Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
ρε...συνεννοηθείτε μεταξύ σας :P

την προηγούμενη φορά την είπαμε πάντως...

Και επειδή κάποιος πρέπει να αρχίσει ψηφίζω Δανάη. δεν με πείθει ότι "μπερδευεται".


Άντε πέστε τώρα να με φάτε όλοι γιατί με την ...ασυντόνιστη ΣΕ κάποιος θα χρειαστεί τη βοήθεια μου σύντομα :P
Κάποιος βιάζεται να κατηγορήσει κάποιον και να στρέψει κάπου τη προσοχή όλων...:whistle::whistle:


υγ: αφού άλλα έλεγε ο ένας, άλλα ο άλλος λογικό να μπερδευτώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέσα και το καγίρι!



[highlight]Λίστα για Τετάρτη[/highlight]
  1. Angie_Ann:
  2. Βill:
  3. Bill_Slayer:
  4. Δανάη:
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. Kakerlak:
  8. Kακή Επιρροή:
  9. kajira: Δανάη
  10. Lorelai:
  11. Lorien:
  12. Neraida:
  13. nina21:
  14. Phoebe:
  15. Resident Evil: Δανάη
  16. shaman:
  17. Τetragrammaton:
  18. vendetta:
  19. Vkey:
  20. xanp:
  21. Youki:
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D



Τετάρτη 21/05 δεν έχει δολοφονία! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kαλά βρε Καγ...κατευθείαν ιερόδουλη εγώ;

Τόσο κακό παρελθόν έχω δείξει εδώ ότι έχω; :redface: :P
Ο ρουφ και η ιερόδουλη συνήθως είναι άτομα εμπιστοσύνης και κάπως παλιά στο στέκι.. μη μιλάς, ξέρω τι λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τη 13.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D) Όσοι μπορείτε τουλάχιστον, γιατί μπορεί να σας φάνε οι δολοφόνοι σήμερα.. δεν ξέρετε! :D
σορρυ Γιώργο, δε θέλω να το παίξω σπασικλάκι αλλά είναι τη μια!:/::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τη 13.00 το είχα εγώ κάποτες! Ποιος το πείραξε; :ropalo: :P
(νιώθω περίεργα να παίζω, αλλά έχει πλάκα :hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μέχρι τις 20:00 γι' αύριο καλέ μπορείς. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Ας ψηφίσω και εγώ μιας και δεν ξέρω αν θα μπορέσω καθόλου αύριο...Είναι νωρίς για συμπεράσματα ακόμα αλλά προς το παρόν θα ψηφίσω Δανάη και εγώ γιατί έχει στυλ νεράιδας προηγούμενου γύρου....Και βλέπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
3 ψήφοι μέχρι τώρα και οι 3 δικές μου...μια χαρά με βρίσκω!:P
Δε θα κάτσω να απολογηθώ γιατί δε νομίζω ότι έχει νόημα, ίσα ίσα που θα έχει τα αντίθετα αποτελέσματα...

Θα προσπαθήσω να μπώ στη θέση της ΣΕ και να δώ ποιους θα επέλεγε για δολοφόνους (ή ποιους δε θα έβαζε...)!!
Στο περασμένο παιχνίδι τη Kakerlak, Neraida και Angie_Ann τις είχαν καταλάβει από τη πρώτη στιγμή οπότε τις αποκλείω για δολοφόνους.
Επίσης οι Lorelai, nina21, vendetta, xanp είναι καινούργια μέλη οπότε τους κόβω για πολίτες!
Ο Τetragrammaton είναι και αυτός καινούργιος και είχε μπει δολοφόνος κ τη περασμένη φορά οπότε αποκλείεται κ αυτός...

Ηρώ, fantasmenos και Youki έπαιξαν πολύ καλά στο προηγούμενο παιχνίδι και αν μη τι άλλο θα είχε πολύ ενδιαφέρον να τους δούμε και σε άλλους ρόλους (:P).... και η Κακή Επιρροή σα παλιότερο μέλος...

Επίσης kajira και Resident Evil έσπευσαν αμέσως να κατηγορήσουν κάποιον (άσχετα αν είπαν εμένα:P) και αυτό τις καθιστά άκρως ύποπτες γιατί συνήθως οι δολοφόνοι είναι αυτοί που προσπαθούν να στρέψουν αμέσως τη προσοχή κάπου ώστε να μην ασχολούνται μαζί τους και για να βγάλουν και κάποιον έξω βεβαίως βεβαίως...

