[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

ice-girl

Νεοφερμένος

Η ice-girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 103 μηνύματα.
βεβαίως και υπάρχουν! Και είναι και αρκετά!

Ωραία!

Τί χρώμα λέτε είναι καλύτερο ετσι ώστε να τα συνδυάζω με διαφορετικά χρώματα ρούχων?φοράω σχεδόν πάντα τζινς.Τα κεντς πάνε με σωλήνες ή ανοιχτα στο κάτω μερος τζιν?μπλουζάκια εχω κυρίως μαύρα ή πορτοκαλί ή ασπρα.

+(συμπληρώνω)Αν δεν πάνε με τζιν με τί μπορεί να πηγαινουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Ωραία!



+(συμπληρώνω)Αν δεν πάνε με τζιν με τί μπορεί να πηγαινουν?


Εξαρτάται από το τι σχέδιο θα πάρεις! Εγώ που παίρνω κλασσικά κεντς τα φοράω με τζιν, με κάπρι παντελόνια και με σορτσάκια.
Αυτά που σου δείχνει το Γίδι πάνε και με φούστες νομίζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχει αγορασει καμια απο victoria's secret? To site εννοω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
εγώ δε φοράω εσώρουχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Το ξεραμε οτι εισαι θουλαρα (εχει και ρουχα ανιδεη)

Καμια παλιομοδιτισσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ούτε ρούχα φοράω

για αυτό αγοράζω πολλά αρώματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εχει αγορασει καμια απο victoria's secret? To site εννοω

εγώ :)
υπέροχα πράγματα, υπέροχη ποιότητα, σωστά τα νούμερα
όλα ΤΕΛΕΙΑ!

το μόνο που με χάλασε ήταν που έπρεπε να πληρώσω τελωνείο (πράγμα που τελικώς έκανε την τιμή τους μεγαλύτερη), έπρεπε να κάνω κι εκτελωνισμό και γενικώς .... πολύ τρέξιμο λόγω του ότι έρχονται από Αμέρικα κι όχι από ΕΕ
αν μπορείς με κάποιο τρόπο να τα παρακάμψεις αυτά... πες το μου κι εμένα να ξαναψωνίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κι εγώ. αλλά ήμουν αμερική, κι έβγαλα τα ταμπελάκια με τις τιμές όταν γύριζα ελλάδα.

Και πού θα πάει...θα τα ξαναφορέσω:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Για ποσα λεφτα σε εκτελωνισμους κτλ μιλαμε κουε??
Διαβασα σ'ενα φορουμ οτι οι τιμες ειναι τσιμπημενες γιατι συμπεριλαμβανονται τα εξτρα, αλλα αν ειναι να μου βγει πολυ παραπανω να το αφησω.. Αγορασες προσφατα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Για ποσα λεφτα σε εκτελωνισμους κτλ μιλαμε κουε??
Διαβασα σ'ενα φορουμ οτι οι τιμες ειναι τσιμπημενες γιατι συμπεριλαμβανονται τα εξτρα, αλλα αν ειναι να μου βγει πολυ παραπανω να το αφησω.. Αγορασες προσφατα?

nope... δυστυχώς έχω χρόνια που αγόρασα... πρίν 3 ή 4 δε θυμάμαι
δε θυμάμαι καν το κόστος του εκτελωνισμού, θυμάμαι την ταλαιπωρία, που έπρεπε να πάρω ολόκληρη μέρα άδεια απ τη δουλειά μου, το τρέξιμο και το καντήλι που έριξα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Κατς, δε σου ρχεται συστημενο? Απο που πηγες να το παρεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
τώρα πάντως έχω καταλάβει ότι σου τα φέρνει η εταιρεία κούριερ (κάνει αυτή το τρέξιμο στα τελωνεία κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ρε παιδιά λέτε να έπεσα εγώ στην περίπτωση και το δικό μου πακέτο να το έψαξαν?
πήγα στα κεντρικά τελωνεία στο αεροδρόμιο...

