Πιστεύετε στα μάγια;

IreneGr

Δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 697 μηνύματα.
Ενω θεωρεις οτι υπαρχει λογικη στο δικο σου μυαλο που πιστευεις σε μαγια ε?
Και φαινεται κοριτσι μου ποιος ειναι στενομυαλος και αλογος απο αυτα που γραφεις...γιαυτο μην προσπαθεις να πεισεις καποιον με ατοπες και ουσιαστικα μονολεκτικες διχως κανενα νοημα αλλα γεματες με επιθεσεις στον πομπο απαντησεις που πετας...αντε πηγαινε να δεις τα ζωδια τωρα.


Μπορεί να πιστεύω στα μάγια αλλά ποτέ δεν προσπάθησα να αλλάξω γνώμη σε κανέναν,να προσπαθήσω να τον μεταπείσω πόσο μάλλον να τον βγάλω ψυχοπαθή ή τρελό σε αντίθεση με εσένα. Δεν με ενδιαφέρει ποιός είναι ο λόγος που το έκανες, έτσι και αλλιώς το τρόλλινγκ δεν έχει λόγους και αιτίες. Με θεωρείς στενόμυαλη επειδή έχω διαφορετική άποψη από εσένα, απολύτως φυσιολικό,χα! Ενώ εσύ που το μόνο που ξέρεις να κάνεις καλά είναι να χλευάζεις και να υποτιμάς τις απόψεις των άλλων, πιστεύοντας πως εσύ είσαι ο μόνος σωστός και οι υπόλοιποι λανθασμένοι. Άσε την ειρωνεία και πιάσε τίποτα άλλο ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
η αλήθεια του καθενός είναι μέσα του

Ξανά, όταν αποδείξεις στον εαυτό σου πρώτα ότι σκέφτεσαι και καταλάβεις τι μαλακία είν' αυτή που λες τώρα για το θέμα που προσπαθείς να συζητήσεις, έλα δες τι έγραψες και ζήτα να σβήσουν τα μηνύματα.

Να μη θυμάσαι τι έλεγες τουλάχιστον. Οι υπόλοιποι απλά θα το υπομείνουμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.
Threads με μάγια στον 21ο αιώνα, δεν ξέρω σε ποιόν κόσμο ζείτε.. στον κόσμο που ζω εγώ θέλω να πιστεύω ότι κυριαρχεί η λογική και η κριτική σκέψη άμα θέλετε να κατεδαφίζετε τα πάντα μόνο και μόνο για να ζείτε εσείς με ψευδαισθήσεις πάρτ ένα κοφτερό αντικείμενο, χώστε το μέσα σας μπας και αποκτήσετε την προστασία του θεού για να γλυτώσει η υπόλοιπη ανθρωπότητα... Τα ραβδιά σας και σε άλλο κάστρο, καράβλαχοι...

ΥΓ: ακόμα και αν είναι προφανές θα το πω, αναφέρομαι σε όσους παραδέχονται δημόσια ότι ζουν στον μεσαίωνα αγκαλιά με κατσίκες, προφανώς και δεν αναφέρομαι στους υπόλοιπους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Threads με μάγια στον 21ο αιώνα, δεν ξέρω σε ποιόν κόσμο ζείτε.. στον κόσμο που ζω εγώ θέλω να πιστεύω ότι κυριαρχεί η λογική και η κριτική σκέψη άμα θέλετε να κατεδαφίζετε τα πάντα μόνο και μόνο για να ζείτε εσείς με ψευδαισθήσεις πάρτ ένα κοφτερό αντικείμενο, χώστε το μέσα σας μπας και αποκτήσετε την προστασία του θεού για να γλυτώσει η υπόλοιπη ανθρωπότητα... Τα ραβδιά σας και σε άλλο κάστρο, καράβλαχοι




Πού είναι το κακό στο να ονειρεύεσαι??? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
Με θεωρείς στενόμυαλη επειδή έχω διαφορετική άποψη από εσένα, απολύτως φυσιολικό,χα!

Για την ακρίβεια σε θεωρεί στενόμυαλη επειδή πιστεύεις σε κάτι που η επιστήμη εδώ και χρόνια έχει απορρίψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση, ότι διάφορες εφημερίδες και περιοδικά, που είναι κατά βάση αθεϊστικά, ενώ απορρίπτουν ο,τιδήποτε έχει να κάνει με κάτι πέρα από την ύλη, δημοσιεύουν όμως κάθε φορά τα περίφημα ωροσκόπια, ώστε να διαβάζουν οι άλλοι τι τους επιφυλάσσει το μέλλον.
Δεν υπάρχει αντίφαση σε αυτό;

