Συμπτώσεις!

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
ί ενώ γνωρίζουμε τις δικές μας ενέργειες αγνοούμε τις ενέργειες των άλλων.Αν τις ξέραμε εκ των προτέρων δεν θα το θεωρούσαμε σύμπτωση.

Ακριβώς....Πάντως η ζωή μου είναι γεμάτες ευχάριστες ενέργειες των άλλων και γκαντεμιάς δικιάς μου....Μα να ψήνομαι στο πυρετό ενώ δεν έπρεπε; :mad: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Ακριβώς....Πάντως η ζωή μου είναι γεμάτες ευχάριστες ενέργειες των άλλων και γκαντεμιάς δικιάς μου....Μα να ψήνομαι στο πυρετό ενώ δεν έπρεπε; :mad: 8)

έχεις πυρετό χριστουγεννιάτικα??:(
πίκρα
περαστικά σου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny:
έχεις πυρετό χριστουγεννιάτικα??:(
πίκρα
περαστικά σου:)

Φτου, φτου, φτου..Χριστουγεννιάτικα μια χαρά είμαι...στην Πάτρα είχα πυρετό όταν ΔΕΝ έπρεπε να είχα...αχ...άτιμη μοίρα :P 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Φτου, φτου, φτου..Χριστουγεννιάτικα μια χαρά είμαι...στην Πάτρα είχα πυρετό όταν ΔΕΝ έπρεπε να είχα...αχ...άτιμη μοίρα :P 8)

Μην ανησυχείς δεν είμαι χρουσούζα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Γενικά η ζωή μου είναι γεμάτη συμπτώσεις και θεωρώ ότι τίποτα δεν είναι τυχαίο..τα πάντα γίνονται για κάποιον λόγο..Απ'τις πιο μεγάλες συμπτώσεις που μου έχουν συμβεί,είναι και η εξής:ήταν καλοκαίρι και είχα κανονίσει με τον τότε φίλο μου να έρθει το βράδυ στο μέρος που παραθέριζα για να πάμε για ποτάκι,κλπ,κλπ..τελικά,μετά από πολλά άκυρα που συνέβησαν εκείνη την μέρα,χωρίσαμε,δεν ήρθε και το βράδυ που πήγα στο μέρος που ήταν να πάω μαζί του,γνώρισα μέσω ενός γνωστού,τον μεγαλύτερο έρωτα της ζωής μου..!!:inlove: και πολλές πολλές συμπτώσεις ακόμη...πάντως,κοιτάζοντας τι έχει συμβεί μέχρι τώρα στην ζωή μου,βλέπω μια απίστευτη διαδοχή γεγονότων και στάνταρ πιστεύω πως όλα γίνονται για κάποιον λόγο..είτε τ'άσχημα,είτε τα καλά..! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σύμπτωση που δεν έγινε σε μένα αλλα άκουσα στις ειδήσεις, πέθανε ο Ζαμπέτας απο Καρκίνο και μετά απο 16 χρόνια μετά την ίδια ημερομηνία πέθανε ο Γιός του ο Μιχάλης πάλι απο Καρκίνο, για μένα αυτό ΕΙΝΑΙ συμπτωση και τρελλή μάλιστα:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Louard

Νεοφερμένος

Η Louard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Αυτό που μου συμβαίνει αρκετά συχνά είναι να σκεφτώ κάποιον άσχετο, σε τελειώς άσχετη στιγμή, και να τον δω μπροστά μου...αλλά τον-την σκέφτομαι χωρίς λόγο, εκεί δηλαδή που κάνω κάτι αλλο, διαβάζω ας πούμε, μου έρχεται η εικόνα του και τσουκ μετά απο λίγο τον βλέπω μπροστά μου!!!
ή να σκεφτώ μια κατάσταση, τελείως άσχετη με εμένα και να γίνει...πλάκα έχει...
ή ας πούμε πολλές φορές παίρνω τηλέφωνο κάπου πχ στο 11888, και σκέφτομαι την πρόταση που θα ακούσω... ε μόλις το σηκώσουν ακούω αυτό που σκέφτηκα...
αλλά αυτά πρέπει να γίνονται αυθόρμητα... γιατι όταν το κάνω επίτηδες δεν πετυχαίνει ποτέ...:(


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αυτό δεν λέγεται σύμπτωση, μαντεία λέγεται :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ή ας πούμε πολλές φορές παίρνω τηλέφωνο κάπου πχ στο 11888, και σκέφτομαι την πρόταση που θα ακούσω... ε μόλις το σηκώσουν ακούω αυτό που σκέφτηκα...