Για τους υπόλοιπους δε ξέρω...! Δε θα ψηφίσω όμως ακόμα θα περιμένω να ποσταρουν κι άλλοι για να μπορέσω να κρίνω καλύτερα...:/:

Καληνύχτα σας...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Αύριο ανακοινώνεται αυτός που θα αποχωρήσει από ψηφοφορία, μην ξεχνιώμαστε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όλοι ξέρουμε, πως ο πρώτος γύρος είναι πολύ δύσκολος, γιατί πολύ απλά δεν υπάρχουν αρκετά ποστ που να μας δίνουν στοιχεία.
Απ΄ το μόνο λοιπόν που μπορούμε να βγάλουμε συμπέρασμα είναι από τις ψήφους.
Στον πρώτο γύρο είχε γίνει κάτι ανάλογο, συγκεντρώθηκαν ψήφοι από την πρώτη στιγμή σε ένα άτομο, και αυτοί που έσπευσαν να τον ψηφίσουν, αποδείχτηκαν δολοφόνοι.;)
Το σκηνικό το βλέπω να επαναλαμβάνεται με τη Δανάη (με έπεισε στο τελευταίο της ποστ, κρατώντας βέβαια τις επιφυλάξεις μου)
Φυσικά και οι δολοφόνοι θα φυλάγονται και το πιο πιθανό είναι να μην έχουν ποστάρει ακόμα, γιαυτό μέχρι τώρα δε θα απέκλεια κανέναν.
Η ΣΕ είναι πολύ πιθανό να θέλει να μας ξεγελάσει και να έβαλε, έστω ένα άτομο που ήταν στο προήγουμενο παιχνίδι δολοφόνος, μόνο και μόνο για να μην τον υποψιαστούμε καν. :worry:

Την ψήφο μου, δε θα τη δώσω τωρα, μιας και περιμένω περισσότερα στοιχεία, για να μπορώ να πω πως είμαι σίγουρη.

Ας μην το δούμε : " Έλα μωρέ ο πρώτος γύρος είναι... σιγά!" , γιατί σε αυτόν τον γύρο μαθαίνουμε ιδιότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμμ....μπα...τη Δαναη δεν την κοβω για δολοφονο...αλλα την Ηρω..δεδομενου οτι επαιξε καλα στο προηγουμενο παιχνιδι και τωρα παρουσιαζεται ουδετερη θα την εχω στα υποψιν...μη σας πω οτι την θεωρω και ιδιαιτερα υποπτη..........
Εγω παντως ειμαι καθαρη....:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
λοιπόν :devil:
εγώ απ ότι είδα στον προηγούμενο γύρο καθότι ήταν η πρώτη φορά που ψιλοπαρακολούθησα η ρουφ η Youki απ τα πρώτα της ποστ έδωσε στεγνά τους δολοφόνους
σήμερα το πρωί ξύπνησα και σκεφτόμουν λοιπόν ότι τα πρώτα άτομα που θα δώσουν τέτοια λίστα θα είναι ύφοφτα!!!
να λοιπόν που έχουν κάνει λογίρδιο κατονομάζοντας λίστα ατόμων το καγίρι και η Δανάη:devil:
να είναι άραγες η μία Ιερόδουλη και η άλλη ρουφ? :hmm:


εγώ έχω τρόπους για να αποτρέψω τις σκέψεις σας ως ενδεχόμενο να είμαι δολοφόνα αλλά το κρατάω για δύσκολη ώρα ως άσσο στο μανίκι :P

για την ώρα δεν ψηφίζω κανέναν....
περιμένω να δω κι άλλα σεντονάκια με ονοματάκια για να αποφασίσω χεχεχε


EDIT
το ότι το καγίρι γιορτάζει σήμερα μην μας πιάσει στον ύπνο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
[offtopic] διορθώστε με αν κάνω λάθος αλλά είναι "στη 1" μεν, "στις 13 (ενν.ώρες)" δε. Είναι στη 1 γιατί είναι...1 ώρα αλλά οι 13 ώρες είναι .. πολλές[/οfftopic]

btw να αναπτύξω τη σκέψη μου:

1. Χτες ψήφισα τσακ μπαμ γιατί κάποιος πρέπει να ξεκινήσει(!)... Και είπα να κάνω την αρχή για να συμπαρασύρω τον κόσμο να μιλήσει/ψηφίσει. "Κλειδωμένη" στη Δανάη δεν είμαι και έχω 8 ωραιότατες ώρες δουλειάς (:P) να κάνω αυτό που λέει η Ηρώ, δλδ να ...δω αν κάποιος άλλος μου κάνει "κλικ"

Για κάποιο λόγο που δεν έχω προσδιορίσει ακόμα, εγώ νομίζω ότι αν ξανάβαλαν δολοφόνο θα βάλαν το καρεκλάκι...αλλά δεν έχω επιχειρήματα ομολογώ.
Η Ηρώ έχει όλα τα... φόντα να είναι δολοφόνος, όπως και ο Bill_Slayer λόγω της ...εξαιρετικής πορείας σε προηγούμενο(-ους) γύρους.
ΚουΕ και kajira για την ώρα τους έχω πολίτες, μιας και μου κάνουν πολύ "μπαμ" επιλογή (αλλά από την άλλη παίζει σοβαρά να βάλαν μια "μπαμ" επιλογη για να παίξουν με ...αντίστροφη ψυχολογία).

