Τι όνειρο είδατε χθες;

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
..ειδα λεει οτι πηγα με μια φιλη σε ενα ερημωμενο σπιτι να ψαξουμε για κατι και ξαφνικα ποντικια μικρα μεγαλα πεταγοντουσαν απο παντου αλλα δεν φοβομουν και αρχιζα να τα κυνηγαω..


Εξήγηση #1: το ότι πήγες με μια φίλη σε ένα ερημωμένο σπίτι να ψάξετε για κάτι υποδηλώνει ότι έχεις μανία αναζήτησης και επεξήγησης των πάντων..πρέπει να το χεις σκίσει το google, to lycos και λοιπές μηχανές αναζήτησης..

Δε μας είπες τί έψαχνες..παίζει μεγάλο ρόλο...

Άλλο να ψάχνεις στο σπίτι να δείς αν έχει καμιά κατσαρόλα με φαί (και τί φαί, γιατί άλλο το τάσκεμπάμπ άλλο τα αμπελοφάσουλα κι άλλο τα γεμιστά που έχουν ρύζι και υποδηλώνουν στούμπωμα)..άλλο να ψάχνεις για θησαυρό μέσα στα υφάσματα του καναπέ και άλλο να ψάχνεις τις ντουλάπες ή τις μπιζουτιέρες για τιμαλφή and stuff..

Τα λές πολύ θολά...

Εξήγηση #2: τα ποντίκια τι ήταν και πεταγόντουσαν, μπαλάκια του πίνγκ πόνγκ? μικρά μεγάλα? μικρομέγαλα δηλαδή ?

Πάντως όταν στο όνειρο κυνηγάς αυτό που φοβάσαι θα πεί οτι φοβάσαι λιγότερο στον ύπνο σου παρά στον ξύπνιο σου...!!!


Γίνε φίλη με τα ποντίκια..να σου θυμίσω το ποντικάκι στο πράσινο μίλι καθώς επίσης και στην απόδραση απο το Αλκατράζ...γενικά στις φυλακές έχει πολύ πέραση το ζωντανό!!!

Μήπως στην άλλη σου ζωή ήσουν ελέφαντας και μέσω του ονείρου απλώνονται οι προηγούμενες αναμνήσεις μας?

Τι μλκ λέω 4 το πρωί...

Όταν τα κυνήγησες έπιασες κανένα έστω απο την ουρά? Το ανέμισες ? Αν το ανέμισες με τι τεχνική?(παίζει ρόλο αν το ξαπόστειλες σαν δισκοβόλος ή λες και πετούσες ακόντιο να καρφωθεί με το κούτελο στο τσιμέντο να τα δεί όλα το ποντίκι)

...κι επίσης αν μπορείς να θυμηθείς την έκφραση του προσώπου σου την ώρα της εκτόξευσης καθώς επίσης και τα λόγια που εκστόμιζες ?

Ποιό ήταν το μέσο χρώμα των ματιών των ποντικιών που είχες πάρει φαλάγγι?

Μήπως πρόσεξες αν κάποιο ποντίκι (ο αρχηγός τους) για αντιπερισπασμό είχε πάει στο σαλόνι κάτω απο τη σαλονοτραπεζαρία ώστε τα άλλα ποντίκια να κάνουν πάρτυ στη κουζίνα και να πάρουν εφόδια ?


μετα αναισθητη παω σ εενα ψυγειο εκει διπλα!!!και τοα νοιγω..βλεπω σοκολατακια τα οποια δεν τρωω..


Τί προκάλεσε την αναισθησία σου? Ξέμεινες απο ενέργεια? Empty Fuels ?

Πώς ακριβώς πήγες στο ψυγείο αναίσθητη? Σαν τη τύπισα στο "The ring" σερνόμενη και ημιπεθαμένη που βγαίνει απο τη τηλεόραση με τα μαλλιά ριγμένα (πολύ τρέντυ λούκ αυτό!)

Εγώ ήξερα όταν είμαστε ανκάνσιας (με παχύ "σ") δε κουνιόμαστε γρί!

