Ερωτικές εμπειρίες από καλοκαιρινές διακοπές

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Κ δεν έκανες τίποτα με την κοπέλα που σου άρεσε πρώτα Speedy ??κρίμααααααααααα!!

Όχι.. τπτ.. απο τη μία μπορείς να πείς ότι μου έμεινε ένα αποθημένο αλλά η ευχαρήστηση που ένιωσα και απο θέμα εγωισμού και απο το ότι έμεινα και πιστός στις αρχές μου και στην κοπέλα που άξιζε πραγματικής προσοχής το καλύπτουν και με το παραπάνω...

speedy που παραθεριζεις ρε θηριο?

Χαλκιδική.. Όλο το πρώτο πόδι το έχω φάει με το κουτάλι...

Μονο μην της μαρτυράς ότι το nickname σου είναι Speedy, e?:P

χαχα οκ...

Speed, μην περιφρονείς και τις τσιπούρες man, νοστιμότατες! :D

Με συνέδεσες με κάιρο τώρα... δεν σε έπιασα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
:hmm:μμ δεν μου έρχεται κάτι συγκεκριμένο αυτήν τη στιγμή....μμμ α! δεν έιναι ακριβώς ερωτική εμπειρία,πρέπει να ήταν καλοκάιρι απο 3ηγυμνασίου προς 1η λυκείου.. είχα γνωρίσει ένα αγόρι από ένα κοινό μας φίλο και αρχίσαμε σιγά σιγά να κάνουμε παρέα(βασικά εκείνος με πλησίασε, αλλά τα πηγαίναμε μια χαρά).. έτσι σε μια έξοδό μας πήγαμε στο λιμάνι(Κούλε όπως λέμε) και κατσαμε στα τείχη,στους κυματοθραύστες... εκέι που μιλάγαμε για άσχετα ,ξαφνικά μου λέει ότι του έιχα κάνει εντύπωση από μια φορά που με έιχε δει στον δρόμο με τον κοινό μας φίλο(εγώ ούτε που τον έιχα δει τότε)και από τότε ερχόταν από το σχολείο μας όταν σχολούσε(το δικό του σχολείο ήταν 5 λεπτά πιο κάτω)για να φύγουν με τον φιλο του και κάτι άλα παιδιά και για να με βλέπει .........:confused::redface:( εγώ στον κόσμο μου)... μόλις γυρνάω το κεφάλι μου να του απαντήσω, από εκεί που ήταν διπλά μου σε απόσταση μισού μέτρου, γέρνει,σκύβει, με πιάνει από το κεφάλι και με φιλά :redface: είναι από τις ομορφότερες αναμνήσεις που έχω από αγόρι μιας και το ένδιαφέρον του φαινόταν απο τα μάτια ως τις κινήσεις του.... και η μόνη ίσως , θα έλεγα τόσο κινηματογραφική και αυθόρμητη.........(αντε και μερικές ακόμα)
δυστυχώς αν και όμορφο αγόρι , δεν μου είχε κάνει αφτό το κλίκ που λέμε... του είχα πει πως νοιώθω και αποφασίσαμε να προσπαθήσουμε ,αλλά τα αισθήματά μου δεν μπορούσαν να αλλάξουν, πέρα από φιλικά που ήταν :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Καλοκαίρι, ήμουν 14 ή 15, δε θυμάμαι, τα είχα με το Χρήστο που γνώρισα στις διακοπές, κλείναμε κρυφά ραντεβουδακια και φιλιόμασταν (δε νομίζω να μιλούσαμε καθόλου). Αυτό που θυμάμαι από αυτόν είναι οτι φιλούσε υπέροχα και οτι ήταν πολύ όμορφος (για χρόνια το ωραιότερο αγόρι μου). Ε μετά γύρισα Αθήνα, μιλούσαμε καμιά φορά στο τηλέφωνο ώσπου τα ξαναβρήκα με τον πρώην μου (πωπω ζωηρούλα ήμουν μικρή:redface:), δεν του το είπα καν απλά δεν τον ξαναπήρα τηλέφωνο ώσπου με πήρε ένα βράδυ τηλέφωνο να μου πει οτι τον έχω γραμμένο κι οτι χωρίζουμε.

Γεια σου ρε Χρήστο όπου κι αν είσαι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλοκαίρι, ήμουν 14 ή 15, δε θυμάμαι, τα είχα με το Χρήστο που γνώρισα στις διακοπές, κλείναμε κρυφά ραντεβουδακια και φιλιόμασταν (δε νομίζω να μιλούσαμε καθόλου). Αυτό που θυμάμαι από αυτόν είναι οτι φιλούσε υπέροχα και οτι ήταν πολύ όμορφος (για χρόνια το ωραιότερο αγόρι μου). Ε μετά γύρισα Αθήνα, μιλούσαμε καμιά φορά στο τηλέφωνο ώσπου τα ξαναβρήκα με τον πρώην μου (πωπω ζωηρούλα ήμουν μικρή:redface:), δεν του το είπα καν απλά δεν τον ξαναπήρα τηλέφωνο ώσπου με πήρε ένα βράδυ τηλέφωνο να μου πει οτι τον έχω γραμμένο κι οτι χωρίζουμε.

