Σοκ - Θάνατοι από taser To νέο όπλο ηλεκτροσόκ στα χέρια της αστυνομίας

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
krou* ρε η περιπτωση του 15χρονου ηταν μοναδικη...ουσιαστικα αυτο θελω να σας δειξω....δεν μπορεις να κανεις κανονα την εξαιρεση..συμφωνω στο οτι η υπολοιποι δεν κανουν τπτ αλλα γιατι να μην εχουν το οπλο αυτοι που το αξιζουν κ αλλωστε οπως ηδη εχω πει γιατι να φερεις αντιρηση στον αστυνομικο...αυτος δεν ξερει αν εχει μπροστα του το καλυτερο παιδι 'η τον μεγαλυτερο εγκληματια οπωτε αν του πουλας κ εσυ τσαμπουκα προκαλεις την τυχη σου(δεν αναφερομαι στην περιπτωση του παιδιου).πολλοι παντως πρεπει να φυγουν απο το σωμα,αυτο ειναι αληθεια...!!
-----------------------------------------
er*δεν εχω προκαταληψη απλα νομιζα πως αυτη την εντυπωση ειχα δωσει κ δεν μ αρεσε..η αστυνομια ειναι τελειως διαφορετικη απο το στρατο..μην τα συγκρινεις...το taser κυριως χρησημοποιειται στην αμερικη κ εκει η αστυνομια ειναι τελειως διαφορετικη απο τη δικη μας..εκει σ πιασαν κ σε μπαγλαρωσαν για μικροπραγματα...ειναι ουτως η αλλος σκληρο το καθεστως..για τα υπολοιπα δες αυτα που ειπα στην κρου...κατι ασχετο..απο κρητη εισαι..??
-----------------------------------------
κ κατι αλλο..οντως υπαρχουν πολλοι μαλακες μπατσοι που ψαχνουν αφορμες για να το παιξουν καποιοι...φυσικα κ πρεπει να φυγουν αλλα μεχρι τοτε γιατι να του δωσεις την αφορμη..!?!πρεπει να ειναι τρελη κομπλεξαρα για να σε βλαψει στο ασχετο...εγω πατως απο τις 100.000 1 ξερω..τον γνωστο..!!
Tι μας λες ρε φίλε που ήτανε και μοναδική?Και πριν 15 χρονια η ίδια κατάσταση και πριν3-4(δεν ξέρω εγώ ποσα)με την περίπτωση ζαρτινιέρα μοναδική και όλοι οι μεταναστες που βασανίζονται στα"κεντρα υποδοχής"(ε συγγνώμη κέτνρα ξυλοδαρμού ήθελα να πω) μοναδικά είναι.Διεφθαρμένο σώμα στον μέγιστο βαθμό.Τους συγχένομαι όλους τους και μου δημιουργούν την μέγιστη απέχθεια όλοι τους.ΤΡΑΜΠΟΥΚΟΙ.
Όσο αναφορά το συγκεκριμένο απόκτημα της αστυνομίας θέλω να πω,ότι αυτοί πρέπει πρώτα να μάθουν πως πρέπει να συμπεριφέρονται στους πολίτες και μετά ας τα αποκτήσυον αν θέλουν.
Ας μην επεκταθώ γιατί θα πω πραγματα που δεν θέλω και δεν πρέπει.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
krou* ρε η περιπτωση του 15χρονου ηταν μοναδικη...ουσιαστικα αυτο θελω να σας δειξω....δεν μπορεις να κανεις κανονα την εξαιρεση..συμφωνω στο οτι η υπολοιποι δεν κανουν τπτ αλλα γιατι να μην εχουν το οπλο αυτοι που το αξιζουν κ αλλωστε οπως ηδη εχω πει γιατι να φερεις αντιρηση στον αστυνομικο...αυτος δεν ξερει αν εχει μπροστα του το καλυτερο παιδι 'η τον μεγαλυτερο εγκληματια οπωτε αν του πουλας κ εσυ τσαμπουκα προκαλεις την τυχη σου(δεν αναφερομαι στην περιπτωση του παιδιου).πολλοι παντως πρεπει να φυγουν απο το σωμα,αυτο ειναι αληθεια...!!
-----------------------------------------
er*δεν εχω προκαταληψη απλα νομιζα πως αυτη την εντυπωση ειχα δωσει κ δεν μ αρεσε..η αστυνομια ειναι τελειως διαφορετικη απο το στρατο..μην τα συγκρινεις...το taser κυριως χρησημοποιειται στην αμερικη κ εκει η αστυνομια ειναι τελειως διαφορετικη απο τη δικη μας..εκει σ πιασαν κ σε μπαγλαρωσαν για μικροπραγματα...ειναι ουτως η αλλος σκληρο το καθεστως..για τα υπολοιπα δες αυτα που ειπα στην κρου...κατι ασχετο..απο κρητη εισαι..??
-----------------------------------------
κ κατι αλλο..οντως υπαρχουν πολλοι μαλακες μπατσοι που ψαχνουν αφορμες για να το παιξουν καποιοι...φυσικα κ πρεπει να φυγουν αλλα μεχρι τοτε γιατι να του δωσεις την αφορμη..!?!πρεπει να ειναι τρελη κομπλεξαρα για να σε βλαψει στο ασχετο...εγω πατως απο τις 100.000 1 ξερω..τον γνωστο..!!