Καλά το ψυγείο, ανοίγει και με ισχυρή τηλεπάθεια ενώ είσαι λιπόθυμη, τα σοκολατάκια είπες ότι τα είδες αλλά δε τα τρώς....Γιατί να έπρεπε να τα φάς σώνει και καλά δηλ?

Άμα δεν είχες λιγούρα και είχες προπάντων φάει το καταπέτασμα νωρίτερα πρίν το κυνηγητό με τα ποντίκια δε θα γινόταν να φας και σοκολατάκια...ένα όνειρο είπαμε να δούμε, μη χεστούμε και στο φαί!!!!

Τα σοκολατάκια τι μάρκα ήταν?

Άν ήταν με γέμιση κονιάκ ή τσέρυ τότε το υποσυνείδητο σου κρούει τον κώδωνα να μη πίνεις όταν βγαίνεις γιατί σερβίρουν μπόμπες!!

Άν ήταν συμβατικά σοκολατάκια κάνε ένα τσεκάπ για ζάχαρο....ποτέ δε ξέρεις...



και οταν σηκωθηκα μετα γιατι σκιαχτηκα και ξανακοιμηθηκα..ειδα τα ματια του Χριστου ..δεν τον εχω ξαναδει στο ονειρο μου...μου φαινεται περιεργο..τι λετε να ναι??!

Πώς ακριβώς σε κοιτούσε ο Jesus ? Σε λοξοκοιτούσε? Σε ταυροκοιτούσε θυμωμένα (που μπήκες σε ξένο σπίτι και έψαχνες τα ξένα πράματα? ε? που κυνηγούσες και τα ποντίκια και έκανες javelling με τα μηρυκαστικά?)

Πιστεύω ότι ο Jesus σου εμφανίστηκε με σκοπό να σου εφιστήσει τη προσοχή οτι έτσι και ξαναμπείς σε ξένο σπίτι και κυνηγάς ποντίκια και ανοίγεις ξένα ψυγεία και το παίζεις και δύσκολη από πάνω να φάς ένα σοκολατάκι οτι θα γίνει της πουτ@ν@ας...!!!

Αυτή είναι η ερμηνεία που μπορώ να δώσω εγώ, mili vanili...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
προχθες το βραδυ ειδα ενα πολυ περιεργο ονειρο.. ηρθε λεει ο μπαμπας μου και με ξυπνησε και μου λεει "φωναζες μεσα στον υπνο σου, μεχρι επανω ακουγοσουν" και του λεω "τι ελεγα;" και λεει "ελεγες "γιατί ολα να συμβαινουν σε εμενα, γιατι ολα να πεφτουν πανω μου;"...
και μετα ρε γμτ ειμαι ΣΙΓΟΥΡΗ οτι μου ειπε κατι πολυ σημαντικο και σπαω το κεφαλι μου απο προχθες να θυμηθω τι ηταν.. πιαστηκα στον υπνο ρε γμτ και τωρα δεν μπορω να θυμηθω... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Τι σκατα;;;Ενα πλοιο που να μην βουλιαζει δεν θα παρω ποτε;:mad:

θκάθε και κολύμπα:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
εχω εγώ




πως γίνεται να μην είναι προ-μηνύματα την στιγμή που μου έχει συμβεί επανηλημένως να δω κάτι στον ύπνο μου και την άλλη μέρα να συμβει?
Και δε μιλάω απαραίτητα για γνωστά μου άτομα... αλλά για καταστάσεις που δεν θα μπορούσα να έχω την παραμικρή υποψία ότι θα συμβουν.....

Θα σου περιγράψω 2 διαφορετικά όνειρα μου σε δυο διαφορετικές περιόδους της ζωής μου καθώς και την συνέχεια και αν γίνεται πολύ θα ήθελα την επιστημονική εξήγηση γιατι κι εμενα μου δημιουργεί προβλημα να "βλεπω" στον υπνο μου τα κακα μαντάτα....


