Ένας άνδρας δεν θα ξεχάσει ποτέ την γυναίκα που δεν μπόρεσε να έχει..

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Σαν θέμα, καλύπτει μόνο την κενοδοξία της γυναίκας. Γιατι μια γυναίκα δεν μπορεί να αποτελέσει το κέντρο του κόσμου για έναν άντρα, παρα μόνο σε μια ισορροπημένη σχέση. Ακόμα και να ονειρεύεται το καλύτερο γεύμα κάποιος, δεν υπάρχει περίπτωση να πεινάσει ποτέ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νεογέννητος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 848 μηνύματα.
Και μετά απορείτε γιατί λέμε ότι ζείτε στον κόσμο σας...

Ένας άνδρας δεν θα ξεχάσει ποτέ την γυναίκα που δεν μπόρεσε να έχει.. στα μάτια του άνδρα ένας άνδρας δεν ξεχνάει ποτέ τις χυλόπιτες που έφαγε.
Σουρ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Πάντως εγώ θυμάμαι όσους είχα, όσους δεν είχα και όσους έφτυσα. Μερικούς όχι με ονόματα και τους περισσότερους αν τους δω στον δρόμο δεν θα τους αναγνωρίσω, αλλά σαν γεγονότα τα θυμάμαι. Πάντως δεν κάθομαι να τα νοσταλγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μάξιμος

Διάσημο μέλος

Ο Μάξιμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 3,804 μηνύματα.
Και μετά απορείτε γιατί λέμε ότι ζείτε στον κόσμο σας...

Ένας άνδρας δεν θα ξεχάσει ποτέ την γυναίκα που δεν μπόρεσε να έχει.. στα μάτια του άνδρα ένας άνδρας δεν ξεχνάει ποτέ τις χυλόπιτες που έφαγε.
Σουρ...
Σαν βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη, τράβα κουπί νεαρέ…και πρόσεχε! Όχι μεγάλα λόγια, μάλλον καθόλου λόγια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grayxx

Νεοφερμένος

Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ολοκληρη η φραση ειναι:Μια γυναικα δεν θα ξεχασει ποτε εναν ανδρα που περασε απο την ζωη της..ενας ανδρας δεν θα ξεχασει ποτε την γυναικα που δεν μπορεσε να εχει..(δεν με χωραγε ο τιτλος!)
Ρε φιλε δεν την εχεις γνωρισει καν και φανταζεσαι διαφορα! τα επλασες στο μυαλο σου οπως ηθελες και την θεοποιησες ,εισαι λαθος δεν υπαρχει τελειος αντρας και τελεια γυναικα ετσι οπως τα φανταζομαστε,και να ξερεις οτι υπαρχουν και αλλες πολλες κοπελες εκει εξω δεν ειναι αναγκη να κολλαμε με εναν ανθρωπο μονο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Ολοκληρη η φραση ειναι:Μια γυναικα δεν θα ξεχασει ποτε εναν ανδρα που περασε απο την ζωη της..ενας ανδρας δεν θα ξεχασει ποτε την γυναικα που δεν μπορεσε να εχει..(δεν με χωραγε ο τιτλος!)

Καλά, στατιστικά μιλώντας ένας άντρας θα έχει πάρα πολλές γυναίκες στη ζωή του που θέλησε (σιγά το πρωτότυπο) και δεν μπόρεσε να έχει. Νομίζω οτι αυτό ισχύει σε περίπτωση που μια γυναίκα ήταν "απαγορευμένη" για αυτούς, ίσως τότε θα τούς μείνει το "ρε γαμώτο". Πάντως οτι κάποιοι άνθρωποι που δεν μπορέσαμε να έχουμε θεοποιούνται στο μυαλό μας είναι γεγονός.

Τώρα το αν οι γυναίκες δεν ξεχνάνε ποτέ έναν άντρα που πέρασε από τη ζωή τους... εγώ προσωπικά θα ήθελα να μπορούσα να τους ξεχάσω τους περισσότερους, ένεκα η ηλικία και οι λάθος επιλογές. :(

Αλλά μετά σκέφτομαι οτι είμαι αυτή που είμαι λόγω των λαθών μου και αλλάζω γνώμη. Γιατί όταν η ζωή σε πάει στο ίσιωμα, όλα ωραία και καλά είναι. Δεν προβληματίζεσαι, δε νιώθεις ενοχές, δεν υπάρχει λόγος για "ελιγμούς". Εκεί που αρχίζουν οι ανηφόρες κι οι στροφές πρέπει να δείξεις το skill σου και να κάνεις τα κουμάντα σου. Και μόνο τότε, στα δύσκολα, "ψήνεσαι" και σαν άνθρωπος και σχηματίζεις χαρακτήρα.
(άρχισα τις φιλοσοφίες πρωινιάτικα, σχωρέστε με :redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Πάντως οτι κάποιοι άνθρωποι που δεν μπορέσαμε να έχουμε θεοποιούνται στο μυαλό μας είναι γεγονός.
το κουφέτο ίσως είναι η ισορροπία ανάμεσα στην μυθοποίηση του απωθημένου και στην γείωση του όσα δεν φτάνει η αλεπού

Αλλά μετά σκέφτομαι οτι είμαι αυτή που είμαι λόγω των λαθών μου και αλλάζω γνώμη. Γιατί όταν η ζωή σε πάει στο ίσιωμα, όλα ωραία και καλά είναι. Δεν προβληματίζεσαι, δε νιώθεις ενοχές, δεν υπάρχει λόγος για "ελιγμούς". Εκεί που αρχίζουν οι ανηφόρες κι οι στροφές πρέπει να δείξεις το skill σου και να κάνεις τα κουμάντα σου. Και μόνο τότε, στα δύσκολα, "ψήνεσαι" και σαν άνθρωπος και σχηματίζεις χαρακτήρα.
(άρχισα τις φιλοσοφίες πρωινιάτικα, σχωρέστε με :redface:)
Ασυγχώρητη :P . Αλλά η ώρα τι κακό έχει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top