Γεια σου ρε Χρήστο όπου κι αν είσαι!:)

Εγώ θυμάμαι ότι τα περισσότερα καλοκαίρια της εφηβείας μου (12-16 ή εκεί) τα έφτιαχνα με το ίδιο αγόρι, με το οποίο τον χειμώνα χανόμασταν και το καλοκαίρι ξαναβρισκόμασταν!:PΕπίσης η σχέση μας κατά βάση περιοριζόταν σε φιλάκια και όχι σε συζητήσεις (είναι χαρακτηριστικό της ηλικίας;:P). Φέτος βγήκαμε ύστερα από πολλά χρόνια (φιλικά εννοείται, το παιδί είναι αρραβωνιασμένο) και μιλούσαμε επί ώρες. Νομίζω ότι μιλήσαμε όσο δεν είχαμε μιλήσει όλα τα προηγούμενα χρόνια μαζεμένα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Εγώ θυμάμαι ότι τα περισσότερα καλοκαίρια της εφηβείας μου (12-16 ή εκεί) τα έφτιαχνα με το ίδιο αγόρι, με το οποίο τον χειμώνα χανόμασταν και το καλοκαίρι ξαναβρισκόμασταν!:PΕπίσης η σχέση μας κατά βάση περιοριζόταν σε φιλάκια και όχι σε συζητήσεις (είναι χαρακτηριστικό της ηλικίας;:P). Φέτος βγήκαμε ύστερα από πολλά χρόνια (φιλικά εννοείται, το παιδί είναι αρραβωνιασμένο) και μιλούσαμε επί ώρες. Νομίζω ότι μιλήσαμε όσο δεν είχαμε μιλήσει όλα τα προηγούμενα χρόνια μαζεμένα. :P

Τι γλυκόοοο:) Δεν ξέρω αν είναι της ηλικίας:hmm::hmm: Μα αν δεν μιλάς και λίγο να γνωρίσεις τον άλλο ως χαρακτήρα δεν λέει.. Λέει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι γλυκόοοο:) Δεν ξέρω αν είναι της ηλικίας:hmm::hmm: Μα αν δεν μιλάς και λίγο να γνωρίσεις τον άλλο ως χαρακτήρα δεν λέει.. Λέει?

Εντάξει, δεν είχαμε δώσει κι όρκο σιωπής.:P Μιλάγαμε, αλλά δεν θα έλεγα κι ότι μας έπιανε και λογοδιάρροια. Προσωπικά εκείνη την περίοδο δεν πολυμίλαγα, κυρίως όταν ήμουν με κάποιο αγόρι που μου άρεσε νόμιζα ότι θα πω βλακεία, οπότε σιωπούσα !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καταρχήν να ξεκαθαρίσω ότι δεν έχω να αφηγηθώ κάποια ιστορία καλοκαιρινή :redface:
αλλά έχω κάποιες απορίες να διατυπώσω :redface:
και κάποιες να λύσω :redface:

Μμμμ...ας πω κι εγώ...Καλοκαίρι,διακοπές στο Παράλιο...Πρώτες διακοπές μόνη μου σαν φοιτήτρια...Γνωρίζω το Νίκο σε club....ωραίος με στυλάκι...εγώ ελεύθερη...ε...έγινε το conne 8) Την μέρα που ήταν να φύγω ήταν απόμακρος και κάπως αλλά εγώ στον κόσμο μου!'Αλλωστε είχα πάει για να περάσω καλά και να χαλαρώσω και δεν είχα σκοπό για σχέση...Έλα όμως που εκείνη την βραδιά γνώρισα τον αδελφό του!τα είχα δεί όλα...Είναι εκεί που λες...Μα γιατί να γνωρίσω αυτόν πρώτα και ΟΧΙ τον αδελφό του!Το ξημέρωμα μας βρήκε στις ξαπλώστρες να μιλάμε για εμάς - εννοώ για την ζωή μας- αγκαλιασμένοι....Και μετά να φεύγω για να γυρίσω Βόλο...όχι δεν έγινε κάτι να σας προλάβω...Ούτε καν φιλί....Απλά ήταν μια πολύ γλυκιά στιγμή με ένα λάθος άνθρωπο σε λάθος μέρος....Ελπίζω να είναι καλά και να παντρεύτηκε την κοπελιά με την οποία ήταν ερωτευμένος αλλά είχαν τόσα προβλήματα.... ;)
τελικά μιλάς για τον Νίκο ή τον αδερφό του ; :redface:

;)Ένα καλοκαίρι μου κατασπάραξαν την ψυχή καρδιά πες το όπως θες γιατί είχα τέσσερις σχέσης ταυτόχρονα με ελεύθερες αρραβωνιασμένες και παντρεμένες ήταν η τελευταία φορά που έκανα έρωτα δεν υπάρχω ποια:/:
ε τις αχόρταγες :redface:

Καλέ μου αλεξ -κάπα μάλλον κάτι άλλο σε κατασπάραξαν και ουχί την ψυχηκαρδιάόπωςθεςπεςτοδεβαριέσαι :P

:D:D:D:D:redface:

speedy που παραθεριζεις ρε θηριο?
το βίντεο λύνει όλες τις απορίες :

:redface:

ο μόνος καλοκαιρινός μου έρωτας ήτο ανεκπλήρωτος - αχ πηνελόπη

ρωτήστε τον βάλντερ αν έχω άδικο(δεν είναι το καλλιτεχνικό του) :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ilias90

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ilias90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,770 μηνύματα.
Έχω δουλέψει πέντε φορές σεζόν: Ρόδο, Κέρκυρα, Σκιάθο και Χαλκιδική (δις). Μπορώ να πω ότι έχω πολλές ερωτικές καλοκαιρινές εμπειρίες κυρίως με τα αφεντικά μου και τον έρωτα -για να το θέσω κόσμια- που μου έκαναν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top