Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
black all the way :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • D.png
    D.png
    321.7 KB · Εμφανίσεις: 139
  • D2.png
    D2.png
    148.2 KB · Εμφανίσεις: 215
  • D3.png
    D3.png
    148.3 KB · Εμφανίσεις: 197

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
boohoo.com
το πρώτο κάνει 34 ευρώ και τα άλλα δύο 26 και 25 αντίστοιχα.

επίσης έχω σταμπάρει και αυτό εδώ το τζινάκι. σίγουρα πιο φτηνό απ'ότι ένα παρόμοιο σε bershka/stradivarius.
και αυτό το σορτσάκι-φούστα σε σκούρο γκρί (charcoal). τέλος, όποια ψάχνεται για παρκά, ας ρίξει μια ματιά. έχει μερικά ωραία σχεδιάκια.

από 40 ευρώ και πάνω τα μεταφορικά είναι δωρεάν. επίσης, δέχεται και paypal :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξέρουμε από πού είναι η γαλαζοκάτι μπλούζα; :redface:

Έχω την ίδια απορία με την κοπελιά από δω :P


Δε ξέρω, στο tumblr τις βρήκα και μου άρεσαν.:P
Πάντως τέτοια μπλουζάκια/πουκάμισα είχε η καλοκαιρινή κολεξιόν στα Bershka. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
το πρώτο μ'αρέσει, το δεύτερο το βρίσκω χαριτωμένο. δεν ξέρω αν θα τα φόραγα όμως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dq2.png
    dq2.png
    235 KB · Εμφανίσεις: 177
  • dq.png
    dq.png
    172.7 KB · Εμφανίσεις: 109

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το πρώτο μ'αρέσει, το δεύτερο το βρίσκω χαριτωμένο. δεν ξέρω αν θα τα φόραγα όμως :P

εγώ άνετα θα τα φόραγα.




άσχετο, αλλά ψάχνω να αγοράσω καινούργιο backpack και είναι όλα πανάκριβα :(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
άσχετο, αλλά ψάχνω να αγοράσω καινούργιο backpack και είναι όλα πανάκριβα :(:(

Εγώ από Μοναστηράκι είχα πάρει. Μια χαρά πανέμορφο και σε λογική τιμή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εγώ από Μοναστηράκι είχα πάρει. Μια χαρά πανέμορφο και σε λογική τιμή :)


έχω ψάξει στο μοναστηράκι αλλά δεν βρήκα κάτι που να μ' αρέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
κανενα παπουτσι για καθημερινη σε στυλ sneakers για χριστουγεννιατικο δωρο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mirto.dr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mirto.dr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
κανενα παπουτσι για καθημερινη σε στυλ sneakers για χριστουγεννιατικο δωρο;:)

Εμένα θα μου άρεσε πάρα πολύ αυτό το παπούτσι για δώρο!! Μη σου πω θα το πάρω από μόνη μου έτσι κι αλλιώς :redface:
Δεν ξέρω βέβαια αν θα είναι και απόλυτα κατάλληλο για χειμώνα μιας και είναι πάνινο αλλά...Εμένα μ΄αρέσει:clapup:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.


kanadia 6 trail

Ευχαριστώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Μαύρα, μπορντό ή λευκά dr martens? :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
εγώ άνετα θα τα φόραγα.




άσχετο, αλλά ψάχνω να αγοράσω καινούργιο backpack και είναι όλα πανάκριβα :(:(

Είχα βρει ένα καλό μαγαζί με τσάντες στους Αμπελόκηπους, στη Λαρίσης αλλά δεν ξέρω αν έχει backpacks...Ή μοναστηράκι έχει αρκετές φθηνούλικες... Και ένα μαγαζί που μου έρχεται στο μυαλό δεν το συστήνω γιατί είναι πανάκριβο-παρόλο που με τρελαίνουν οι τσάντες του και τα κοσμήματά του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
Μαύρα, μπορντό ή λευκά dr martens? :confused:

μαυρα


μπορντο


ασπρα


με μεγαλη διαφορα διαλεγω...
white φυσικα :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Μαύρα, μπορντό ή λευκά dr martens? :confused:

Μπορντό λέω εγώ :P πιο κλασικ :happy: αλλά και τα λευκά είναι πολύ ωραία αν μπορείς να τα υποστηρίξεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Δεν μπορώ να αποφασίσω, λίγο πολύ όλα μαρέσουν.:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top