ονειρο πρωτο
Πριν χρόνια, ονειρεύομαι ότι είναι ένα τσούρμο μαυροντυμένες γυναίκες που έχουν στήσει τρελλό γλέντι πάνω σε ένα λόφο...
Τρώνε, πίνουν, γελάνε, χορεύουν και περνάνε ΣΟΥΠΕΡ!
Ξυπνάω με ένα τρομο ότι το όνειρο αυτό... δεν μπορεί να είναι καλό...
Στη συνέχεια της μέρας μαθαίνω ότι ένα στρατιωτικό αεροπλάνο έχει πέσει στο βουνό κι ένα τσούρμο φαντάροι έχουν σκοτωθεί...

Τέτοια σύμπτωση?



Ονειρο δεύτερο...
Είδα χτες το βραδυ ότι το σπίτι της εδώ και 32 ημέρες νεκρής μάνας μου ήταν άνω κάτω από κουρέλια... ότι του ρίξαμε χλωρίνη και νερα και το φέραμε κυριολεκτικά τουμπα για να το πλυνουμε.... (πολυ μεγαλο όνειρο σου λεω μόνο το ρεζουμε)
Οταν ξύπνησα είπα... σήμερα θα έρθουν με κάποιο τροπο τα πάνω κάτω....
Μετά από μια ώρα με ενημέρωσαν ότι πέθανε ένας ξάδερφος μου απο ανακοπή ετων 30....

πως γινεται να μην υπάρχουν προμηνύματα?
τι ήταν αυτα που είδα και μετέφρασα?
ένστικτο? για μια υπόθεση που ουτε κατα διανεια δεν ειχα υποψιαστει?


γεια :)

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις, αλλά πιστεύω οτι τα όνειρά σου ήταν απλά συμπτώσεις...Για να μπορέσεις να πεις "πάντα έχω προφητικά όνειρα" θα ήθελα να κάνεις στον εαυτό σου, και να δημοσιεύσεις τα αποτελέσματα, το παρακάτω πείραμα: Κάθε πρωί που ξυπνάς, κατέγραφε τα όνειρα σου επακριβώς. Και θέλω να μας πεις: Πόσες φορές στις πόσες συνέβη στην πραγματικότητα αυτό που είδες στον ύπνο σου; Πόσες φορές στις πόσες συνέβη κάτι παρόμοιο, κάτι σχετικό, και πόσες ακριβώς;

Κοίταξε, όλοι μας έχουμε ένστικτα. Ένστικτα που δρουν στον ψυχισμό μας κατά βούληση. Ίσως να επηρεάζεται και από το ένστικτο το όνειρο, φυσικά καμιά επιστήμη δεν είναι σε θέση να το διαβεβαιώσει αυτό ακόμα...επίσης όλοι έχουμε νευρώσεις, ψυχαναγκασμούς, φοβίες, τα οποία επίσης είναι δυνατόν να δρουν στον ψυχισμό μας (και άρα στα σήματα που φτάνουν στον εγκέφαλό μας). Όλα παίζουν ρόλο.

Δεν πιστεύω όμως ποτέ οτι η έννοια χρόνος (= μέλλον) σχετίζεται κανά κανένα τρόπο με την ανθρώπινη φυσιολογία...Αλλά ποτέ δεν πρέπει να αποκλείεις οτιδήποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
γεια :)

Ελπίζω να μη με παρεξηγήσεις, αλλά πιστεύω οτι τα όνειρά σου ήταν απλά συμπτώσεις...Για να μπορέσεις να πεις "πάντα έχω προφητικά όνειρα" θα ήθελα να κάνεις στον εαυτό σου, και να δημοσιεύσεις τα αποτελέσματα, το παρακάτω πείραμα: Κάθε πρωί που ξυπνάς, κατέγραφε τα όνειρα σου επακριβώς. Και θέλω να μας πεις: Πόσες φορές στις πόσες συνέβη στην πραγματικότητα αυτό που είδες στον ύπνο σου; Πόσες φορές στις πόσες συνέβη κάτι παρόμοιο, κάτι σχετικό, και πόσες ακριβώς;