μου ήρθε ειδοποίηση να πάω να τα πάρω από εκεί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ουγκ, σοβαρα?
Τι ειχες παρει? Εννοω πολλα πραγματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
οχι καλέ. απλά έχεις πολύ καιρό να το κάνεις.

Αντε απάντα μου τώρα και για το εμβόλιο και σβέλτα.

:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ουγκ, σοβαρα?
Τι ειχες παρει? Εννοω πολλα πραγματα?

όχι... είχα πάρει ένα ζευγάρι μαμάτες μπότες και ένα σετ μαμάτα επίσης ( :P ) εσώρουχα :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gemini5661

Νεοφερμένος

Η Gemini5661 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος management. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
ξέρει καμιά σας κάποια καλή αισθητικό στην Πάτρα? εννοώ και να πιάνει το χέρι της και να μην είναι και πολύ ακριβή...όποια γνωρίζει κάτι,ας μου στείλει pm...

εκτός από αυτό,έχω έντονους πόρους στα πόδια,με αποτέλεσμα να φαίνονται λίγο άσχημα,ειδικά όταν δεν είναι μαυρισμένα.τι με συμβουλεύετε να κάνω; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ξέρει καμιά σας κάποια καλή αισθητικό στην Πάτρα? εννοώ και να πιάνει το χέρι της και να μην είναι και πολύ ακριβή...όποια γνωρίζει κάτι,ας μου στείλει pm...

εκτός από αυτό,έχω έντονους πόρους στα πόδια,με αποτέλεσμα να φαίνονται λίγο άσχημα,ειδικά όταν δεν είναι μαυρισμένα.τι με συμβουλεύετε να κάνω; :/:
Αυτό για την Πάτρα θα με ενδιέφερε κι εμένα!

Τι εννοείς όταν λες έντονους πόρους;
Μήπως εννοείς ότι έχεις θυλακίτιδα (δλδ τρίχες να γυρνάνε προς τα μέσα)?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αυτό για την Πάτρα θα με ενδιέφερε κι εμένα!

Τι εννοείς όταν λες έντονους πόρους;
Μήπως εννοείς ότι έχεις θυλακίτιδα (δλδ τρίχες να γυρνάνε προς τα μέσα)?

Nope.....
κάποιες κοπέλες έχουν την "ατυχία" να το πω? να έχουν τόσο σκούρα τρίχα που ο πόρος που βγαίνει να φαίνεται πάρα πολύ έντονα... σαν να είναι αντρική γάμπα ξυρισμένη ένα πράγμα :/:
νομίζω ότι είναι θέμα τρίχας και όχι πόρων gemini μου :/:
ίσως μία ριζική να σε έσωζε
ή αν έχεις την υπομονή.... να κόψεις το ξύρισμα εντελώς και να κάνεις χρόνια χαλάουα ώστε κάααααααααποια στιγμή να γίνει η τρίχα πιο αδύναμη :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Εγώ είχα επιχειρήσει πριν 2 χρόνια να κάνω αποτρίχωση με λέιζερ στην περιοχή της κοιλιάς και μπικίνι σε ινστιτούτο αισθητικής...δεν είχα πρόβλημα όπως λέτε παραπάνω, αλλά ήθελα να απαλλαγώ απο τις τριχούλες στα συγκεκριμένα σημεία!

Τελικά ενώ είχα εξοφλήσει όλο το ποσό απο την πρώτη κιόλας μέρα που πάτησα το πόδι μου εκεί...πρόλαβα και έκανα μόνο 5 επισκέψεις απο τις 45 που θα έπρεπε να κάνω για να ολοκληρωθεί το πρόγραμμα και να εξαφανιστούν!

Ο λόγος είναι ότι εκείνο το κέντρο αισθητικής έκλεισε ξαφνικά χωρίς καμία ειδοποίηση στους πελάτες του...(το έκλεισε το προσωπικό του επειδή δεν τους πλήρωνε σωστά...έμαθα...) ;)

Καλό πήγα να κάνω...μα τί άτυχη που είμαι??? :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top