Αναζητήσεις κομματιών!

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
rolling stones πρέπει να είναι... ή coldplay ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=UlvkneGPmVs
πέντε λεπτά μου πήρε να το βρω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra krkl

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αμφισβητίας

Νεοφερμένος

Η αδρανές μέλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Τίποτα!Και αν ξαναψάχνεις τίποτα από τρέιλερ, ταινιές κλπ βρες το τρέιλερ στο youtube.Εκεί σχεδόν πάντα κάνουν αναφορά στα κομμάτια που παίζονται
venividivici ο Mick Jagger το λέει.jackpot!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
αρα σωστα αναγνωρισα τη φωνή του...απλά η φωνή του τραγουδιστή των rolling stones μοιάζει με των coldplay....και το έβαλα για ένα επιπλέον δευτερο ψάξιμο απ αυτούς που είχαν παραπάνω χρόνο και γνώριζαν καλύτερα όπως εσύ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Parov Stelar-Matilda ξερει κανεις που μπορω να βρω τους στιχους? Εχω φαει το google αλλα τιποτα! Δεν βρηκα κανενα thread που ψαχνουν στιχους, αν υπαρχει ενημερωστε με παρακαλω για ευνοητους λογους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Parov Stelar-Matilda ξερει κανεις που μπορω να βρω τους στιχους? Εχω φαει το google αλλα τιποτα! Δεν βρηκα κανενα thread που ψαχνουν στιχους, αν υπαρχει ενημερωστε με παρακαλω για ευνοητους λογους

Δεν έχει και πολλά λόγια.:worry:
Στην ουσία μουσική είναι, με μια επαναλαβανόμενη φράση.:/:
Ίσως γι' αυτό δεν βρίσκεις στίχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Δεν έχει και πολλά λόγια.:worry:
Στην ουσία μουσική είναι, με μια επαναλαβανόμενη φράση.:/:
Ίσως γι' αυτό δεν βρίσκεις στίχους.

Ε ναι.Προφανως αυτους τους ελαχιστους στιχους θελω. Καποιες φορες πεταγεται ενας και λεει διαφορα αλλα δεν ακουω καθαρα τι ακριβως λεει. Οτι λεει anyway θελω να το μαθω. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=gcZzz-Z7mYE
Μήπως ξέρετε τον τίτλο αυτού του τραγουδιού? Το ηχογράφησα επειδή το έχω ακούσει πολλές φορές αλλά δεν ξέρω ούτε ποιος το λέει ούτε τον τίτλο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
https://www.youtube.com/watch?v=gcZzz-Z7mYE
Μήπως ξέρετε τον τίτλο αυτού του τραγουδιού? Το ηχογράφησα επειδή το έχω ακούσει πολλές φορές αλλά δεν ξέρω ούτε ποιος το λέει ούτε τον τίτλο...

Radiohead - Street Spirit (Fade Out)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=gcZzz-Z7mYE
Μήπως ξέρετε τον τίτλο αυτού του τραγουδιού? Το ηχογράφησα επειδή το έχω ακούσει πολλές φορές αλλά δεν ξέρω ούτε ποιος το λέει ούτε τον τίτλο...

Α! Βλεπω απαντησαν ηδη... Αλλα θα σου προτεινα να ακουσεις και το mashup γιατι το αξιζει!

https://www.youtube.com/watch?v=3G_Y_D-grVs

Απλα ακουσε το...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
αρα σωστα αναγνωρισα τη φωνή του...απλά η φωνή του τραγουδιστή των rolling stones μοιάζει με των coldplay
:confused:

https://www.youtube.com/watch?v=gcZzz-Z7mYE
Μήπως ξέρετε τον τίτλο αυτού του τραγουδιού? Το ηχογράφησα επειδή το έχω ακούσει πολλές φορές αλλά δεν ξέρω ούτε ποιος το λέει ούτε τον τίτλο...

θα μαι κοντά σου - αλκίνοος ιωαννίδης :confused:
Α! Βλεπω απαντησαν ηδη... Αλλα θα σου προτεινα να ακουσεις και το mashup γιατι το αξιζει!

https://www.youtube.com/watch?v=3G_Y_D-grVs

Απλα ακουσε το...

+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

intercoolermp

Νεοφερμένος

Ο intercoolermp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Dailymotion - Rear View Girls - Los Angeles - a Webcam & Vlogs video
το βιντεο δειχνει δυο κοπελες που τοποθετησαν κρυφη καμερα πισω τους για να τραβηξουν τα βλεμματα των "λιγουρηδων" περαστικων!!
αλλα εγω θελω να μαθω ποιο τραγουδι παιζει στο βιντεο!!! οποιος το ξερει ας σχολιασει η ας στειλει μηνυμα.
τρομερο βιντεο παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ψάχνω ένα αγγλικό κομμάτι με απαλή μουσική.
Αν δεν κάνω λάθος ο στίχος λέει: ''in the darkness of the night''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Κανείς δεν το ξέρει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Red Cat

Νεοφερμένος

Η Red Cat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εχεις μεγαλες απαιτησεις και δε μας λες πολλα (που ακουγεται ξερωγω)..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Το άκουσα στο galaxy 92 και δε θυμάμαι κάτι άλλο για να πω.
Κάτι λέει και για σκιές.

Edit: To ξανά έπαιξε, το ηχογράφησα και το βρήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποιο κομματι παιζει σ'ενα απ'τα κλασσικα γρηγορα διαφημιστικα του ΑΝΤ1 για την πρωινή εκπομπη του Παπαδακη που δειχνει κατι σκαλια και λεει "ΙΝ ΤΗΕ ΜΟRNING-III-IIII, ΙΝ ΤΗΕ ΜΟRNING-III-IIII"!!

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ξερει κανεις ποιο κομματι παιζει σ'ενα απ'τα κλασσικα γρηγορα διαφημιστικα του ΑΝΤ1 για την πρωινή εκπομπη του Παπαδακη που δειχνει κατι σκαλια και λεει "ΙΝ ΤΗΕ ΜΟRNING-III-IIII, ΙΝ ΤΗΕ ΜΟRNING-III-IIII"!!

:worry:
The Coral - In The Morning


Ευχαριστω παιδια!! :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top