αυτό δεν είναι και δύσκολο! :P

"11888, θέση τάδε καλημέρα/καλησπέρα, πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω"... το λέει το Manual ότι είναι υποχρεωμένοι να απαντάνε έτσι σε όλες τις κλήσεις :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Louard

Νεοφερμένος

Η Louard αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
αυτό δεν είναι και δύσκολο! :P

"11888, θέση τάδε καλημέρα/καλησπέρα, πως μπορώ να σας εξυπηρετήσω"... το λέει το Manual ότι είναι υποχρεωμένοι να απαντάνε έτσι σε όλες τις κλήσεις :P:P:P

οκ, ναι , αλλά οτι πετυχαίνω την θέση? αυτό δεν είναι σύμπτωση?:P χι χι χι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν σύμπτωση θέλετε; ακούστε αυτό και πάθετε

Μετά απο την δουλειά είπα να πάμε για ποτό με τον άντρα και έγινε το εξής, Το αφεντικό μου καθόταν στο αριστερό τραπέζι μας, λέω όκ χαλαρά νύκτα είναι θα περάσει, ξαυνικά ένα πρώιν αφεντικό μου κάθετε ακτριβώς μπροστά μας λέω οκ πρώην και νήν αφεντικά μαζευτήκανε και το κλήμα βάρηνε, ξαυνικά τσούπ άλλο ένα πρώιν αφεντικό μου κάθετε στο πίσω τραπέζι μας ευτυχώς που καθώμασταν στα ακριανα τραπέζια του μαγαζιού αλλιώς θα έπρεπε να είμαι περικυκλωμένη απο αυτούς:worry:

Λοιπόν 2 πρώην αφεντικά και ένα νην στο ιδιο μαγαζί γύρο μας:worry: σύμπτωση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Την εχετε μικρη και ταπεινη. (την προσωπικη συμπτωση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,050 μηνύματα.
Λοιπόν 2 πρώην αφεντικά και ένα νην στο ιδιο μαγαζί γύρο μας:worry: σύμπτωση;

Ειναι προφανές ότι μαζεύτηκαν συνεννοημένοι εκεί για να σου δείξουν ότι .... "δεν θα ξεφύγεις" :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Το σημερινό μου πρόγραμμα:

α) Σκόπευα να πάρω ενισχυτή-> μου είπαν από το μαγαζί ότι αυτός που θέλω δεν υπάρχει, περιμένουν παραγγελία στο τέλος του μήνα, και δεν ξέρουν ακόμα και τότε αν θα υπάρχει ο συγκεκριμένος, διότι η εταιρία αποφάσισε να κάνει κάποιες αλλαγές στα μοντέλα της.
β) Ήθελα να αγοράσω λίγη πηχτή και μια Craft smoked lager ή τουλάχιστον μια μαύρη-> Σε δυο μαγαζιά που πάντα έχουν πηχτή σήμερα είχε τελειώσει. Στο καρφούρ είχε όλες τις craft εκτός αυτών των δυο.
γ) Ήθελα να πάω για κούρεμα-> Η κομμώτρια έχει κλείσει για διακοπές και θα γυρίσει 1 Σεπτεμβρίου.

Ε λοιπόν :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Την τελευταία φόρα που συναντήθηκα με τις φίλες μου και είχαμε πάει για καφέ σε περιοχή που η μια από αυτές συχνάζει εκεί, είχαμε κάτσει δίπλα από μια πλατεία που ετοιμαζόταν να παίξουν ζωντανά κάποιο συγκρότημα και ακούγαμε τις πρόβες πριν ξεκινήσουν. Επέμενα να πάμε μετά τον καφέ για να τους ακούσουμε.. (που να ήξερα) Έπαθα ένα ψιλο-σόκ γιατί αυτοί που έπαιζαν ήταν το συγκρότημα ενός πρώην μου (της πρώτης ολοκληρωμένης σχέσης) που είχα να τον δω πάνω από τέσσερα χρόνια +.. Αυτό.
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κάθε άτομο που γνωρίζω, πάντα θα τυχαίνει να γνωρίζει ή να έχει κάποιον φίλο/ γνωστό που γνωρίζει κάποιο άλλο άτομο που γνωρίζω! Σας μπέρδεψα ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Είχα πάει τον Ιούνιο σε ένα θεατρικό που κάνανε τα παιδιά του Πολυτεχνείου και στην πίσω σειρά καθόταν μια παλιά μου συμμαθήτρια από το δημοτικό, που μένει σε άλλη περιοχή από εμένα! Το κουφό ήταν οτι είχαμε πάει για να δούμε ακριβώς το ίδιο άτομο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Κάθε άτομο που γνωρίζω, πάντα θα τυχαίνει να γνωρίζει ή να έχει κάποιον φίλο/ γνωστό που γνωρίζει κάποιο άλλο άτομο που γνωρίζω! Σας μπέρδεψα ε; :redface:
Δεν είναι ιδιαίτερη σύμπτωση. Είναι αντικείμενο έρευνας αν το δει κανείς από μία πλευρά. Επίσης μπορεί γουγλάρει κανείς το "Six Degrees of Kevin Bacon".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τις τελευταίες μέρες κάθε φορά που στέλνω sms ή κάνω αναπάντητη στην κολλητή μου λίγο μετά της στέλνει και ο δικός της, και δεν είμαστε μαζί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top