Η περιπτωση του 15χρονου δεν ειναι σε καμια περιπτωση μοναδικη, οι δες εδω παραδειγμα https://www.ecocrete.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=3948&Itemid=82

https://archive.enet.gr/online/online_text/c=112,dt=03.03.2009,id=1880292,88246308,16189028,24014820

και τα παραδειγματα ειναι αμετρητα αν ψαξεις, απλα δε τους δινεται η ιδια δημοσιοτητα.

Το θεμα ειναι ποιος θα κρινει και με τι κριτηρια το αν καποιος αστυνομικος ειναι ικανος; Και ποιος θα ειναι ο αρμοδιος για να το κανει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
mi3s*καλα εσυ φιλε μου εισαι τελειως πωρομενος κ μονοπλευρος οποτε ο,τι κ να σου πω θα παει στο βρωντο...ωστοσω θα συμφωνησουμε στη 2η παραγραφο..!!
krou*εδω που τα λεμε ειναι κ ψηλομπαχαλο...εδω κ ποσα χρονια εχουν ψηφισει νομο που λεει οτι ολοι οι αστ. πρεπει να περνουν απο ψυχολογικα τεστ κ ακομα δεν εχει γινει τπτ...!!φαντασου ομως τι εχει να γινει αν εφαρμοστει...θα παει το βυσμα κ το λαδωμα συννεφο...!!παντως κ εμεις δεν ξερουμε τι θελουμε ρε...οταν η αστ. ειναι σκληρη τους λεμε τραμπουκους(δεν εννοω οταν σκοτωνει παιδια),οταν ειναι χαλαρη τους λενε αχρηστους κ ανεκπαιδευτους...ασ πουμε πως θελουμε να ειναι να ξερουν κ αυτοι...!!!
το συμπερασμα μου απο ολο αυτο ξερεις ποιο ειναι!?!οτι μεχρι να παρουν ποδι αυτοι που ντροπιαζουν το σωμα θα πρεπει να την πληρωνουν κ αυτοι που ειναι ωραιοι κ που ξερουν ποτε κ πως να χρησημοποιησουν τα taser...!!κ ειναι πραγματικα κριμα γιατι σαν οπλα θα τους εκαναν τη δουλεια λιγο ποιο ευκολη...παντως πιστευω ακομα οτι πρεπει να χρησημοποιουνται σε αυτους που τους φερουν αντιρηση γιατι κ ο αστ. δεν ξερει με τι εχει να κανει...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
krou*εδω που τα λεμε ειναι κ ψηλομπαχαλο...εδω κ ποσα χρονια εχουν ψηφισει νομο που λεει οτι ολοι οι αστ. πρεπει να περνουν απο ψυχολογικα τεστ κ ακομα δεν εχει γινει τπτ...!!φαντασου ομως τι εχει να γινει αν εφαρμοστει...θα παει το βυσμα κ το λαδωμα συννεφο...!!παντως κ εμεις δεν ξερουμε τι θελουμε ρε...οταν η αστ. ειναι σκληρη τους λεμε τραμπουκους(δεν εννοω οταν σκοτωνει παιδια),οταν ειναι χαλαρη τους λενε αχρηστους κ ανεκπαιδευτους...ασ πουμε πως θελουμε να ειναι να ξερουν κ αυτοι...!!!
το συμπερασμα μου απο ολο αυτο ξερεις ποιο ειναι!?!οτι μεχρι να παρουν ποδι αυτοι που ντροπιαζουν το σωμα θα πρεπει να την πληρωνουν κ αυτοι που ειναι ωραιοι κ που ξερουν ποτε κ πως να χρησημοποιησουν τα taser...!!κ ειναι πραγματικα κριμα γιατι σαν οπλα θα τους εκαναν τη δουλεια λιγο ποιο ευκολη...παντως πιστευω ακομα οτι πρεπει να χρησημοποιουνται σε αυτους που τους φερουν αντιρηση γιατι κ ο αστ. δεν ξερει με τι εχει να κανει...!!