Κοίταξε, όλοι μας έχουμε ένστικτα. Ένστικτα που δρουν στον ψυχισμό μας κατά βούληση. Ίσως να επηρεάζεται και από το ένστικτο το όνειρο, φυσικά καμιά επιστήμη δεν είναι σε θέση να το διαβεβαιώσει αυτό ακόμα...επίσης όλοι έχουμε νευρώσεις, ψυχαναγκασμούς, φοβίες, τα οποία επίσης είναι δυνατόν να δρουν στον ψυχισμό μας (και άρα στα σήματα που φτάνουν στον εγκέφαλό μας). Όλα παίζουν ρόλο.

Δεν πιστεύω όμως ποτέ οτι η έννοια χρόνος (= μέλλον) σχετίζεται κανά κανένα τρόπο με την ανθρώπινη φυσιολογία...Αλλά ποτέ δεν πρέπει να αποκλείεις οτιδήποτε...

Καταρχας σε ευχαριστώ, καταδεύτερον ΦΥΣΙΚΑ και ΔΕΝ σε παρεξηγώ ;) κατά τρίτον.... δέχομαι να συμετέχω σε ένα τέτοιο πείραμα ...
περισσότερο για να ικανοποιήσω την δική μου περιέργεια και λιγότερο για να σε βγάλω "ψεύτη" :)

Εγω έχω την δική μου άποψη και τα δικά μου παραδείγματα....
Την περασμένη εβδομάδα ο πεθερός μου έπαθε ένα έμφραγμα (με ευτυχη κατάληξη ευτυχώς)
Το περασμένο βράδυ....
4 άτομα του συγκενικού κύκλου είχαν δει στον ύπνο τους... ψάρι (κατά την παράδοση, η ερμηνία είναι οτι θα υπάρξει "λαχτάρα")
Ενας φίλος είδε επίσης ένα "περίεργο" όνειρο που τον έβαλε να μας πάρει τηλ με το που άνοιξε τα μάτια στις 7 το πρωι για να δει αν ειμαστε όλοι καλα....


Προχτες ανακάλυψα ότι το βραδυ που πέθανε ο ξάδερφος μου, είχα δει ΑΚΡΙΒΩΣ το ίδιο ονειρο με μια θεία μου....

Ναι μπορεί όντως να είναι και συμπτωσεις.. απλά εγώ δεν το πιστεύω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εγώ επειδή βλέπω όνειρα μόνο όταν ψήνομαι στον πυρετό, είδα και εγώ και μάλιστα ότι να είναι.

Γενικά μέσα στην όλη παρακμή και παράνοια ένα ξεχώρισε και παραδόξως το θυμάμαι.

Που λέτε συνοπτικά μου είχαν γενετικά τοποθετήσει ένα special ability αλλά για να μην μπορέσουν να με εκμεταλευτούν άλλοι ή να με ερευνήσουν μου βάλαν και ασφαλιστική δικλίδα. Και το έκαναν ώς εξής.
Μου είχαν βάλει που λέτε έναν RNA inhibitor και κάθε φορά που με παρέσύραν ή απομακρυνόμουν από τους καλούς (αυτούς που μου δώσαν το ability) ανέβαζα πυρετό και ψηνόμουν ωστε να μου χαλάει η διάθεση και να μην μπορώ να ακολουθήσω αυτους που θέλαν να με παρασύρουν.

