Aποτυχημένες αγορές! (Κλαίω τα λεφτά μου thread...)

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Ένα πουκάμισσο απ τα Sisley.
Δεν ήταν ακριβό, αλλά έχει κάπως κακή εφαρμογή και δεν το πρόσεξα όταν το δοκίμασα.
Εγώ φταίω, όχι το μαγαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Ανταλλακτικο για Parker που εκανε 4.5 και τελικα δεν εφαρμοζει στο στυλο.
Με αλλα 4.5 επαιρνα καινουργιο Parker.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Α καλά κι εγώ το χω πάθει αυτό με τον Parker.
Και δυο φορές μάλιστα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrHouse

Διάσημο μέλος

Ο intelligentsia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Λέκτορας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 3,560 μηνύματα.
Σταματησαν να βγαζουν με ειπε αυτος απο το μαγαζι ανταλλακτικο parker Gel και βγαζουν μονο απο το απλο.

Αν ειναι ετσι θα παρω καμια πενα,το απλο ειναι οπως τα bic που κανουν 20 λεπτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
μια φούστα που τελικά μου είναι μεγάλη!! :(
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
μια φούστα που τελικά μου είναι μεγάλη!! :(
:P

Δεν μπορείς να τη στενέψεις σε μοδίστρα? Σώνεται αυτη η περίπτωση νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
πριν από χρόνια είχα πάει να δω το twilligh( θυμάμαι το 1 ή το 2 ήταν ,. πάντως σε αυτό έπαιζε μια κοκκινομάλλα <Victoria την λέγανε :inlove: >) τεσ πα .. πήγα μόνο και μόνο επειδή 2 καθυστερημένα με πεισανε ..απο τοτεσ δεν εχω ξαναπατήσει το πόδι μου σε αίθουσα που να παίζει twillight ,oytε στην τβ τα βλέπω >.... αυτά...αα και ένα κάκιστο αντίγραφο του iphone 4 ,, τζάμπα τα 100 ευρώ που έδωσα...No comment gia to τελευταίο :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Μια μπλουζα απ τα ζαρα.
Δε ξερω με τι σκατα να τη συνδυασω.
Τζαπα το 20αρι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ένα βιβλίο που τελικά ποτέ δεν διάβασα :confused: Με είχε πείσει η γιαγιά μου ότι θα μου αρέσει αλλά τελικά δεν... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν ειναι αποτυχημενη αγορα αλλα ερωτηση..
πηρα μια λαμπα φθορισμου,,30watt
και αυτη και αλλες 3 ιδιες (που τις αλλαξα)μυριζουν οταν λειτουργουν,,για μεριεκς ωρες,,δεν τις αφησα πολυ
στη βαση τους στην πλακετα σαν πλαστικο,,στις τρυπες που εχει.(αυτες οι στριφογυριστες ειναι λευκη)
στο μαγαζι μου λενε οτι παιρνουν κιαλλοι και ειναι οκ

να περιμενω 24 ωρες και μηπως ξεβρωμιζει επειδη ειναι φρεσκια?

φοβαμαι μην γινει τιποτα..σα ς εχει τυχει εσας?
η προηγουμενη 30αρα philips ηταν οκ..δεν μυριζε,,αυτη ειναι κινεζικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
δεν ειναι αποτυχημενη αγορα αλλα ερωτηση..
πηρα μια λαμπα φθορισμου,,30watt
και αυτη και αλλες 3 ιδιες (που τις αλλαξα)μυριζουν οταν λειτουργουν,,για μεριεκς ωρες,,δεν τις αφησα πολυ
στη βαση τους στην πλακετα σαν πλαστικο,,στις τρυπες που εχει.(αυτες οι στριφογυριστες ειναι λευκη)
στο μαγαζι μου λενε οτι παιρνουν κιαλλοι και ειναι οκ

να περιμενω 24 ωρες και μηπως ξεβρωμιζει επειδη ειναι φρεσκια?

φοβαμαι μην γινει τιποτα..σα ς εχει τυχει εσας?
η προηγουμενη 30αρα philips ηταν οκ..δεν μυριζε,,αυτη ειναι κινεζικη.
αυτο το ειχαμε παθει και εμεισ,και στην αρχη νομιζαμε πωσ ηταν οι λαμπεσ αλλα τελικα κατι καιγονταν απο το κουτι με τουσ διακοπτεσ για την κουζινα,τον θερμοσίφωνα(δεν μπορω να το εξηγησω βλεπε φωτο

και φέραμε ηλεκτρολογο και μασ αλλαξε κατι,, ευτυχώς που το καναμε νωρισ γτ μπορει να πιαναμε φωτια ..και απο τοτεσ δεν εχει ξαναμυρισει ..οποτε βεβαιοσου αν ειναι οι λαμπεσ αυτεσ που μυρίζουν(εμασ μυριζε ψαριλα :sick: ) και φερε και κανα φιλο σου ηλεκτρολογο να ριξει μια ματια..αυτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ναι,,αλλα αλλες λαμπες 23 αρες πχ δεν μυριζουν στο ιδιο ντουι
οποτε πώς μπορει να φταιει κατι αλλο?