1. Μόνος σου το λές.
2. Η σκληρότητα δεν είναι το αντίθετο της ανικανότητας. Το οτι τους απέδρασε ο Παλαιοκώστας πχ με τον τρόπο που τους απέδρασε, δεν έγινε επειδή δεν ήταν σκληρή με τον υπόλοιπο κόσμο.
3. Γιατί θεωρείς οτι την πληρώνει κάποιος με το να μη χρησιμοποιείται το όπλο; Τους στερείται ένα παιχνίδι; Τι ακριβώς;
4. Δηλαδή όποιος φέρνει αντίρισση να τον κάνει με το tazer; Αν είναι δυνατόν, τι λογική είναι αυτή. Αν έχουν οι πολίτες τέτοια άποψη, η αστυνομία μετά τι περιμένουμε να έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
er*1.δεν ειμαι πωρωμενος..τη διαφθορα τη βλεπω
2.σαφως κ δεν απεδρασε γ αυτο..η δουλεια εγινε απο μεσα..συγκεκριμενα ειχα στο μυαλο μου την περιπτωση με τους 2 αστ. που πηγαν στο χαλαρο να κανουν ελεγχο σε κατι τυπους κ τους βγηκαν τρομοκρατες κ την αλλη με τον καρβελα που ενω τον καταδιωκαν κ σταματησε με τα 1000 ζορια,πηγαν τα παιδια με τα οπλα γιατι δεν ηξεραν τι μπορει να ειναι κ εβγαιναν κ τους εβριζαν επειδη ο μαλακας ειναι ο κυριος καρβελας κ χεστηκε η φοραδα μου και δε βγηκε ενας εισαγγελεας να τους χωσει μεσα για εξυβριση αρχης...!!
3.θεωρω οτι την πληρωνει γιατι ενω θα μπορουσε η δουλεια του να γινει λιγο πιο ακινδυνη,εξαιτιας καποιων κομπλεξαρισμενων κολομπατσων δεν γινεται....!!
4.δε βρισκω το λογο να του φερει αντιρηση...!!επειδη λοιπον κ ο αστ. δεν ξερει μεχρι που μπορει να φτασει ο αλλος γιατι απλα δεν ξερει ποιος κ τι ειναι,για λογους ασφαλειας το χρησημοποιει σωστα εννοειται κ τελειωνει...κ για να σε προλαβω ειναι σιγουρο πως θα χρησημοποιειθει σωστα γιατι για να φτασει στα χερια του οι τραμπουκοι θα εχουν παρει ποδι..αυτη ειναι απαραιτητη προυποθεση...!!!
θα σου πω μια φαση που ειχε γινει κ αν θελεις την λαμβανεις υποψιν σου...ενας γνωστος μου,νεο παιδι εχει ενα αμαξι..στοιχεια δεν δινω για ευνοητους λογους...ο απεναντι του εχει το ιδιο αμαξι,ιδια μαρκα ιδιο χρωμα..ο απεναντι ομως ειναι γνωστη ιστορια με ναρκωντικα κ ετσι..ενα βραδυ λοιπον αυτο το παιδι γυρισε σπιτι του κ με το που βγαινει απ το αμαξι τον βουτανε οι αστ. τον ριχνουν κατω κ του περνουν βραχιολια...αυτος δεν αντεδρασε,απλα ειπε τι εγινε ρε παιδια τι εκανα κ τετοια αλλα παντα ηρεμα.εκεινη την ωρα καταλαβαν οτι εγινε λαθος,τον αφησαν κ τελειωσε εκει...αν γυριζε μετα κ τους εκανε σκηνη θα ηταν μαγκας..!?!απο τη στιγμη που δεν υπεστει σωματικη βλαβη εγινε τπτ τραγικο...?αυτο στο ειπα για να δεις οτι δεν αξιζει να αντισταθεις σε τετοιες περιπτωσεις ποσο μαλλον σε απλες εντολες...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
χρωμα..ο απεναντι ομως ειναι γνωστη ιστορια με ναρκωντικα κ ετσι..ενα βραδυ λοιπον αυτο το παιδι γυρισε σπιτι του κ με το που βγαινει απ το αμαξι τον βουτανε οι αστ. τον ριχνουν κατω κ του περνουν βραχιολια...αυτος δεν αντεδρασε,απλα ειπε τι εγινε ρε παιδια τι εκανα κ τετοια αλλα παντα ηρεμα.εκεινη την ωρα καταλαβαν οτι εγινε λαθος,τον αφησαν κ τελειωσε εκει...αν γυριζε μετα κ τους εκανε σκηνη θα ηταν μαγκας..!?!απο τη στιγμη που δεν υπεστει σωματικη βλαβη εγινε τπτ τραγικο...?αυτο στο ειπα για να δεις οτι δεν αξιζει να αντισταθεις σε τετοιες περιπτωσεις ποσο μαλλον σε απλες εντολες...!!

