Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Έχουμε και λέμε:
Απο ξένες:
  • ER
  • CSI: Las Vegas (στην Ελλάδα έχει κυκλοφορήσει και ο 5ος κύκλος)
  • Law & Order
  • Matlock (λίγο παλιό είναι η αλήθεια)
  • Baywatch (και όχι μόνο λόγω Πάμελας :P:P:P)
  • Mission Impossible
  • Lost
  • Sex & the city
Aπό ελληνικές:
  • Απαράδεκτοι
  • Καφέ της Χαράς (όχι η 3η σεζόν)
  • Παρά 5 (αν και νομίζω ότι έχει κάνει λίγο "κοιλιά")
  • Σ' αγαπώ Μ' αγαπάς
  • Εγκλήματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρος αλλά τώρα δεν περιμένουμε την 6η?Νομίζω την πέμπτη την είδα!! Δεν σου λέω Δεν σου λέω!

Ναι βρε! Εγώ εννοούσα πάω για την πέμπτη... η οποία μου τελειώνει όπου να ναι μιας κ την πήρα αμπάριζα απο χτες το βράδυ :P Κάτι μυρίζει καμμένο... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Ναι βρε! Εγώ εννοούσα πάω για την πέμπτη... η οποία μου τελειώνει όπου να ναι μιας κ την πήρα αμπάριζα απο χτες το βράδυ :P Κάτι μυρίζει καμμένο... :D
Δεν είμουν σίγουρος. Έχω χάσει την μπάλα!
όταν την τελειώσεις στείλε πμ να μου πεις! Σίγουρα θα έχεις!!!!!!Και να μπου θυμίσεις και πως τελειώνει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
ε όχι! είναι χαλασμένο το εικοστό επεισόδιο :wacko: τι μούτζα ήταν αυτή τώρα... με το πουλί στο χέρι έμεινα :mad:

ψ. τελικά το "πήδηξα" :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
οπ φίλε είχε πάθει μεγάλη ήττα όταν έβλεπα SG1 x9 και συνειδητοποιώ ότι για 5 μήνες είχα το δεύτερο μισό και το δεν το έγραψα και τα έσβησα!Συνομωσία με 3 downloaders έγινε για να τα έχω μέσα σε 2 μέρες! Και έπεσα και σε διπλό επεισόδιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
απο ελληνικες πολλες παλιες πιο πολυ...:P και το παρα 5
αν και δεν βλεπω tv. Oτι κατεβάζω..:worry:

και απο ξένες ότι κυκλοφορεί ( φυσικά καλό)
μερικά απ'αυτά: The Shield, Prison Break, Lost, My name is earl, Joey... κ.α.
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimidola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 140 μηνύματα.
Top of the Top:
Friends, παρα5
γενικά:
CSI, law&order, ER και άλλα που παίζονται άκυρες ώρες σε ΑΝΤ1 και Μακεδονία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazy lover

Δραστήριο μέλος

Η crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 521 μηνύματα.
friends κ singles(που φέτος θα ξαναρχίσει)με χιλια!Α
κ είσαι το ταιρι μου έβλεπα...:huglove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
House M.D.

Μιλάμε για τρελό πάθος! Είμαι ερωτευμένη λωλ! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν πω το καφέ της Χαράς θα με κράξετε? Μόνο αυτό βλέπω πλέον στην τιβι. Μήπως εννοείτε γενικά για σειρες και όχι μονο αυτες που παιζονται αυτό τον καιρο?

Α αν εννοεί γενικά να προσθέσω και τα X-files...
Γενικά πάντως δεν βλέπω και πολλη τηλεόραση.

ΥΓ: Φαντάζεστε να απαντήσει κάποιος "Η Λάμψη!"??? :rofl:
Η αλήθεια είναι ότι με άφησες άφωνο με το καφέ της χαράς, αλλά ακόμα πιο άφωνο με το που είπες για τα X-Files! Απίστευτος συνδυασμός :D

Για τα δικά μου δεν θα πάω στα παλιά γιατί θα φτιάξω λίστα, οπότε θα πω αυτήν που παρακολουθώ φέτος και είναι... (ντραμς) το 50-50!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
:clapup: :clapup: THΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ:clapup: :clapup:

Φυσικα ειναι και διαφορες αλλες ξενες και Ελληνικες αλλα αυτη τα σπαει!!!!:rofl: :worship: :rofl: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Λοιπόν απο ξένες τρελαίνομαι για Friends και Smallville!
Από ελληνικά το είσαι το ταίρι μου και το Κλείσε τα ματια!

:clapup: :tongue: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
:clapup: :clapup: THΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ:clapup: :clapup:

Φυσικα ειναι και διαφορες αλλες ξενες και Ελληνικες αλλα αυτη τα σπαει!!!!:rofl: :worship: :rofl: :hehe:

(θα σας δειξω εγω θα δειτε τι θα παθετε:hehe:)
Απιστευτο γελιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
παρα πεντε, θα βρεις το δασκαλο σου, 50-50, βέρα στο δεξι, friends
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Από ξένες :

Simpsons
Futurama
Southpark
Friends

Από ελληνικές :

Εγκλήματα
Κωνσταντίνου κ Ελένης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Από ελληνικές Στο Παρα Πέντε...και Singles! Αν έμενα Ελλάδα ίσως έβλεπα Παπακαλιάτη πού και πού, αλλά για το χαβαλέ...

Από ξένες (brace yourself):
Friends, CSI (Las Vegas, please), Scrubs, ένα με αστυνομικούς στον Άλφα νομίζω, Gilmore GIrls... και άλλα πολλά!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
εννοητε παρα πεντε και θα βρεις τον δασκαλο σου πολυ μ'αρεσει....
βαριεμαι.............................................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Εννοείται FRIENDS .Από ελληνικές αυτήν την περίοδο μου αρέσει το Παρά 5, αλλά η αγαπημένη μου όλων των εποχών είναι οι «2 Ξένοι».
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mentoras_12

Νεοφερμένος

Ο mentoras_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Εγω τρελαινομαι για φιλαρακια και τι φιλοι για παντα[star]!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Μια που αρχισε το singles 2 να το γράψω γιατί έβλεπα και το πρώτο και μου αρεζε και απο ότι φαινεται και το 2 είναι ενδιαφέρον...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top