[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Nομίζω ταιριάζουν, αλλά για περισσότερη ασφάλεια πάρε το φόρεμα κι έλα κέντρο να πάμε βόλτα! :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
κουέ μου το ξέρω ότι είπες ότι ασημένια δεν τα προτιμάς αλλά από την στιγμή που έχει ασημένια πάνω δεν μπορώ να το φανταστώ με άλλα χρώματα, και οι νύφες φοράνε άσπρα δεν φοράνε ασημένια...

εμένα με αυτό το φόρεμα θα μου άρεσε αυτό το παπούτσι

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κουέ μου το ξέρω ότι είπες ότι ασημένια δεν τα προτιμάς αλλά από την στιγμή που έχει ασημένια πάνω δεν μπορώ να το φανταστώ με άλλα χρώματα, και οι νύφες φοράνε άσπρα δεν φοράνε ασημένια...

εμένα με αυτό το φόρεμα θα μου άρεσε αυτό το παπούτσι


Εγώ νύφη φορούσα ασημί πέδιλο με στρας EXE :P 80 ευρουλίνια ΜΟΝΟ
(κάτω η εκμετάλλευση των νυφών :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
το παπούτσι και το τσαντάκι κοιτάμε, ναι? :P)
το φόρεμα πως σας φαίνεται?
την αλήθεια να πείτε
Τα παπούτσια μου άρεσαν πολύ. Όχι το τσαντάκι. Το φόρεμα είναι απλά στα γούστα μου οπότε εγκρίνεται.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εμένανε (χοχο) μου άρεσανε (χοχο) πολύ το ελαφρώς περτικαλί που έβαλε η Ντίνα. Μα πολύ λέμε. Ωραίο χρωματάτσι. Απαλούλι. Τέτοιο να διαλέξεις. Νι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Γειά σας παίδες!;)
Πρέπει να αγοράσω καλοκαιρινά καθημερινά(για σχολή κτλ) παπούτσια αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν μαρέσει τπτ!Θα σας εξηγήσω αμέσως:
1.Μπαλαρινες.ΟΧΙΙΙΙ!Δε ξέρω πως τα φοράτε βρε κορίτσια!Μου φαίνονται άσχημα!Έχω δει κάποια (ελάχιστα)ωραιούτσικα αλλά εγώ δε μπορώ να τα βάλω!
2.Σανδαλια κλπ.ΟΧΙΙ!βασικά έχω πρόβλημα να φαίνεται το πόδι!και περισσότερο τα δάκτυλα!!!
3.Πλατφόρμες.Πέρυσι καλοκαίρι πήρα κάτι μαύρες πανέμορφες πανύψηλες πανάκριβες και τις έχω φορέσει μια φορά μονο!και μάλιστα είχα πεθάνει απτην ντροπή την ώρα που τις φορούσα!)Και είναι καθαρά βραδινές.
Τι να κάνω!!?? Δε μου πάει τπτ!Βοηθεια:worry:
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?:P(λατρεύω τις ψηλές μποτες)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ΚΕ:

Χμμμ....
Εγω παντως θα επελεγα ενα πεδιλο κομψο, λεπτεπιλεπτο ειτε σε κοκκινο ειτε σε μωβ...(απο τη στιγμη που δε θες κατι σε ασημι)..και το φουξια-ροζ θα ειναι πολυ ωραιο...αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σου αρεσει...
Πολυ ωραια πεδιλα και γενικως υποδηματα ειδικα σε σχεση με Μπουρναζο, εχει ο Τσακιρης-Μαλλας...(δεν υπαρχει περιπτωση να μη βρεις κατι που να σου ταιριαζει και να σου αρεσει πολυ)

Το φορεμα btw, ειναι πολυ ωραιο...πολυ ωραιο που ειναι στραπλες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γειά σας παίδες!;)
Πρέπει να αγοράσω καλοκαιρινά καθημερινά(για σχολή κτλ) παπούτσια αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν μαρέσει τπτ!Θα σας εξηγήσω αμέσως:
1.Μπαλαρινες.ΟΧΙΙΙΙ!Δε ξέρω πως τα φοράτε βρε κορίτσια!Μου φαίνονται άσχημα!Έχω δει κάποια (ελάχιστα)ωραιούτσικα αλλά εγώ δε μπορώ να τα βάλω!
2.Σανδαλια κλπ.ΟΧΙΙ!βασικά έχω πρόβλημα να φαίνεται το πόδι!και περισσότερο τα δάκτυλα!!!
3.Πλατφόρμες.Πέρυσι καλοκαίρι πήρα κάτι μαύρες πανέμορφες πανύψηλες πανάκριβες και τις έχω φορέσει μια φορά μονο!και μάλιστα είχα πεθάνει απτην ντροπή την ώρα που τις φορούσα!)Και είναι καθαρά βραδινές.
Τι να κάνω!!?? Δε μου πάει τπτ!Βοηθεια:worry:
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?:P(λατρεύω τις ψηλές μποτες)