Έχω γνωρίσει ανθρώπους, που είναι ακραίως υλιστές, απορρίπτουν τον Θεό και κάθε τι πνευματικό, αλλά όταν παίρνουν εφημερίδα ή κάποιο περιοδικό, το πρώτο που κοιτάζουν είναι τα ωροσκόπια.
Και αυτό στον 21ο αιώνα, που γράφετε όλοι εσείς οι υλιστές.
Από την μία ζούμε στον 21ο αιώνα και ασχολείστε με τέτοια πράγματα; και από την άλλη για να δούμε τι λέει το ζώδιό μου για απόψε, να βγω έξω σήμερα ή μπορεί να πάθω κάποιο ατύχημα; να πάρω λαχείο, ποιος αριθμός είναι ο τυχερός μου; :hmm:

Φάσεις και αντιφάσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

infinity

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 190 μηνύματα.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μου κάνει εντύπωση, ότι διάφορες εφημερίδες και περιοδικά, που είναι κατά βάση αθεϊστικά, ενώ απορρίπτουν ο,τιδήποτε έχει να κάνει με κάτι πέρα από την ύλη, δημοσιεύουν όμως κάθε φορά τα περίφημα ωροσκόπια, ώστε να διαβάζουν οι άλλοι τι τους επιφυλάσσει το μέλλον.
Δεν υπάρχει αντίφαση σε αυτό;

Έχω γνωρίσει ανθρώπους, που είναι ακραίως υλιστές, απορρίπτουν τον Θεό και κάθε τι πνευματικό, αλλά όταν παίρνουν εφημερίδα ή κάποιο περιοδικό, το πρώτο που κοιτάζουν είναι τα ωροσκόπια.
Και αυτό στον 21ο αιώνα, που γράφετε όλοι εσείς οι υλιστές.
Από την μία ζούμε στον 21ο αιώνα και ασχολείστε με τέτοια πράγματα; και από την άλλη για να δούμε τι λέει το ζώδιό μου για απόψε, να βγω έξω σήμερα ή μπορεί να πάθω κάποιο ατύχημα; να πάρω λαχείο, ποιος αριθμός είναι ο τυχερός μου; :hmm:

Φάσεις και αντιφάσεις.

Τα φιλοσοφικά μυαλά τα έχουν επικηρυγμένα πρώτοι από όλους η Μητρόπολη Πειραιώς και οι άλλοι τράγοι και τα δουλικά τους. Ο δογματικός πιστός της κάθε θρησκείας δεν μπορεί να είναι καλός και αυθεντικός Φιλόσοφος. Επειδή ήδη "γνωρίζει", δεν αναζητά να γνωρίσει (χωρίς εισαγωγικά) τη σοφία που είναι ένα ασταμάτητο ταξίδι με επίγνωση ότι αλήθεια δεν υπάρχει. Για τον θρησκευόμενο δεν υπάρχει το εν οίδα ούτε ουδέν οίδα. Στη σύγκρουση Φιλοσοφίας - θρησκείας, θα βγει κερδισμένη όμως η Φιλοσοφία, όπως ήταν κάποτε, και οι θρησκόληπτοι θα μας αδειάσουν τις φιλοσοφικές μας γωνιές και έτσι θα ηρεμήσει το μάτι μας. 'Οσο για τα ζώδια, καλά τα λέτε. Βλακείες είναι όσα γράφονται στις εφημερίδες και τα περιοδικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Τα φιλοσοφικά μυαλά τα έχουν επικηρυγμένα πρώτοι από όλους η Μητρόπολη Πειραιώς και οι άλλοι τράγοι και τα δουλικά τους.
Μόνο που δεν καταλαβαίνω τι είναι τα "φιλοσοφικά μυαλά", τα μάγια δηλαδή είναι είδος φιλοσοφίας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Μόνο που δεν καταλαβαίνω τι είναι τα "φιλοσοφικά μυαλά",

'Ελληνας ίσον φιλοσοφική σκέψη. Χριστιανός ίσον δογματική πίστη. Ο δογματικός Χριστιανός ακόμα κι όταν φιλοσοφεί, λέει αυτό που γράφει η επίσημη γραμμή της θρησκείας του, η βίβλος. Ενώ ο 'Ελληνας παίρνει από εκατοντάδες κείμενα και πηγές, κομμάτια για να συνθέσει, ακόμα και τη βίβλο. Η ελληνική σκέψη ήταν ανέκαθεν σκέψη αμφισβητιών, ερευνητών και σκεπτικιστών και η πίστη η ελληνική ήταν εξορθολογισμένη πίστη.

