Τι θέλουν οι γυναίκες;

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
όπως λέει και ένα τραγούδι..:
So what are we looking for, someone we just can't ignore..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
γεια σας παιδια
τον τελευταιο καιρο με βασανιζει η απορια τι ελκυει τις κοπελες?
κθως βλεπω κατι ατομα τα οποια ειναι σχετικα ομορφα ενταξει οχι και κατι το ιδιαιτερο και ελκυουν πολλεσ κοπελες..
Πως το καταφερνουν αυτο και πως μπορω να το επιχειρησω καιγω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eyeshine

Νεοφερμένος

Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Αν έχεις γερή τσέπη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
οι κοπέλες ελκύονται από πολλά, είναι ανάλογα και με τη κάθε κοπέλα!εμένα προσωπικά δεν με ελκύει ποτέ η εξωτερική εμφάνιση,βεβαίως τη προσέχω αλλα δεν είναι αυτή που με κάνει να προχωρίσω σε κάτι παραπάνω!κοιτάω το μυαλό,το χιούμορ...αυτά!τωρα υπάρχουν και κοπέλες που βάζουν την εμφάνιση πάνω από όλα,ειδικά στην εφηβεία!πάντως μια κάλη εμφάνιση πρέπει να χει και το αντίστοιχο πνεύμα για να κρατήσει κάποιον κοντά του!αυτή την άποψη έχω..μπορει να κάνω και λάθος φυσικά.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω ότι περισσότερο μετράει το στυλ!

Αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
στυλ εννοοντας το παντελονακι το σολινα και τη μπλουζα την ετνισ η τη ντισι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Ε δεν ξέρω πως να το εξηγήσω!
Αλλά σίγουρα όχι το στυλ με την έννοια ποζερί και έτσι!

Εννοώ ένα δικό σου τρόπο ρε παιδί μου!! Μοναδικό! ;)

(Δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφοροι τυποι που αρεσουν στα κοριτσια.Ας πούμε εμένα μου αρεσει ο αλλος να ειναι εμφανισιακα γλυκουλης οχι πολυ γλυκαναλατος,η συμπεριφορα του ................να κανει βλακειουλες αλλα αν χρειαστει να μιλαει σοβαρα να εχει χιουμος κοσμοθεωρια να εχει διαβασει κατιτι και οπωσδιποτε να ακουει ροκ!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
γεια σας παιδια
τον τελευταιο καιρο με βασανιζει η απορια τι ελκυει τις κοπελες?
κθως βλεπω κατι ατομα τα οποια ειναι σχετικα ομορφα ενταξει οχι και κατι το ιδιαιτερο και ελκυουν πολλεσ κοπελες..
Πως το καταφερνουν αυτο και πως μπορω να το επιχειρησω καιγω??

Ότι ελκύει τους άντρες ελκύει και τις γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βλα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,637 μηνύματα.
Υπάρχουν διάφοροι τυποι που αρεσουν στα κοριτσια.Ας πούμε εμένα μου αρεσει ο αλλος να ειναι εμφανισιακα γλυκουλης οχι πολυ γλυκαναλατος,η συμπεριφορα του ................να κανει βλακειουλες αλλα αν χρειαστει να μιλαει σοβαρα να εχει χιουμος κοσμοθεωρια να εχει διαβασει κατιτι και οπωσδιποτε να ακουει ροκ!!!!!!!

Πάντως, αυτά είναι τα πιο γαμάτα κρητήρια!!
Γουέλ νταν!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Εχω την απορεια με ποιο κριτηριο οι κοπελες κοιταν τα αγορια γιατι βλεπω κατι παιδια σχετικα ασχημα να εχουν τα τρελα λικες στο φεισμουκ και απορω..
Τι παιζει το σημαντικοτερο ρολο στο αγορι για να ελκυει κοπελες???

Σημείωση Συντονιστή:Τα μηνύματα #492-506 προήλθαν έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα:" τι κοιταν οι κοπελες στα αγορια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Εχω την απορεια με ποιο κριτηριο οι κοπελες κοιταν τα αγορια γιατι βλεπω κατι παιδια σχετικα ασχημα να εχουν τα τρελα λικες στο φεισμουκ και απορω..
Τι παιζει το σημαντικοτερο ρολο στο αγορι για να ελκυει κοπελες???

Άστο φίλε...
Άν περιμένεις απο το FB,σώθηκες.
Ξεκολλάτε πιά με αυτήν την χαζομάρα "Γουστάρω μία,της κάνω like.wow!! μου έκανε like και αυτή,με θέλει".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Ποσο χοντρο ειναι το...πορτοφολι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Άστο φίλε...
Άν περιμένεις απο το FB,σώθηκες.
Ξεκολλάτε πιά με αυτήν την χαζομάρα "Γουστάρω μία,της κάνω like.wow!! μου έκανε like και αυτή,με θέλει".
Άκου και τον mercury.Κατι ξερει..;)Και μην συγκρινεις το fb με την πραγματικοτητα...........Κοιτα τι γινεται στο σχολειο και αμα εχει καμια σχεση με το τι γινεται στο fb,γραψε μου.:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:Αλλα και να χει ακομη καλυτερα:)Σημαινει πως οι εφηβοι του 21ου αιωνα δεν μενουν μονο στην εξωτερικη εμφανιση.:hmm::hmm::hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανθηδρ

Νεοφερμένος

Η ανθηδρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
βασικα δν κοιταμε μονο εμφανιση φυσικα..εχει σημασια και ο χαρακτηρας, ο τροπος που μας προσεγγιζετε και τετοια;) οσο για εκεινους που λες πως εχουν πολλα λαικ εντα3ει στο φβ γινεται της τρελης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιζει ρολο λετε και το αν βοηθαμε στις δυσκολες στιγμες σας?? γιατι εχω παρατηρησει οτι παιζει ρολο αλλα θελω να σιγουρευτω.. χΔΔ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ανθηδρ

Νεοφερμένος

Η ανθηδρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ναι παιζει ρολο :P πολλα παιζουν ρολο βασικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Γεια σας παιδια.
Εχω την απορεια με ποιο κριτηριο οι κοπελες κοιταν τα αγορια γιατι βλεπω κατι παιδια σχετικα ασχημα να εχουν τα τρελα λικες στο φεισμουκ και απορω..
Τι παιζει το σημαντικοτερο ρολο στο αγορι για να ελκυει κοπελες???

Τα like δειχνουν ποσο δημοφηλης ειναι καποιος και οχι απαραιτητα ποσο ελκυστικος ειναι για αυτο και βλεπεις και ασχημουλες-ληδες να εχουν και 300 και 400 like.
Μετα δες εδω για το τι τραβαει τις γυναικες https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=15516
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Η Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Το παν είναι να πιστεύεις στον εαυτό σου..και να έχεις μοναδικό στυλ..αυτό είναι που τραβάει τα κορίτσια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top