Αλλαγή τρόπου υπολογισμού του κάρμα

Να μπει και μέτρο αντιφατικότητας στο κάρμα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 38)
  • Ναι, καλή ιδέα

    Ψήφοι: 20 52.6%
  • Όχι, διαφωνώ

    Ψήφοι: 2 5.3%
  • Ούτε κρύο, ούτε ζέστη

    Ψήφοι: 16 42.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Υπάρχουν μέλη που δεν μπορώ να ψηφίσω;
Εγώ μπορώ να ψηφιστώ απο άλλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Υπάρχουν μέλη που δεν μπορώ να ψηφίσω;
Εγώ μπορώ να ψηφιστώ απο άλλους;
Μόλις απέκτησες έναν ψήφο....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anta

Νεοφερμένος

Η Anta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Kι εγώ έδωσα άλλον ένα:)
Ακόμα όμως δε ξέρω σχεδόν κανέναν, οπότε μάλλον οι άλλοι θα αργήσουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Σιγά σιγά θα μας μάθεις όλους, όρεξη να έχεις μόνο......:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υπάρχουν μέλη που δεν μπορώ να ψηφίσω;
Ναι. Αυτούς που έχουν απενεργοποιήσει το κάρμα τους. Αυτοί δεν μπορούν να ψηφίσουν κανέναν, δεν μπορούν να δουν το κάρμα των μελών, εάν είχαν ψηφίσει παλιότερα κάποιον η ψήφος τους δεν μετράει πλέον (αλλά παραμένει στη βάση δεδομένων και ισχύει εκ νέου η παλιά, εάν το επανενεργοποιήσουν). Και δεν μπορούν να δουν και τα Στατιστικά του Κάρμα.

Για να απενεργοποιήσεις το κάρμα σου (αν ποτέ θελήσεις :P):
Πίνακας Ελέγχου Χρήστη >>> Επεξεργασία Επιλογών

Εγώ μπορώ να ψηφιστώ απο άλλους;
Ό,τι ισχύει και πάνω. Από αυτούς που έχουν ενεργοποιήσει το κάρμα τους.



Πέρνα κι απ' το ταμείο φεύγοντας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[nerd approaching...]

Η ψήφος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Thanks βρε XRZ κι έλεγα πως μόνο εμένα μου βγήκε ..ο μάτης! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
[nerd approaching...]

Η ψήφος...
Γι' αυτό ακριβώς δεν το επεσήμανα (βασικά το είχα γράψει, αλλά το έσβησα τελευταία στιγμή, πριν ποστάρω). Ήξερα ότι θα ερχόταν το ξουρουζουλίνι. :P




Α, το αυτόματο πότισμα μετά τις τέσσερις. :bleh:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Thanks βρε XRZ κι έλεγα πως μόνο εμένα μου βγήκε ..ο μάτης! :P

από την έμορφην τζίπρον με αγάπη!!! :D:D:D:D:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
:hmm: Τι ειναι το κάρμα ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
πώς μπορώ να δώ το κάρμα μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και στο προφίλ σου φαίνεται Μάρα μου, κάτω δεξιά. Αλλά με προβληματίζει που λες πως δεν το βλέπεις κάτω από το αβατάρ, ούτε το δικό σου ούτε κανενός άλλου! :blink:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Και στο προφίλ σου φαίνεται Μάρα μου, κάτω δεξιά. Αλλά με προβληματίζει που λες πως δεν το βλέπεις κάτω από το αβατάρ, ούτε το δικό σου ούτε κανενός άλλου! :blink:


ακριβώς!
τα μόνα στοιχεια που εμφανίζονται ειναι: ημερομηνια εγγραφής - ηλικία - περιοχή και μηνύματα.
:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ακριβώς!
τα μόνα στοιχεια που εμφανίζονται ειναι: ημερομηνια εγγραφής - ηλικία - περιοχή και μηνύματα.
:(

ναι ρε παιδια...ουτε εγω το βλεπω το καρμα...
δεν φαινεται σε κανεναν...εσεις τα βλεπετε ολα δλδ; :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Asterismos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ακριβώς!
τα μόνα στοιχεια που εμφανίζονται ειναι: ημερομηνια εγγραφής - ηλικία - περιοχή και μηνύματα.
:(


μαρακι μηπως εβγαλες το καρμα απο σενα και δεν βλεπεις ετσι κανενος αλλου;;) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Οχι.Η mara το εχει ενεργοποιημενο το καρμα της και φαινεται καθαρα.
Μαρα μου συγγνωμη.
Δηλαδη δεν βλεπεις ουτε το φυλο σου;(οτι εισαι κοριτσακι δηλαδη; )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Οχι.Η mara το εχει ενεργοποιημενο το καρμα της και φαινεται καθαρα.
Μαρα μου συγγνωμη.
Δηλαδη δεν βλεπεις ουτε το φυλο σου;(οτι εισαι κοριτσακι δηλαδη; )

που καλε το βλεπεις ενεργοποιημενο εσυ το καρμα της μαρας; αφου δεν φαινεται στο προφιλ της... :worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Οχι.Η mara το εχει ενεργοποιημενο το καρμα της και φαινεται καθαρα.
Μαρα μου συγγνωμη.
Δηλαδη δεν βλεπεις ουτε το φυλο σου;(οτι εισαι κοριτσακι δηλαδη; )


οχι. τα μόνα στοιχεια που μου εμφανίζονται ειναι αυτα που προ-ανέφερα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top