τα μάγια δηλαδή είναι είδος φιλοσοφίας;
Εξαρτάται πως ορίζει και αντιλαμβάνεται κανείς τη μαγεία. Εγώ ως μάγο αντιλαμβάνομαι κάποιον που εκτιμά ιδιαίτερα την έννοια της ελευθερίας του ανθρώπου, που δεν υπομένει μοιραία τα πάντα και που χρησιμοποιεί τις εσωτερικές και εξωτερικές δυνάμεις με σεβασμό πάντα με σκοπό να κάνει το καλό στον εαυτό του και τους άλλους, με την έννοια του Μagu και Μaha - Μεχάμπ, που σημαίνει ευγενής. Από αυτή την άποψη, θα μπορούσε να ήταν ένα μέρος φιλοσοφικής στάσης ζωής για κάποιους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
'Ολη η φυλή του Δαβίδ μέχρι τον τελευταίο της σημαντικό γόνο, τον Χριστό, ήταν μάγοι. Τότε είναι απορίας άξιον γιατί η Εκκλησία, όταν ο ίδιος ο ιδρυτής της, ο Χριστός ήταν ο μεγαλύτερος Λευκός Μάγος (ετοιμολογικά Ευγενής) που πέρασε ποτέ από τον πλανήτη, αναθεματίζουν τους μάγους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
ο Χριστός ήταν ο μεγαλύτερος Λευκός Μάγος


Kάτσε ρε μαν, δεν μας τα λες καλά...

Ήταν δηλαδή καλύτερος και από τον Γκάνταλφ; :confused:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Οἱ κάθε εἴδους Γνωστικοὶ ἀνὰ τοὺς αἰῶνες βρίσκουν διάφορα «τερτίπια» γιὰ νὰ φέρουν τὸ Χριστὸ στὰ μέτρα τους. Ὑπάρχει μεγάλη ποικιλία (βλ. Καζαντζάκης, κλπ) καὶ ὡς ἐπὶ τὸ πλεῖστον οἱ πηγές τους εἶναι ἀρχαῖα γνωστικὰ κείμενα ὅπως τὸ «εὐαγγέλιο» τοῦ Ἰοῦδα.

Φαίνεται ὅτι κάποιοι ἄνθρωποι προτιμοῦν τὰ μονοπάτια τῶν μασονικῶν στοῶν καὶ τοῦ Γνωστικισμοῦ ποὺ πολλὲς φορὲς ὁδηγεῖ καὶ στὸν Ἀποκρυφισμό, δηλαδὴ στὰ μάγια καὶ στὶς ὅποιες πνευματιστικὲς τελετές. Σεβαστὴ αὐτὴ ἡ διαφορετικὴ ἄποψη, αὐτὸ ὅμως ποὺ δὲ δέχομαι εἶναι νὰ κρύβεται πίσω ἀπὸ ἕνα μανδύα «φιλοσοφίας» καὶ «Ἑλληνολατρείας». Συγγνώμη, ἀλλὰ αὐτὸ δὲν τὸ βρίσκω πολὺ τίμιο. Τὸ ἄσχημο εἶναι ὅτι καὶ πολλοὶ ἄνθρωποι τῆς Ἐκκλησίας ἔχουν παρασυρθεῖ ἀπὸ τέτοιες ὀργανώσεις ψάχνοντας νὰ βροῦν τὸν «ἀληθινὸ» (δηλαδὴ τὸ Γνωστικὸ) Χριστιανισμό.

Ὁ λόγος τῆς Ἐκκλησίας εἶναι καθάριος καὶ κατ' ἐξοχὴν ἀσκητικός καὶ πνευματικός. Δὲν ἔχει σχέση οὔτε μὲ «λευκοὺς» οὔτε μὲ «μαύρους» μάγους.

Υ.Γ. Νὰ σημειώσω πάντως ὅτι δὲν ὑπάρχει «λευκὴ» καὶ «μαύρη» μαγεία. Τὸ ἴδιο σατανικὴ εἶναι κάθε μορφὴ μαγείας. Αὐτὸς ὁ διαχωρισμὸς ἔγινε ἀπὸ τὴν περιβόητη θεοσοφίστρια καὶ «ἱέρεια» τοῦ Ἀποκρυφισμοῦ Ἕλενα Μπλαβάτσκυ (δηλαδὴ οὐσιαστικὰ μάγισσα) ἡ ὁποῖα ἔθεσε τὰ θεμέλια τῶν σύγχρονων Ἀποκρυφιστικῶν ὀργανώσεων μὲ τὸν κοινωνικὸ δαρβινισμό της. Μεγάλο μέρος τῶν ἀπόψεών της χρησιμοποιήθηκε σχεδὸν αὐτούσια ἀπὸ τὴν ἐθνικοσοσιαλιστικὴ ἰδεολογία στὴ Γερμανία ἀλλὰ καὶ σὲ ἄλλα μέρη τῆς Εὐρώπης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,815 μηνύματα.
Έχοντας διαβάσει σχεδόν τα μισά βιβλία του Carlos Castaneda και ένα βιβλίο της Merilyn Tunneshende όπου περιγράφουν τις εμπειρίες τους με τον ινδιάνο μάγο Δον Χουάν, τον σαμάνο Δον Χενάρο, τη Δόνια Σελεστίνα αλλά και τους μαθητές αυτών δεν διέκρινα κάτι το σατανικό στις διδασκαλίες τους. Αντιθέτως πρόκειται για διδασκαλίες απελευθερωμένες από την ανθρώπινη πλάνη του διαχωρισμού καλού και κακού, οι οποίες στρέφονται στη σχέση του μαθητή με τον εαυτό του και το σώμα του, σε αντίκρισμα με τον εξωτερικό φυσικό και πνευματικό κόσμο.