σιγουρα μυριζει η λαμπα αφου εβαλα τη μυτη μου στη βαση της αφου την εβγαλα..στις τρυπες μυριζε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelofdarnknes

Νεοφερμένος

Ο Sociopath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 103 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άντισσα (Λέσβος). Έχει γράψει 50 μηνύματα.
ok i dont know...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ουτε εγω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Ενα φουστάνι καταπληκτικό μαύρο στραπλες, ότι πρέπει για τις γιορτές (πριν 5 χρόνια!), στο μαγαζί μια χαρά, στο σπίτι λες και ήμουν ντολμαδάκι (έχω καταλήξει στο συμπέρασμα ότι τα μαγαζιά με ρούχα χρησιμοποιούν ίδιους καθρέφτες με τα πανηγύρια, ξέρετε αυτούς που σε δείχνουν ψηλόλιγνο...).
Ακόμα στη ντουλάπα κάτοικο εδρεύει, ευελπιστώ κάαααααποια στιγμή να αδυνατίσω και να μου κάνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giosx

Δραστήριο μέλος

Ο Γοργίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Χειρούργος και μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 652 μηνύματα.
και ψεύδεσαι και τρώς, όπως έλεγε η Βλαχοπούλου σε μιά ταινία..... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
μαλλον ενα ζευγαρι παπουτσια που τα πηρα με ολη τη καλη χαρα οτι εχει τακουνι χοντρο και μου ερχοταν στο νουμερο μου και και....αναθεμα τα παπουτσαδικα και την ανοησια μου.:fool::fool:
https://i1.ztat.net/large/TO/21/1C/01/F7/03/TO211C01F-703@1.1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenini

Νεοφερμένος

Η lenini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ακριβό φόρεμα για το γάμο της κολλητής μου, σε στενή γραμμή. Τελικά έκανε τρομερή ζέστη εκείνη τη μέρα, έβαλα κάτι φτηνό (πλην όμως δροσερό κ αέρινο) αισθανόμουν πολύ άνετα και πέρασα υπέροχα. Το φόρεμα ακόμα περιμένει στη ντουλάπα να παντρευτεί καμμιά άλλη φίλη!!
Παλτό απο το Internet, καλη μάρκα, σε προσφορά 60Ε και λίγα μεταφορικά. Ζεστο, αλλα με κάτι βάτες ΝΑ! Σαν αρχιστράτηγος μοιάζω όταν το φοράω!
Αρβύλες Martins λουστρίνι, πανέμορφες, λίγο πιο χαμηλές απο το γόνατο. Μου είπαν θα μαλακώσουν, θα "σπάσουν", τις έχω πάει σε τσαγκάρη πολλές φορές, τις έχω φορέσει με την ελπίδα να πάρουν τη φόρμα του ποδιού μου... τίποτα! Κάθε φορά, φουσκάλες και πληγές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αυτό με τις φουσκαλες και τις πληγές από τα παπούτσια το χω πάθει κι εγώ.
Και μια μέρα έσκασα και αποφάσισα να μην ξανα-αγοράσω κανένα παπούτσι αν δεν μου είναι άνετο στο κατάστημα.
Οταν ακούω "Θα ανοίξει όταν το φορέσετε", φεύγω με ελαφρά πηδηματάκια.. :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ακριβό φόρεμα για το γάμο της κολλητής μου, σε στενή γραμμή. Τελικά έκανε τρομερή ζέστη εκείνη τη μέρα, έβαλα κάτι φτηνό (πλην όμως δροσερό κ αέρινο) αισθανόμουν πολύ άνετα και πέρασα υπέροχα. Το φόρεμα ακόμα περιμένει στη ντουλάπα να παντρευτεί καμμιά άλλη φίλη!!
Παλτό απο το Internet, καλη μάρκα, σε προσφορά 60Ε και λίγα μεταφορικά. Ζεστο, αλλα με κάτι βάτες ΝΑ! Σαν αρχιστράτηγος μοιάζω όταν το φοράω!
Αρβύλες Martins λουστρίνι, πανέμορφες, λίγο πιο χαμηλές απο το γόνατο. Μου είπαν θα μαλακώσουν, θα "σπάσουν", τις έχω πάει σε τσαγκάρη πολλές φορές, τις έχω φορέσει με την ελπίδα να πάρουν τη φόρμα του ποδιού μου... τίποτα! Κάθε φορά, φουσκάλες και πληγές!

Bάλε μπόλικη βαζελίνη εκεί που σε κόβουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top