Αυτά θυμάμαι αλλά δυστυχώς δεν έμαθα ποτέ το ability που είχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Xθές είδα ένα τελείως χαζό όνειρο...
Είδα έναν συμμαθητή ο οποίος τάχα είχε σκοτώσει κάποιον και οι γονείς του τον κάλυπταν αλλά όλο η τάξη μου το είχε μάθει και ψάχναμε να τον βρούμε για να τον σκοτώσουμε και δεν μπορούσαμε!!!
Νταξ το ξέρω τελείως βλακεία αλλά μετά όταν είχα ξυπνήσει φοβόμουν κιόλας....!!!!:redface:
Ελεος τι είναι αυτά που βλέπω...???:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Είδα τον παππού μου. Με κάπως περίεργη όψη όμως... Ηταν κατάχλωμος. Τον είδα έξω από το σπίτι μας στο χωριό να περπατάει και να μου λέει "θα κερδίσει η ομάδα σου"!
Αθεράπευτος ΑΕΚτζής ήταν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Είδα τον παππού μου. Με κάπως περίεργη όψη όμως... Ηταν κατάχλωμος. Τον είδα έξω από το σπίτι μας στο χωριό να περπατάει και να μου λέει "θα κερδίσει η ομάδα σου"!
Αθεράπευτος ΑΕΚτζής ήταν :)

εγω τώρα γιατί πιστεύω ότι θα κερδίσει όντως η ομάδα σου? :hmm: θα με τουφεκίσει ο puff αν το διαβάσει αυτό :P
πάντως... next time Που θα τον δεις, αν όντως στο μεταξύ έχει κερδίσει η ΑΕΚ, πες του παππου να σου πει και κανα δυο τρεις ΕΞΙ αριθμούς... έτσι για να έχουμε βρε παιδί μου :whistle:
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
εγω τώρα γιατί πιστεύω ότι θα κερδίσει όντως η ομάδα σου? :hmm: θα με τουφεκίσει ο puff αν το διαβάσει αυτό :P
πάντως... next time Που θα τον δεις, αν όντως στο μεταξύ έχει κερδίσει η ΑΕΚ, πες του παππου να σου πει και κανα δυο τρεις ΕΞΙ αριθμούς... έτσι για να έχουμε βρε παιδί μου :whistle:
:D
Κι εγώ το πιστεύω πολύ κουε μου.
Αλλά και να μην κερδίσει, χάρηκα πολύ που τον είδα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ρε παιδιά σήμερα είδα ένα εντελώς κουλό όνειρο...

Βάλτε τους ονειροκρίτες κάτω κ πείτε! :P

Ήμουνα σπίτι μου μαζί με 2 άγνωστες σε μένα θείες (αλλά στο όνειρο κανονικές μιας και μέναμε μαζί!) και περιμέναμε να έρθει ο πολύ πολύ πρώην μου (αλλά 5 ετών σχέση με τον οποίο έχουμε πάνω από 2 χρόνια που χωρίσαμε) μαζί με την τωρινή του σχέση (η οποία με μισεί θανάσιμα και με θάβει όπου σταθεί κ όπου βρεθεί - και στο όνειρο κ στην πραγματικότητα). Πράγματι ήρθε και έφερε μαζί και την φίλη της [δεν ξέρω αν κάνουν ακόμα παρέα, παλιά ήταν κολλητές) η οποία στον πραγματικό κόσμο είναι η μεγάλη μου ντροπή (έχω υπάρξει το 3ο πρόσωπο στη σχέση που διατηρεί μέχρι σήμερα-ναι ντρέπομαι για αυτό αλλά άλλο θέμα!) και ενώ γενικά δεν το ξέρει, στο όνειρο το ήξερε και υποτίθεται ότι με είχε βρίσει κάποτε για αυτό. Πράγματι ήρθαν και δεν μου μιλούσε κανείς από τους 3 κάτσαν στον καναπέ μου και μετά αφήσαν τη φίλη [που έπιασε να παίζει στο laptop μου παιχνίδια) κ κλειστήκαν στο δωμάτιο μου, περιορίζοντας εμένα και τις θείες να ... μαγειρέυουμε στην κουζίνα :worry::worry::worry::worry::worry:
Το όλο σκηνικό ήταν πολύ νορμάλ για τις "θείες" ενώ εγώ φόρτωνα καθώς περνούσε η ώρα...

Κάποια στιγμή βγήκε το παιδί από το δωμάτιο και με ύφος
πασά ζήτησε ένα ποτήρι νερό από τις "θείες" και τότε φορτωμένη εγώ γυρνάω και του λέω "καλά οκ, δεν με συμπαθείς το ξέρω αλλά στην τελική κυλάει στις φλέβες μας το ίδιο αίμα!!!"

