• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Λεύκανση δοντιών

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Παιδια, καμμια μεθοδος λευκανσης δεν εχει ως αποτελεσμα τα αφυσικα καταλευκα δοντια...
Τα τελευταια ειναι αποτελεσμα θηκων και μονο.
Προσωπικα εχω κανει λευκανση, βεβαια περισσοτερο απο καλο στον εγκεφαλο παρα επειδη πραγματικα την ειχα αναγκη.
Ειδα μεν μια καποια διαφορα, αλλα επειδη δεν ειχα κιτρινα δοντια δεν ηταν μεγαλη και βασικα μετανοιωσα την 300αρα σχεδον που εδωσα. Εκτος αυτου για να εχει τη μεγαλυτερη δυνατη διαρκεια το οποιο αποτελεσμα θα πρεπει να μην καπνιζεις, να μην καταναλωνεις καφεδες, κοκα κολα, κοκκινο κρασι, τσαι και γενικως τροφες με πολλες χρωστικες....Διαφορετικα ειναι το ενα και το αυτο...Συντομα θα επανελθουν στην κατασταση προ της λευκανσης. Παντως καλο συμπληρωμα της λευκανσης ειναι η χρηση οδοντοκρεμας με λευκαντικους παραγοντες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Τι έχω πάθει καλέ; Πάλι θα συμφωνήσω με τον Λόριεν;;;; :hmm:
Συμβαινει και στα καλυτερα παιδια, μη στεναχωριεσαι :P

Παιδια, καμμια μεθοδος λευκανσης δεν εχει ως αποτελεσμα τα αφυσικα καταλευκα δοντια...
Τα τελευταια ειναι αποτελεσμα θηκων και μονο.
Ε και ισως αν καποιος παει και τα πλακωσει στα ασπρισματα. Παντως εχεις δικιο, αν δε προσεχει καποιος την διατροφη, θα ερθουν στο παλιο χρωμα συντομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ε και ισως αν καποιος παει και τα πλακωσει στα ασπρισματα. Παντως εχεις δικιο, αν δε προσεχει καποιος την διατροφη, θα ερθουν στο παλιο χρωμα συντομα.

Μωρε παντα δικιο εχω, αλλα ποιος με ακουει!!:devil:

Σε ποια ασπρισματα αναφερεσαι?! Στη λευκανση??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
γιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς το κόστος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

enrose

Δραστήριο μέλος

Η enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 643 μηνύματα.
Μήπως γνωρίζει κανείς το κόστος;

Περίπου 350-400 ευρώ, αλλά μην κάνεις τη μέθοδο με το λέιζερ, δεν ειναι μόνο πολυ επωδυνη, είναι και επικίνδυνη για το σμάλτο των δοντιών. Η μέθοδος με το τζέλ είναι η καλύτερη, κρατάει αρκετό χρονικό διάστημα, δεν είναι τόσο επώδυνη και τα αποτελέσματά της άμεσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

armagedon00

Νεοφερμένος

Ο armagedon00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπερα!
Θα ήθελα να ρωτησω το εξης.
Αφαινως ενδιαφερομαι για μια λευκανση δοντιων,αφαιτερου θα ηθελα να μαθω αν οντως μπορω να κανω λευκανση.... γιατι λογοω ενος ατυχηματος που ειχα.
.Στην ανω γναθο οι 2 κεντρικοι τομεις (τα μποστινα)εσπασαν.Ο δεξια χτιστηκε εξ ολοκληρου και ο αριστερα χτιστηκε μερικως(μιας και ειχε σπασει το μισο δοντι,οποτε αρχισαν να το χτιζουν απο εκε που εσπασε)
ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Καλησπερα!
Θα ήθελα να ρωτησω το εξης.
Αφαινως ενδιαφερομαι για μια λευκανση δοντιων,αφαιτερου θα ηθελα να μαθω αν οντως μπορω να κανω λευκανση.... γιατι λογοω ενος ατυχηματος που ειχα.
.Στην ανω γναθο οι 2 κεντρικοι τομεις (τα μποστινα)εσπασαν.Ο δεξια χτιστηκε εξ ολοκληρου και ο αριστερα χτιστηκε μερικως(μιας και ειχε σπασει το μισο δοντι,οποτε αρχισαν να το χτιζουν απο εκε που εσπασε)
ευχαριστω εκ των προτερων

Δε μπορείς. Η λεύκανση ασπρίζει μόνο τα φυσικά δόντια! Οπότε θα φαίνεται η διαφορά ανάμεσα στα φυσικά δόντια και σ' αυτά που έχεις «χτίσει»
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Πόσο κοστίζει στην Ελλάδα και πόσο στις γειτονικές χώρες;
Επισης πόσο διαρκεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.
Έχει κάνει κανείς? Τι προτείνετε?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Έχω δοκιμάσει στο παρελθον στριπς και κατι έκαναν αλλά δεν κράτησε το αποτέλεσμα.. ξέρω πως είναι πανάκριβες ειδικά οι πορσελάνες.. αλλά το κάνεις μια φορά βρε παιδί μου και αλλαζει όλο το πρόσωπο σου.

Είμαι φοβιτσιαρα βέβαια..έχω δει πως τα τροχιζουν τα δοντάκια σου.. κάτι έχει πάρει το αυτί μου και για πορσελάνες χωρίς τρόχισμα, έχει κάνει κανείς να μας πει?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Η οι όψεις ρητίνης..

Το bonding είναι καλή φάση τώρα που το βλέπω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Luludaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Luludaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 849 μηνύματα.

Εδώ η κυρία τα εξηγει πολύ ωραια κατά την γνώμη μου η Audrey Hepburn ,τα έφτιαξε πολύ όμορφα:)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top