1. Τον ρίχνουν κάτω. Αυτό, είναι επίθεση κατά της σωματικής ακεραιότητας.
2. Του περνάνε "βραχιόλια". Αυτό είναι επίθεση κατά της αξιοπρέπειας (ή δεν ξέρω γω τι, πάντως δεν περνάς χειροπέδες στον άλλο για την πλακα σου)
Όχι δεν θα ταν μάγκας να τους έκανε τσαμπουκά. Αλλα μια ξεγυρισμένη αγωγή θα μπορούσε να την κάνει. Ακόμα και μπλεγμένος με ναρκωτικά να τανε, δεν τον πιάνεις τον άλλο χωρίς να χεις καταλάβει πρώτα ποιος είναι, έλεος.

Η δουλειά τους πως θα γινόταν πιο ακίνδυνη με το tazer, δεν καταλαβαίνω. Επίσης ναι, όταν πάει ο αστυνομικός να επιβληθεί στον άλλο ενώ δεν υπάρχει λόγος, μια χαρά αντίσταση έχει δικαίωμα να του φέρει (για την ακρίβεια υπάρχει μια σειρά απο διαδικασίες που πρέπει να λαμβάνονται πριν συλλάβουν κάποιον και νομίζω οτι μια απο αυτές είναι -πέρα απο το αυτόφορω νομίζω- να επιδυκνύουν το ένταλμα σύλληψης στον συλληφθέντα, όχι να τον μπουζουριάζουν με συνοπτικές διαδικασίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
καλα ρε φιλε ποσα θες να μας τρελανεις...!!?!!ο αλλος ειναι αποδεδειγμενα εγκληματιας κ θα του φερθουμε κ ευγενικα...?σιγα μη τον ρωτησουμε κ ολας..!!!οταν αυτος σκοτωνει ποσα παιδια απο την καλη του την καρδια το κανει??κ αν ο αλλος μεχρι να του δειξουν το ενταλμα τραβιξει οπλο...?θα πας εσυ να τον σταματησεις...?γ αυτο λεω οτι μονο να κρινετε ξερετε κ παντα εκ του ασφαλους..!!στη θεση των αστ. δεν εχεις μπει ποτε αλλα να τους τα χωνεις μια χαρα ξερεις...!!αφου εχει παρελθον,ξερουν τι κουμασι ειναι...!!χωστον μεσα να μην ξαναδει ηλιο..!!
θα γινει ποιο ακινδυνη διοτι τωρα οταν δουν κ χανουν λιγο τον ελεγχο δεν δικαιουνται να τραβηξουν οπλο κ γ αυτο εχουν σκοτωσει πολλους αστ.μπες στη λιστα της αστ. με τους νεκρους κ θα τραβας τα μαλλια σου...!!νεα παιδια ρε ολα τους....!!αν εχουν τουλαχιστον το taser,οταν τα πραγματα αγριευουν το χρησημοποιουν κ τελειωνει εκει χωρις να παθει κανεις τπτ...βεβαια οχι κ στη γιαγια οπως εκανε ο αλλος στην αμερικη...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eruyomo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,505 μηνύματα.
καλα ρε φιλε ποσα θες να μας τρελανεις...!!?!!ο αλλος ειναι αποδεδειγμενα εγκληματιας κ θα του φερθουμε κ ευγενικα...?σιγα μη τον ρωτησουμε κ ολας..!!!οταν αυτος σκοτωνει ποσα παιδια απο την καλη του την καρδια το κανει??
Θα του δείξεις το ένταλμα. Είναι δικαίωμα του, είναι υποχρέωση σου, απλά τα πράγματα. Η μόνη εξαίρεση νομίζω οτι είναι το αυτόφορο.