Μετά χτύπησε ξυπνητήρι και ξύπνησα...

Είμαι σοβαρά γιατρέ μου????? :hmm::hmm::confused::confused::confused::worry::worry::worry::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Λοιπόν μου αρέσει αυτό το θέμα, εγώ και ο ονειροκρίτες είμαστε κολητάρια, μπορώ να σας πώ ότι θελήσετε, στα όνειρα, στα χαρτιά, στο χέρι, στον καφέ και τα ταρώ δεν πιάνομαι.....
Μήπως να ανοίξω μελοντάδικο;:hmm:
Πάντως απορείες για τα όνειρα και τις εποχές που τα βλέπετε εγώ εδώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
και τα ταρώ δεν πιάνομαι.....

Really;;;;;Θα σε χρειαστώ, δλδ αν σου στείλω σε πμ αυτά που μου βγαίνουνε μπορείς να μου τα ερμηνεύσεις;;;Γιατί δεν ξέρω κατά πόσο τα πετυχαίνω ή τα ερμηνεύω όπως με συμφέρει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Really;;;;;Θα σε χρειαστώ, δλδ αν σου στείλω σε πμ αυτά που μου βγαίνουνε μπορείς να μου τα ερμηνεύσεις;;;Γιατί δεν ξέρω κατά πόσο τα πετυχαίνω ή τα ερμηνεύω όπως με συμφέρει:D

Άν θές μπορώ να σου μάθω αλλα όχι να σου τα πώ, τα έκοψα γιατί σικωνόμουν τα βράδυα και κινηγούσα οράματα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Άν θές μπορώ να σου μάθω αλλα όχι να σου τα πώ, τα έκοψα γιατί σικωνόμουν τα βράδυα και κινηγούσα οράματα:(

Nope άστο, ξέρω να τα ρίχνω αλλά όταν τα ρίχνω για μένα πάντα δίνω την ερμηνεία που θα ήθελα κι έτσι ουσιαστικά δεν βλέπω τίποτα καινούργιο εκτός απο τα όσα ήδη σκέφτομαι:P




Οράματα τα βράδια ε;Μήπως να αρχίσω αν προσέχω:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αφήστε...

Προχθές είδα ότι ήμουν με τη Skarlett Johansson... σε πολύ intimate στιγμές... Και ήθελα να δω, λέει, αν έχει όντως τόσο μεγάλα στήθη... και άλλα τρελά!!

Χθες ότι είχα κάνει δίδυμα... Και τα είχα αφήσει στους γονείς μου... οι οποίοι καταλάβαιναν ότι θέλω να κάνω μερικά πράγματα ακόμα με τη ζωή μου... αλλά μετά με παρομοίαζαν με την Britney Spears!!! Και μετά ήθελε λέει να μου μιλήσει η Μπρίτνω και πετάχτηκα από τον ύπνο μου, γιατί είχα ξεχάσει να πάρω το αντισυλληπτικό μου... Και όντως το είχα ξεχάσει...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αν δεις στον υπνο σου οτι εισαι εγκυος ειναι για καποιο προβλημα που σε βαραινει..
Αν δεις οτι γεννας, σημαινει οτι το προβλημα θα λυθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Όχι απαραιτητα, όπως ακούω δεν είδε την πράξη της γένας με το μπλάντ και δεν μας ειπε τι συζήτηση είχε χτές ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σοβαρά;;
Τη γέννα την ίδια δε τη θυμάμαι, αλλά παιδιά απέκτησα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπορει να μου πει καποιος "τι σημαινει" οταν βλεπω το αυτοκινητο μου σε αλλο χρωμα? Και συγκεκριμενο σε λευκο. Και την τελευταια εβδομαδα το εχω δει 2 ή 3 φορες στον υπνο μου, και ειμαι κι εγω μεσα σε αυτο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top