Βρε συ Ice τα φλατ σανδαλια ειναι ο,τι πιο ιδανικο για καθε μερα...αλλα μετα απο οσα περιγραφεις μονο τα αθλητικα εμειναν για καθε μερα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
α, ναι κουεδίνι τελικά τι έκανες με τα παπούτσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γειά σας παίδες!;)
Πρέπει να αγοράσω καλοκαιρινά καθημερινά(για σχολή κτλ) παπούτσια αλλά το πρόβλημα είναι οτι δεν μαρέσει τπτ!Θα σας εξηγήσω αμέσως:
1.Μπαλαρινες.ΟΧΙΙΙΙ!Δε ξέρω πως τα φοράτε βρε κορίτσια!Μου φαίνονται άσχημα!Έχω δει κάποια (ελάχιστα)ωραιούτσικα αλλά εγώ δε μπορώ να τα βάλω!
2.Σανδαλια κλπ.ΟΧΙΙ!βασικά έχω πρόβλημα να φαίνεται το πόδι!και περισσότερο τα δάκτυλα!!!
3.Πλατφόρμες.Πέρυσι καλοκαίρι πήρα κάτι μαύρες πανέμορφες πανύψηλες πανάκριβες και τις έχω φορέσει μια φορά μονο!και μάλιστα είχα πεθάνει απτην ντροπή την ώρα που τις φορούσα!)Και είναι καθαρά βραδινές.
Τι να κάνω!!?? Δε μου πάει τπτ!Βοηθεια:worry:
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?:P(λατρεύω τις ψηλές μποτες)

Αχ είσαι δύσκολη εσύ. :)
Καλά, γιατί δε σου αρέσει να φαίνονται τα δάχτυλα;
Σε κάθε περίπτωση μπορείς να κοιτάξεις τις πιο αθλητικές μπαλαρίνες, έχουν τα Keds και Asics συμπαθητικές.
Αλλιώς σκέψου τα πασουμάκια. Ειδικά αυτά με λάστιχο στη φτέρνα είναι πολύ άνετα... και κρύβουν και τα δάχτυλα, όντας όμως κάμπριο!

Οι μπότες -ειδικά στην Ελλάδα- απαγορεύονται από Μάιο μέχρι Σεπτέμβριο... τουλάχιστον! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι να κάνω!!?? Δε μου πάει τπτ!Βοηθεια:worry:
Και κατι ακόμα:Δε φοριούνται καλοκαιριάτικα μπότες το βράδυ έτσι?:P(λατρεύω τις ψηλές μποτες)
1 .εσπαντρίγιες
σε διάφορα χρώματα, παντοφλέ ή όχι, ψηλές η χαμηλές, με κορδόνι ή χωρίς, με κέντημα ή χωρίς, μεταξωτές ή καραβόπανο
2. πλατφόρμες καθημερινές (ναι υπάρχουν και σε καθημερινά σχέδια :P)
3. mule πασουμάκι
4. Για μένα οι μπότες το καλοκαίρι, είναι απαγορευτικές, εκτός αν χορεύεις σε στύλο με μόνο αυτές και καουμπόικο καπέλο :P


ΚΕ:

Χμμμ....
Εγω παντως θα επελεγα ενα πεδιλο κομψο, λεπτεπιλεπτο ειτε σε κοκκινο ειτε σε μωβ...(απο τη στιγμη που δε θες κατι σε ασημι)..και το φουξια-ροζ θα ειναι πολυ ωραιο...αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα σου αρεσει...
Πολυ ωραια πεδιλα και γενικως υποδηματα ειδικα σε σχεση με Μπουρναζο, εχει ο Τσακιρης-Μαλλας...(δεν υπαρχει περιπτωση να μη βρεις κατι που να σου ταιριαζει και να σου αρεσει πολυ)

