίμονο σε μας τις κοκκινομάλλες... :whistle:

Φυσικη redhead? Διαβαζα οτι αυτα τα ατομα ειναι υπο εξαφανιση, πρεπει να σας προστατεψουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Φυσικη redhead? Διαβαζα οτι αυτα τα ατομα ειναι υπο εξαφανιση, πρεπει να σας προστατεψουμε.

Yep φυσική :redface:
Red hair occurs naturally on approximately 1–2% of the human population.
Πράγματι... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.


χιχιχιχιιχιχ :D



:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι μου θύμισες τώρα; Όταν πέρναγα την κρίση των 35, είχα κάνει 3-4 μπλε ανταύγειες.... Μ' αυτές τον έριξα... :P μέχρι που μπήκε τρίτη στη μέση κατά πολύ μικρότερή μου:/:

Δε πειράζει στη κρίση των 40 θα τα βάψεις όλα μπλε και θα ρίξεις εμένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Δε πειράζει στη κρίση των 40 θα τα βάψεις όλα μπλε και θα ρίξεις εμένα.
Καλέ, γιος μου θα μπορούσες να είσαι. :P Τι να με κάνεις; :P Τόσες νέες κοπέλες υπάρχουν.:P Όσο για την κρίση των 40, η οποία πλησιάζει, σκέφτομαι το πράσινο χρώμα μαλλιών.:P Έλα, πάρε κι ένα πόντο για το εύστοχο χιούμορ σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top