θα γινει ποιο ακινδυνη διοτι τωρα οταν δουν κ χανουν λιγο τον ελεγχο δεν δικαιουνται να τραβηξουν οπλο κ γ αυτο εχουν σκοτωσει πολλους αστ.μπες στη λιστα της αστ. με τους νεκρους κ θα τραβας τα μαλλια σου...!!νεα παιδια ρε ολα τους....!!αν εχουν τουλαχιστον το taser,οταν τα πραγματα αγριευουν το χρησημοποιουν κ τελειωνει εκει χωρις να παθει κανεις τπτ...βεβαια οχι κ στη γιαγια οπως εκανε ο αλλος στην αμερικη...!!!

Και πότε κατα την άποψη σου χάνουν τον έλεγχο και πότε σκουραίνουν τα πράγματα και δεν έχουν δικαίωμα να τραβήξουν όπλο;

Και στο κάτω κάτω της γραφής πως θα είμαι εγώ σίγουρος οτι δεν θα τραβήξει το tazer επειδή έτσι του σπάει τα νεύρα η φάτσα μου ή επειδή θέλω να ασκήσω κάποια στοιχειώδη δικαιώματα μου; Ή οτι δεν θα σπάει πλάκα με το tazer στον αλλοδαπό στο θησείο; Έχεις εσύ κάποιες εγγυήσεις να μου δώσεις; Έχει δείξει άπειρες φορές η αστυνομία οτι μάλλον το αντίθετο θα γίνεται μήπως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
οπως ηδη εχω πει πολλες φορες για να δωθουν τα taser θα εχουν φυγει οι τραμπουκοι μπατσοι...!!το πως θα γινει αυτο ειναι αλλη ιστορια για να παρουν παντως τα οπλα η αστ. θα εχει καθαρισει απο αυτους...!!
για το 2ο οταν αρχισει να φωναζει κ ποιος ξερει που μπορει να φτασει κ τι μπορει να κρυβει...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εχουν ηδη δοθει τα τέιζερ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Βασικά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους όπλα πρέπει να δίνονται σε άτομα που ξέρουν να τα χειρίζονται σωστά (εννοώντας φυσικά αυτούς που έχουν αυτοσυγκράτηση και συνείδηση), όπως φυσικά και τα όπλα με σφαίρες δεν πρέπει να δίνονται σ' όποιον και όποιον. Αυτοί που προδιαθέτουν για κατάχρηση ας μείνουνε με άδεια τα χέρια...Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να εφαρμοστείς :what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TEOKOUTSA

Νεοφερμένος

Ο TEOKOUTSA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
krou*κακως...!!
djimmako*αν δεις οσα εχουμε πει τοσο καιρο θα καταλαβεις πως πανω κατω τα ιδια λεμε...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

A propos

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φυσικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,664 μηνύματα.
Βασικά εγώ πιστεύω ότι τέτοιου είδους όπλα πρέπει να δίνονται σε άτομα που ξέρουν να τα χειρίζονται σωστά (εννοώντας φυσικά αυτούς που έχουν αυτοσυγκράτηση και συνείδηση), όπως φυσικά και τα όπλα με σφαίρες δεν πρέπει να δίνονται σ' όποιον και όποιον. Αυτοί που προδιαθέτουν για κατάχρηση ας μείνουνε με άδεια τα χέρια...Βέβαια δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να εφαρμοστείς :what:

το πόσο σωστά τα χειρίζονται το καταδεικνύει περίτρανα ο αριθμός των νεκρών
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top