Το φορεμα btw, ειναι πολυ ωραιο...πολυ ωραιο που ειναι στραπλες..;)
απλά προτιμώ κάτι σε Peep toe για να είναι πιο σταθερό το πόδι μου... το πέδιλο μου δημιουργεί ανασφάλεια γιατί έχω και πλατυποδία γμτ :/:



α, ναι κουεδίνι τελικά τι έκανες με τα παπούτσια?
ακόμα τπτ... απλά μαζεύω ιδέες :P
έτσι κι αλλιώς το θέλω για.... Σεπτέμβρη :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
1 .εσπαντρίγιες
σε διάφορα χρώματα, παντοφλέ ή όχι, ψηλές η χαμηλές, με κορδόνι ή χωρίς, με κέντημα ή χωρίς, μεταξωτές ή καραβόπανο
2. πλατφόρμες καθημερινές (ναι υπάρχουν και σε καθημερινά σχέδια :P)
3. mule πασουμάκι
4. Για μένα οι μπότες το καλοκαίρι, είναι απαγορευτικές, εκτός αν χορεύεις σε στύλο με μόνο αυτές και καουμπόικο καπέλο :P

Χμμμ...καλά...κατάλαβα!θα κυκλοφορώ ξυπόλητη ή θα φορέσω με το ζόρι μπαλαρίνες...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δοκίμασε πάντως διάφορα... Υπάρχουν λύσεις, και αλλάζουν και τα γούστα... ;)

Κάτι πιο σπορ δε σου αρέσει, ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
Δοκίμασε πάντως διάφορα... Υπάρχουν λύσεις, και αλλάζουν και τα γούστα... ;)

Κάτι πιο σπορ δε σου αρέσει, ε;


Η αλήθεια είναι οτι με τα σπορ νιώθω πιο άνετα οπότε αν είναι να πάρω κατι σε μπαλαρίνα θα πάρω κατι τέτοιο.όμως είναι και οτι είμαι και κοντούλα και θα ήθελα και λίγο ύψος στο παπούτσι,κατάλαβες?αλλά τί μπορώ να φοράω καθημερινά με τακουνάκι που να ταιριάζει όμως και στην ηλικία μου(18 είμαι)?κάτι μοντέρνο και κλειστό στα δάκτυλα υπάρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οι εσπαντριγιες που σου προτεινε η ΚΕ ειναι μια καλη λυση...και υψος χαριζουν και κλειστες μπροστα και ανετες για ολες τις ωρες ειναι...γιατι δεν προσανατολιζεσαι σε κατι τετοιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Γι' αυτό σου είπα να δεις και στην Keds, που έχει λίγο υπερυψωμένα αλλά σπορ παπουτσάκια.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
χμμ..καλούτσικο.δηλ απ'όλα τα καλοκαιρινά αυτά (keds)είναι ίσως τα πιό "άνετα" για μένα..δεν τα έχω ξαναδει..θα ψάξω και αν βρώ κατι που μ'αρεσει αρκετά θα το πάρω.Πάντως θα πρέπει να πάρω τουλ 2 τέτοια ζευγάρια ή και διαφορετικα γιατι δν είναι και ωραίο να φοράω τα ίδια κάθε μέρα!

Τί χρώμα λέτε είναι καλύτερο ετσι ώστε να τα συνδυάζω με διαφορετικά χρώματα ρούχων?φοράω σχεδόν πάντα τζινς.Τα κεντς πάνε με σωλήνες ή ανοιχτα στο κάτω μερος τζιν?μπλουζάκια εχω κυρίως μαύρα ή πορτοκαλί ή ασπρα.Τώρα που το σκέφτομαι δε μαρέσουν ούτε τα ρούχα μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
? Παραειναι νεανικο? :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
? Παραειναι νεανικο? :Ρ




:P μάλλον ναι...Αν και τελικα θα καταλήξω σε κατι τέτοιο αφού δεν ξέρω αν τα keds υπάρχουν σε καταστήματα στην ελλάδα ή τα αγοράζεις απο ιντερνετ!(ΠΟΤΕ απτο ίντερνετ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
:P μάλλον ναι...Αν και τελικα θα καταλήξω σε κατι τέτοιο αφού δεν ξέρω αν τα keds υπάρχουν σε καταστήματα στην ελλάδα ή τα αγοράζεις απο ιντερνετ!(ΠΟΤΕ απτο ίντερνετ!)

βεβαίως και υπάρχουν! Και είναι και αρκετά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top