Για τους υπόλοιπους δεν έχω καταλήξει ακόμα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως ένα θα σας πω....
σκεφτείτε ότι οι δολοφόνοι πρέπει να συνεννοούνται μεταξύ τους (κυρίως με msn) :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
εγώ πάντως ένα θα σας πω....
σκεφτείτε ότι οι δολοφόνοι πρέπει να συνεννοούνται μεταξύ τους (κυρίως με msn) :whistle:


Αυτό δεν είναι τόσο σίγουρο καθώς υπάρχει και η κατάσταση appear offline! :whistle:


Εγώ δεν έχω αποφασίσει ακόμα, αν και έχω κάποιους στο μυαλό μου! Μάλλον στον Bill θα καταλήξω πάλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αρχικές σκεψείς...
  1. Angie_Ann: Δολοφόνα στον προηγούμενο γύρο.
  2. Βill:Χωρίς να είμαι 100% σίγουρη, οι 2 Βασίληδες δεν έχουν κάνει ποτέ δολοφόνοι. Ισως να είναι σε αυτό το γύρο λοιπόν...
  3. Ηρώ: Νομίζω ότι η συγκεκριμένη ΣΕ δεν θα έβαζε μια τόσο καλή παίκτρια δολοφόνο. Είναι αθώα κατά τη γνώμη μου μέχρι αποδείξεως του εναντίου. Το πολύ πολύ να είναι ρουφιάνα.
  4. Kakerlak:Ε δε νομίζω να είναι δολοφόνα....
  5. Kακή Επιρροή: Μαλλον ιερόδουλη. Η ατάκα της στο πρώτο της μηνυμα μετά τη διανομή των ρόλων με βάζει σε σκέψεις. ("Το πήρα το ρολάκι")
  6. kajira: Χμ...αλλη μια ύποπτη περίπτωση
  7. Lorien: Μονίμως αθώος, μονίμως τον διώχνουμε στην αρχή. Αυτή τη φορά ίσως να μην είναι και τόσο αθώος
  8. Neraida: Καλά, αμα ήταν δολοφόνα θα είχε καρφωθεί ήδη! :P
  9. Phoebe: Πολιτάκι θεωρω...θα δείξει όμως
  10. Resident Evil: Δολοφόνα 1000% :P:P:P
  11. vendetta: Πολίτης για τους ίδιους λόγους με την Ηρώ
  12. Vkey: Κάποιο ρολάκι θα χει, δεν μπορεί...
Αυτη είναι μια πρώτη γρήγορη εκτίμηση των συμμετεχόντων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
  1. Kακή Επιρροή: Μαλλον ιερόδουλη. Η ατάκα της στο πρώτο της μηνυμα μετά τη διανομή των ρόλων με βάζει σε σκέψεις. ("Το πήρα το ρολάκι")


ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιικ :eek:
καλύτερα να μασάω παρά να μιλάω ε? :P
βρε με τίποτα λέμε.... και μόνο για συναισθηματικούς λόγους (trust me!!!) δε θα έβαζαν μια μανούλα στο ρόλο του ρουφιάνου ή της ιερόδουλης :P

είπα το πήρα το ρολάκι επειδή περίμενα με αγωνία να έρθουν οι ρόλοι για να κλείσω το στέκι που ήταν ο Αργύρης (άντρας μου) πάνω απ το κεφάλι μου και ήθελε να σηκωθώ για να κάτσει αυτός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Youki;469790[LIST=1:
[*]Resident Evil: Δολοφόνα 1000% :P:P:P[/LIST]
σε βλέπω να τρως κι άλλο ζευγάρι παπούτσια εσένα :P

Στα υπόλοιπα κατά βάση δεν μπορώ να πω ότι διαφωνώ ιδιαίτερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Γιουκάκι, δεν μας τα λες καλά. Το ότι η Ηρώ είναι καλή παίκτρια, αυτό είναι ένας παραπάνω λόγος να την βάλουν δολοφόνο! Επίσης η Νεράιδα δεν είναι χαζή (αν και ξανθιά :P), δεν θα καρφωνόταν πάλι με την μία αν ήταν δολοφόνος. Ο Λόρι αποκλείεται, δεν έχει χρόνο τελευταία :P Με τα υπόλοιπα ψιλοσυμφωνώ (απλά η RE δεν είναι δολοφόνος :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Γιουκάκι, δεν μας τα λες καλά. Το ότι η Ηρώ είναι καλή παίκτρια, αυτό είναι ένας παραπάνω λόγος να την βάλουν δολοφόνο! Επίσης η Νεράιδα δεν είναι χαζή (αν και ξανθιά :P), δεν θα καρφωνόταν πάλι με την μία αν ήταν δολοφόνος. Ο Λόρι αποκλείεται, δεν έχει χρόνο τελευταία :P Με τα υπόλοιπα ψιλοσυμφωνώ (απλά η RE δεν είναι δολοφόνος :P)
Μπας κι είσαι εσύ ο ρουφ? :hmm:

[όπως καταλαβαίνετε έχει αποδειχτεί πολλάκις ότι το αστυνομικό μου δαιμόνιο είναι για τον... #$%#$%^ οπότε πάω να βρω τους...βοηθητικούς ρόλους μπας και βοηθηθώ :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top