Οι φράσεις που σιχαίνεστε...

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Πωπω δεν έχω χειρότερο. Με αηδιάζει αυτή η λέξη. :confused:

και μενα!:mad: μπορω να βαρεσω ανθρωπο εκεινη την στιγμη!:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το ψήνεις; /Ψήνεσαι; /Ψήσου!


ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΤΥΡΟΠΙΤΑ. :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
να με αποκαλούν "μωρή"
συμφωνω,, το συχαινομαι..

τις γυναικες δηλαδη που το λενε..και αυτες που το δεχονται..

υποτιμαει-βρωμιζει το Θηλυκο..

"Τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη" κλπ εμετικα..:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
δε μπορώ να θυμηθώ κάτι που σιχαίνομαι....
δυστυχώς και ευτυχώς, κάποιες φράσεις τις υιοθετούμε και κάποιες τις απορρίπτουμε....
συνήθως έχουμε την ιδιότητα, να αναπαράγουμε κάτι που μας αρέσει και να μη δίνουμε σημασία σε αυτό που δεν....
μερικές φορές, παίζει ρόλο ποιος και πως το λέει..., μπορεί να ακουστεί εντελώς διαφορετικά και να μας προξενήσει διαφορετικά συναισθήματα..., δε νομίζεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
και μενα!:mad: μπορω να βαρεσω ανθρωπο εκεινη την στιγμη!:mad::mad:


εγω εχω βαρεσει:Pεφαγε μια ωραιοτατη κλωτσια στο καλαμι και ηρεμησε;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
ναι το μωρη ειναι σπαστικο αλλα το μωρε το χρησιμοποιω πολυ αν και σημαινει βλακας η' κατι τετοιο!και σε καθηγητες το λεω εν τη ρυμη του λογου αλλα δεν μου λενε τιποτα!επισης η λεξη γαμωτο!εχω βαρεθει να την ακουω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pote ksana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι αγγλικούρες που πετάμε για να φανούμε προχωρημένοι :

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

Προσπαθώ εναγωνίως να τις κόψω. Καλά είναι και τα ελληνικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι αγγλικούρες που πετάμε για να φανούμε προχωρημένοι :

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

Προσπαθώ εναγωνίως να τις κόψω. Καλά είναι και τα ελληνικά...

το apisteftable το λεω κι εγω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Με εκνευρίζουν αφάνταστα οι αγγλικούρες που πετάμε για να φανούμε προχωρημένοι :

by the way
anyway
are you serious
get a life
give me a break
last year
yeah
κάνε με add
apisteftable (!)
LOL/καρά-LOL

Προσπαθώ εναγωνίως να τις κόψω. Καλά είναι και τα ελληνικά...

Τα ελληνικα ειναι πολυ καλα... Αλλα ευτυχως ή δυστυχως συνεχως αντιμετωπιζουμε τα αγγλικα μπροστα μας... Οποτε καποιες φρασεις περνουν και στην καθημερινοτητα μας... Ειτε μας αρεσει ειτε οχι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ή οπως λενε οι Θεσσαλονικεις

,"ανοιξε με λιγο απο πισω..":loltooth::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Να σε ανοίξω παλουκάρι μου, ό,τι ώρα θέλεις. Στο από πίσω κανείς δεν λέει όχι...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
μιας και πιασατε το αγγλικο!το σπαστικο google it,google is your friend!αλλα εκεινο που εχει πλακα και μου την εδωσε την πρωτη φορα,ηταν το να θυμασαι ο γκουγκλης ειναι φιλος σου!ειναι καποιο μελος νομιζω που το εχει βαλει ως υπογραφη!αχχαχαχαχααχχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
μιας και πιασατε το αγγλικο!το σπαστικο google it,google is your friend!αλλα εκεινο που εχει πλακα και μου την εδωσε την πρωτη φορα,ηταν το να θυμασαι ο γκουγκλης ειναι φιλος σου!ειναι καποιο μελος νομιζω που το εχει βαλει ως υπογραφη!αχχαχαχαχααχχαχαχα
Kαλά σε θυμόμουν εσένα. :mad::P


Δωράκι!



:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
"Δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω!"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

haroula

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η haroula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 353 μηνύματα.
αχ την καταβρήκα σε αυτό το τόπικ!
μισώ όλες τις βρισιές
+ το έπεσα απ'τα σύννεφα!
+ δεν το περίμενα αυτό από σένα
+ για το καλό σου το λέω! (γιατί υπήρχε περίπτωση να το πεις για το κακό μου; just asking...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
αλήθεια σου λέω..., πραγματικά
σου ορκίζομαι..., σε ότι θες
πίστεψέ με....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stathakis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ευσταθιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,671 μηνύματα.
αλήθεια σου λέω..., πραγματικά
σου ορκίζομαι..., σε ότι θες
πίστεψέ με....
ναι πολυ σπαστικο αυτο!

αλλη ηλιθια φραση ειναι το εισαι θεα!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
τι εχεις?
τιποτα..

:mad: αφου κατι εχεις πεστο να τελειωνουμε....... ωχουυυυυυυυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
1. Μου τη σπάει απίστευτα το "κοπελιά", εγώ αν το πω θα το πω υποτιμητικά ή ως βρισιά.

2. - Τι θέλεις να κάνουμε/να γίνει/να πω κλπ ;;;
- Δεν ξέρω...
(Να ρωτήσουμε τη γειτόνισσα; Αποφάσισε τι θες!!!:mad:)

3. Μωρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top