Η εκκλησία έχει το δικαίωμα να χαρακτηρίζει σατανιστικές τέτοιες διδασκαλίες ώστε να διατηρεί την πίστη των ακολούθων της και να δημιουργεί ανασφάλειες στους ανθρώπους ώστε να μην πλησιάζουν τέτοιες διδασκαλίες. Όποιος έχει καθαρό μυαλό μπορεί να βλέπει και το προφανές, αντί να δημιουργεί μύθους γύρω από όλα αυτά. Είμαι επίσης της άποψης ότι δεν υπάρχουν κακιές επιρροές, παρά μόνον εγκλωβισμένα μυαλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...
Φαίνεται ὅτι κάποιοι ἄνθρωποι προτιμοῦν τὰ μονοπάτια τῶν μασονικῶν στοῶν ....

:redface:: Τα ξέρεις, για να μου τα δείξεις;

... «Ἑλληνολατρείας»...
:hmm::hmm::hmm:: Ως αντίθετο της "εβραιολατρείας"; (Συγνώμη, αλλά τη βρίσκω άκρως ανθελληνική!:redface::redface::redface: )

...

Ὁ λόγος τῆς Ἐκκλησίας εἶναι καθάριος καὶ κατ' ἐξοχὴν ἀσκητικός καὶ πνευματικός....

:D:D:D: Πχ, σαν του Άνθιμου Θεσσαλονίκης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Ὁ λόγος τῆς Ἐκκλησίας εἶναι καθάριος καὶ κατ' ἐξοχὴν ἀσκητικός καὶ πνευματικός.

:/: Η αρνητική είναι από εμένα. Ένα σου κείμενο _μόνο ένα_ μια απάντησή σου_ που να είναι ξεκάθαρος ο λόγος ο δικός σου, (και μόνο) από τον λόγο της εκκλησίας δεν έχω δει. Μην την βάζεις παντού μπροστά, την ξοδεύεις άδικα. :/:

υγ. οχι δεν πιστεύω.....(στα μάγια εννοώ) στα υπόλοιπα είναι σίγουρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.


Φαίνεται ὅτι κάποιοι ἄνθρωποι προτιμοῦν τὰ μονοπάτια τῶν μασονικῶν στοῶν
ἀπὸ τὴν περιβόητη θεοσοφίστρια καὶ «ἱέρεια» τοῦ Ἀποκρυφισμοῦ Ἕλενα Μπλαβάτσκυ (δηλαδὴ οὐσιαστικὰ μάγισσα) ἡ ὁποῖα ἔθεσε τὰ θεμέλια τῶν σύγχρονων Ἀποκρυφιστικῶν ὀργανώσεων μὲ τὸν κοινωνικὸ δαρβινισμό της. Μεγάλο μέρος τῶν ἀπόψεών της χρησιμοποιήθηκε σχεδὸν αὐτούσια ἀπὸ τὴν ἐθνικοσοσιαλιστικὴ ἰδεολογία στὴ Γερμανία ἀλλὰ καὶ σὲ ἄλλα μέρη τῆς Εὐρώπης.

Ενημεωρωτικά, η Θεοσοφία, Μπλαβάτσκυ, 'Ολκοτ, Μπέιλι και όλοι αυτοί δεν ταυτίζονται με τον Τεκτονισμό και επίσης ενημερωτικά, ο Χίτλερ έκλεισε τις στοές. Τα άλλα βαριέμαι, άλλη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Προφανώς και υπάρχει μαγεία.
Σημερα είπα αμπρα καταμπρα και αρχισα να βγαζω σαλιγκαρια απο το στομα.
Σοβαρά.
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
Προφανώς και υπάρχει μαγεία.
Σημερα είπα αμπρα καταμπρα και αρχισα να βγαζω σαλιγκαρια απο το στομα.
Σοβαρά.
:|

Γαμάτο!:P
και τι γεύση έχουν;:hmm:

βέβαια...μα καλά δε βλέπετε Χάρι πότερ ;;;:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

parafernalia

Περιβόητο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,882 μηνύματα.
Εγώ πάντως θα προκαλούσα το οποιοδήποτε κορίτσι του net, αν πραγματικά μπορεί...να με "μαγέψει"! 8) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top